Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
RW elment baseballozni. Nem értem minek bohóckodik ilyenekkel, ráadásul még nyilatkozik is,hogy szeretne két sportot játszani.
Érdekes,hogy nincs a szerződésében semmi ami más hasonló tevékenységet kizárna.undisputedly
na mert miér?
szeret bézbózozni, hadd játszon. vicc h megtiltanád tőle...braxa88
Annyit azért tudok a baseballról,hogy nem egy ketrecharc, de mint minden sporttevékenységnél, itt is megsérülhet. Főleg ha dobja a labdát, bármikor meghúzódhat valami a karjában.

Amúgy pl MKB Veszprém játékosokról első kézből tudom,hogy nem sportolhatnak semmi mást, még szabadidejükben sem, csak "titokban", de pl soccerben is bevett gyakorlat,hogy szerepel a szerződésben,hogy mást nem sportolhat amíg a kontrakt szól, még a strandon való labdázgatás is tiltott.undisputedly
Olyanról hallottál, hogy a béna emberek a saját lakásukban pihenés közben is rommá bírják törni magukat? Azért itt a Spring Training alatt nem szaggatják szét magukat szóval én nem izgulnék. Nyilván ő is tisztában van vele, hogy mit veszíthet ezért biztos vigyáz magára.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
RW elment baseballozni. Nem értem minek bohóckodik ilyenekkel, ráadásul még nyilatkozik is,hogy szeretne két sportot játszani.
Érdekes,hogy nincs a szerződésében semmi ami más hasonló tevékenységet kizárna.undisputedly
na mert miér?
szeret bézbózozni, hadd játszon. vicc h megtiltanád tőle...braxa88
Annyit azért tudok a baseballról,hogy nem egy ketrecharc, de mint minden sporttevékenységnél, itt is megsérülhet. Főleg ha dobja a labdát, bármikor meghúzódhat valami a karjában.

Amúgy pl MKB Veszprém játékosokról első kézből tudom,hogy nem sportolhatnak semmi mást, még szabadidejükben sem, csak "titokban", de pl soccerben is bevett gyakorlat,hogy szerepel a szerződésben,hogy mást nem sportolhat amíg a kontrakt szól, még a strandon való labdázgatás is tiltott.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
RW elment baseballozni. Nem értem minek bohóckodik ilyenekkel, ráadásul még nyilatkozik is,hogy szeretne két sportot játszani.
Érdekes,hogy nincs a szerződésében semmi ami más hasonló tevékenységet kizárna.undisputedly
na mert miér?
szeret bézbózozni, hadd játszon. vicc h megtiltanád tőle...braxa88
Inkább mint hogy részegen rakják ki menő szórakozóhelyekről... 😀
Nincs ezzel semmi baj.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
RW elment baseballozni. Nem értem minek bohóckodik ilyenekkel, ráadásul még nyilatkozik is,hogy szeretne két sportot játszani.
Érdekes,hogy nincs a szerződésében semmi ami más hasonló tevékenységet kizárna.undisputedly
na mert miér?
szeret bézbózozni, hadd játszon. vicc h megtiltanád tőle...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
RW elment baseballozni.undisputedly
Én is elmennék a helyében, ha nem tiltaná semmi. Növeli a népszerűségét, nyit új lehetőségek felé.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/photos/1403/russell-wilson-at-spring-training/1/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
RW elment baseballozni. Nem értem minek bohóckodik ilyenekkel, ráadásul még nyilatkozik is,hogy szeretne két sportot játszani.
Érdekes,hogy nincs a szerződésében semmi ami más hasonló tevékenységet kizárna.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
na ez várós!
Super Bowlos Real Rob Report
sneak peak:
braxa88
Egy ideje már ígéri.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na ez várós!
Super Bowlos Real Rob Report
sneak peak:
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Immaculate Deflection!
My boy always in the right place at the right time!
Love ya man!
Richard Sherman 25" /M.Smith/

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Valami nagy Deal-t sejtek a levegőben, mert Big Red azért vezéráldozat. Hiába nem szoktak ilyen drasztikusat lépni PC-ék.garrett27
bennett aláír. szinte biztos szerintembraxa88
Azt díjaznám én is.garrett27
szerintem megnézi a FA piacotpetey
Lehet, de szabadítottunk fel elég pénzt, hogy egy Bennett szintű játékost igazolhassunk.
Én speciel annak örülnék, ha maradna. Avrillel jó párost alkottak.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Valami nagy Deal-t sejtek a levegőben, mert Big Red azért vezéráldozat. Hiába nem szoktak ilyen drasztikusat lépni PC-ék.garrett27
bennett aláír. szinte biztos szerintembraxa88
Azt díjaznám én is.garrett27
szerintem megnézi a FA piacot

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Valami nagy Deal-t sejtek a levegőben, mert Big Red azért vezéráldozat. Hiába nem szoktak ilyen drasztikusat lépni PC-ék.garrett27
bennett aláír. szinte biztos szerintembraxa88
Azt díjaznám én is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valami nagy Deal-t sejtek a levegőben, mert Big Red azért vezéráldozat. Hiába nem szoktak ilyen drasztikusat lépni PC-ék.garrett27
bennett aláír. szinte biztos szerintem
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Valami nagy Deal-t sejtek a levegőben, mert Big Red azért vezéráldozat. Hiába nem szoktak ilyen drasztikusat lépni PC-ék.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Igen, kivágták Sidney Rice-t (WR) és Red Bryantet (DT)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Most vált hivatalossá Bryant elküldése.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
 overthecap.com/calculator/?Team=Seahawks

Tessék nyugodtan kipróbálni, számolgatni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erőteljesen gyengülni látszik a piac Bennett alatt.
Miután valószínűvé vált,hogy Tuck (Giants) kijön az FA-ra, úgy tűnik,hogy a Dallas is megköszönheti Ware szolgálatait.

Minél több elérhető minőségi DE lesz a szabadügynök piacon, annál lentebbre nyomják az árat, így ahogyan tavaly is bele kellett menniük a szabadügynököknek ( mint pl Bennett és Avril) a kispénzes és/vagy rövidtávú kontraktokba, így ez idén is megtörténhet.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lett egy ilyen, mert nem jött be dolgozni a főnököm. 😀

 www.seahawks.hu/offseason-beharangozo-1-resz-offense/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/21/projected-lineups-seattle-seahawks/krankovics
köszi

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

kb egyet értek minddel, annyi h Chancellor is elit.braxa88
ezt honnan szedted?
am Kam teljesen jól van megítélve, mert megy át kékbe... még kell tőle egy ilyen év, és akkor elitnek lehet nevezni.SeaSzilaHawk
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/21/projected-lineups-seattle-seahawks/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man

kb egyet értek minddel, annyi h Chancellor is elit.braxa88
ezt honnan szedted?
am Kam teljesen jól van megítélve, mert megy át kékbe... még kell tőle egy ilyen év, és akkor elitnek lehet nevezni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remélem kap pár milliót:

 network.yardbarker.com/nfl/article_external/here_comes_the_boom_brandon_browner_to_sue_nfl/15880442