Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiváncsi vagyok a pénzre és hány évre jött.
pass rush az lesz
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
JUST IN: ESPN reporter claims Seattle Seahawks have reached an agreement with 4-time All-Pro defensive end Jared Allen.

több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Allen újra jön tárgyalni 😊Nadal17
Aztán minek?! Nem kell Allen!BigBaltazar
És ha olcsó lesz? Ment már néhány kört, nemigen kellett sehová sem, valószínűleg az ára is megkopott kicsit ezidő alatt.garrett27
Elméletileg az Avril-Bennett páros a kezdő DE. Nekünk csak backupok kellenének. Szerintem azért Allen nem enged annyit, mint amennyire nekünk jó volna. Egyébként is kijelentette, hogy inkább visszavonul, minthogy üveggyöngyökért játszon.BigBaltazar
Érdekes kérdés, mert nálunk valószínűleg nem fog még az állítólag a Denver által ajánlott 10M közelében sem kapni, viszont ha így aláír akkor lehet tényleg a siker motiválja és nem annyira a pénz (ha ki tudnánk fizetni 8-9 millát, nem kellett volna Clemonst elküldeni) . Ráadásul tavaly nem győzték PC-ék hangsúlyozni, hogy nem lehet pass rusherből elég ember a fedélzeten, ezért valószínűleg minél több embert szeretnének megszerezni ésszerű kereteken belül. Igazából nem tudom mit gondoljak a helyzetről, tény, hogy kéne még minőségi ember a posztra mert ebben a sportban egy sérülés akármikor bekövetkezhet így kevés lehet ha csak 2 minőségi játékosunk van erre a 2 helyre.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Allen újra jön tárgyalni 😊Nadal17
Aztán minek?! Nem kell Allen!BigBaltazar
És ha olcsó lesz? Ment már néhány kört, nemigen kellett sehová sem, valószínűleg az ára is megkopott kicsit ezidő alatt.garrett27
Elméletileg az Avril-Bennett páros a kezdő DE. Nekünk csak backupok kellenének. Szerintem azért Allen nem enged annyit, mint amennyire nekünk jó volna. Egyébként is kijelentette, hogy inkább visszavonul, minthogy üveggyöngyökért játszon.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Greg van roten is nálunk, erről a 2 guardrol mit kell tudni 😀?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Price után a 2. érkező Steve Schilling, OG 😀
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Allen újra jön tárgyalni 😊Nadal17
Aztán minek?! Nem kell Allen!BigBaltazar
És ha olcsó lesz? Ment már néhány kört, nemigen kellett sehová sem, valószínűleg az ára is megkopott kicsit ezidő alatt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Allen újra jön tárgyalni 😊Nadal17
Aztán minek?! Nem kell Allen!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Allen újra jön tárgyalni 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövőre mindenki a 2x-es bajnok, címvédő csapatnál akar játszani , tehát túdulnak majd hozzánk az FA-k 😊
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
amugy is felesleges azon agyalni h mi lesz 2016ban.braxa88
Remélem hogy nem 2016-ra gyúrunk és emiatt rápihenünk a következő szezonra! Az aktuális címvédők mostanában a rájátszásba sem szoktak bejutni. Nehogy már így legyen velünk is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy is felesleges azon agyalni h mi lesz 2016ban.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy gondolom, hogy csak úgy sikerülhet megtartani jövőre ET-t és Shermant is, ha Okung cut lesz vagy elcseréljük középső körös pick(ek)re (7,2M-s fizetés). De ehhez kell idén egy jó OT a drafton, hogy megtehessük ezért szerintem erre a posztra fogunk húzni 1. körben. Idei FA piacon nem várok túl nagy aktivitást Finleyn és esetleg egy nem túl drága pass rusheren kívül.
Egyébként ti mennyi esélyt láttok Robinson újraigazolására ? Jó lenne Lynch előtt egy ilyen képességű blokkoló.Nadal17
Okunggal nemrég hosszabított a csapat, kizárt h kivágná őt Carrollbraxa88
Addig van szerződése, mint Wilsonnak. Mindenesetre nem nagyon látom, hogy hol lehetne cap space-t felszabadítani úgy, hogy két elitjátékos fizetése beleférjen (Harvin, Okung, Bennett, Lynch pénze mellett).Nadal17
Mondjuk egy Unger cut? Merész lenne, de Jeanpierre is megoldotta a dolgot, Unger meg idén nem villantott valami nagyot. Nem szívesen tenném meg, de ha nagyon muszáj. Okung maradjon, van elég gondunk a Guard fronton meg a jobb Tackle-ben. Szerintem nem a helyére húzunk a drafton, főleg nem 32. pickre. WR most jobban kell.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úgy gondolom, hogy csak úgy sikerülhet megtartani jövőre ET-t és Shermant is, ha Okung cut lesz vagy elcseréljük középső körös pick(ek)re (7,2M-s fizetés). De ehhez kell idén egy jó OT a drafton, hogy megtehessük ezért szerintem erre a posztra fogunk húzni 1. körben. Idei FA piacon nem várok túl nagy aktivitást Finleyn és esetleg egy nem túl drága pass rusheren kívül.
Egyébként ti mennyi esélyt láttok Robinson újraigazolására ? Jó lenne Lynch előtt egy ilyen képességű blokkoló.Nadal17
Okunggal nemrég hosszabított a csapat, kizárt h kivágná őt Carrollbraxa88
Addig van szerződése, mint Wilsonnak. Mindenesetre nem nagyon látom, hogy hol lehetne cap space-t felszabadítani úgy, hogy két elitjátékos fizetése beleférjen (Harvin, Okung, Bennett, Lynch pénze mellett).Nadal17
nem a franchise LT-n fog spórolni a csapat.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Úgy gondolom, hogy csak úgy sikerülhet megtartani jövőre ET-t és Shermant is, ha Okung cut lesz vagy elcseréljük középső körös pick(ek)re (7,2M-s fizetés). De ehhez kell idén egy jó OT a drafton, hogy megtehessük ezért szerintem erre a posztra fogunk húzni 1. körben. Idei FA piacon nem várok túl nagy aktivitást Finleyn és esetleg egy nem túl drága pass rusheren kívül.
Egyébként ti mennyi esélyt láttok Robinson újraigazolására ? Jó lenne Lynch előtt egy ilyen képességű blokkoló.Nadal17
Okunggal nemrég hosszabított a csapat, kizárt h kivágná őt Carrollbraxa88
Addig van szerződése, mint Wilsonnak. Mindenesetre nem nagyon látom, hogy hol lehetne cap space-t felszabadítani úgy, hogy két elitjátékos fizetése beleférjen (Harvin, Okung, Bennett, Lynch pénze mellett).
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úgy gondolom, hogy csak úgy sikerülhet megtartani jövőre ET-t és Shermant is, ha Okung cut lesz vagy elcseréljük középső körös pick(ek)re (7,2M-s fizetés). De ehhez kell idén egy jó OT a drafton, hogy megtehessük ezért szerintem erre a posztra fogunk húzni 1. körben. Idei FA piacon nem várok túl nagy aktivitást Finleyn és esetleg egy nem túl drága pass rusheren kívül.
Egyébként ti mennyi esélyt láttok Robinson újraigazolására ? Jó lenne Lynch előtt egy ilyen képességű blokkoló.Nadal17
Okunggal nemrég hosszabított a csapat, kizárt h kivágná őt Carroll
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Úgy gondolom, hogy csak úgy sikerülhet megtartani jövőre ET-t és Shermant is, ha Okung cut lesz vagy elcseréljük középső körös pick(ek)re (7,2M-s fizetés). De ehhez kell idén egy jó OT a drafton, hogy megtehessük ezért szerintem erre a posztra fogunk húzni 1. körben. Idei FA piacon nem várok túl nagy aktivitást Finleyn és esetleg egy nem túl drága pass rusheren kívül.
Egyébként ti mennyi esélyt láttok Robinson újraigazolására ? Jó lenne Lynch előtt egy ilyen képességű blokkoló.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem mondanám hogy nagy spílerek lennénk idén az FA piacon. Igaz, hogy nincs óriási need (talán a WR meg az OT, de ez sem biztos), meg csak bajnokcsapatról van szó, de ez a punnyadás már gyanús nekem. PC-ék forralnak valamit, vagy nagyon spórolnak Thomasékra. Mindenesetre Jacksont el tudnám képzelni Harvin mellé. Aztán jöhet vissza Rizsa negyed pénzért és a WR alakulat kész is van, Baldwinnal meg Kearse-el. A draftról kicsit megtámogatjuk az O falat, szokás szerint és mehet a címvédés. Persze ha ilyen egyszerű lenne!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tate "nevetségesnek" nevezte a Seahawks ajánlatát. Szarjak havat, ha egy cseppet is bánom, hogy elment. Szerintem PC/JS sem nagyon törekedett, hogy itt tartsa.Medvepapa
kicsit túl van ez dramatizálva. ha a felét ajánlottuk be neki mint amit kapott én is eltoltam volna a biciklit, mint ahogy mindannyian, ha bevalljuk ha nem.a.kacsa
Persze. Nem is a döntésével van bajom, nyilván bármelyik csapathoz elmegy, aki mondjuk a másfélszeresét ajánlja mint mi, sőt ilyen szempontból a Lions érthető és jó választás. Csak kezdődik az ilyenkor szokásos sárdobálás az ex-csapatra, ami jelen esetben cseppet sem fair, vagy indokolt az ő részéről szerintem. De igazad van, több szót nem érdemel a dolog, csak én személy szerint örülök, hogy ment, a szememben simán feláldozhatónak minősült már régóta.Medvepapa
lehet h rosszul tudom, de hogy a szurkolók kezdték el támadni, hogy azt mondta h laughable az ajánlat. és arra lett ez a nagy hűhóa.kacsa
twitteren pörgött be ha jól tudom. Attól,hogy NFL játékos, nem tudja jobban kezelni a kritikákat, és ott ugye arcot is kap a szavak mellé.
Amúgy nem kétlem,hogy lowball ment a mi részünkről. Melton 1 év/5 millióért írt alá Dallasba, és igaz,hogy ott a volt edzője, de ha ajánlunk neki ennyit akkor szerintem minket választ.
Hatchert sem sikerült itt tartani, Allen is kikelt,hogy nagyon apiaci ár alatt kap ajánlatot, és mivel csak a Denver és a Haks érdeklődött iránta komolyan, ezért ez kb nekünk szólt.

JS szerintem próbálgatja,hogy a bajnoki cím miatt mennyire lehet alacsonyan megszerzeni játékosokat, ennyi.
Tate-et is biztosan valami nagyon ár alatti ajánlattal kerestük meg, hogy azért mégis valamit "adjunk neki", holott köztudott volt,hogy nem tudjuk megtartani.

Nem kell ennek jelentőséget tulajdonítani, abban viszont igaza van,hogy a paraszt Hawks fanok egyből ellene fordultak, amikor eligazolt, és ez a kisebbség sajnos nagyon hangos tud lenni.
Abban is igaza van,hogy ha valaki, akkor Ő mindent megtett a csapatért. Sosem kímélte magát, még egy fél yardért is nekiment 2 embernek. Aztán jött ugye a PC kedvenc Harvin, mind ismerünk ilyen sztorit, hogy valaki az edző kedvence 😊
Egy meccset játszott úgy 30x annyi pénzért mint amennyit Tate keresett egész évben, úgy,hogy minden meccsen hadrafogható volt.

No meg szerintem azért egy erős mentális kötődés is van a bajnokcsapat tagjai között, az után az ünneplés után amit kaptak, joggal érezhetik furcsán, ha most pár fan a "sajátjai ellen fordul".
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tate "nevetségesnek" nevezte a Seahawks ajánlatát. Szarjak havat, ha egy cseppet is bánom, hogy elment. Szerintem PC/JS sem nagyon törekedett, hogy itt tartsa.Medvepapa
kicsit túl van ez dramatizálva. ha a felét ajánlottuk be neki mint amit kapott én is eltoltam volna a biciklit, mint ahogy mindannyian, ha bevalljuk ha nem.a.kacsa
Persze. Nem is a döntésével van bajom, nyilván bármelyik csapathoz elmegy, aki mondjuk a másfélszeresét ajánlja mint mi, sőt ilyen szempontból a Lions érthető és jó választás. Csak kezdődik az ilyenkor szokásos sárdobálás az ex-csapatra, ami jelen esetben cseppet sem fair, vagy indokolt az ő részéről szerintem. De igazad van, több szót nem érdemel a dolog, csak én személy szerint örülök, hogy ment, a szememben simán feláldozhatónak minősült már régóta.Medvepapa
lehet h rosszul tudom, de hogy a szurkolók kezdték el támadni, hogy azt mondta h laughable az ajánlat. és arra lett ez a nagy hűhó
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tate "nevetségesnek" nevezte a Seahawks ajánlatát. Szarjak havat, ha egy cseppet is bánom, hogy elment. Szerintem PC/JS sem nagyon törekedett, hogy itt tartsa.Medvepapa
kicsit túl van ez dramatizálva. ha a felét ajánlottuk be neki mint amit kapott én is eltoltam volna a biciklit, mint ahogy mindannyian, ha bevalljuk ha nem.a.kacsa
Persze. Nem is a döntésével van bajom, nyilván bármelyik csapathoz elmegy, aki mondjuk a másfélszeresét ajánlja mint mi, sőt ilyen szempontból a Lions érthető és jó választás. Csak kezdődik az ilyenkor szokásos sárdobálás az ex-csapatra, ami jelen esetben cseppet sem fair, vagy indokolt az ő részéről szerintem. De igazad van, több szót nem érdemel a dolog, csak én személy szerint örülök, hogy ment, a szememben simán feláldozhatónak minősült már régóta.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tate "nevetségesnek" nevezte a Seahawks ajánlatát. Szarjak havat, ha egy cseppet is bánom, hogy elment. Szerintem PC/JS sem nagyon törekedett, hogy itt tartsa.Medvepapa
kicsit túl van ez dramatizálva. ha a felét ajánlottuk be neki mint amit kapott én is eltoltam volna a biciklit, mint ahogy mindannyian, ha bevalljuk ha nem.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tate "nevetségesnek" nevezte a Seahawks ajánlatát. Szarjak havat, ha egy cseppet is bánom, hogy elment. Szerintem PC/JS sem nagyon törekedett, hogy itt tartsa.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Melton a Dallasé.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Britt iránt is érdeklődünk. neki nagyon tudnék örülnibraxa88
Mi meg annak, hogy elment. 😀 Ettől függetlenül további sok sikert kívánok Neki.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks