Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Illetve kérdés, hogy ez a karrierje hátralevő részét hogyan befolyásolja? Egy bokatörés + szalag sérülés azért nem hangzik olyan egyszerűnek.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Istenem mekkora negativ karma ez. A heten meg arrol diskuraltunk mi kellene az oroyhoz, a meccsen is kezdett 40+ yarddal az elso felidoben, erre tessek...

Hozzuk meg amit lehet, es bizzunk benne, hogy a Beast betankolt az osszes letezo skittlesbol.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lynch reméljük pihenve uj erővel érkezik a POra


Szomorú h egy ilyen szep W után nen lehetünk boldogok
Next man up. Csak ne Harris
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Azt tudni mar, hogy mi a konkret baj? Mennyi idore kell nelkulozni?
Hanni
Eltört a bokája és sérültek a szalagok is.

Idén már nem játszik.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Azt tudni mar, hogy mi a konkret baj? Mennyi idore kell nelkulozni?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Hozzuk ray ricet mert harris szar, fred se megoldás
Kurva ideges vagyok. Wilson igaz h baszottjó de kell a futás
😕 😕
braxa88
Az a baj, hogy ez nem egy plug-and-play típusú RB poszt. A fal nem annyira jó hozzá. Ide kellett Rawls extrája. Elkeserítő hírek, kb felére csökkentek a PO-run esélyeink szerintem.

Marad Wilson és a passzjáték. Kell találni valakit aki legalább nem ejti el a labdát futás közben, meg a passz-védelmet helyre kellene tenni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Hozzuk ray ricet mert harris szar, fred se megoldás
Kurva ideges vagyok. Wilson igaz h baszottjó de kell a futás
😕 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Büdöskurvaeletbe
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
&#@&#.

Rawls IR. Hát ezzel nagyon-nagyon csökkent az esélyünk.
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Grat skacok, ez már tényleg PO forma!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Bucs, Falcons, Bears kikapott, innen csúnya lenne elbukni. Reméljük Rawls visszatérhet minél előbb, mert nélküle nulla futójáték. Browns ellen ez lehet belefér, de utána már nem.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 262
akkor most hivatalosan is passzoló csapat lettünk? 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Thomas Rawls was voted Rookie of Week 13 at NFL.com!
Nadal17
Megérdemelte. Ezen a héten Clark kapja, a jövő héten pedig Lockett : )
undisputedly
aztán Kevin Smith 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Thomas Rawls was voted Rookie of Week 13 at NFL.com!
Nadal17
Megérdemelte. Ezen a héten Clark kapja, a jövő héten pedig Lockett : )

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Thomas Rawls was voted Rookie of Week 13 at NFL.com!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A Cardinals hazai pályán alig bírta lenyomni a Vikingeket, akiket mi kitömtünk 30+ ponttal.
Minden meccs más, de ez alapján, ha sikerülne bejutnunk a PO-ba, Ariansék helyében nem lennék nyugodt a gondolattól, hogy játszhatnak ellenünk is 😊
undisputedly
senkisem nyugodt

de amugy ne szaladjunk előre.
vasárnap Ravens. lehet h nem jók és 4-8, de minden meccsük nagyon szoros volt. Defenseük nem is rossz.Nem is számítok könnyű meccsre (hacsaknem Clausen játszik) valahogy be kell huzni majd a Wt
braxa88
Ezért is emeltem ki,hogy "ha sikerül bejutnunk".
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
A Cardinals hazai pályán alig bírta lenyomni a Vikingeket, akiket mi kitömtünk 30+ ponttal.
Minden meccs más, de ez alapján, ha sikerülne bejutnunk a PO-ba, Ariansék helyében nem lennék nyugodt a gondolattól, hogy játszhatnak ellenünk is 😊
undisputedly
senkisem nyugodt

de amugy ne szaladjunk előre.
vasárnap Ravens. lehet h nem jók és 4-8, de minden meccsük nagyon szoros volt. Defenseük nem is rossz.Nem is számítok könnyű meccsre (hacsaknem Clausen játszik) valahogy be kell huzni majd a Wt
braxa88
Az tény, hogy ha most jól emlékszem, akkor a Cardstól kaptunk ki 8 ponttal, és az volt a "legsimább" vereségünk idén, de amilyen formába lendültetek, nem hiszem, hogy ez egy körömlerágós, agyfaszkapós meccs lenne. Persze sose lehet tudni. De azért egy Schaub vezette Ravenst idén illik megvernetek, na. 😊 Schaub, Clausen majdnem mindegy. Schaub tuti adna nektek egy pick sixet. 😊 Ennek a védelemnek meg lehet kettőt is. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A Cardinals hazai pályán alig bírta lenyomni a Vikingeket, akiket mi kitömtünk 30+ ponttal.
Minden meccs más, de ez alapján, ha sikerülne bejutnunk a PO-ba, Ariansék helyében nem lennék nyugodt a gondolattól, hogy játszhatnak ellenünk is 😊
undisputedly
senkisem nyugodt

de amugy ne szaladjunk előre.
vasárnap Ravens. lehet h nem jók és 4-8, de minden meccsük nagyon szoros volt. Defenseük nem is rossz.Nem is számítok könnyű meccsre (hacsaknem Clausen játszik) valahogy be kell huzni majd a Wt
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A Cardinals hazai pályán alig bírta lenyomni a Vikingeket, akiket mi kitömtünk 30+ ponttal.
Minden meccs más, de ez alapján, ha sikerülne bejutnunk a PO-ba, Ariansék helyében nem lennék nyugodt a gondolattól, hogy játszhatnak ellenünk is 😊
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
és mert 1/1 volt... az is nyom a latba... ami biztos, h Rawls nem kapja. Cooper érdemelné meg sztem is a legjobban. Mariota nálam előrébb van, mint Winston, de Ducks drukkerként ez nem meglepő 😊
Cooper elképesztő...
SeaSzilaHawk
Ha a Tampa PO-ba jut, tuti, hogy Winston a nyerő. 1/1, ráadásul QB, aki győzelemre vezeti a csapatát... igazi amerikai álom. Mariota-nak ezzel a Titans-szel nincs esélye, Cooper-nek is csak akkor lenne már, ha szintén PO-ba menne a Raiders-szel. Rawls rohadtul megérdemelné, egy ilyen fallal, ilyen meccseket produkálni... már sajnálhatják a tavalyi Lynch hosszabbítást.
peterbadbone
Ezt a FO sem láthatta előre, hogy egy UDFA RB így berobban a ligába. Amikor Lynchcsel hosszabbítottunk, akkor Turbin és Krisztina volt még RB poszton. Már ugye egyik sincs nálunk.
Tehát tök evidens és kívánatos volt, hogy Lynchet megtartsuk. Szerintem ha újra egészséges lesz akkor számítunk majd rá. Az más kérdés, hogy Ő mennyire lesz elégedett a helyzettel, hogy esetleg a snapek felét majd más viszi.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
és mert 1/1 volt... az is nyom a latba... ami biztos, h Rawls nem kapja. Cooper érdemelné meg sztem is a legjobban. Mariota nálam előrébb van, mint Winston, de Ducks drukkerként ez nem meglepő 😊
Cooper elképesztő...
SeaSzilaHawk
Ha a Tampa PO-ba jut, tuti, hogy Winston a nyerő. 1/1, ráadásul QB, aki győzelemre vezeti a csapatát... igazi amerikai álom. Mariota-nak ezzel a Titans-szel nincs esélye, Cooper-nek is csak akkor lenne már, ha szintén PO-ba menne a Raiders-szel. Rawls rohadtul megérdemelné, egy ilyen fallal, ilyen meccseket produkálni... már sajnálhatják a tavalyi Lynch hosszabbítást.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
TNF spoiler!


| hajnali meccsen azt vártam, h sima Cards siker lesz és kicsit be is árazza a mi nagy győzelmünket. Hát beárazta, de nem úgy ahogy vártam. 😊 a POra készülve egyik csapat sem volt meggyőző. |

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
és mert 1/1 volt... az is nyom a latba... ami biztos, h Rawls nem kapja. Cooper érdemelné meg sztem is a legjobban. Mariota nálam előrébb van, mint Winston, de Ducks drukkerként ez nem meglepő 😊
Cooper elképesztő...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Winstonnal újra el tudja adni a hitet a Tampa. Ezért kapja ő.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Sajnos szokás QB-nak adni, holott azért Winston játéka elmarad akár a 2012-es RGIII és RW től (számokban elsősorban RGIII-től, de pl Comp%-ban nagyon, továbbá nem is volt még 300 yardos meccse sem). Nem azt mondom, hogy nem jó játékos, szép jövő állhat előtte, de a posztjából adódik sajnos a nagyobb hype a díjra. (Nálam egyébként Mariska is jobb az eredmények ellenére). Én pl. Coopernek adnám, egész évben megbízhatóan teljesít. Rawls azért sem fogja kapni, mert gyakorlatilag fél szezont játszott.
Nadal17
Mondjuk pont ugyanakkora hiba a számok alapájn megítélni valaki játékát, mint amennyire QB orientált a liga. Winston nagyon nagy spíler, gyakorlatilag ő jelenti az életet a Bucs számára, nélküle megint 2 győzelem körnéykén végeznének. Vele meg lehet playoff lesz. Mindez nem kisebbíti a többi újonc érdemeit, de nálam egyértelműen ő a nyertes.
gabokocka
Nem is vonnám kétségbe a képességeit/érdemeit, de a nagy győzelmekben igen vastagon benne van, hogy Doug Martin újra formában van és az egyik lejgobb RB a ligában idén, valamint pozitív mérlegű ellenfelet nem győztek le (sőt, így gyors utánanézést követően ahogy látom a Panthers kivételével nem is találkoztak pozitív mérlegű csapattal). Kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, de egy év legjobbja díjhoz nálam hiányzik emellé valami extra, ami pl Cooper vagy Rawls esetében szerintem jobban megvan, de akár Mariotában is. De nyilván szubjektív, mindenki más alapján ítéli oda. De hogy ne legyen teljesen off, hozzátenném, hogy a Wilsonban kétkedők pont azt a tényt ignorálták korábban, hogy győzelemre vezeti a csapatát és abban keresték a hibát, hogy nem jó pocket passer, meg kicsi, stb. Mint általában, azt hiszem, az igazság félúton van mindkét esetben.