Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Rice 9.7 milla na nem tévedek. Ennyit ő sajnos már nem ér. Ki kéne használni az erős WR classt 2-3. körben.Sebii
De ám az árát az ügynöke vagy maga a játékos is meghatározhatja? vagy ez hogyan működik? Csak mert mondjuk ha én egy Rizsa lennék akkor levenném az áram,hogy maradhassak 😀. Bocs ha hülyeségeket kérdezek,az ilyen dolgokban nem vagyok képbe.Stopyt
Rice 2011-ben jött hozzánk, 5 éves 41 milliós szerződést kötve, amiből 18.5 millió garantált tétel volt. Így 2014-ben és 2015-ben még szerződés köti a csapathoz, 2016-ban válna szabad ügynökké. Ahogy Sebii is írta, idén 9.7 millióba(ez a 41M 2014-re eső része) fájna a játéka, de ha a csapat megválik tőle, a kötelező dead money(a garantált összeg 2014-re és 2015-re könyvelt része) után cirka 7 milliót szabadítanánk fel, azt meg tudjuk, hogy vannak olyan játékosok ahol fel tudjuk használni ezt az összeget. No brainer.Medvepapa
Világos,köszi!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezek gondolom regular season statisztikák. Ennyi erővel a 2006-os Colts nem nyerhetett volna SB-t, mert az alapszakaszban a valaha leggyengébb SB résztvevő D-jük volt.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy ha hozzávesszük a 2009-es Saints falat (1. passz prot, és 4. futás ha jól emlékszem nem néztem meg, de az biztos hogy Evans és Nicks a valaha volt legjobb G páros teljesítményét rakták össze, mindketten +32 felett), akkor már nem 1-3, hanem 2-3, és közeledünk is a 50-50-hez. Maradjunk annyiban, hogy kell a jó fal egy jó O-hoz 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okung karján Taima, a csapat "képviselője" a SB után 😀

"Istenem, ez nehéz....ez nehéz! Hé, anya, ...anya, csinálj egy képet!" 😀

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Rice 9.7 milla na nem tévedek. Ennyit ő sajnos már nem ér. Ki kéne használni az erős WR classt 2-3. körben.Sebii
De ám az árát az ügynöke vagy maga a játékos is meghatározhatja? vagy ez hogyan működik? Csak mert mondjuk ha én egy Rizsa lennék akkor levenném az áram,hogy maradhassak 😀. Bocs ha hülyeségeket kérdezek,az ilyen dolgokban nem vagyok képbe.Stopyt
Rice 2011-ben jött hozzánk, 5 éves 41 milliós szerződést kötve, amiből 18.5 millió garantált tétel volt. Így 2014-ben és 2015-ben még szerződés köti a csapathoz, 2016-ban válna szabad ügynökké. Ahogy Sebii is írta, idén 9.7 millióba(ez a 41M 2014-re eső része) fájna a játéka, de ha a csapat megválik tőle, a kötelező dead money(a garantált összeg 2014-re és 2015-re könyvelt része) után cirka 7 milliót szabadítanánk fel, azt meg tudjuk, hogy vannak olyan játékosok ahol fel tudjuk használni ezt az összeget. No brainer.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Rice 9.7 milla na nem tévedek. Ennyit ő sajnos már nem ér. Ki kéne használni az erős WR classt 2-3. körben.Sebii
De ám az árát az ügynöke vagy maga a játékos is meghatározhatja? vagy ez hogyan működik? Csak mert mondjuk ha én egy Rizsa lennék akkor levenném az áram,hogy maradhassak 😀. Bocs ha hülyeségeket kérdezek,az ilyen dolgokban nem vagyok képbe.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Rice 9.7 milla na nem tévedek. Ennyit ő sajnos már nem ér. Ki kéne használni az erős WR classt 2-3. körben.
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezért én nyugodtabb vagyok ha Wilson előtt egy normális, passz blokkban is használható fal van.BigBaltazar
Lynch-nek hány jó éve lehet még hátra?
Esetleg egy RB húzás valamikor?
Nem tudom, de nekem valahogy Turbin nem annyira meggyőző (bár túl sok snap-et nem kapott) , CM-et meg még nem láttuk...funkyparduc
Nem hinném, hogy RB húzunk a drafton, az elmúlt években volt korai körös RB ( Turbin és Krisztina ). Talán hátul, de inkább UDFA.BigBaltazar
Turbin és Krisztina után egy újabb magas körös RB draft , szerintem kiröhögnének bennünket, miközben azért a SB-t leszámítva RW-nek alig volt célpontja. WR kell mindenképpen, lehet hogy nem is egy.garrett27
Egy magas WR tényleg jól jönne,de ezen kívül van kinek dobni,főleg ha Tate marad. Inkább picivel több időt kéne adni RW-nek 😊,ilyen téren száz,hogy lesznek változtatások. Amúgy leirná valaki,hogy kb Rizsa mennyibe fájna ha maradna? Ennyivel jobban megéri egy friss WR-t leigazolni mint egy rutinos, nem rossz játékost megtartani? Csak mert mindenki biztosra veszi,hogy Rizsa cut lesz
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezért én nyugodtabb vagyok ha Wilson előtt egy normális, passz blokkban is használható fal van.BigBaltazar
Lynch-nek hány jó éve lehet még hátra?
Esetleg egy RB húzás valamikor?
Nem tudom, de nekem valahogy Turbin nem annyira meggyőző (bár túl sok snap-et nem kapott) , CM-et meg még nem láttuk...funkyparduc
Nem hinném, hogy RB húzunk a drafton, az elmúlt években volt korai körös RB ( Turbin és Krisztina ). Talán hátul, de inkább UDFA.BigBaltazar
Turbin és Krisztina után egy újabb magas körös RB draft , szerintem kiröhögnének bennünket, miközben azért a SB-t leszámítva RW-nek alig volt célpontja. WR kell mindenképpen, lehet hogy nem is egy.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tate vs Bennett:  www.profootballfocus.com/blog/2014/02/07/free-agent-duels-bennett-vs-tate/braxa88
Én Bennettre voksolok. Igaz, hogy Tate nagyon clutch, de ott van nekünk Baldwin, Harvin, Kearse, akik mellé hozni kell egy magas redzone elkapót és ők megoldják.
Ellenben Clemons már öregszik, Avrill jövőre FA és Irvinben nem látom egyelőre a top pass rushert.Sebii
én is Bennettre szavazok.
de nyílván én annak örülnék ha mindenki maradna még a SUPER BOWL GYŐZTES csapatbol
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Tate vs Bennett:  www.profootballfocus.com/blog/2014/02/07/free-agent-duels-bennett-vs-tate/braxa88
Én Bennettre voksolok. Igaz, hogy Tate nagyon clutch, de ott van nekünk Baldwin, Harvin, Kearse, akik mellé hozni kell egy magas redzone elkapót és ők megoldják.
Ellenben Clemons már öregszik, Avrill jövőre FA és Irvinben nem látom egyelőre a top pass rushert.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tate vs Bennett:  www.profootballfocus.com/blog/2014/02/07/free-agent-duels-bennett-vs-tate/
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezért én nyugodtabb vagyok ha Wilson előtt egy normális, passz blokkban is használható fal van.BigBaltazar
Lynch-nek hány jó éve lehet még hátra?
Esetleg egy RB húzás valamikor?
Nem tudom, de nekem valahogy Turbin nem annyira meggyőző (bár túl sok snap-et nem kapott) , CM-et meg még nem láttuk...funkyparduc
Nem hinném, hogy RB húzunk a drafton, az elmúlt években volt korai körös RB ( Turbin és Krisztina ). Talán hátul, de inkább UDFA.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
@
C.Mike azért nem játszott, mert Turbin jobb a blokkolásban.
Egy offseason alatt ezen sokat javíthat.

Lynch még ugyanilyen szinten játszhat akár 3 évet is. Most van élete formájában. Kicsit jobb falat kapna, AP szinten állna az elismertsége.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezért én nyugodtabb vagyok ha Wilson előtt egy normális, passz blokkban is használható fal van.BigBaltazar
Lynch-nek hány jó éve lehet még hátra?
Esetleg egy RB húzás valamikor?
Nem tudom, de nekem valahogy Turbin nem annyira meggyőző (bár túl sok snap-et nem kapott) , CM-et meg még nem láttuk...funkyparduc
persze RB draft 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?Sebii
Ezért én nyugodtabb vagyok ha Wilson előtt egy normális, passz blokkban is használható fal van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok, vagy ha van konkrét játékos, kit hoznátok az első körössel?
undisputedly
Konkrét nevek nélkül.
Első körben mindenképp OT. Giacot nem hiszem hogy visszaigazolnánk, Sokkba kerülne, és gondolni kell a jövő évre. tehát első kör OT.
Második kör WR. Nagyon jó az idei draft felhozatal WR-ekből. Simán találunk jó WR-t a második körben akivel lehet számolni. Ja azt nem írtam, mivel Rizsa cut.
Harmadik kör megint WR. Kell a rotáció végett egy használható backup.
Negyedik kör OG esetleg Center. McQ-val ua. a helyzet mint Giaco-val. Valaki kell, de ide elég a hátsó körösök közül is.
A többit pedig Pítékre bízom, azért a pénzükért dolgozzanak csak meg. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Az elmúlt 4 SB győztes támadófal a football outsiders statisztikái alapján:
Seahawks: 9. futás blokkban, 32. passz blokkban.
Ravens: 6. futás blokkban, 6. passz blokkban.
Giants: 28. futás blokkban, 28. passz blokkban.
Packers: 23. futásblokkban, 23. passz blokkban.

Most akkor hogy is van az, hogy a csapatépítés úgy kezdődik, hogy végy két jó falat?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Greg Robinsonnal az a baj, hogy ő elég valószínű, h top5 lesz, szal ő álom kategória.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Nekem jelenleg Greg Robinson a favoritom, de a magas WR pick is tetszene.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok...undisputedly
garrett27
Pont az a lényeg,hogy need-től és realitástól függetlenül kit látnál Hawks mezben 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok, vagy ha van konkrét játékos, kit hoznátok az első körössel?
Nem feltétlenül kell hiányposztnak lennie.
Ki az akit szívetek szerint jövőre 1. körös draftoltunkként látnátok?
Illetve van valaki akit szívesen hoznátok el FA-ról?

Nálam a draft egy jól blokkoló és dinamikus, elkapásokban is jó TE húzás lenne, Fa-ról pedig egy Hardy-Pitta kettős valamelyik tagja 😊

Szerk: Cap-helyzetre és tagre való tekintet nélkül.undisputedly
Mike Evans, Dominique Easley, ASJ, Greg Robinson, Brent Urban, stb. De főleg Easley, rá reális esélyt is látok. Persze én is cap és need nélkül. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok, vagy ha van konkrét játékos, kit hoznátok az első körössel?
Nem feltétlenül kell hiányposztnak lennie.
Ki az akit szívetek szerint jövőre 1. körös draftoltunkként látnátok?
Illetve van valaki akit szívesen hoznátok el FA-ról?

Nálam a draft egy jól blokkoló és dinamikus, elkapásokban is jó TE húzás lenne, Fa-ról pedig egy Hardy-Pitta kettős valamelyik tagja 😊

Szerk: Cap-helyzetre és tagre való tekintet nélkül.undisputedly
OL mindenféleképpen,
amugy akinek örülnék és nem OL akkor az Sammy Watkins.
FAról meg nem várok nagy neveket, sőt. max 1-1 OG és OT jön.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok, vagy ha van konkrét játékos, kit hoznátok az első körössel?
Nem feltétlenül kell hiányposztnak lennie.
Ki az akit szívetek szerint jövőre 1. körös draftoltunkként látnátok?
Illetve van valaki akit szívesen hoznátok el FA-ról?

Nálam a draft egy jól blokkoló és dinamikus, elkapásokban is jó TE húzás lenne, Fa-ról pedig egy Hardy-Pitta kettős valamelyik tagja 😊

Szerk: Cap-helyzetre és tagre való tekintet nélkül.undisputedly
TE szerintem nem kell. McCoy visszajön, Willsonban látok fantáziát, Miller pedig vagy cut vagy fizucsökkentés. Amire őket használjuk, nincs szükség Graham féle túlfizetett TE-re.
WR-t húznék, jó magasat, mert ha nem lesz Rizsa (márpedig szerintem nem lesz), akkor igencsak törpe az állomány.
Az O-falba szokás szerint kell, mert nem tudni mi lesz Giacoval és McQuistan-nel.
A Def kész és elég mély, meg kell tartani mindenkit.
Hausch is maradjon, mert összesen volt két lufija, abból egyet blokkoltak, egy meg kapufa lett. Megbízható rúgó.
A ST is maradjon, mert a Maragos-Farwell stb. tengely jól működött. Plusz jön még az egészséges Harvin visszahordani.
Ja és Bennett nagyon kell. Életveszély a faszi, nagyon bírom a játékát. Avril-Bennett-Clemons a pass rush megoldva.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, mi az a poszt ahová ti személyes véleményetek szerint legszívesebben húznátok, vagy ha van konkrét játékos, kit hoznátok az első körössel?
Nem feltétlenül kell hiányposztnak lennie.
Ki az akit szívetek szerint jövőre 1. körös draftoltunkként látnátok?
Illetve van valaki akit szívesen hoznátok el FA-ról?

Nálam a draft egy jól blokkoló és dinamikus, elkapásokban is jó TE húzás lenne, Fa-ról pedig egy Hardy-Pitta kettős valamelyik tagja 😊

Szerk: Cap-helyzetre és tagre való tekintet nélkül.
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136