Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó az utolsó 2 sort olvasni 😊

NFL.com's Ian Rapoport reports the Seahawks will announce a contract extension for coach Pete Carroll at a Friday press conference.
Carroll was going into the final season of his original five-year, $35 million deal he signed in 2010. It's a well-earned extension for the 62-year-old Carroll, who is one of only three coaches in football history to win both a Super Bowl and NCAA title. The Seahawks are 38-26 under Carroll's guidance, winning at least one playoff game in three of the past four seasons.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állítólag meg van a hosszabítás Carrollal:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000339354/article/pete-carroll-seattle-seahawks-agree-to-extensionTessu
Well done!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Állítólag meg van a hosszabítás Carrollal:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ux4qqqwxlug17l2oliqx
Pete Carroll, Seattle Seahawks agree to extension
The Super Bowl champion Seattle Seahawks have agreed to a contract extension with coach Pete Carroll that will have him in the Emerald City through 2016, Ian Rapoport reports.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
RedZone targetnek azért jól jönne.Ilyen súlyos sérülés után nem hiszem, hogy minden snapnél pályán lesz első szezonjában, így akár 1 évre, alacsonyabb fizetés mellett Wilsonnak nem lenne rossz célpont. Miller pedig marad blokkolni. Kivágni nem fogjuk, most ment bele a fizetéscsökkentésbe.Nadal17
Hoppá, ez a Miller paycut ki is ment a fejemből. Így biztos marad.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
RedZone targetnek azért jól jönne.Ilyen súlyos sérülés után nem hiszem, hogy minden snapnél pályán lesz első szezonjában, így akár 1 évre, alacsonyabb fizetés mellett Wilsonnak nem lenne rossz célpont. Miller pedig marad blokkolni. Kivágni nem fogjuk, most ment bele a fizetéscsökkentésbe.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Finley több forrás szerint is jó eséllyel alá fog írni, de akár hónapokba is telhet, mire engedélyt kap az orvosoktól.Nadal17
Igen, más források meg azt írták, hogy nem felelt meg a fizikális vizsgálatokon. Ezek a FA szerződések csak akkor biztosak ha aláírták őket.
Nem gondolnám hogy Miller mellé még szükségünk van Finleyre. Igaz az is ha Millert esetleg cuttolnánk, hát... bár Miller > Finley.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Finley több forrás szerint is jó eséllyel alá fog írni, de akár hónapokba is telhet, mire engedélyt kap az orvosoktól.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Engem ki borít hogy minden játékos akivel szóval hozzak a klubot szerződés nélkül továbbáll... És finley is ki akaszt hogy nem tudni hogy jön e vagy sem :/Sherman
Komoly, nagy nevű FA-val már nem számolok. Max. "szemezgetés a szemétben". Erősítés a draftról várható.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A 4 új sztár játékosunk ( price, adams, meg a falemberek) mennyi helyet foglalnak a sapkaba? Vagy mire lehet számítani velük kapcsolatban?Sherman
Tulajdonképpen semmit. Veterán minimumot kapnak, 0 garantálttal. Bármikor ki lehet vágni őket. Ilyenkor ezek a játékosmozgások elég gyakoriak, OTA-kra és TC-re gyűjtik a keretet. Egyedül a CFL-ből érkező WR Matthews kapott 10 e garantált pénzt. Számítani semmire, ha bármelyik túléli a végső keretszűkítést az már egy bónusz.

Más: Cable a Tennessee pro day-én végeztette az OL drilleket, JaWuan James-t és Antonio Richardson-t külön is megnézte. Cable alapból meg volt hívva, szóval nem kell különösebb jelentőséget tulajdonítani neki, nekem egyik játékos sem a kedvencem mondjuk, komoly coaching kell nekik, bár Richardson-ban van upside főleg.

A Huskies pro day-re meg kiment mindenki más, PC, JS, Bevell, Brown(WR coach), persze főleg azért mert közel van. 😀
Mindenesetre ASJ in the mix szerintem a 2. napon. De érdekes lehet James Johnson WR is, aki egyszer már visszavonult egy komoly sérülés után, de most vissza akar térni. Tehetsége van/volt annyi biztos.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
A 4 új sztár játékosunk ( price, adams, meg a falemberek) mennyi helyet foglalnak a sapkaba? Vagy mire lehet számítani velük kapcsolatban?
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Engem ki borít hogy minden játékos akivel szóval hozzak a klubot szerződés nélkül továbbáll... És finley is ki akaszt hogy nem tudni hogy jön e vagy sem :/Sherman
Vagy az van, hogy úgy gondolják bajnokcsapat, erős kerettel, nehéz beférni, vagy úgy vannak vele, hogy most nyertek, nem olyan éhesen vágnak majd neki az új szezonnak, kicsit lelazítják. Bármi is az oka, fontos embereket vesztettünk, fontosakat nem tudtunk megszerezni (vagy nem is akartunk), vagyis eddig inkább gyengült a csapat. Nehéz lesz pótolni a drafton. De PC-ék mostanában nagy hülyeséget nem csináltak, én bízom a ravaszságukban meg főleg a hátsó körös guberáló tehetségükben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Engem ki borít hogy minden játékos akivel szóval hozzak a klubot szerződés nélkül továbbáll... És finley is ki akaszt hogy nem tudni hogy jön e vagy sem :/
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Krisztina nálam erősen kérdéses és akkor még az sem tiszta mit akarnak Turbinával. Egyébként gondoltam hogy nem lesz nagy mozgás nálunk, de ez a teljes csend meglep, főleg ilyen draftpozícióval. Vagy ennyire rágyúrnak Thomasék szerződésére?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
1.Amúgy nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én minden évben várom,hogy lesz -egy-egy új "karakter" akiért lehet majd szorítani csapaton belül.
Idén - nem meglepő módon- ez az új arc valószínűleg a DL-ben lesz, szerintem Scruggs vagy Mayowa.
Ki a ti jelöltetek?

undisputedly
Én az szeretném, hogy az új szezonban kicsit tehermentesítsük Lynchet. Van még két korai körös RB és jószerivel momentumuk sincs a meccseken. Várnám már, hogy egy kis rotáció legyen a futó szekcióban is.BigBaltazar
Carroll és Schneider is Krisztinától várja a nagy áttörést. Harvin mellett őt tartják a legrobbanékonyabb jétékosnak.
Szerintem ez lesz Lynch utolsó idénye itt.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát Britt 1,4-et, 0,5k garantálttal nekünk is megért volna, ha már így pl DeSean Jacksonért is érdeklődünk...Duff
DeSean a másik washingtoni csapatnál kötött ki.
Én cseppet sem bánom.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Hát Britt 1,4-et, 0,5k garantálttal nekünk is megért volna, ha már így pl DeSean Jacksonért is érdeklődünk...
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
1.Amúgy nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én minden évben várom,hogy lesz -egy-egy új "karakter" akiért lehet majd szorítani csapaton belül.
Idén - nem meglepő módon- ez az új arc valószínűleg a DL-ben lesz, szerintem Scruggs vagy Mayowa.
Ki a ti jelöltetek?

undisputedly
Én az szeretném, hogy az új szezonban kicsit tehermentesítsük Lynchet. Van még két korai körös RB és jószerivel momentumuk sincs a meccseken. Várnám már, hogy egy kis rotáció legyen a futó szekcióban is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/03/31/bunbandaktol_retteg_az_nfl/

Újabb balhés srác a gyűjteménybe akkor? 😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 3m
The Seahawks, 49ers, Jets, Raiders among the trams that had prior interest in DeSean Jackson, FWIW. Have a gut Seattle is a major player

Nem tudom miből fizetnénk ki, de brutál duó lennének Harvinnal.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Amúgy nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én minden évben várom,hogy lesz -egy-egy új "karakter" akiért lehet majd szorítani csapaton belül.
Idén - nem meglepő módon- ez az új arc valószínűleg a DL-ben lesz, szerintem Scruggs vagy Mayowa.
Ki a ti jelöltetek?

2.C Májk kapcsán egyébként valahol láttam ma egy írást az RB poszt inflációjáról.
A tavalyi(vagy idei?) top 5-6 FA futó annyit kap egy évben mint a top6 legjobban fizetett punter. Kevesebb mint 3 milliót/év.

50 év után a tavalyi volt az első draft,hogy az 1. körben nem vittek el futót. A Steelers GN szerint ez azért is van, mert az egyetemi fociban most már a futást szinte mindenki a spreadből futó Qb-val akarja megoldani, így nincs elég filma futókról ahhoz,hogy olyan dominanciát lássának amiért megéri első kört adni, plusz az elmúlt évek "nagy" futó draftjai mint Ingram vagy Richardson sem tündököltek eddig.

No és itt ugrott be,hogy milyen szerencse-vagy előrelátás-,hogy mi runfirst csapat vagyunk, így ahogyan a band of misfits a többi posztot is boostolta, így a futók köuül is lehet válogatnunk kedvünkre, mert a többi csapat nem értékeli őket annyira mint mi.
Ugyanez a helyzet volt a magas cornerekkel, vagy a kicsit alulméretezett,de gyors linebackerekkel, ahogyan a nem konvencionális DL emberekkel is.

Ergo akarva akaratlanul olyan helyzetben vagyunk, hogy a játékunk alapját jelentő pozíciókat kevésbé figyeli és rabolja le a többi csapat, ami szerintem mérhetetlen előny, és a "dinasztia" alapításhoz ha sikerül, nagyban hozzájárulhat.

Szerk: Most már azért a Jax is együtt matat velünk a "szemétben" 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Visszahoztunk egy visszahordót (Philippe Adams), nem akarjuk Harvint összetöretni, Tate meg ugye már nincs. Na erre kínváncsi leszek.garrett27
Harvin csak KR lesz, azt meg nagyon remélem, hogy CMike lesz a PR a növelt carry-k mellett.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Visszahoztunk egy visszahordót (Philippe Adams), nem akarjuk Harvint összetöretni, Tate meg ugye már nincs. Na erre kínváncsi leszek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Itt sokunknak nem Allen képességeivel volt bajunk - elismerem nagyszerű játékos - hanem a mentalitásával. A kérdést ahogy a csapat választásról beszélt " kell a pénz, kell a gyűrű" " inkább visszavonulok" ez lehet, hogy csak színház volt, de nekem ezzel nem lett színpatikus. A Bears rendszerében JP pótlására több mint megfelelő, de szvsz nekünk igazából nem ilyen játékos kellett.

Azért sok sikert a Bearsnek és Allenek is.

Btw. Bear: Úgy gondolom a regnáló bajnokcsapatot lehet esélyesnek tekinteni a végső győzelemre. Pokoli nehéz lesz, de nem lehetetlen. Igazából a csapat nem gyengült, ahol lyukak vannak a draftról megoldjuk, és várjuk a kezdést. Az NFC West továbbra is nagyon erős, bárki megnyerheti, de tavaly is így volt, és tudjuk mi lett a vége. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok, nem akarok senkit megbántani, de úgy beszéltek itt a 2014-es gyűrűről, mintha már zsebben lenne....
Nem azt mondom, hogy nincs esélyetek...sőt...és nem is arra akarok célozni, hogy nekünk több van, de azért picit meglep, hogy néhányan már úgy állítják be Allent, hogy bajnokság helyett ment máshova....szóljatok, ha már a 2014-es szezon is lefutott, és azt is megnyertétek, én lemaradtam róla.... 😊

Mellesleg csatlakozom Garretthez, könnyen lehet, h csak srófolta felfelé az árat....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt hiszem az Allen sztori teljesen ki lett tárgyalva. Kissé túl soknak érzem a felhajtást körülötte, miközben lehet, hogy egy pillanatig sem rólunk szólt a történet. Mi voltunk az etetőanyag a horgászat során. Ennyi a történet. Szerintem. Nem jött nem jött. D. Jackson sem, és más sem. Spórolunk. Ez van. Fiatal a csapat, PC-ék pedig nem szívbajosak sokadik körös pickekből meg a kukából építkezni. Ott a gyűrű az ujjakon (egyáltalán megkapták már?), az pedig őket igazolja. Bátor emberek. Idő kellett nekik, megkapták és elhozták a Lombardit. Kaptak Harvin miatt is, mert sokba került és alig játszott, aztán jött a SB és tudjuk mi történt. Szerintem most már nemigen fognak nagy neveket igazolni (talán még Finley van függőben), de nincs is értelme.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.