Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most esett le, Rizsa 1,5 milláért írt alá! Ez már szinte társadalmi munka. Már úgy értem az ő szintjén, ha nem esik szét menet közben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
#champions

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sidney Rice agrees to terms with the Seahawks, per league source. One-year deal.Hulkeinstein
Nekem tetszik!
Az megvan valahol, hogy mennyit kap így egy évre?funkyparduc
Egyenlőre csak azt írták 1 éves szerződés. Ha egészséges, és az is marad hasznos lehet a csapatnak.

Más... Rice leigazolásával egyre csökken a needek száma. Lehet hogy a drafton BPA szisztéma szerint fogunk draftolni? Ez idáig nem volt jellemző a FO-ra. Esetleg olyan prospectek jönnek akikben nagy potenciált látnak, de az első évükben még nem akarják a mély vízbe dobni őket? Ez sokkal jellemzőbb ránk. Szerintem ha nincs nagy need akkor a BPA volna a szerencsés, mert egy esetleges sérülés esetén a backup is tudná pótolni a hiányzót.BigBaltazar
Szóval igaz,hogy égető need csak az O-fal van, de attól még vannak posztok ahol most kell gondolni a jövőre.undisputedly
Abban egyetértünk, hogy az Oline több sebből vérzik, oda első körökből várok picket. De a többi posztra olyan égető need nincsen. Tehát az hogy melyik posztra draftoljuk a többi játékost az a legjobb opció dönti/döntse el. Az hogy megfelelő RB-nk depth pedig van megfelelő azt egy picit barokkos tulzásnak érzem. Se Turbin, se Krisztina sajna messze van hogy a Szörnyeteget pótolni tudná egy RunHeavy csapatnál.BigBaltazar
A draftpickes BPA vagy előre determinált pozíció témához már nem szólok hozzá, mert fenntartom amit írtam.
Szerintem a RB sor bőven kielégítő. Lynch még szerintem 2 évig tud elit szintet hozni minimum., sőt utána is hozhat még. Turbin eddig nem adta jelét,hogy Top10 rb potenciállal bírna, viszont CMájk 2. körös pick volt egy olyan évben, ahol a futók értékének inflálódása már bőven elkezdődött. Nézd csak meg milyen fizetéseket és pickeket adnak a futókért manapság. A ricsárdzon deal egyedül ami kilóg a sorból,de szerintem az teljesen más tészta volt,mert úgy tűnt,hogy a futásbuzi OC szerint csak a balance hiányzik az Indy támadóitól. Ezen kívül bagóért kelnek el a futók, átlagban a punter(!!!!!) többet kap már mint ők 😀
Na, mi ilyen környezetben ellőttünk egy 2. körös picket egy futóra, aki tavaly azért nem játszott, mert a primér back szerepét nem vehette át Lynchtől, blokkolni viszont Turbina jobban tud/tudott.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sidney Rice agrees to terms with the Seahawks, per league source. One-year deal.Hulkeinstein
Nekem tetszik!
Az megvan valahol, hogy mennyit kap így egy évre?funkyparduc
Egyenlőre csak azt írták 1 éves szerződés. Ha egészséges, és az is marad hasznos lehet a csapatnak.

Más... Rice leigazolásával egyre csökken a needek száma. Lehet hogy a drafton BPA szisztéma szerint fogunk draftolni? Ez idáig nem volt jellemző a FO-ra. Esetleg olyan prospectek jönnek akikben nagy potenciált látnak, de az első évükben még nem akarják a mély vízbe dobni őket? Ez sokkal jellemzőbb ránk. Szerintem ha nincs nagy need akkor a BPA volna a szerencsés, mert egy esetleges sérülés esetén a backup is tudná pótolni a hiányzót.BigBaltazar
Szóval igaz,hogy égető need csak az O-fal van, de attól még vannak posztok ahol most kell gondolni a jövőre.undisputedly
Abban egyetértünk, hogy az Oline több sebből vérzik, oda első körökből várok picket. De a többi posztra olyan égető need nincsen. Tehát az hogy melyik posztra draftoljuk a többi játékost az a legjobb opció dönti/döntse el. Az hogy megfelelő RB-nk depth pedig van megfelelő azt egy picit barokkos tulzásnak érzem. Se Turbin, se Krisztina sajna messze van hogy a Szörnyeteget pótolni tudná egy RunHeavy csapatnál.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha Rizsa meg Harvin kibír egy egész szezont, akkor a Baldwin-Kearse-Lockette hátvédsorral már nem akkora a baj. Mondjuk attól még kell a WR draft.garrett27
rookie lockette helyett
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha Rizsa meg Harvin kibír egy egész szezont, akkor a Baldwin-Kearse-Lockette hátvédsorral már nem akkora a baj. Mondjuk attól még kell a WR draft.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sidney Rice agrees to terms with the Seahawks, per league source. One-year deal.Hulkeinstein
Nekem tetszik!
Az megvan valahol, hogy mennyit kap így egy évre?funkyparduc
Egyenlőre csak azt írták 1 éves szerződés. Ha egészséges, és az is marad hasznos lehet a csapatnak.

Más... Rice leigazolásával egyre csökken a needek száma. Lehet hogy a drafton BPA szisztéma szerint fogunk draftolni? Ez idáig nem volt jellemző a FO-ra. Esetleg olyan prospectek jönnek akikben nagy potenciált látnak, de az első évükben még nem akarják a mély vízbe dobni őket? Ez sokkal jellemzőbb ránk. Szerintem ha nincs nagy need akkor a BPA volna a szerencsés, mert egy esetleges sérülés esetén a backup is tudná pótolni a hiányzót.BigBaltazar
Én pont máshogy látom.
Szerintem az O#-falban legalább 3 posztra ráfér a kezdő szintű upgrade(két G és a RT), plusz a mélység is kell, ki tudja mi lesz a B&B-vel.
Ezen kívül a CB sorba hátsó körössel mindenképpen kell hozni rendszerfit CB-t, szerintem amúgy van rá reális esély,hogy Sherm az utolsó szezonját futja nálunk, és akkor a Maxi-Lane kettős mögé bőven kell tartalék, Simon egyelőre nem több egy kérdőjelnél.

Az általad várt BPA azt jelentené,hogy pl egy 4. körössel elhozzuk a legjobb elérhetőt, aki tegyük fel egy RB, holott egyértelműen kell a depth más posztra.

Az RW-Sherm-E.T. hármas hatalmas pénzeket fog elvinni. Ők hárman akár kerülhetnek 35 millió/év-be, ami a sapka 25%-a lesz kb.

Rice-hoz még annyit,hogy állítólag nem igen volt iránta érdeklődés. Szerintem balgaság lenne nem hozni WR-t a draftról.
Ezzel pedig már ott járunk,hogy 2 vagy 3 Oline, legalább 1 cb, legalább 1 wr, szokásos Dline, és LB sorban is ülhet még egy depth.
Szóval igaz,hogy égető need csak az O-fal van, de attól még vannak posztok ahol most kell gondolni a jövőre.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Pénzre kíváncsi vagok, remélem nem sok, mert van rá pár zsetonom, hogy nem lesz meg neki a 16 meccs.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(y)
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sidney Rice agrees to terms with the Seahawks, per league source. One-year deal.Hulkeinstein
Nekem tetszik!
Az megvan valahol, hogy mennyit kap így egy évre?funkyparduc
Egyenlőre csak azt írták 1 éves szerződés. Ha egészséges, és az is marad hasznos lehet a csapatnak.

Más... Rice leigazolásával egyre csökken a needek száma. Lehet hogy a drafton BPA szisztéma szerint fogunk draftolni? Ez idáig nem volt jellemző a FO-ra. Esetleg olyan prospectek jönnek akikben nagy potenciált látnak, de az első évükben még nem akarják a mély vízbe dobni őket? Ez sokkal jellemzőbb ránk. Szerintem ha nincs nagy need akkor a BPA volna a szerencsés, mert egy esetleges sérülés esetén a backup is tudná pótolni a hiányzót.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sidney Rice agrees to terms with the Seahawks, per league source. One-year deal.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
A támadók jelentős része Californiában van, együtt edzenek 😊

A TMZ kapta őket videóra. Eze gy elég szenny médium, de csak náluk van videó 😊
Lockettről kérdezték a játékosokat, akik kb pont ... ,hogy mi van vele 😀

 www.tmz.com/2014/04/15/seattle-seahawks-ricardo-lockette-russell-wilson-training-video/
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lockette anno tett egy kört Friscoban és úgy néz ki becsajozott Kopernikuszékkal. Na erre kíváncsi leszek.garrett27
Kifejtenéd bővebben...BigBaltazar
Közben megtaláltam a cikket. Hát nem tudom, akár igaz is lehet...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lockette anno tett egy kört Friscoban és úgy néz ki becsajozott Kopernikuszékkal. Na erre kíváncsi leszek.garrett27
Kifejtenéd bővebben...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lockette anno tett egy kört Friscoban és úgy néz ki becsajozott Kopernikuszékkal. Na erre kíváncsi leszek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
dobj egy linket...SeaSzilaHawk
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_tracker_2014Medvepapa
bittedankesün
am annak tükrében hogy még bent volt Nix, Ford és Hageman, sztem nem volt egy jó húzás. Azért nem, mert ezekben az esetekben a BPA annyival jobb, mint a te esetedben a need, hogy simán fölülírja.
Az én értékrendem szerint legalábbis.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
És télleg a Denverrel kezdünk 😀

Seattle Seahawks Preseason Schedule
Week 1 (August 7-10)

at Denver Broncos

Week 2 (August 14-18)

vs. San Diego Chargers

Week 3 (August 21-24)

vs. Chicago Bears

Week 4 (August 28)

at Oakland Raiders
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
No szombaton volt mock draft game. Igazából semmilyen jelentősége nincs, de közzéteszem mit sikerült összehoznom. Persze itt nincsenek tradek, holott simán benne van, hogy a csapat 1/32-ről lemegy 2. kör közepére extra 3. körért. Annyit hozzá tennék, hogy minden húzásomnál volt opcióm szinte, tehát arra nem panaszkodok, hogy "pont kivitték előttem". Lássuk:

1/32 Martavis Bryant, WR (Clemson)
2/32 Joel Bitonio, OT (Nevada)
4/32 Brent Urban, DT/DE (Virginia)
5/6 (from Oakland) Michael Schofield, OT (Michigan)
5/32 Ben Gardner, DE (Stanford)
6/32 Tre Boston, CB/S (North Carolina)
7/32 Marcus Williams, CB (North Dakota State)

Lehet véleményezni. 😊Medvepapa
Szerintem nem olyan rossz mint Braxa gondolja. Bár prospecteket ugyan nem ismerem. A needeket feltöltötted, én azért safetyt legalább egy körrel előbb húztam volna. Az igazság, hogy PC-ék általában elb...ák az első kört, úgyhogy ez egy teljesen jó Seahawks-os draft volt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
dobj egy linket...SeaSzilaHawk
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_tracker_2014

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
No szombaton volt mock draft game. Igazából semmilyen jelentősége nincs, de közzéteszem mit sikerült összehoznom. Persze itt nincsenek tradek, holott simán benne van, hogy a csapat 1/32-ről lemegy 2. kör közepére extra 3. körért. Annyit hozzá tennék, hogy minden húzásomnál volt opcióm szinte, tehát arra nem panaszkodok, hogy "pont kivitték előttem". Lássuk:

1/32 Martavis Bryant, WR (Clemson)
2/32 Joel Bitonio, OT (Nevada)
4/32 Brent Urban, DT/DE (Virginia)
5/6 (from Oakland) Michael Schofield, OT (Michigan)
5/32 Ben Gardner, DE (Stanford)
6/32 Tre Boston, CB/S (North Carolina)
7/32 Marcus Williams, CB (North Dakota State)

Lehet véleményezni. 😊Medvepapa
dobj egy linket...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
No szombaton volt mock draft game. Igazából semmilyen jelentősége nincs, de közzéteszem mit sikerült összehoznom. Persze itt nincsenek tradek, holott simán benne van, hogy a csapat 1/32-ről lemegy 2. kör közepére extra 3. körért. Annyit hozzá tennék, hogy minden húzásomnál volt opcióm szinte, tehát arra nem panaszkodok, hogy "pont kivitték előttem". Lássuk:

1/32 Martavis Bryant, WR (Clemson)
2/32 Joel Bitonio, OT (Nevada)
4/32 Brent Urban, DT/DE (Virginia)
5/6 (from Oakland) Michael Schofield, OT (Michigan)
5/32 Ben Gardner, DE (Stanford)
6/32 Tre Boston, CB/S (North Carolina)
7/32 Marcus Williams, CB (North Dakota State)

Lehet véleményezni. 😊Medvepapa
nem örülnék neki és akkor finoman fogalmaztam.
Bryant nem 1.körös tehetség. nagy reach. ja hogy magas WR. na bumm. magas WR nélkül nyert a csapat SB-t... 4.körben jöhet egy magas WR.oszt annyi. de annyira nem fontos, sok csapat megvan 6-5 magas WR nélkül...
Bitonio szerintem meg semmivel nem jobb mint Bowie vagy Bailey. + mellé 5.körben még egy OT...braxa88
Bryant-et sokféleképpen lehet nézni, valszeg elérhető lenne 2. kör közepe fele, ha sikerül a letrade. De 2/32-n már nem hiszem, ahhoz túl nagy az upside-ja. A magasságának pedig semmi köze ahhoz, hogy őt választottam, viszont úgy gondolom kínál egy olyan opciót a passzjátékunknak, ami hiányzik és nem elhanyagolható. Azért egy jó formában lévő Sidney Rice-t szerintem sokan visszasírnának, SB ide v. oda. Plusz emlékezhetünk, hogy milyen jól sikerült a tavalyi 4. körös WR húzásunk. Nem azt mondom hogy Bryant-et fogjuk húzni 1. kör végén, sőt hogy egyáltalán WR-t, de szerintem legitim opció.

OL: elment kezdő RT Giacomini, erős rotációs G McQuistan aki ugye Okung cseréje is volt. Nemhogy kezdő megoldás is kell szerintem RT poszton(azért Bowie is inkább OG-ben mutatott jól), de depth se nagyon van. És láttuk, hogy le tud sérülni egy kezdő OL 3-4/5-e rövid időn belül. Emlékezzünk milyen terror volt akkor. Okung is mindig összeszed valamit, Carpenter sem az egészségéről híres. Sőt Carp utolsó éve jön a rookie szerződéséből, rá sem építenék jelenleg, mint hosszútávú megoldás LG poszton. Bitonio(nem tudom emnnyire tanulmányoztad, láttad a játékát) pedig olyan akit Cable nagyon szeret: bármelyik OT v. OG poszton bevethető, kezdő potenciállal bíró játékos. És ami fontos, coachable. Schofield kicsit személyes kedvencem azért választottam. Persze megint nem biztos, hogy így lesz, én el tudom így képzelni. Sőt, a jelenlegi szitut nézve meglepne, ha nem 2 OT rookie-val jönnénk el a draftról. PC/JS ha need van, azt betömi drafton. Lásd DL utóbbi években.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
No szombaton volt mock draft game. Igazából semmilyen jelentősége nincs, de közzéteszem mit sikerült összehoznom. Persze itt nincsenek tradek, holott simán benne van, hogy a csapat 1/32-ről lemegy 2. kör közepére extra 3. körért. Annyit hozzá tennék, hogy minden húzásomnál volt opcióm szinte, tehát arra nem panaszkodok, hogy "pont kivitték előttem". Lássuk:

1/32 Martavis Bryant, WR (Clemson)
2/32 Joel Bitonio, OT (Nevada)
4/32 Brent Urban, DT/DE (Virginia)
5/6 (from Oakland) Michael Schofield, OT (Michigan)
5/32 Ben Gardner, DE (Stanford)
6/32 Tre Boston, CB/S (North Carolina)
7/32 Marcus Williams, CB (North Dakota State)

Lehet véleményezni. 😊Medvepapa
nem örülnék neki és akkor finoman fogalmaztam.
Bryant nem 1.körös tehetség. nagy reach. ja hogy magas WR. na bumm. magas WR nélkül nyert a csapat SB-t... 4.körben jöhet egy magas WR.oszt annyi. de annyira nem fontos, sok csapat megvan 6-5 magas WR nélkül...
Bitonio szerintem meg semmivel nem jobb mint Bowie vagy Bailey. + mellé 5.körben még egy OT...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
No szombaton volt mock draft game. Igazából semmilyen jelentősége nincs, de közzéteszem mit sikerült összehoznom. Persze itt nincsenek tradek, holott simán benne van, hogy a csapat 1/32-ről lemegy 2. kör közepére extra 3. körért. Annyit hozzá tennék, hogy minden húzásomnál volt opcióm szinte, tehát arra nem panaszkodok, hogy "pont kivitték előttem". Lássuk:

1/32 Martavis Bryant, WR (Clemson)
2/32 Joel Bitonio, OT (Nevada)
4/32 Brent Urban, DT/DE (Virginia)
5/6 (from Oakland) Michael Schofield, OT (Michigan)
5/32 Ben Gardner, DE (Stanford)
6/32 Tre Boston, CB/S (North Carolina)
7/32 Marcus Williams, CB (North Dakota State)

Lehet véleményezni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
igazoltunk long snappert, a neve Jorgen Hus.
Honnan máshonnan mint Kanada. Megküzdhet a rosterre kerülésértBigBaltazar
Mi van, már Gresham is elment? Lemaradtam valamiről?garrett27
Nem,de a kanadai srác Ryannel szokott nyáron gyakorolni és jóbarátok.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
igazoltunk long snappert, a neve Jorgen Hus.
Honnan máshonnan mint Kanada. Megküzdhet a rosterre kerülésértBigBaltazar
Mi van, már Gresham is elment? Lemaradtam valamiről?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.