Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Jimmy Staten ez most komoly???
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pick #132, 4th Round: LB Kevin Pierre-Louis, BC: Szerintem remek depth a LB sorba. Kiemelkedően atletikus, nagyon gyors.









Pick #108, 4th Round: DE/LEO Cassius Marsh, UCLA





Pick #123, 4th Round: WR Kevin Norwood, Alabama



több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szerintem ezzel a két WR pickkel már Baldwin esetleges, vagy inkább valószínűsíthető távozására készül a stáb, továbbá Rice sem valószínű, hogy hosszú távú megoldást jelentene. A közeljövőben számos alapembernek lejár a szerződése, és az világos, hogy mindenkit nem lehet közülük megtartani. Richardson a méretei ellenére jó szélső elkapó lehet, míg Norwood slot-only játékos, de annak remek project. És egyiküktől sem kell azonnali impact, a Harvin-Baldwin-Kearse-Rice négyes mögött lesz egy évük tanulni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
tetszett a 4.kör
tate->p-rich
lockette->norwood.
harvin, baldwin, kearse, rice, prich, norwood. 6wr. max norwood ps.braxa88
Bátor tippem,hogy Matthews kiüti Rice-t 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tetszett a 4.kör
tate->p-rich
lockette->norwood.
harvin, baldwin, kearse, rice, prich, norwood. 6wr. max norwood ps.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Valaki magyarázza meg nekem ezt a picket. Norwood=Harper 2.0? Vagy akkor minek hoztuk vissza Ricet? Totál nem értem ezt.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Norwoodról itt írtam bővebben:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM Lapszemle - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Hova ennyi WR főleg egy futó csapatnak? Rice megint cut lesz vagy mi a tosz?
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Megnéztem én is a draftoltakat:
PRich nagyon jó benyomást tett rám, más kérdés, hogy az én szegénységi bizonyítványom, h nem is tudtam róla. Amit a tape-en láttam aszerint semmivel sem rosszabb, mint Tavon Austin. Nagyon jó kezei vannak, nagyon jó testcselei és hát a speed kills. Amolyan szegény ember DJAx-e. De hát nálunk sky's the limit. Value és need pick is. Én totálisan meg vagyok elégedve, át tudja venni BAldwin szerepét egyből, aki Tate helyét rögtön átveszi különösebb probléma nélkül.
Britt tape-je sem rossz, bár reach-nek tűnik. A hozzáállása és ahogy az amcsi mondja toughness és relentlesness benne van. A csávó akkor is beletol egyet az ellenben amikor az épp egy pancake után próbál felkászálódni. Ez nekem nem value pick, de ugye ezt is csak az idő fogja megmondani, hogy mennyire jó vagy rossz.
Ne feledjük, hogy zone blockingban kell jónak lenni nálunk. Nem gondolom, hogy Giacomini vagy McQuistan túl nagy űrt hagyna maga után, Bowie Bailey és most Britt is tud majd pótolni, sokkal rosszabb így sem lesz a fal, még akkor is ha mondjuk most még nem tudnak felnőni Giacomini szintjére, ami nem túl nagy, de egy stabilan teljesítő, megbízható RT. Sztem ezt majd tudják hozni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1-2 videot megnézve Britt futásblokkban fasza. passzban fejlődnie kell, de nem elveszett. nem 2.kör. e nem is udfa. giacomini szint kb 😊
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nyugi van... ne feledjétek: Super Bowl Champions Baby!!!!
😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
If you thought the Seattle Seahawks would do the normal thing, the seemingly sensible move, you haven’t been paying attention.

 espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/5965/seattles-plan-work-out-in-round-1
 espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/6009/seahawks-pick-surprises-once-again
 espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/6016/carroll-schneider-discuss-round-2-picks

This is what the Seahawks do, look for traits in players that others might not see. The Seahawks really don’t care what so-called draft experts or other teams might think of the players they want.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én még mindig bízom PC-ék megérzéseiben. Rice és Harvin egészségügyileg kockázatos, viszont Baldwin jól bírja a gyűrődést, Kearse és Lockette viszonylag pótolható, ezért van értelme Richardsonnak meg ha sikerül beépíteni a kanadai erőembernek. Britt? Fogalmam sincs hová tegyem, de mi az első körben szoktunk baromságokat húzni (kivéve persze Okung meg Thomas mostanában), alsóbb szinteken verhetetlen a coach gárdánk.

Ja és off a Tate vs Wilsonné affér talán nem is olyan lehetetlen. Gyors távozás, kicsit homályos okokkal és egy látszólag előzmény nélküli válás pont akkor, amikor jónéhány lépcsőfokot léphetett volna őnagysága a helyi társadalmi ranglétrán. Ki tudja, még igaz is lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolj bele,hogy úgy nyertünk 1. kiemeltként SuperBowl-t,hogy az O# teljes mértékben féloldalas volt.

Nem volt redzone target, nagydarab, forgalomban is jól elkapó WR Rice kiesése után, nem volt a pályán az egész liga egyik legjobb elkapója Harvin személyében, és a falunk a liga leggyengébbje volt 😀

Hatalmas potenciál van a csapatban. Ha a védelem nem is hozza azt amit tavaly, és meccsenként mondjuk 20%-al több pontot kapunk, a támadók bőven képesek ezt ellensúlyozni.

Idén amúgy a Cards lesz szerintem a legnagyobb vetélytárs a csoportból. 9ersnél elég gyenge a CB poszt, A.Smith lehet,hogy ül,a liga egyik legjobb Linebackere sérült plusz elég sok negatív hír ékrezett onnan, ráadásul első 2 körön kívül nem tudnak draftolni, plusz ugye ahogyan lentebb írtam, hiába lesz Capy fiúnak 5 elit célpontja, ha csak 1-ig tud számolni.

Rams szintén gyengébb secondary, és gyenge Qb, habár ők bőven okozhatnak meglepetést.
Manninget szerintem megeszik majd idén amikor a Broncos-zal játszanak. A faluk valami őrült jó lesz 😀


Szerk: Amúgy tudom,hogy leírtam korábban,hogy hinni kell a stábban, de szerintem mi draftolunk a ligában O-line-ba a legszarabbul, szóval ez a Britt pick is kérdéses. Cable és a hülyeségei. Erről majd Helm ír, ha erre jár.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a frisco viszont nagyon durva napot zárt tegnap.
stevei és a sok bpa. szép munka volt
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
utána nézve a richardson picknek örülök.
britt. majd meglátjuk-
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Minél többet rágódok rajta, annál jobban tetszik a Richardson pick. Valljuk be, azért Riceal komolyan már nem lehet számolni és Harvinban benne van, hogy nem tudja végigjátszani a szezont. Ha fel tudna szedni 10-15 font izmot az nagyon jó lenne.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne sírjatok már, biztos nem a két szép szemükért kerültek a big board-unkon a 2. körre. És azért nekik jobban hiszek, mint a Gil Brandt meg Mayock féléknek. Ne üljünk fel a mock-oknak és projection-nek, főleg nem Seahawks szurkolóként. Bár azt én is sajnálom, hogy nem Latimer, de ők másként látták. Az biztos, hogy kurva gyors P-Rich. Wauuuu Kis P-Rich-i faluvégén folyik el a kanális! 😀 Kis P-Rich odabasz!!! 😀

OT is várható volt, biztos Cable volt beleszerelmesedve Britt-be. Szerintem jó lesz, kifejezetten jó a technikája, egy kis erőt kéne magára raknia, de az pótolható. Moses szinte biztos volt szerintem, hogy nem jön, run block-ban nem fasza. No para srácok.Medvepapa
Soha, soha ne ítélj meg egy PC/JS draftot más véleménye alapján 😀
Az elmúlt 4 év legjobban draftoló csapata vagyunk. Legyen hitetek 😊

Steve Johnson(ez a neve? 😀 ) miatt meg ne aggódjatok, fegyverkezhet elkapókkal a 9ers ahogyan akar, egyelőre nincs ki odadobja nekik a labdát 😊
Mindkét kiválasztottnál az életútja is közrejátszott.

Britt: Birkózó volt, Cable szerint: “He’s just my kind of guy”

Richardson: Gyors mint Harvin, fürge mint Baldwin, akkora rádiuszban kap el mint Kearse.

Carroll on what he likes about Paul Richardson: “I like a lot about him. We’re really excited that this happened, and we’ve been watching it the whole time hoping we could get there. He’s got great qualities. His speed is extraordinary. He has the terrific hands and a great catching range, he’s really got characteristics like the guys that have been successful for us. He’s got quickness kind of like Doug Baldwin, he’s got speed kind of like Percy Harvin, and he has that catching range kind of like Jermaine Kearse so we just felt really comfortable with his style of play. I see him as a route runner. He’s an outside guy for us, a guy that can really get in and out of his breaks and he’s got great stuff. We’re really excited about this pick.” Schneider: “He’s just really explosive. I think his averages scores are from about 40 yards, 40.05 or something like that so he’s a big play guy.”

PC/JS a draftról:  blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/05/09/schneider-and-carroll-talk-about-draft/

Cable Brittről:  blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/05/09/tom-cable-on-justin-britt-hes-just-my-kind-of-guy/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ezé :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ne sírjatok már, biztos nem a két szép szemükért kerültek a big board-unkon a 2. körre. És azért nekik jobban hiszek, mint a Gil Brandt meg Mayock féléknek. Ne üljünk fel a mock-oknak és projection-nek, főleg nem Seahawks szurkolóként. Bár azt én is sajnálom, hogy nem Latimer, de ők másként látták. Az biztos, hogy kurva gyors P-Rich. Wauuuu Kis P-Rich-i faluvégén folyik el a kanális! 😀 Kis P-Rich odabasz!!! 😀

OT is várható volt, biztos Cable volt beleszerelmesedve Britt-be. Szerintem jó lesz, kifejezetten jó a technikája, egy kis erőt kéne magára raknia, de az pótolható. Moses szinte biztos volt szerintem, hogy nem jön, run block-ban nem fasza. No para srácok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Ha wrt akartunk akkor miért nem húzták ki 1/32 re marquis leet? :/
Mondjuk richardsom szimpatikus de szerintem 2/13 ra fal kellett volna aztán 2/32 re jöhettet volna vagy így is jó lett volna csak mosessal.. :/
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Paul Richardson WR és Justin Britt, T
beszarok komolyan. két 4-5.körös emberkebraxa88
Nagyon nem örülök főleg Brittnek aki 6-7. körös amikor még fent volt Moses :/
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Paul Richardson WR és Justin Britt, T
beszarok komolyan. két 4-5.körös emberke
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Mér csak 1 évet ?szabolcs13
29 lesz jövőre, 9 milliót spórolunk vele ha cutoljuk, ami miután jövőre már nem leszünk olyan jól a sapkával mert russelnak adni kell majd egy 17-20 körüli szerződést, nem hiszem hogy sokáig gondolkozni fognak.
ja és ezért lett krisztina hozva tavaly luxuspickneka.kacsa
Hát ebbe nem vagyok biztos 😊 jövőre is ő lesz a legjobb RB sőt még vagy 4 évigszabolcs13
33 éves legjobb RB? ha meglesz, akkor jövök Neked 1 millióval! 😊funkyparduc
Hát belőle kinézem 😊 vagy legalább jó lesz ha nem a legjobb mint Brendon Steven. Jeckson
😊szabolcs13
nagyon jó lenne, de ő is ember 😊
amit végigcsinált az elmúlt pár évben... sokan már visszavonultak volnafunkyparduc
Ő nem ember ő a BESTIA 😀 Ebbe igazad van én csak reménykedni tudok ,hogy sokáig bírja és innen fog visszavonulni.😀
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Mér csak 1 évet ?szabolcs13
29 lesz jövőre, 9 milliót spórolunk vele ha cutoljuk, ami miután jövőre már nem leszünk olyan jól a sapkával mert russelnak adni kell majd egy 17-20 körüli szerződést, nem hiszem hogy sokáig gondolkozni fognak.
ja és ezért lett krisztina hozva tavaly luxuspickneka.kacsa
Hát ebbe nem vagyok biztos 😊 jövőre is ő lesz a legjobb RB sőt még vagy 4 évigszabolcs13
33 éves legjobb RB? ha meglesz, akkor jövök Neked 1 millióval! 😊funkyparduc
Hát belőle kinézem 😊 vagy legalább jó lesz ha nem a legjobb mint Brendon Steven. Jeckson
😊