Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Összeraktam a teljes menetrendet a blogra:  www.seahawks.hu/seahawks-menetrend-2014/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
green bay - seattle elég jókis nyítómeccs lesz. jajdemesszevan
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy SportTv-s meccsetek már biztos lesz ellenünk ...😊Old Green Bay
Sok Seahawks meccs lesz a Sport Tvn, de a szezonnyitó mellett a hálaadásnapi 49ers meccs is biztosan képernyőre kerül, plusz az MNf a Redskins ellen is (érdekes választás - bár tudom RG 3 Russell Wilson ellen elméletileg csemege).

Idei teljes menetrend:

1 September 4 8:30 p.m. Green Bay Packers CenturyLink Field NBC
2 September 14 4:05 p.m. at San Diego Chargers Qualcomm Stadium Fox
3 September 21 4:25 p.m. Denver Broncos CenturyLink Field CBS
4 Bye
5 October 6 8:30 p.m. at Washington Redskins FedExField ESPN
6 October 12 4:25 p.m. Dallas Cowboys CenturyLink Field Fox
7 October 19 1:00 p.m. at St. Louis Rams Edward Jones Dome Fox
8 October 26 1:00 p.m. at Carolina Panthers Bank of America Stadium Fox
9 November 2 4:25 p.m. Oakland Raiders CenturyLink Field CBS
10 November 9 4:25 p.m. New York Giants CenturyLink Field Fox
11 November 16 1:00 p.m. at Kansas City Chiefs Arrowhead Stadium Fox
12 November 23 4:05 p.m. Arizona Cardinals CenturyLink Field Fox
13 November 27 8:30 p.m. at San Francisco 49ers Levi's Stadium NBC
14 December 7 4:25 p.m. at Philadelphia Eagles Lincoln Financial Field Fox
15 December 14 4:25 p.m. San Francisco 49ers CenturyLink Field Fox
16 December 21 8:30 p.m. at Arizona Cardinals University of Phoenix Stadium NBC
17 December 28 4:25 p.m. St. Louis Rams CenturyLink Field Fox
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Egy SportTv-s meccsetek már biztos lesz ellenünk ...😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russell Wilsonnak is már csak 99 problémája maradt, elválik a feleségétől

baggio
Ez most gonosz lesz, de.... jókor! Még a nagy lóvé előtt 😛
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Russell Wilsonnak is már csak 99 problémája maradt, elválik a feleségétől



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Olvasom a hozzászólásokat, mindenkinek igaza lehet, de a számomra a lényeg: E.T-t meg kell tartani. Hihetetlen nagy kedvencem. Mindenhol ott van ahol kell. Sherm is kell és nem is állítanék fel sorrendet. PC-ék tudják mit csinálnak és bízom bennük.
Pryor szerződése lutri, de T.Jax valószínűleg jövőre már nem lesz itt, így akár még lehet is belőle valami. Daniels felejtős.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
3. Mondd már meg a 2*7/10-et mi garantálja majd? A fizetésük amit FA-n tőlünk kapnak majd? Na az lenne még csak a szentimentalizmus, ha erre építenék a csapatot. Sherman a csapat gerincének a tagja. És azt a legnehezebb pótolni. Illetve ha egy csigolyát kiveszel, mennyivel ér többet még egy kéz meg egy láb amiknek 4 ujja van? Költői kérdés volt. 😊
Medvepapa
Na pont ez az. Tegyük fel,hogy Sherm kerülne évi 10 millióba, ezzel még nem lenne azt hiszem a legjobban fizetett CB, szóval egy ilyen összeg bőven reális. Szerintem ha sokak nem is tartják a legjobb CB-nek, azt nehéz lenne vitatni,hogy Top3. Magyarán elit.

Eddig a stáb bizonxította a Maxi-Lane-BB-Sherm-Thurmond egységgel,hogy átlag feletti játékosokat szinte gond nélkül találunk CB-re. Ha megint egy ilyen, még újonc szerződés alatt álló CB-t teszünk be, aki "fogyaszt" mondjuk 800ezer dollárt, akkor spórolsz 9.2 milliót, ami még többre is elég mint amit írtam. Évi 9 milliós fizetéssel elit DE is kijön.
Szóval ott vagy,hogy az elit CB-t tartod meg, meg lecseréled egy valamivel gyengébb kezdőre, akin viszont spórolsz annyit, hogy egy másik átlagon felüli jó/elit játékost hozhatsz need posztra!
Ennek az elvnek a sikerét szerintem az idei gyűrű mutatja. Avril és Bennett azért fért be a sapka alá, mert RW nem keresett 18 milliót, vagy Sherm 10-et, vagy E.T. 10 körül.
Ha mindenkit megfizetsz, eljutsz előbb vagy utóbb oda egy sikeres csapattal,hogy lesz 4-5 játékosod, akik megeszik a sapka 1/3-át, a maradék 2/3-on meg osztozik 48 másik.

Az,hogy a spórolt pénzzel is zsákbamacskáét vásárolhatsz, az nem elfogadható érv szerintem,mert ennyi erővel senki ne költsön az FA-n, sőt Sherm is visszaeshet a nagy lóvé után.

Ezzel együtt látjuk,hogy a hírek szerint PC és JS pont máshogy gondolja, és itt akarják tartani Richardot, de ettől még nekem az a véleményem,hogy mint GM, nem marasztalnám ilyen körülmények között. Még szerencse,hogy nem én ülök a GM székben 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
1. Nem győztem hangsúlyozni,hogy ez a saját véleményem, ami valószínűleg itt nem fog táptalajra találni, de talán ki kellett volna emelnem dőlt betűvel vagy valami hasonló.

2. Egy jól működő frencsájz megfizeti a legjobb játékosait, igen, de amikor az elmúlt 20-30 év egyik legjobb védelme mind fiatal csikókból áll kb akiket meg kell hosszabbítani,és a frencsájz QB-nak is új szerződés kell, akkor miből?
A legnagyobb értelme pedig ekkor annak van,ha azt a játékost engeded el akit a legközelebbi értékre tudsz pótolni. Ez pedig nálunk eddig nagyon úgy látszik,hogy a CB. Egyrészt hozzáértő a szakmai stáb, másrészt az E.T. skilljein alapuló cover séma roppant egyszerű, és könnyebben érvényesül benne egy újonc is.

3. Bajnok mentalitásnak pont azt tartom,hogy nincs szentimentalizmus, és azt teszi a vezetés, ami hosszú távon a legversenyképesebb csapat felállítását szolgálja. Ha a 9/10 pont Sherm-et lecserélheted egy 7/10-es CB-re, és mellé még kapsz egy 7/10-es DE/OG-t pl akkor szerintem nincs miről beszélni.

4. Sherm mellett ugyanúgy RW és Lynch is a csapat arca, és ha fogadnom kellene,hogy ki lesz itt még 5 év múlva is, akkor RW-re tenném a pénzem.

5. Írom újból, ez csak a jövő évi cap space okán felvetődött latolgatás, én sem hiszem,hogy hagyják elmenni, de itt olvashatod az érveimet,hogy ÉN miért engedném el. Ez még nem jelenti azt,hogy meg fog történni, vagy,hogy reális esély van rá, de szerintem elég legitim érveket sikerült felsorakoztatnom erre az oldalra is.undisputedly
1. Nincs ezzel semmi gond, leírtad a saját véleményedet, én meg leírtam, hogy szerintem feleslegesen látsz bele ilyen dolgokat, ami meg az én saját véleményem. És itt az ET kontra Sherman fejtegetésedre gondoltam, többit lásd később.

2. Persze, hogy mindenkit nem lehet megtartani. Mondjuk én nem lepődnék meg, ha Sherm ára is 10 millió körül mozogna majd a híresztelésekkel ellentétben. Nézd meg Bennett mennyiért írt alá. A körülményeket tekintve az a pénz mazsola. Lesznek áldozatok, de továbbra sem gondolom, hogy Sherman-en kellene spórolnunk. Plusz azért nem fogunk mindig gyémántot találni az 5.+ körökben.

3. Mondd már meg a 2*7/10-et mi garantálja majd? A fizetésük amit FA-n tőlünk kapnak majd? Na az lenne még csak a szentimentalizmus, ha erre építenék a csapatot. Sherman a csapat gerincének a tagja. És azt a legnehezebb pótolni. Illetve ha egy csigolyát kiveszel, mennyivel ér többet még egy kéz meg egy láb amiknek 4 ujja van? Költői kérdés volt. 😊

4. Nem volt nehéz a franchise QB-ra voksolnod szerintem. Ettől még hülyeség lenne Sherman-t elengedni. Ellenben láthatóan készülünk a Lynch utáni időkre, 28 éves a Mester, kritikus életkorba lépett, bár nála ez lehet nem tényező.

5. Az érveid legitimek, de nem fogjuk hagyni Sherman-t elsétálni és szerintem Ő sem akar! Butaság is lenne/lett volna. Pláne, hogy mindkét fél profitál az együttműködésből.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000342885/article/richard-sherman-seattle-seahawks-nearing-extension
......
undisputedly
Totál feleslegesen látsz bele ennyi(negatív) dolgot ebbe a hírmorzsába. Nyilvánvaló, hogy meg akarjuk hosszabbítani Sherm&ET szerződését. Az, hogy most egy offseason-on belül melyiket jelentik be hamarabb...btw. még értelme is van, valszeg Sherm szerződését módosítva terjesztik ki, mert amúgy 2014-ben ugyanolyan szotyiért játszana mint Wilson. Teljesen logikus, egy jól működő franchise megfizeti a legjobb játékosait. Van arca a csapatnak, Sherman-nek is van arca, de egyben a csapat arca is. A szabályok pedig engedik a módosítást, ahogy Wilson esetében még nem. És majd pont a liga legjobb CB-jét hagyjuk elsétálni a rookie szerződése után. Ez nem lenne bajnok mentalitás. ET felől pedig légy nyugodt, és emlékezz vissza a Sound FX-ekre, ahol ET és Sherm poénkodnak egymással a legtöbbet. ET rookie szerződése idén 5 misi környéki összeget adhat neki, hosszabbítás esetén olyan évi 9-10 millióra tippelnek, Shermnek meg 600k-t. És akkor mi van, ha csak augusztusban jelentik majd be az ET dealt? Semmi. Sőt, ráérnek akár szezon közben is, annyira tuti, hogy közös folytatás lesz. Ne üljünk már fel a médiának. És ahogy kezdtem, feleslegesen ne lássunk bele ilyen dolgokat, mert mi olyan minimális töredékét látjuk, halljuk a teljes történéseknek. 😊Medvepapa
1. Nem győztem hangsúlyozni,hogy ez a saját véleményem, ami valószínűleg itt nem fog táptalajra találni, de talán ki kellett volna emelnem dőlt betűvel vagy valami hasonló.

2. Egy jól működő frencsájz megfizeti a legjobb játékosait, igen, de amikor az elmúlt 20-30 év egyik legjobb védelme mind fiatal csikókból áll kb akiket meg kell hosszabbítani,és a frencsájz QB-nak is új szerződés kell, akkor miből?
A legnagyobb értelme pedig ekkor annak van,ha azt a játékost engeded el akit a legközelebbi értékre tudsz pótolni. Ez pedig nálunk eddig nagyon úgy látszik,hogy a CB. Egyrészt hozzáértő a szakmai stáb, másrészt az E.T. skilljein alapuló cover séma roppant egyszerű, és könnyebben érvényesül benne egy újonc is.

3. Bajnok mentalitásnak pont azt tartom,hogy nincs szentimentalizmus, és azt teszi a vezetés, ami hosszú távon a legversenyképesebb csapat felállítását szolgálja. Ha a 9/10 pont Sherm-et lecserélheted egy 7/10-es CB-re, és mellé még kapsz egy 7/10-es DE/OG-t pl akkor szerintem nincs miről beszélni.

4. Sherm mellett ugyanúgy RW és Lynch is a csapat arca, és ha fogadnom kellene,hogy ki lesz itt még 5 év múlva is, akkor RW-re tenném a pénzem.

5. Írom újból, ez csak a jövő évi cap space okán felvetődött latolgatás, én sem hiszem,hogy hagyják elmenni, de itt olvashatod az érveimet,hogy ÉN miért engedném el. Ez még nem jelenti azt,hogy meg fog történni, vagy,hogy reális esély van rá, de szerintem elég legitim érveket sikerült felsorakoztatnom erre az oldalra is.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
undisputedly
ET a DB sor esze és lelke. Sherman nem egy gyors CB, abból él, hogy egyfolytában nyaggatja a Wr-t. a gyors WR-ekkel szemben 1-1-ben alulmarad, és itt jön be ET, aki hihetetlen mód be tudja játszani a backfieldet.petey
aztán jön TiVáj és mindenkiből bohócot csinál! (viccelek)
kár, hogy IRL nem lehet olyanokat húzni, mint maddenben. Tényleg a Hoxnál folyik az egyik legjobb DB nevelés, nem véletlen, hogy hátsó körös playákból hozzák ki a ligaelit szintet (E.T kivétel ez alól). De ha Vontae kapott 4évre 36millát aminek ráadásul több, mint fele garantált, akkor Sherminek kinézhet egy 40+ millás fizu 4évre. Maddenben simán elcserélném egy első körös pickre, de itt elég nehéz lenne, ha eladnátok, akkor azt még idén kéne, mert az valljuk be, elég offos, hogy jövőre aláíratjátok vmi kevés bónuszos szerződéssel, hogy eladjátok.
Akkor meg muszáj lesz | túl | fizetni. Eleinte (online maddenezés után) eléggé érthetetlen volt számomra, hogy évről évre IRL liga szinten is kva jónak mondható játékosok kerülnek ki a szabadügynök piacra, és max egy conditional picket kapnak érte a csapatok a kövi szezon után.
Btw Sherman hiába mondja, hogy ő a legjobb ( és valljuk be, statokra ránézve is tényleg ott van a szeren, nem mellesleg játék közben is), egy másik rendszerben simán lehet, hogy fényévekre lenne azoktól a számoktól, amiket az elmúlt 2 szezonban összehozott. Más, amikor egy Kancellár az SS (run stop), és ET az FS (run stop + ball hawk). Mindkettő game changer, Ettől függetlenül a seggem verném a földhöz, ha Sherman pl csikó lenne, de azért egy Landry-Howell S duó mellett lehet ő sem sziporkázna. 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000342885/article/richard-sherman-seattle-seahawks-nearing-extension
......
undisputedly
Totál feleslegesen látsz bele ennyi(negatív) dolgot ebbe a hírmorzsába. Nyilvánvaló, hogy meg akarjuk hosszabbítani Sherm&ET szerződését. Az, hogy most egy offseason-on belül melyiket jelentik be hamarabb...btw. még értelme is van, valszeg Sherm szerződését módosítva terjesztik ki, mert amúgy 2014-ben ugyanolyan szotyiért játszana mint Wilson. Teljesen logikus, egy jól működő franchise megfizeti a legjobb játékosait. Van arca a csapatnak, Sherman-nek is van arca, de egyben a csapat arca is. A szabályok pedig engedik a módosítást, ahogy Wilson esetében még nem. És majd pont a liga legjobb CB-jét hagyjuk elsétálni a rookie szerződése után. Ez nem lenne bajnok mentalitás. ET felől pedig légy nyugodt, és emlékezz vissza a Sound FX-ekre, ahol ET és Sherm poénkodnak egymással a legtöbbet. ET rookie szerződése idén 5 misi környéki összeget adhat neki, hosszabbítás esetén olyan évi 9-10 millióra tippelnek, Shermnek meg 600k-t. És akkor mi van, ha csak augusztusban jelentik majd be az ET dealt? Semmi. Sőt, ráérnek akár szezon közben is, annyira tuti, hogy közös folytatás lesz. Ne üljünk már fel a médiának. És ahogy kezdtem, feleslegesen ne lássunk bele ilyen dolgokat, mert mi olyan minimális töredékét látjuk, halljuk a teljes történéseknek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000342885/article/richard-sherman-seattle-seahawks-nearing-extension

Közel van Sherm új szerződése a hírek szerin, így pedig ő lehet a legjobban fizetett CB a ligában. Nem ok nélkül.
Viszont:
Szerintem először E.T.-t kellene/kellett volna hosszabbítani. Habár nagyon egységes a LoB, a szezon végén rengeteg nyilatkozatot olvastam, és főleg a 9ers elleni NFC döntő után Earl szinte mindig belecsempészte a nyilatkozataiba,hogy nem csak a LoB, de az egész D# vezére akar lenni. Mert,hogy a LoB-nak ő a vezére.

Mivel a játékosok 90%-a nagyon odafigyel arra,hogy mit nyilatkozik, és nagyon markánsan szinte sosem nyilatkozik az intelligensebbik része, ezért ez nálam bőven jelentheti azt,hogy nem tetszett neki a figyelem amit Sherm kapott/elvett tőlük.
Nem is igen emlékszem olyan hírekre,hogy ők ketten együtt szoktak lógni.
Nyilván nem kell itt klikkesedésről beszélni, de szerintem E.T. joggal érezheti,hogy ő a védelem irányítója, és nélküle tényleg nem lehetne a sémát futtatni, míg Sherm "csupán" egy precíziós fegyver, aki nélkül ugyan gyengül a védelem, de a séma működik tovább.

Nekem amúgy az a véleményem-amivel szerintem egyedül vagyok a magyar fanok körében-,hogy egy csapat,ahol a liga legjobb DB műhelye van, ott nem kellene ekkora pénzt költeni egy CB-re, mert simán kinevelünk egy rendszerfit másikat aki ugyan nem lesz a liga legjobb CB-je, de átlagon felüli játékra képes.
Az így megspórolt pénzből még kijön egy jó kis passrusher DE vagy egy elit OG.

Mondom mégegyszer, én bírom Sherm játékát, és azzal is tisztában vagyok,hogy roppant intelligens, de szerintem figyelembe véve,hogy gomba módra szaporodnak nálunk a jó DB-k, nem akkor égető probléma a távozása, aztpedig főleg nem értem, miért nem E.T. kap először szerződést PC&JS jobban tudja.undisputedly
ET a DB sor esze és lelke. Sherman nem egy gyors CB, abból él, hogy egyfolytában nyaggatja a Wr-t. a gyors WR-ekkel szemben 1-1-ben alulmarad, és itt jön be ET, aki hihetetlen mód be tudja játszani a backfieldet.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lmmy53opfhwpbb27lbkj
Richard Sherman: New Seahawks deal about respect
Richard Sherman and the Seahawks are making headway on a long-term contract extension. The cornerback believes the money offered will reflect the team's regard for his accomplishments.


Közel van Sherm új szerződése a hírek szerin, így pedig ő lehet a legjobban fizetett CB a ligában. Nem ok nélkül.
Viszont:
Szerintem először E.T.-t kellene/kellett volna hosszabbítani. Habár nagyon egységes a LoB, a szezon végén rengeteg nyilatkozatot olvastam, és főleg a 9ers elleni NFC döntő után Earl szinte mindig belecsempészte a nyilatkozataiba,hogy nem csak a LoB, de az egész D# vezére akar lenni. Mert,hogy a LoB-nak ő a vezére.

Mivel a játékosok 90%-a nagyon odafigyel arra,hogy mit nyilatkozik, és nagyon markánsan szinte sosem nyilatkozik az intelligensebbik része, ezért ez nálam bőven jelentheti azt,hogy nem tetszett neki a figyelem amit Sherm kapott/elvett tőlük.
Nem is igen emlékszem olyan hírekre,hogy ők ketten együtt szoktak lógni.
Nyilván nem kell itt klikkesedésről beszélni, de szerintem E.T. joggal érezheti,hogy ő a védelem irányítója, és nélküle tényleg nem lehetne a sémát futtatni, míg Sherm "csupán" egy precíziós fegyver, aki nélkül ugyan gyengül a védelem, de a séma működik tovább.

Nekem amúgy az a véleményem-amivel szerintem egyedül vagyok a magyar fanok körében-,hogy egy csapat,ahol a liga legjobb DB műhelye van, ott nem kellene ekkora pénzt költeni egy CB-re, mert simán kinevelünk egy rendszerfit másikat aki ugyan nem lesz a liga legjobb CB-je, de átlagon felüli játékra képes.
Az így megspórolt pénzből még kijön egy jó kis passrusher DE vagy egy elit OG.

Mondom mégegyszer, én bírom Sherm játékát, és azzal is tisztában vagyok,hogy roppant intelligens, de szerintem figyelembe véve,hogy gomba módra szaporodnak nálunk a jó DB-k, nem akkor égető probléma a távozása, aztpedig főleg nem értem, miért nem E.T. kap először szerződést PC&JS jobban tudja.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"Fact of day: If Seahawks QB T. Pryor makes team, he will make $705,000; This season, Russell Wilson will make $662,434." (Schefter, twitter)Gogo
Hát ilyen is csak nálunk van. Két csere irányító is többet keres mint a Super Bowl-t nyerő Russel. Vicc... de nincs kedvem nevetni.BigBaltazar
nekem meg igen.
31 csapat irígykedik.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Fact of day: If Seahawks QB T. Pryor makes team, he will make $705,000; This season, Russell Wilson will make $662,434." (Schefter, twitter)Gogo
Hát ilyen is csak nálunk van. Két csere irányító is többet keres mint a Super Bowl-t nyerő Russel. Vicc... de nincs kedvem nevetni.BigBaltazar
Ez miért negatívum nálad? 😀
Ez éppen az FO munkáját dícséri. Rookie kontrakt alatt lévő irányítónk már SB gyűrűvel az ujján irányít-átvitt értelemben 😀.
Nem kell félned van mit a tejbe aprítania. Egyrészt az a 662ezer dollár is olyan összeg,hogy igen boldog lenne vele minden ember, nem kell a megélhetéssel foglalkoznia 😊
Ezen felül már most van vagy 5 reklámszerződése, ami ennek sokszorosát hozza neki, légy benne nyugodt. Ráadásul lassan jön az új 15+ milla/év szerződése.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
"Fact of day: If Seahawks QB T. Pryor makes team, he will make $705,000; This season, Russell Wilson will make $662,434." (Schefter, twitter)Gogo
Hát ilyen is csak nálunk van. Két csere irányító is többet keres mint a Super Bowl-t nyerő Russel. Vicc... de nincs kedvem nevetni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Fact of day: If Seahawks QB T. Pryor makes team, he will make $705,000; This season, Russell Wilson will make $662,434." (Schefter, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
inkább Pryor mint egy 7.körös rookie aki menne augusztus végén a Jaxbe 😀braxa88
Eddig a het beszolasa 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
inkább Pryor mint egy 7.körös rookie aki menne augusztus végén a Jaxbe 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az ár:
The Seahawks give up their 7th-round pick (the last tradeable pick in the draft) for Terrelle Pryor.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jött egy új QB. A Pro Football Talk szerint tradeltetek Terelle Pryorért.
Raiders trade Terrelle Pryor to the Seahawks, per league source.
Kíváncsi leszek mit adtatok érte?iktriad
Bennem már felvetődött amikor meghallottam,hogy kiteszik, de úgy voltam vele,hogy áh, mennyi az esély rá, mert ha jól olvastam akkor kezdő akar lenni.
Papíron jó fit. RW mögött ugye ott van T-Jax, aki ha jól emlékszem egy évre jött vissza, és róla már tudjuk,hogy hol vannak a korlátai. Nem explozív, gyenge manager játékot tud hozni, viszont nagyon-nagyon jól ismeri a rendszert.
Mögötte ha minden igaz még itt van a 9ers gyakorlóitól hozott Daniels(?), aki szintén mozgékony QB. Na most hozzájuk mérten Pryor szerintem upgrade, mert ha be kell állnia, legalább van robbanékonyság a csapatban, ami a toxic számra figyelő Pete-nél hatalmas előny. Kérdés,hogy ha kell tud-e egy-két 3rd downt passzolni.
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Jött egy új QB. A Pro Football Talk szerint tradeltetek Terelle Pryorért.
Raiders trade Terrelle Pryor to the Seahawks, per league source.
Kíváncsi leszek mit adtatok érte?iktriad
Elv. late-round pick.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy új QB. A Pro Football Talk szerint tradeltetek Terelle Pryorért.
Raiders trade Terrelle Pryor to the Seahawks, per league source.
Kíváncsi leszek mit adtatok érte?
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most esett le, Rizsa 1,5 milláért írt alá! Ez már szinte társadalmi munka. Már úgy értem az ő szintjén, ha nem esik szét menet közben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.