Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jermichael Finley jön vizitre.
na nem tudom mit gondoljak erről..braxa88
Taylor Price is 😀 2 éve nem focizott, jóvan 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jermichael Finley jön vizitre.
na nem tudom mit gondoljak erről..braxa88
ha olcsón aláírna egy próbát megérne. semmiképpen se hosszú szerződésa.kacsa
csak olcsón. Miller hasznosabb TE
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Jermichael Finley jön vizitre.
na nem tudom mit gondoljak erről..braxa88
ha olcsón aláírna egy próbát megérne. semmiképpen se hosszú szerződés
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jermichael Finley jön vizitre.
na nem tudom mit gondoljak erről..
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
O'Brien Schofield a Giantsé
vállalható veszteség, keveset volt pályán mikor már egészségesek voltak Clemonsék, és Irvin eltiltása is lejértbraxa88
Szerintem Ő is veszteség. Idén bővülhetett volna a szerepe, amikor pályán volt jó volt.
A stáb is számolt vele.undisputedly
2év 8m -t kapott new yorkban, ennyié nem sajnálok egy kb 5. számú LB-tbraxa88
Nem a kontraktokat mérem össze. Mint játékos, örültem,hogy rosteren van.undisputedly
én is. szimpatikus játékos volt, hasznos is, de ugye nem lehet mindenki megtartani.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
O'Brien Schofield a Giantsé
vállalható veszteség, keveset volt pályán mikor már egészségesek voltak Clemonsék, és Irvin eltiltása is lejértbraxa88
Szerintem Ő is veszteség. Idén bővülhetett volna a szerepe, amikor pályán volt jó volt.
A stáb is számolt vele.undisputedly
2év 8m -t kapott new yorkban, ennyié nem sajnálok egy kb 5. számú LB-tbraxa88
Nem a kontraktokat mérem össze. Mint játékos, örültem,hogy rosteren van.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
O'Brien Schofield a Giantsé
vállalható veszteség, keveset volt pályán mikor már egészségesek voltak Clemonsék, és Irvin eltiltása is lejértbraxa88
Szerintem Ő is veszteség. Idén bővülhetett volna a szerepe, amikor pályán volt jó volt.
A stáb is számolt vele.undisputedly
2év 8m -t kapott new yorkban, ennyié nem sajnálok egy kb 5. számú LB-t
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
O'Brien Schofield a Giantsé
vállalható veszteség, keveset volt pályán mikor már egészségesek voltak Clemonsék, és Irvin eltiltása is lejértbraxa88
Szerintem Ő is veszteség. Idén bővülhetett volna a szerepe, amikor pályán volt jó volt.
A stáb is számolt vele.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
O'Brien Schofield a Giantsé
vállalható veszteség, keveset volt pályán mikor már egészségesek voltak Clemonsék, és Irvin eltiltása is lejért
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
McDonald a Bucsé 😕braxa88
Ne! Francba.
Ez nagy veszteség. Belső passrusher kincs.

Remélem Thurmond a Jax-ben köt ki.undisputedly
bízok Hill és Scruggs berobbanásában 😉
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
McDonald a Bucsé 😕braxa88
Ne! Francba.
Ez nagy veszteség. Belső passrusher kincs.

Remélem Thurmond a Jax-ben köt ki.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thurmond meg hozzánk hivatalos vizitre, bár a Bucsszal is megbeszélte, hogy meglátogatja őket. De majd Gus lebeszéli erről. 😀😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
McDonald a Bucsé 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kirúgnátok Chris Clemonst a kedvünkért, most hogy visszajött Bennett? 😀😀iktriad
Nagyon jó. Nem kell elit játékos TE posztra.



Kirúgnátok Chris Clemonst a kedvünkért, most hogy visszajött Bennett? 😀😀iktriad
Egyre inkább azon vagyok,hogy paycut lenne a legjobb nála.


Más: Bennett azt nyilatkozta PO-ban folyamatosan,hogy a legjobb "munkahely" a Seahawks a ligában, az "NFL Google"-je, majd szezon végén azt,hogy nem ad kedvezményt.

Ezt mindenki úgy értelmezte,hogy a pénz kell neki, aztán kiderült,hogy tnyleg itt akar maradni, csak nem akart emiatt hátrányos pozícióba kerülni a tárgyalásoknál,de így is elfogadta a kevesebb pénzt.
Mekkora antihero-nak tűnt még egy napja 😊
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Állítólag McCoy is hosszabított:

Rand Getlin @Rand_Getlin

TE Anthony McCoy has agreed to terms to stay in Seattle with the #Seahawks, per a league source.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirúgnátok Chris Clemonst a kedvünkért, most hogy visszajött Bennett? 😀😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szép munka volt! Ennyit a FA "report, source, rumors" stb. dolgokròl. Bennett respect. FO zseniális. 12th Man...legjobb játékosügynök! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
Itten van pontosan.
Seahawks re-signed DE Michael Bennett to a four-year, $28.5 million contract, including $16 million guaranteed.

Bennett-Avril megint egy pár, juhhééé!BigBaltazar
Akkor most kifújjuk magunkat és lehet gyúrni a WR opcióra, meg persze szokás szerint az O falra. Ha pedig Clemons is hozza a régi önmagát, akkor lesz itt QB zavarászás rendesen!garrett27
Clemons így viszont lehet nem lesz megtartva. Bennett every down DL lesz? eddig passz ellen megvan a védelempetey
Így hogy Bennett nem is került sokkba, még az is lehet hogy marad Clemons.
A DLine nagy erőssége a rotációban rejlett, valahol olvastam ( de lehet hogy rosszul emlékszem ) hogy Bennett csak a snappek 57% volt a pályán. Remélem ez a következő szezonban is működni fog.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
Itten van pontosan.
Seahawks re-signed DE Michael Bennett to a four-year, $28.5 million contract, including $16 million guaranteed.

Bennett-Avril megint egy pár, juhhééé!BigBaltazar
Akkor most kifújjuk magunkat és lehet gyúrni a WR opcióra, meg persze szokás szerint az O falra. Ha pedig Clemons is hozza a régi önmagát, akkor lesz itt QB zavarászás rendesen!garrett27
Clemons így viszont lehet nem lesz megtartva. Bennett every down DL lesz? eddig passz ellen megvan a védelem

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
Itten van pontosan.
Seahawks re-signed DE Michael Bennett to a four-year, $28.5 million contract, including $16 million guaranteed.

Bennett-Avril megint egy pár, juhhééé!BigBaltazar
Akkor most kifújjuk magunkat és lehet gyúrni a WR opcióra, meg persze szokás szerint az O falra. Ha pedig Clemons is hozza a régi önmagát, akkor lesz itt QB zavarászás rendesen!garrett27
Azért valamelyik Mc-et vissza kéne hozni a fal közepébe. De azért jár a pacsi FO-nak.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
Itten van pontosan.
Seahawks re-signed DE Michael Bennett to a four-year, $28.5 million contract, including $16 million guaranteed.

Bennett-Avril megint egy pár, juhhééé!BigBaltazar
Akkor most kifújjuk magunkat és lehet gyúrni a WR opcióra, meg persze szokás szerint az O falra. Ha pedig Clemons is hozza a régi önmagát, akkor lesz itt QB zavarászás rendesen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
Itten van pontosan.
Seahawks re-signed DE Michael Bennett to a four-year, $28.5 million contract, including $16 million guaranteed.

Bennett-Avril megint egy pár, juhhééé!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀braxa88
rich is getting richer ahogy tartja a mondás 😊
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.tüsi91
most olvasom én is, h úgy néz ki, h nem is 34/4 16m garantált mellett, hanem 28.5/4 16m garantált tartalommal... ez már több mint baráti... mienk állítólag ennél többről szólt, de ebből is látszik, h ő azért maradni szeretett volna nagyon Seattle-ben.... ez van