Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Nem volt szép, de legalább csúnya.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Hát, nem sokat nyújtottunk, respect a Vikingeknek, de aki 20ról nem tudja berúgni...

Remélem nem kapunk nagy verést Carolinaban 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Én nagyon bízok Hauschka sonkáiban. Szerintem szükség lesz rá...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kiírtam pár dolgot meccs közben ami nem tetszett az első félidőben:

1. negyed:

Rögtön az első birtoklásunknál 2. és 3. kísérletre úgy hívtunk passzt, hogy a napba kellett visszafordulnia az elkapónak. Nem is lett meg.

Szerelések nehezen mentek, így rengeteg 3&1-ig mentek el úgy, hogy semmi extrát nem csináltak.

Ryan szerintem jól csinálta, hogy megpróbálta megfutni, nyilván nem azért tartjuk, hogy emberek között szlalomozva fusson, szóval nem hibáztatom azért amiért nem lett meg.


2. negyed

Nem értettem, hogy amikor ment 1st downra a futás, miért hívtunk 2. és 3. játékokra (főleg másodikra) empty backfieldeket.

A hidegben láthatóan akadozott az O#, maga a huddle és a felállások borzasztó körülményesek voltak. Megpróbálhatnánk kicsit gyorsabban felállni, mert így semmi ritmusa nincs az O#-nak.

CMike amúgy nem rossz, de nem lát a blokkok között.

Lockett ellen védekező játékosra dobott DPI utáni 2 passz hívás, abból az egyik két védő közé ment.


Ami tetszett:

ET szerelése 3rd down passznál eléggé kellett.

Lockett gyorsaságát használhatnánk többet.


Amúgy mondjon akárki akármit, ez a 0-3 egyértelműen a hidegnek tudható be (nem az, hogy a Vikes vezet, hanem a lowscore)
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Tipp: 24-13 Hawks siker 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Hát nem az a meccs lesz mint a múltkori... szerintem 1 labdabirtokláson belül lesz a különbség. Go Hawks.

Akarok egy Newton-Wilson meccset. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Bailey es Jeanpuerre személyében elég két OL a keretbe, ráadásul ők ketten lefednek 5 OL posztot.

Már izgulok, Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az mondjuk érdekes, hogy Glowinski inaktív...
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
#‎Seahawks‬ Inactives:

CB Tye Smith
RB Marshawn Lynch
LB Kevin Pierre-Louis
G Mark Glowinski
C/G Kristjan Sokoli
TE Luke Willson
DT A.J. Francis
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nyugi melegszik még az -17-re is. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jelenleg -23 fok van Minneapolisban, 15 km/h széllel.
Nadal17
Ejha.... Ez baromi hideg. Volt szerencsem ilyen idoben sielni..... Haaat mit mondjak, nem tul komfortos
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Sweezy vagy Glowinski játszik?
mustaine
valszg sweezy
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Jelenleg -23 fok van Minneapolisban, 15 km/h széllel.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Sweezy vagy Glowinski játszik?

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
https://static.cdninstagram.com/rsrc.php/v4/yD/r/R0fBIMurK8v.png
Instagram
Create an account or log in to Instagram - Share what you're into with the people who get you.


Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
braxa88
múlt héten egy félidőt. 😊 De picit túloztam, a hidegben szerintem az elején tényleg több lesz a futás.
Fucu
azt nem vitatom 😊
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
braxa88
múlt héten egy félidőt. 😊 De picit túloztam, a hidegben szerintem az elején tényleg több lesz a futás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.
Fucu
mikor láttál utoljára Seahawks meccset?
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
-15 fokban nem lesz erőltetve a passzjáték. Ugyanaz lesz mint eddig, futás, futás passz Baldwinnak, Néha azért persze lesz egy két hosszú passz próbálkozás.
Ki akarjátok majd fárasztani a Viings védelmet aztán jöhet Wilson futásai.
Én így érzem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem is tudom, de van egy olyan érzésem hogy részünkről a passz játék lesz ,,erőltetve".. Lynch-ért meg kár. :/
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..
CSABI27
Nem tudom, péntek reggel Carroll még azt nyilatkozta, hogy játszani fog, erre el sem utazik. Nem lehet, hogy kevés beetetés is van a dologban, hogy Lynch ellen készüljön az ellenfél? Számomra nehéz elképzelni, hogy egy ilyen fontos meccs előtt az egyik kulcsjátékosnak ne lennének az egész rehabilitációs folyamat alatt képben a pontos állapotáról, különösen egy teljes heti normál edzésmunka után. De lehet csak üldözési mánia 😊
Nadal17
Két lehetőség van.

1. Ahogyan írjátok, csalikent dobtuk be a lehetőséget, hogy játszani fog.

2. Raserult pénteken.

Nyilván az 1. opció lenne a nekünk kevésbé rossz, de még akkor is ott a kérdés, hogy ha esetleg tovább mennénk, jatszhatna-e (mondjuk a Panthers ellen amúgy is nehéz futni).

CMike kell megoldja, mert BB többet fut oldalra, mint előre
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Na ez nekem kurvavaratlan
Na mindegy Michael megoldja
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..
CSABI27
Nem tudom, péntek reggel Carroll még azt nyilatkozta, hogy játszani fog, erre el sem utazik. Nem lehet, hogy kevés beetetés is van a dologban, hogy Lynch ellen készüljön az ellenfél? Számomra nehéz elképzelni, hogy egy ilyen fontos meccs előtt az egyik kulcsjátékosnak ne lennének az egész rehabilitációs folyamat alatt képben a pontos állapotáról, különösen egy teljes heti normál edzésmunka után. De lehet csak üldözési mánia 😊
több mint 10 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Lynch out. Remélem látjuk még a playoffban..
több mint 10 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
[/quote]Biztos takarékon fogják játszatni



Lehet volt már Lynch nem játszik. Nfl.com

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018