Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Quinn beszétl arról,hogy remek formában érkeztek vissza a srácok az OTA-ra, és szerencsére az új játékosok is megértik,hogy milyen módon szeretünk edzeni.
Williams elvileg fájdalommentesen tud már játszani. NT és 3tech spotban próbálgatjuk.
Scruggs base felállásban DE, nickelben DT lesz/lehet.
Jackson Jeffcoat gyorsan alkalmazkodott, passrush lenne majd a feladata.
A leginkább lényeges talán az a mondata,hogy lehetőségünk van mindenkit úgy játszatni,hogy a legelőnyösebb tulajdonsága domináljon. Köszönhető ez szerintem annak,hogy sok az olyan kezdőnk akik több spotban is jól játszanak, így nem adott spotra kell mindenáron embert találni, lehet kicsit legózni.
Továbbá Simon sem elveszett pick tavalyról a mostaniak alapján. Ugye ő nem edzett a tavalyi egész évben, így nem tudta a stáb, mire képes. DQ szerint a nagy magassága ellenére is az O# leggyorsabb emberei ellen is pozícióban tudott maradni (top) a gyakorlás során. ST-ben akár fel is tűnhetne szerintem, mondjuk Lockette helyett.

 blog.thenewstribune.com/seahawks/2014/06/10/quinn-were-just-trying-to-find-what-unique-stuff-a-certain-player-has/

2. PC szerint Ivrin átesett egy kisebb műtéten(hát?), de elvileg rendben lesz a kezdésre.
Sherm szokás szerint kimagaslóan teljesít, jó munkamorál, vezeti a többieket.
P-Rich kisebb vállsérülést szedett össze, nem akarták erőltetni,hogy visszatérjen, így nem edz most.
Korey Toomer pedig Pete elmondása szerint idáig Ő az aki a legjobb teljesítményét nyújtotta, és készen áll,hogy kezdő spotért harcoljon.
Továbbá kiemelte,hogy az Ő személyes felelőssége,hogy jól kezelje a csapat az ismétlésre tett kísérlet okozta nyomást.

 blog.thenewstribune.com/seahawks/2014/06/09/carroll-on-dealing-with-expectations-i-take-total-responsibility-for-it/

3. Sherm szerint az edzések még a tavalyinál is gyorsabbak,köszönhetően,hogy a leggyorsabb játékosaink újra egészségesek, vagy újonnan jöttek.

 sports.yahoo.com/news/sherman-super-seahawks-back-usua-012940215--nfl.html

4. B.J.Daniels kapta Russ mögött elsőként a Qb snapeket, és élt is velük.
Norwoodon nem látszik,hogy mennyire gyorsan mozogna, de mindig üresre tudja játszani magát annyira,hogy elkapja a labdát. Russ-tól votl egy szép TD elkapása, illetve 11 vs 11 ellen lehúzott egy HailMary-t is.
Bowie nem tudta tartani Avrilt és Bennettet, talán köszönhetően a vállsérülésének, de az újoncunk Britt sikerrel védte meg RW-t.
KPL alulméretezettnek látszik, nehezen jött le a blokkokról.
Nem volt jelen T-Jax, Aj.Jefferson, Rice, Ware, Irvin, M.Smith, Cassius, Pulu és Okung. Jelen volt,de nem edzett P-Rich, Matthews, Kancellár és Farwell, Bowie pedig a fent említett okok miatt csak a gyakorlatok 1/3-át végezte.

 blog.seattlepi.com/football/2014/06/09/seahawks-otas-christine-michael-korey-toomer-stand-out/#24140101=0

5. Az all-time sack lista 8. helyén álló(137.5 sack), legendás DE Dent az 1985-ös Medvéktől lehet,hogy konzultáns lesz nálunk, és így segíti majd a D-Line munkáját.
PC már tavaly megkereste, érdekes írás, olvassátok el.

 www.fieldgulls.com/latest-news/2014/6/9/5794776/pete-carroll-richard-dent-consulting-role-nfl









több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Adrian Claybornt (Tampa) megkérdezték újoncként, mi a különbség az NCAA és az NFL közt. Azt mondta, egyikben tehetséges fiatal srácok ellen játszol, másikban a pénzükért /életükért/családjukért játszó férfiak ellen. Akinek van családja az érti pontosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sportpálya mentalitás és az életbeni érettség nem feltétlenül jár együtt. Látunk 14-15 éves tornászlánykákat is elképesztő teljesítményt nyújtani hatalmas stressz alatt, és megbírkóznak vele. Aztán vége a versenynek, hazamennyek, és azon is elpityerednek, hogy piszkos lett a szoknyácskájuk. Vagy hány börtönviselt embert látni, aki képtelen rávenni magát, hogy szocializálódjon - pl. járjon el nap mint nap dolgozni -, miközben olyan kitartással képes gyúrni magát, amire meg én nem tudnám rávenni magam. 😀

Ezzel együtt, a szociológiai tanulmányok azt mutatják, hogy a sport rengeteget javít főleg a hátrányos helyzetűek beilleszkedési lehetőségein (nem csak a pénz miatt). De ez az NCAA -> NFL váltás egy krízis helyzet, óriásit változik néhány hét alatt az életük. Ilyen mértékű váltáskor mindenki vadul fogódzókat keres, és ilyenkor kevésbé hajlamos az ember szűrni közöttük. Ha rossz helyen találja meg a fogódzót, akkor az rosszul is sülhet el. (És pesze utána, maga a profi sportoló lét, az ömlő pénz és a népszerűség is kikezdheti egy fiatal ember helyes kapaszkodóit, de ez nem tartozik közvetlenül a rookie témához.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aha, igazatok lehet. A cikk alapja,hogy azt hiszem Top3 legértékesebb draft pick volt akit augusztusban kitettek, ráadásul akkor talán már sérült is volt Percy.

Ezeknek a srácoknak tényleg rendelkezni kell egy hatalmas önbizalommal, mert máshogy nem lehet. Habár ennek ellenére szerintem sokan kerülnek be a rendszerbe akik fejben abszolút nincsenek készen arra,hogy kezeljék a megváltozott környezetet.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Illetve magaddal vagy elfoglalva, a te világodnak te vagy a főszereplője nem Kancellár vagy akárki. Az edzőnek bizonyítasz és magadnak. Az edző pedig látja ki jó és ki nem, akkor is ha épp a nagy igyekezettől vagy tisztelettől mellényúlsz.
Másrészt vannak jó játékosok a Seahawkson kívül is. Márpedig nem fog ettől beijedni az ottani állomány sem, játszik mindneki ahogy csak tud.
Harmadrészt nem akkora nagy az eltérés a legjobb safety és a második harmadik legjobb közt. Eleve nézőpont kérdése, hogy ki a legjobb.
CB poszton pedig főleg nem is lehet legjobbról beszélni, elég sok kiváló játékos van és alig van köztük különbség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kizárt. Én soha nem élsportoltam, csak hobbiból kézilabdáztam, de ha a magyar válogatott kapusa védett volna ellenünk edzésen, én már akkor is összecsináltam volna magam az örömtől, ha edzésenként 1 hetest beverek neki. 😊

Ha az én átlagos sport mentalitásommal ez nem okozna gondot, akkor nem tudom elképzelni, hogy ezek a srácok akik győztes típusok, minden sejtjükből ömlik az önbizalom, akik minden bizonnyal voltak már fent és lent korábban is a karrierjükben (még ha más szinten is, de mindig az a szint nehéz ahol éppen tartasz), ilyen játékosok attól elkámpicsorodnának, hogy Sherm leszedi őket az edzésen a pályáról. Ez inkább plusz motivációt ad szerintem. Nekem biztosan azt adna, mert tudnám, hogy ha a LOB ellen elkapok egy labdát, akkor bárki ellen el fogom kapni.

Ráadásul a csapaton belüli competitiont kell egy TC-ben megnyerni, nem össz-NFL competitiont. Az pedig mindenki számára egyenlő feltételeket ad, mert minden potenciális kezdőnek a LOB ellen passzolnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Találtam egy érdekes írást a tavalyi draft pickünk , Chris Harper kapcsán.

 www.hawkblogger.com/2014/05/the-chris-harper-effect.html?m=0

A cikk annak a lehetőségét pedzegeti,hogy a tavalyi 4. körös elkapónk sorsa, nevezetesen a "nagy reménységből rostert el sem érő fiatal" útvonal mennyire volt köszönhető a LOB egy sajátos melléktermékének.-Harpert amúgy a GreenBay felszedte tőlünk,ha jólemlékszem.

A cikk pár interjún mondottakból indul ki. Schneider és P-Rich válaszaiból óllózta össze a teóriát.
John kiemelte,hogy a fiataloknak be kell tudni illeszkedni az öltözőbe, P-Rich pedig azt mesélte,hogy sokat találkozott/beszélgetett a csapat pszichológusával.

Ebből jött, az az elmélet,hogy Harper tavalyi bukása eredménye lehet annak,hogy a fiatal, frissen a ligába kerülő játékosok, akiken elképesztő teher van,hogy sikerrel járjanak-hiszen ezen múlik a saját életük egzisztenciális szintje-, nem tudják kezelni,hogy a # LOB miatt edzésen csak negatív visszajelzés éri őket. Önbizalmat veszítenek, és abban a 2-3 hónapban amikor bizonyíthatnának, egyszerűen nem tudnak.
Értelemszerűen ez főleg az elkapókra vonatkozik, a kezdő potenciáló elkapókra, akik a Boom ellen gyakorolnak, nem pedig a second string ellen.

Nem tudom mekkora valóságtartalma lehet ennek, de elgondolkodtatónak elgondolkodtató.
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Nálam Kancellár kék, Okung sötétebb zöld, egyébként rendben van.garrett27
Igen, KC besorolását már a korábbi táblában sem értettem.
(pl a SB-on, amikor bibis lett a visszahordásnál, rögtön megindult a Denver, pedig ET és RS is benn volt...)12
Meg mondjuk ahogy a másik két társa, úgy ő is a legjobb a posztján a ligában 😊!
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nálam Kancellár kék, Okung sötétebb zöld, egyébként rendben van.garrett27
Igen, KC besorolását már a korábbi táblában sem értettem.
(pl a SB-on, amikor bibis lett a visszahordásnál, rögtön megindult a Denver, pedig ET és RS is benn volt...)

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
KPL interjú nagyon tetszett, tök értelmes srácnak tűnik nem volt semmi junózás meg őőzés.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Az offseason talán legérdekesebb sztorija,hogy úgy tűnik újabb sztár született a háttérben.
C-Mike ugyanis annyira meggyőző teljesítményt nyújtott eddig,hogy Bevell szerint csökkenteni fogják Lynch snap számát, annak érdekében,hogy jusson CM-nek is, mert egy ilyen teljesítményt nem akarnak a padon hagyni! PC egyenesen odáig ment,hogy azt mondja, CM lesz a legnagyobb breakout sztárunk idén.
 www.rotoworld.com/player/nfl/8469/christine-michael

2. PFF szerint nekünk van a legerősebb keretünk a ligában.
 insider.espn.go.com/nfl/story/_/id/11012674/nfl-ranking-rosters-all-32-teams

3. RW egy PFF táblázat szerint a 3. legjobb QB volt idén a nyomás alatti játékban.
Lucknak is pozitív számot adtak, Cam-nek éppen (+0.2), Capy fiú negatív.
Van még pár táblázat azt is nézegethetitek.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/06/04/qbs-in-focus-drop-back-rollout-scramble/

4. Yardbreaker cikk arról,hogy az NFC-West a legkeményebb divízió a ligában jelenleg:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/nfc_west_the_toughest_division_in_the_nfl/16608553

5. P-Rich lézeres szemműtéten esett át.
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/seahawks_rookie_paul_richardson_undergoing_laser_eye_surgery/16610200

6. KPL interjú a draftról, városról, csapatról.
 www.fieldgulls.com/2014/6/7/5787948/kevin-pierre-louis-on-seahawks-role-playbook-bc-linebackers

7. Ken Norton Jr szerint idén a LB sor fog kitörni. A linket már nem találom 😀
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Wagnert és KJ Wrightot azért megcserélném színügyileg 😊
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nálam Kancellár kék, Okung sötétebb zöld, egyébként rendben van.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ez igy elsore korrektnak tunik. A sok zold tetszik a szememnek
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
idén Richard Sherman fog megküzdeni a madden-átokkalHöri
Volt már olyan, akire nem "hatott" ez a kis átkocska...rá sem fog. 😊 Mit neki egy ilyen.
Don't test the Best! 😀Chargers LT
Ez pont neki való küldetés! Az átok is hülyeség, ő se mindig komplett, így lesz jó. Legalább mondhat újabb örökzöldeket a leendő nyilatkozataiban. Csodálkoznék, ha ezek után meccs közben nem játszana a PS-el. Míg fent van az offense ő nyom egy game-t.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén Richard Sherman fog megküzdeni a madden-átokkalHöri
Volt már olyan, akire nem "hatott" ez a kis átkocska...rá sem fog. 😊 Mit neki egy ilyen.
Don't test the Best! 😀Chargers LT
ja, Barry Sanders olcsón megúszta legutóbb

több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 612 — Jedi Master
idén Richard Sherman fog megküzdeni a madden-átokkalHöri
Volt már olyan, akire nem "hatott" ez a kis átkocska...rá sem fog. 😊 Mit neki egy ilyen.
Don't test the Best! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén Richard Sherman fog megküzdeni a madden-átokkal

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Richardsonról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek Wilsont nem kellett volna előtérbe helyezni mondjuk Sherman helyett? Szerintem Shermant könnyebb lenne pótolni, mint Wilsont vagy Thomast.mustaine
A Seattle legalább 1 évvel jobb helyzetben van, mint a Niners. A Ninersnek muszáj volt Kaepernick-re koncentrálnia, mert már jövőre az lesz a helyzet, hogy el kell kezdeni elengedni a sztárokat, mert nem férnek a sapka alá. A Hawks még a két idei megacontracttal is lazán ki tudja majd fizetni Wilsont még úgy is, hogy senkinek se kell elmennie. Emiatt sietni sincs értelme. Szépen átviszik a megspórolt pénzt rolloverrel a következő évre és kész. Egyébként is, Kaep egy évvel előbbre jár, Wilson szerződése csak 2 év múlva jár le.

Szóval valószínűleg jövőre Wilson is beáll a sorba, de most még felesleges/korai.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár


azt hiszem, a helyszín külön motiváció lesz a csapatnak 😊CSABI27
és ott hol fogják játszani?

több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com


azt hiszem, a helyszín külön motiváció lesz a csapatnak 😊
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
2020ig stabilan lehet utálni majd őket (Y)