Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerintem ezt beszeljetek meg privatban! De tenyleg.endorphyn
"De tényleg."?
Na ne röhögtess, Kimmy!

szerk: Már ha érted mire gondolok...

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan

Mazochista 😀GeriHawk
Ez Amerika, próbálná ezt meg az Üllői úton Újpest mezben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elképesztő 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kezdődik a parádé. Kövessétek élpben:

 q13fox.com/

 www.seahawks.com/super-bowl/48/parade.htmlundisputedly
Bemondo csajszi szerint a helyszinen otsszezer emberre szamitanak. Ha csak a fele igaz, akkor is durva.endorphyn
ha Rákay Filip megy lesz 1-2 misi is.petey
Jelen pillanatban a rendorseg 700 ezer embert mond. Persze filipp szemevel nezve ez minimum az orszag 😀endorphyn
seattleben 635ezer ember él a wiki szerint 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Legujabb Lynch. Lassan filmet kellene rola csinalni 😀 😀

 bleacherreport.com/articles/1949962-marshawn-lynch-grabs-bottle-of-fireball-during-seahawks-super-bowl-parade?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014




több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
elég korrekt wall Zolee23
Van még:
Matthew99
Nagyon jók, köszi srácok 😊
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
elég korrekt wall

Zolee23
Van még:


 th01.deviantart.net/fs70/PRE/f/2014/035/c/2/seattle_seahawks_winner_super_bowl_xlviii_by_beaware8-d74z1p4.jpg



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
elég korrekt wall


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sziasztok !

Segítséget kérnék. Szükségem lenne a Super Bowl olyan tv-s felvételére amelyen az amerikai himnusz is rajta van Amit Fleming énekelt. Ő ugyanis a Feleségem kedvenc operaénekese és bár felvettem Neki , de sajnos véletlenül kitöröltem a felvételt. Azóta minden vagyok csak szép és okos nem.

Természetesen a Költségeket / DVD ára ill. postakötség / kifizetem !

Ha valaki megszán a tothtibi123@gmail.com írjon !

Köszönettel : Tóth TiborTibor 1970
Megkaptad az e-mailt? Átment a melléklet? (A himnusz)?
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kisgyerek Bennett tánca? 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lynch keszen van. 😊

 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Marshawn-Lynch-tosses-Skittles-to-the-crowd/2f4faeca-8ab2-4919-8a73-0058b35afec3

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kicsit türelmetlenek... "Apa kezdődik!"12
12, miért trollkodsz a 9ers topicban ? 😀
Inkább örüljünk,hogy nekünk megadatott,hogy győztes döntőben láttuk a csapatot, és végigszurkolhattunk egy bajnoki címmel végződő idényt 😊 Van a 9ersnek épp elég baja, nem kell beléjük rúgni még neked is 😊undisputedly
mert élvezi 😀 , kár hogy nem figyel rá senki..Josszi
Nem csak, hogy élvezem, de kifejezetten ez lett a hobbim... valójában neked segítettem a beilleszkedésben, ha rádszólnak, hogy csihadjál az már bíztató, lehet hogy úgy tekintenek rád, mint valakire.

Persze, ha nem érted mit írtam, folytathatod itt és akkor kénytelen leszek visszamenni...12
Szerintem ezt beszeljetek meg privatban! De tenyleg.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Kicsit türelmetlenek... "Apa kezdődik!"12
12, miért trollkodsz a 9ers topicban ? 😀
Inkább örüljünk,hogy nekünk megadatott,hogy győztes döntőben láttuk a csapatot, és végigszurkolhattunk egy bajnoki címmel végződő idényt 😊 Van a 9ersnek épp elég baja, nem kell beléjük rúgni még neked is 😊undisputedly
mert élvezi 😀 , kár hogy nem figyel rá senki..Josszi
Nem csak, hogy élvezem, de kifejezetten ez lett a hobbim... valójában neked segítettem a beilleszkedésben, ha rádszólnak, hogy csihadjál az már bíztató, lehet hogy úgy tekintenek rád, mint valakire.

Persze, ha nem érted mit írtam, folytathatod itt és akkor kénytelen leszek visszamenni...

több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Sziasztok !

Segítséget kérnék. Szükségem lenne a Super Bowl olyan tv-s felvételére amelyen az amerikai himnusz is rajta van Amit Fleming énekelt. Ő ugyanis a Feleségem kedvenc operaénekese és bár felvettem Neki , de sajnos véletlenül kitöröltem a felvételt. Azóta minden vagyok csak szép és okos nem.

Természetesen a Költségeket / DVD ára ill. postakötség / kifizetem !

Ha valaki megszán a tothtibi123@gmail.com írjon !

Köszönettel : Tóth TiborTibor 1970
nhltorrent-re van egy meghívóm regre, ott is fent van.

#KeepPounding
több mint 10 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Megnéztem a punter Jon Ryan statisztikáját a legutóbbi szezonból. A legkevesebbszer - összesen 1 azaz egy - alkalommal éppen a Super Bowl-on puntolt. Persze ez nem őt dícséri, hanem a támadókat, akik egész egyszerűen nem hagyták, hogy a punter pályára lépjen. Ryan gondolom ezt nem bánta. 😊
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
RW-t idézve: The 2012 @seahawks draft class. They graded us as an F. Now we are World Champs!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Lynch nem normális, de ezért is szeretjük. Bennett is nagy figura, mindenképp meg kell tartani. Jó kis ünnepség volt egy jó év után. Most aztán mehetünk a végére draftolni!!!! De hát ezért harcoltunk egész évben!!!! Go Hawks!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#

Mazochista 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kezdődik a parádé. Kövessétek élpben:

 q13fox.com/

 www.seahawks.com/super-bowl/48/parade.htmlundisputedly
Bemondo csajszi szerint a helyszinen otsszezer emberre szamitanak. Ha csak a fele igaz, akkor is durva.endorphyn
ha Rákay Filip megy lesz 1-2 misi is.petey
Jelen pillanatban a rendorseg 700 ezer embert mond. Persze filipp szemevel nezve ez minimum az orszag 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Csinaltam par printscreen most, hatha valaki nem latta!






















-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Apró kis ünneplés folyik Seattleben! Szerintem még Wilson is be van nyomva, úgy táncol a kocsin. Bár irgalmatlan messze vagyunk, de jó látni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tele a stadion! Mint egy meccsen !
700 ezer embert jelentett a rendőrség.

 q13fox.com/undisputedly
na befértek 700 ezren a stadionba? guiness rekord

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tele a stadion! Mint egy meccsen !
700 ezer embert jelentett a rendőrség.

 q13fox.com/
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Kezdődik a parádé. Kövessétek élpben:

 q13fox.com/

 www.seahawks.com/super-bowl/48/parade.htmlundisputedly
Bemondo csajszi szerint a helyszinen otsszezer emberre szamitanak. Ha csak a fele igaz, akkor is durva.endorphyn
ha Rákay Filip megy lesz 1-2 misi is.