Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kérdés.

Szeretném Magyarországra (Pestre) csábítani PC-t, illetőleg a szervezettől valakit, aki footballal kapcsolatos szerepkörben tevékenykedik, esetleg a sapkáért felelős egységből valakit. Viszont számomra még kérdés,hogy igazából milyen "társadalmi" támogatás áll mögöttünk, illetve szurkolói identitásban mit képviselnek a magyar fanok.
Jellemezhetem magunkat -a magyar Hawks fanokat- úgy,mint a "magukat a nemzetközi 12th tagjainak tekintő magyar szuroklók"?

Ez a megkeresés több szinten kell,hogy átfusson a Hawks szervezetében, és talán szerencsésebb lett volna az uborkaszezon előtt rendezkedni, de látok rá némi esélyt,hogy az EU fanbase bővítése okán, illetve a bajnoki cím apropóján kedvező atmoszféra van most a szurkolók körül, és talán egy rendezvényre ide tudnánk utaztatni valakit-lehetőleg PC-t-,hogy tartson egy előadást.

Szóval a kérdést megismételve, lehetek bátor, és alapozhatok arra,hogy van pár 100 Hawks fan az országban? 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman is megosztotta twitteren szóval hivatalos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amennyiben lehet hinni az EA Sports saját honlapjának, a Madden NFL '15-ben -ha a cover képen nem is-,de a welcome screenen a #LoB lesz látható, szakítva a hagyománnyal, mely szerint mindig a Cover kép az üdvözlő képernyő is 😊

"... Now the good news! We wanted to give the LOB their just due, and do it in a way that was special—a way where millions of fans would see it every single day, just like a cover. Historically, the start screen in Madden (and all our EA SPORTS games) has featured our cover art. This year, we’re going to feature the entire Legion of Boom on the welcome screen. One of the major areas of focus for Madden NFL 15 is defense, and what better way to introduce you to the game than with the guys who are changing the face of defense in the NFL..."

12th Man - We love your passion for your team, its players, and of course, Madden! We’re committed to continuing this open dialogue about everything we do. Our fans have made Madden what it’s become, and your input will continue to shape where we take the franchise in the future.



 www.easports.com/madden-nfl/news-updates-gameplay/article/seattle-seahawks-legion-of-boom
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
A Facebook oldalunkra érkezett, megosztom, hátha valaki itt tud segíteni:

*********************************************************************
Kedves Seattle Seahawks Hungary!

Én Nagy Davó Dávid vagyok. Kb 2006 óta szurkolok a mi csapatunknak és életem legnagyobb eseménye volt a Super Bowl győzelem. Mivel nem sok embernek adatik meg, hogy eljusson egy mérkőzésre, találkozzon a mi hőseinkkel, mégis idén augusztusban láthatjuk az egyik, ha nem a legnagyobb 12th man-t, a Sziget fesztiválon Macklemore személyében.
Ma rendeltem ebayről 2 12th men zászlót és az a nagy tervem, hogy augusztus 14ig összehozzak vele és a zászlóval, meg persze a SEA szurkolókkal pár közös képet, autogram osztást. Ez akár már egy szállodai lobby bárban is szuper lenne.
Sajnos nincsenek ismerőseim a médiában, sajtóban, de van rá másfél hónapom, hogy teljesítsem ezt a nagy álmot. A csapatunknak sikerült a nagy álom és ez motivál engem is oda-vissza. Megkeresem a Bowl.hu-t, a Sport TV-t a TD Magazint és az Irigy Hónalj mirigyes Papp Ferencet is aki szintén nagy Seahawks Rajongó. (osszátok nyugodtan a levelet, ha láttok benne fantáziát)

Üdv,
Nagy Davó Dávid
*********************************************************************

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egy kis félig OFF dolog:
Van ÚJ Nike eladó varrott Sherman mezem, illetve most fog érkezni Russell Wilson is, ha érdekel valakit akkor írjon privát levelet, vagy laby43[kukac]gmail.com-ra email-t.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első cikkben elírták az utolsó duplázó évét: A Pats 2003/2004-ben duplázott. (Ettől függetlenül Montana szavára érdemes adni. Nekem ő az all time #1. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Joe Montana szerint a Hawks lehet a következő nagy dinasztia. Többek között azért mert nagyon jó az edzőnk, fiatal a csapat, és nagyon agresszív a mentalitás a pályán, plusz a srácok imádnak edzeni járni, nagyon jó a hangulat az öltözőben:
 12thmanrising.com/2014/06/28/joe-montana-seahawks-capable-dynasty/

2. Carp futni jár,hogy lefogyjon. Állítólag már most leadott kb 7 kg-t.
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/james_carpenter_lost_weight_running_this_offseason/16748239

3. 45 perc alatt elfogyott az összes TC jegy (30 000) jegy. 12th!
 www.seahawks101.com/2014/06/28/seattle-seahawks-sell-out-training-camp-tickets-in-45-minutes/

4. Pete Prisco (CBS) szerint az egész NFL legalulértékeltebb játékosa Mebane.
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/06/27/is-brandon-mebane-the-most-underrated-player-in-the-nfl/?syndication=rss

5. TC-ben nem fogjuk túlzottan terhelni Percy-t, annak érdekében,hogy sérülés mentesen kezdje az évet.
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/seahawks_plan_to_rest_percy_harvin_during_training_camp/16738609

6. RW arról,hogy szerinte készen áll arra,hogy vezesse az O#-t:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/russell_wilson_ive_proven_i_can_carry_our_offense/16748098

7. Úgy tűnik Marsh lehet az idei draft nagy stealje a részünkről:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/seahawks_have_a_plan_for_versatile_cassius_marsh/16746721
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 blog.seattlepi.com/football/2014/06/23/check-out-these-seahawks-paintings-by-a-seattle-artist/







több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szép, de jövőre szebbet csináltatnak majd maguknak 😀braxa88
... New Englandben
Szerintem is!
Amúgy tényleg klasszul néz ki😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szép, de jövőre szebbet csináltatnak majd maguknak 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 867 — !SuPeR6BoWL!
Klassz lett a Bizsu! 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Nagyon jó lett gyűrűtök!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A 12 gyémánt a két szélén ^_^
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Sherman túlkapta edzésen

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2014 Depth Chart: Seattle Seahawks

Elég pretty. 😊

peterk2005
Három helyen nem értek vele egyet így elsőre:

Idei teljesítmény alapján:
1. Turbin szerintem nem átlag alatti,hanem átlagos.
2. Unger szerintem nem átlagos,hanem átlag alatti.
3. Kancellár nem HQ, hanem elit.

U.i.: Williams szerintem az offseason legjobb igazolása, később kifejtem.undisputedly
Jó, de nem az idei évet, hanem a tavalyit értékelték 😛 (SB után Kancellár lehetne elit, de őt így is felhúzták a szezon közbeniről már szerintem)

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
2014 Depth Chart: Seattle Seahawks

Elég pretty. 😊

peterk2005
Három helyen nem értek vele egyet így elsőre:

Idei teljesítmény alapján:
1. Turbin szerintem nem átlag alatti,hanem átlagos.
2. Unger szerintem nem átlagos,hanem átlag alatti.
3. Kancellár nem HQ, hanem elit.

U.i.: Williams szerintem az offseason legjobb igazolása, később kifejtem.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
2014 Depth Chart: Seattle Seahawks

Elég pretty. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Lehetséges,hogy P-Rich hordja vissza idén a puntokat.
 cover32.com/seahawks/2014/06/14/speedy-seahawks-rookie-says-he-will-return-punts/

2. Lynch maga retweetelte ezt a képet a héten (edzésben a következő idényre):



3. Kevin Williams pár sorban arról,hogy miért választott minket(már bizonyított Qb és az erős állomány):
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/kevin_williams_shocking_that_vikings_made_a_late_push_for_me/16657799

4. Egy csokorba szedve a nyilatkozatok. PC, DQ, Bevell, Sherm, Unger és Simon nyilatkozik:
 www.fieldgulls.com/on-the-airwaves/2014/6/13/5808472/seahawks-players-coaches-talk-about-final-few-days-of-otas
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Will Marshawn Lynch skip Seahawks minicamp?

Nem hinném, hogy sokkal több pénzt akarna, inkább arra mehet ki a játék, hogy több legyen a garantált. Azért a nyári nagy contractok láthatóan megindítottál néhányak - vagy néhányak ügynökeinek? - a fantáziáját. 😊peterk2005
újrastruktúrálást szeretne, nem hosszabbítást, hogy több pénzt kapjon, ugye van még 2 éve azt hiszem. és azt a büntetést amit kap meccsenként, meg is értem. ha azt mondaná ennyi elég volt, akkor is ha nem egyeznek meg. szóval Lynch nem hinném hogy blöffölne. ő mentette meg PC karrierjét gyakorlatilag, mikor idehozták. de hogy CMike-kal nem lesz ilyen az offense az biztos. kötve hiszem hogy egy AP rejtőzik már 2 éve a Hawks rosterén, egy olyan RB, akinek egy 1000 yardos szezonja nem volt még. és Turbin? a srác egy állat volt Utah Staten, miért nem őt nyomják..

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kevin Williams jött, nő a DT felhozatal.

34 éves, tavaly még végignyomta az évet Minny-ben.Höri
DT-ben rookie évből jövő, többnyire tavaly sérült tehetségek vannak Mebane és McD mellett, szóval jó igazolásnak tartom, amolyan insurance policy.
Amennyiben rosteren lesz kezdésre, jó rotáció lehet futás ellen. Egy ilyen csoportban kell is a tömeg középre.


Will Marshawn Lynch skip Seahawks minicamp?

Nem hinném, hogy sokkal több pénzt akarna, inkább arra mehet ki a játék, hogy több legyen a garantált. Azért a nyári nagy contractok láthatóan megindítottál néhányak - vagy néhányak ügynökeinek? - a fantáziáját. 😊peterk2005
Szerintem ezt a C-Mike szereplésére vonatkozó stábtagoktól jövő nyilatkozatok indukálták.
Nem hiszem,hogy komoly probléma lenne belőle. Meglátjuk.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kevin Williams jött, nő a DT felhozatal.

34 éves, tavaly még végignyomta az évet Minny-ben.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Will Marshawn Lynch skip Seahawks minicamp?

Nem hinném, hogy sokkal több pénzt akarna, inkább arra mehet ki a játék, hogy több legyen a garantált. Azért a nyári nagy contractok láthatóan megindítottál néhányak - vagy néhányak ügynökeinek? - a fantáziáját. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Adrian Claybornt (Tampa) megkérdezték újoncként, mi a különbség az NCAA és az NFL közt. Azt mondta, egyikben tehetséges fiatal srácok ellen játszol, másikban a pénzükért /életükért/családjukért játszó férfiak ellen. Akinek van családja az érti pontosan.ulpianus
Vagy úgy is mondhatjuk, hogy egy adott évfolyam legjobbjai (-nak véltjei) bekerülnek az elmúlt 15 év legjobbjainak (véltjeinek) kirostáltjai közé --- ezért szinonima az újonc és a fincsi.

Azért a nagy pénzek kiosztása után már jóllakottabb lesz a D#...vagy majd meglátjuk 😀

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Quinn beszétl arról,hogy remek formában érkeztek vissza a srácok az OTA-ra, és szerencsére az új játékosok is megértik,hogy milyen módon szeretünk edzeni.
Williams elvileg fájdalommentesen tud már játszani. NT és 3tech spotban próbálgatjuk.
Scruggs base felállásban DE, nickelben DT lesz/lehet.
Jackson Jeffcoat gyorsan alkalmazkodott, passrush lenne majd a feladata.
A leginkább lényeges talán az a mondata,hogy lehetőségünk van mindenkit úgy játszatni,hogy a legelőnyösebb tulajdonsága domináljon. Köszönhető ez szerintem annak,hogy sok az olyan kezdőnk akik több spotban is jól játszanak, így nem adott spotra kell mindenáron embert találni, lehet kicsit legózni.
Továbbá Simon sem elveszett pick tavalyról a mostaniak alapján. Ugye ő nem edzett a tavalyi egész évben, így nem tudta a stáb, mire képes. DQ szerint a nagy magassága ellenére is az O# leggyorsabb emberei ellen is pozícióban tudott maradni (top) a gyakorlás során. ST-ben akár fel is tűnhetne szerintem, mondjuk Lockette helyett.

 blog.thenewstribune.com/seahawks/2014/06/10/quinn-were-just-trying-to-find-what-unique-stuff-a-certain-player-has/

2. PC szerint Ivrin átesett egy kisebb műtéten(hát?), de elvileg rendben lesz a kezdésre.
Sherm szokás szerint kimagaslóan teljesít, jó munkamorál, vezeti a többieket.
P-Rich kisebb vállsérülést szedett össze, nem akarták erőltetni,hogy visszatérjen, így nem edz most.
Korey Toomer pedig Pete elmondása szerint idáig Ő az aki a legjobb teljesítményét nyújtotta, és készen áll,hogy kezdő spotért harcoljon.
Továbbá kiemelte,hogy az Ő személyes felelőssége,hogy jól kezelje a csapat az ismétlésre tett kísérlet okozta nyomást.

 blog.thenewstribune.com/seahawks/2014/06/09/carroll-on-dealing-with-expectations-i-take-total-responsibility-for-it/

3. Sherm szerint az edzések még a tavalyinál is gyorsabbak,köszönhetően,hogy a leggyorsabb játékosaink újra egészségesek, vagy újonnan jöttek.

 sports.yahoo.com/news/sherman-super-seahawks-back-usua-012940215--nfl.html

4. B.J.Daniels kapta Russ mögött elsőként a Qb snapeket, és élt is velük.
Norwoodon nem látszik,hogy mennyire gyorsan mozogna, de mindig üresre tudja játszani magát annyira,hogy elkapja a labdát. Russ-tól votl egy szép TD elkapása, illetve 11 vs 11 ellen lehúzott egy HailMary-t is.
Bowie nem tudta tartani Avrilt és Bennettet, talán köszönhetően a vállsérülésének, de az újoncunk Britt sikerrel védte meg RW-t.
KPL alulméretezettnek látszik, nehezen jött le a blokkokról.
Nem volt jelen T-Jax, Aj.Jefferson, Rice, Ware, Irvin, M.Smith, Cassius, Pulu és Okung. Jelen volt,de nem edzett P-Rich, Matthews, Kancellár és Farwell, Bowie pedig a fent említett okok miatt csak a gyakorlatok 1/3-át végezte.

 blog.seattlepi.com/football/2014/06/09/seahawks-otas-christine-michael-korey-toomer-stand-out/#24140101=0

5. Az all-time sack lista 8. helyén álló(137.5 sack), legendás DE Dent az 1985-ös Medvéktől lehet,hogy konzultáns lesz nálunk, és így segíti majd a D-Line munkáját.
PC már tavaly megkereste, érdekes írás, olvassátok el.

 www.fieldgulls.com/latest-news/2014/6/9/5794776/pete-carroll-richard-dent-consulting-role-nfl