Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lockett 1.csapatos all-pro lett (RS)
Sherman és Wagner 2.csapatos
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Az itteni fórumon kívül sehol sem olvastam, hogy ha a Chargers-Raiders kettős költözik LA-be, akkor minket visszatesznek az AFC-Westbe a Denver és a KC mellé, sőt egyenesen mindenhol azt olvastam, hogy mi nem váltunk csoportot, Allen nem akar "költözni".

Erről olvastatok valamit?
undisputedly
tök értelemetlen vele foglalkozni (főleg PO időben). majd ha kiderül az LA csapat kkiléte ugyis megtudjuk mi és hogy lesz.
vagy megyünk az AFCbe vagy nem. persze én nem örülnék. jó ez így
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 262
HB BeastQuake
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az itteni fórumon kívül sehol sem olvastam, hogy ha a Chargers-Raiders kettős költözik LA-be, akkor minket visszatesznek az AFC-Westbe a Denver és a KC mellé, sőt egyenesen mindenhol azt olvastam, hogy mi nem váltunk csoportot, Allen nem akar "költözni".

Erről olvastatok valamit?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Did Not Participate:
(TE) Luke Willson (concussion)

Full Participation:
(RB) Marshawn Lynch (abdomen)
(SS) Kam Chancellor (pelvis)
(WR) Tyler Lockett (hip)
(DE) Michael Bennett (toe)
(T) Russell Okung (calf)
(G) JR Sweezy (concussion)
(CB) Jeremy Lane (oblique)
(DT) Jordan Hill (toe)

így csak Willson játéka kérdéses. de ha megnézzük a névsort, akkor azt mondom őt tudjuk leginkább pótolni (nameg Sweezyt 😀 )
braxa88
Willson nem játszhat, a többiek mind pályára léphetnek!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
amugy most Minneapolisban pontosan 2 nappal a meccs előtt +1fok van, vasárnap meg ugye kb -17 -20fok lesz.
bár időjárásos honlapokon inkább -11 -16fokot írnak

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 www.sportingnews.com/nfl-news/4690550-seahawks-vikings-nfc-wild-card-game-weather-temperature-cold-freezing-minnesota?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


A hideg bizonyos mértékig megoldva. A Seahawks ugyanattol a cegtok rendelt a hétvégére speciális ruházatot,mint ahonnan a Vikingek is az előző heti meccsukre. Reszletek a linkben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egy hónapja nem játszott a védelmüknél 3 kulcsjátékos akiket a PFF idén az Allstar 1. és 2. csapatába tett. A héten mindhárom játszik (Joseph, Barr és Smith, azaz olyan,mintha nálunk Rubin/Mebane-Wright-Kancellár nem játszott volna, mondjuk utóbbi nem is játszott) Mivel ők hibáztak többet a meccsen, nyilván van mit kijavítaniuk, kétszer ugyanazt a hibát nem hiszem, hogy sémát illetően elkövetik.

Ezzel együtt ha nem lesz ordas nagy bírói hiba (pl 90 yardos PI callok), és a ST-ben nem vernek mindket nagyon meg, akkor én is azt érzem, hogy csalódás lenne a kiesés, leginkább azért, mert RW>>>Tedyy.

Könnyen elképzelhető, hogy egy idő múlva Bridgewaterből a liga egyik jó/elit irányítója lesz, de meccsenként 100-150 passzolt yardokkal még csak egy gamemanager QB. AP-t kivéve a játékból, nem látom, hogy ő és a WR-ei hogyan vernének meg minket.

Korábban már írtam, de a Vikings olyan, mint egy mini-hawks (a minit ne vegye senki sértésnek).

Szerk: annak rohadtul örülök, hogy az elmúlt 3 évben deep po-run volt mindig, így egy harcedzett szakmai stáb kezében van a csapat sorsa, míg mondjuk Zimmernek nem sok PO tapasztalata van, sem HC-ként, sem a Bengalsszal.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Wilson ugye Wisnconsinra (is) járt egyetemre, tegnap nyilatozta h ott már megtapasztalta a hideget, havat, ilyesmit. nem lehet belőle gond. a széllel már ugye inkább.
Ha megfogjuk APt akkor nem tudom elképzelni, h mivel tudná a Vikings megnyerni a meccset, akkor kéne egy hatalmas extra Teddytől és az amugy tökjó védelmüktől, STtő. Amúgy miért ne fognánk meg APt, a legjobb futás elleni védelem a Seahawksé.
Győzelmet várok, csalódott lennék ha nem nyernénk (főleg az első @MIN meccs után).
braxa88
Így van Wagner-ék oda teszik magukat és a védelmünkkel nem lesz gond. Bevell hívásaira nagyon kíváncsi leszek. Most szerintem nem lesz Baldwin és Lockett tömve labdákkal😊 Lynch nagyon várós már, remélem kihozza magából a maximumot magából, de ha nem azt is megértem a műtét miatt, bár nem az-az ember aki egy koki után padozik😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Wilson ugye Wisnconsinra (is) járt egyetemre, tegnap nyilatozta h ott már megtapasztalta a hideget, havat, ilyesmit. nem lehet belőle gond. a széllel már ugye inkább.Ja és kesztyű nélkül játszik majd
Ha megfogjuk APt akkor nem tudom elképzelni, h mivel tudná a Vikings megnyerni a meccset, akkor kéne egy hatalmas extra Teddytől és az amugy tökjó védelmüktől, STtő. Amúgy miért ne fognánk meg APt, a legjobb futás elleni védelem a Seahawksé.
Győzelmet várok, csalódott lennék ha nem nyernénk (főleg az első @MIN meccs után).

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Did Not Participate:
(TE) Luke Willson (concussion)

Full Participation:
(RB) Marshawn Lynch (abdomen)
(SS) Kam Chancellor (pelvis)
(WR) Tyler Lockett (hip)
(DE) Michael Bennett (toe)
(T) Russell Okung (calf)
(G) JR Sweezy (concussion)
(CB) Jeremy Lane (oblique)
(DT) Jordan Hill (toe)

így csak Willson játéka kérdéses. de ha megnézzük a névsort, akkor azt mondom őt tudjuk leginkább pótolni (nameg Sweezyt 😀 )
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
😊
https://static.cdninstagram.com/rsrc.php/v4/yD/r/R0fBIMurK8v.png
Instagram
Create an account or log in to Instagram - Share what you're into with the people who get you.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Szóval néhány hurkagyurkát leszámítva megállapíthatjuk, hogy a liga nagy része kemény gyerek, mert történjék bármi, mindig felveszik a kesztyűt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
braxa88
Biztos takarékon fogják játszatni.
Oszi
a meccstől függ szerintem
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
braxa88
Biztos takarékon fogják játszatni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az elkapók közül viszont nem tudom van-e olyan aki nem kesztyűzik? Szerintem nincs. Látva a múltkori kisfilmet a mai kesztűk képességeiről, ezen nem is csodálkozom 😊
[/quote]https://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdEW41Ezojg
Floyd is kesztyű nélkül mutatta be a hét egyik elkapását asszem ő pl mindig kesztyű nélkül tolja máskor is láttam már így játszani.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
Aguirre
 celebritiesfans.s3-website-us-west-2.amazonaws.com/media-celebs/pictures/shaun_alexander.jpg

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
Golf áramlat, lol, na de mindegy, van ám magyar nyelvű wiki oldal is, ráadásul ott még szerepel is, hogy december, januárban 2-3 fok szokott lenni, pluszban. XD

 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
 www.reddit.com/r/nfl/comments/3notk0/is_there_any_current_wide_receivers_who_dont_wear/
 www.stack.com/a/athletes-who-dont-wear-gloves
Pl. Dallas Clark, Eric Berry, Eric Weddle, Ryan Clark - jó WR-ek közül utoljára talán Tim Brown,
de régebben volt olyan meccs, ahol pl. AP is kesztyű nélkül játszott.
több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
 hu.wikipedia.org/wiki/Golf-áramlat

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
nem a golf
de seattleben nem nagyon van -20. egyértelműen szar lesz ez nekünk (is), de meg kell vele birkozni.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Mínusz 20 fok?! Hát az kemény lesz... főleg ha lesz mellé egy kis szél is.
Nem is tudom hirtelen, hogy ilyen hidegre fel lehet-e készülni. Lehet, hogy hűtőházban kellene edzeni a héten?!