Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag Taylor Price aláírt. gondolom vetmin.
azért lehetne jobb WRt is taláni 😀braxa88
De legalább jött valaki ide is tőlünk, nemcsak tőletek jönnek folyton hozzánk. .D
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Még mondjuk kellene egy megbízható depth a falba.
Most már kifejezetten remélem,hogy Allen nem jön hozzánk. Nagyképű pénzéhes zsoldos.
Viszont így nem értem miért tettük ki Clem-et.undisputedly
7,5 milliót spóroltunk vele.

egyébként sztem a fal közepe rendben lesz a sok fiatallal, egy de kell azt csók a családnak, a védelem mehet vegetálni
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még mondjuk kellene egy megbízható depth a falba.
Most már kifejezetten remélem,hogy Allen nem jön hozzánk. Nagyképű pénzéhes zsoldos.
Viszont így nem értem miért tettük ki Clem-et.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2év/6.3m. baráti. jó
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 55s
Seahawks and DT Tony McDaniel reached agreement, per league source. Seattle keeps one of its own.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na menjenek már 😀 Rostert nem éli meg.

Viszont .com jelenti,hogy azt a szerződést amit aláírt Ware Denverben, azt eredetileg Allen elé tették le, aki rá is bólintott, de mondták neki miután a Dallas kitette Ware-t, hogy várj egy kicsit, majd aláíratták vele 😀

UPDATE: After Ware signed his three-year, $30 million deal with the Broncos on Wednesday, Rapoport reported that Denver initially had the exact same offer on the table for Allen, according to a source informed of the team's situation.

Allen would have taken that deal, too, but Rapoport was told the Broncos made him wait as they huddled with Ware. Tough pill to swallow, as it won't be easy for Allen to land that kind of money elsewhere.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
állítólag Taylor Price aláírt. gondolom vetmin.
azért lehetne jobb WRt is taláni 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon olvasok rola h akarunk WRt, de tavaly is a semmiből jött Avril és Bennett
Szal az elérhető WRek közül és (olcsón persze) sziveen látnám Nickset, JamesJonest, Sanderst, de akár ha eszéhez tér akkor Brittet is
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jared Allent bírnám, még ha nem is mai gyerek, viszont hihetetlen állat tud lenni, persze pozitív értelemben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viszlát Tate! Sok sikert!

Lions agreed to terms with WR Golden Tate, formerly of the Seahawks, on a five-year contract.undisputedly
Sajnos várható volt, majd a draftról hozunk helyette egy ifjú titánt.BigBaltazar
Hihetetlen clutch volt. Nagyon sajnálom most, de ez a bajnokok kötelező offseason rutinja.
Ide is beteszem az idei legszebb megmozdulásait:

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Basszus, nem hogy szaporodna, inkább fogy a célpont! Tate eléggé fájó veszteség. Viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy valamire készülnek PC-ék. Ez a Bennett üzlet csak a kezdet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Viszlát Tate! Sok sikert!

Lions agreed to terms with WR Golden Tate, formerly of the Seahawks, on a five-year contract.undisputedly
Sajnos várható volt, majd a draftról hozunk helyette egy ifjú titánt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viszlát Tate! Sok sikert!

Lions agreed to terms with WR Golden Tate, formerly of the Seahawks, on a five-year contract.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én a DL miatt nem aggódom, de jelen állás szerint a nagyon jó rotáció emg gyengült. de bízok hillben, scruggsban, jesse williamsben.
WR és OL fronton semmi. ez aggaszt azért.braxa88
Szerencsénkre a szakik szerint pont ez a 2 poszt amiben az idei draft nagyon jó.
Ennek ellenére engem is megnyugtatna egy jó Guard, vagy T. Reméltem,hogy lenyúljuk Veldheer-t a Cards elől...undisputedly
akkor is csak 2 pickje van a csapatnak az első 3.körben, az is 1/32 és 2/32.
most csalódott vagyok :/
tate ma valszeg aláír detroitba 😕
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
én a DL miatt nem aggódom, de jelen állás szerint a nagyon jó rotáció emg gyengült. de bízok hillben, scruggsban, jesse williamsben.
WR és OL fronton semmi. ez aggaszt azért.braxa88
Szerencsénkre a szakik szerint pont ez a 2 poszt amiben az idei draft nagyon jó.
Ennek ellenére engem is megnyugtatna egy jó Guard, vagy T. Reméltem,hogy lenyúljuk Veldheer-t a Cards elől...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én a DL miatt nem aggódom, de jelen állás szerint a nagyon jó rotáció emg gyengült. de bízok hillben, scruggsban, jesse williamsben.
WR és OL fronton semmi. ez aggaszt azért.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hatcher állítólag szerződés nélkül távozik.
nekem eddig ez a FA nem tetszik. Bennett maradása az egyetlen pozitívum. elvesztettük Bryantet, McDonaldot, Clemonst, Maragost. Vaélszeg Tate-t és Thurmondot is, és uj arc még nincs.braxa88
Hatcher viszont szerződés nélkül utazott tovább,hogy a Titans ajánlatát is meghallgassa.undisputedly
Maragos helyett lesz valaki ST-ben, Thurmond helyett egy 4. számú CB-t kell találni, aki elvileg már meg is van. Még egy ember minimum kellene a falba a védőknek, viszont egyre kevesebb a célpont.

Amúgy nem kell aggódni szerintem a D-line miatt. Legalább Avril több snapet kap.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hatcher állítólag szerződés nélkül távozik.
nekem eddig ez a FA nem tetszik. Bennett maradása az egyetlen pozitívum. elvesztettük Bryantet, McDonaldot, Clemonst, Maragost. Vaélszeg Tate-t és Thurmondot is, és uj arc még nincs.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
én valahogy nem örülnék Allennek :/ nem tudom miért, de szem neki már nincs sok a tankbanbraxa88
Azt vedd hozzá,hogy kb állandóan kettőzték a Vikingsban mert nem volt mellette más jelentős erő. Szerintem egy kb 2 év biztosan van benne, főleg a mi rotációs rendszerünkban.
Nekem ez a mentalitás nem ízlik,hogy "haha, inkább visszavonulok, mint hogy ennyiért játszak nektek..."
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én valahogy nem örülnék Allennek :/ nem tudom miért, de szem neki már nincs sok a tankban
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Clem cut fàj, de kihagyhatatlan cap management move volt. Nagy harcos. Szurkolok, h màshol kapjon még egy jò szerződést. Raiders, Jags.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Marc Sessler ‏@MarcSesslerNFL 51m
Jared Allen meeting with @Bears & @Seahawks, per @RapSheet; he's at peace walking away from NFL if he doesn't get money he wants.
Pl ő megtenné 😊
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clemons cut. kell akkor még egy pass rusher nagyon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Maragos --> Philyundisputedly
birtam, kar erte. A masik kedvenc Farwell, O megvan meg vagy mar kukaztak?endorphyn
Őt még rosteren.

Hatcher viszont szerződés nélkül utazott tovább,hogy a Titans ajánlatát is meghallgassa.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Maragos --> Philyundisputedly
birtam, kar erte. A masik kedvenc Farwell, O megvan meg vagy mar kukaztak?

-- TIME I'AM! --