Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Amúgy elolvasva pár szakértő elemzést, hihetetlen,hogy ez a Denver mennyire nem tanult a frisco elleni NFC Champ game-ből. Vagy talán túlontúl hatott rájuk amit ott láttak, de semmi olyat nem mutattak amit más csapatok sikeresen alkalmaztak ellenünk, futást teljesen felhagyták, és csak underneath routokat futottak.
undisputedly
Lemásolták a mi játékunkat a MNF-ről, amit nem igazán értettem már meccs nézés közben is, szinte egy-az-egyben ugyanazokat a hibákat követték el mindkét oldalon, amiket mi az MNF-en. Nem készültem gifekkel, de a meccs elejétől kezdve eltéveszthetetlen a párhuzam. Most oké, hogy ennyire jó a Seahawks D, de akkor sem értettem az egészet. Mindent csináltak, amit nem lett volna szabad.

Bár szerintem egy közel tökéletes meccsel sem nyertek volna.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mennyire lehet demoralizáló,hogy az ellenfél védelme táncol amíg te a huddle-ben beszéled meg a playt? Meccs közben mintha a Denver ellen is láttam volna.





Még mielőtt valaki azt hinné, hogy ez sportszerűtlenség volt, hozzáteszem,hogy minden edzésen szól a csapatnál a zene. Az öltözőben is a játékosok által megválasztott zene szól, többnyire Lynch oaklandi rap zenéje. Bennett egyébként munkahely szempontjából összehasonlítva azt mondta,hogy a Hawks az NFL Google-je. Aki nem tudná, a Google többször is az év munkahelye díj nyertese lett, mert olyan inspiráló és kényelmes, innovatív környezetet teremt a dolgozóinak,hogy mindenki ott akar dolgozni.

Amúgy elolvasva pár szakértő elemzést, hihetetlen,hogy ez a Denver mennyire nem tanult a frisco elleni NFC Champ game-ből. Vagy talán túlontúl hatott rájuk amit ott láttak, de semmi olyat nem mutattak amit más csapatok sikeresen alkalmaztak ellenünk, futást teljesen felhagyták, és csak underneath routokat futottak.

Frisco ellen:


Denver:


Maxwell fumbliját sem elemezhették ki, mert akkor Thomas jobban fogja a labdát:





Így utólag könnyen okos az ember, de talán a rengeteg kiütéses győzelem a Denvertől , az,hogy nem voltak hátrányban sűrűn, nem volt szoros meccsük annyi, hozzájárult,hogy mentálisan szétessenek hamarabb mint kellett volna.

A végére Smith Disneyland-ben mint SB MVP 😀

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
a Super Bowl XLVIII lett minden idők legnézettebb amerikai tévéműsora
 index.hu/kultur/media/2014/02/04/tevetortenelmet_irt_az_idei_super_bowl/

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo, hat azt is mondtak, hogy ne menjenek ki a repterre. Nem sikerult... 😀



 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Photos---SB48-Homecoming/fd1f343a-6e04-4110-873b-d66f154c6df6

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megérkezett a csapat 😊 Annak ellenére,hogy felhívták a szurkolók figyelmét,hogy ne menjenek az utcákra, majd csak szerdán, elég sokan voltak. PC amúgy azt mondta,hogy szerdán be kellene zárni az iskolákat,hogy a gyerekek is mehessenek ünnepelni 😀
Kedvenc képem az ünneplésről mégis ez: Egy egyetemi campus örömtüzeit oltják a tűzoltók 😀



Szerk: Még egy kedvenc:

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Én is csatlakozok a gratulálók táborához. És még JoeyPorter sigjével se sikerült rontást hoznom rátok. Nagyon drukkoltam végig nektek és még a félidei return TD után se nyugodtam meg, pedig így utólag átgondolva egy percig se volt esélye a Broncosnak. És még azt se bántam, hogy ilyen sima lett mert nagyon jól szórakoztam.

| Lassan majd lehet látogatni az Aláírások topikot az MVP-s aláírásért 😉 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Még mindig nem tértem magamhoz. Köszönöm ennek a csapatnak ezt az óriási boldogságot, amit kaptam tőlük. Leírhatatlan 7 év után végre megízlelni ezt az érzést. Mi vagyunk a bajnokok, mi, a Seattle Seahawks. Keblemre pajtásaim. 😊Mad
40... negyven év...

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Mindig örömteli, ha olyan csapat nyeri a bajnokságot, mely még sose csinált ilyet előtte, szóval üdv a Super Bowl győztesek táborában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Azt hittem a mérkőzés első felében hogy meg fogja bosszulni magát az hogy 2 nagy lehetőségből is "csak" 3 pontot tett fel a táblára a Seattle mondván a Denver fel fog ébredni és de fog még hiányozni. Aztán ahogy telt múlt a meccs már az is megfordult a fejemben hogy Manning csak le akarja másolni az ellenünk játszott alapszakasz meccset (mikor 22 pont volt a hátrány) és megmutatni hogy ő is képes visszahozni, aztán akkor is nagyot nyeltem mikor megszerezték az első (és egyben utolsó) td-t majd sikerült a 2 pontos is, gondolván hogy most fognak beindulni még ha kevés idő is volt rá. Majd mikor lefújták a meccset arra jutottam hogy az egész csak az én hülye fejemben létezett mert ha 8 negyedet is játszottak volna a felek akkor sem lehetett volna ma mellettetek "labdába rúgni" 😊
Tényleg egyoldalú meccs volt (amit normál esetben kicsit sajnálnék egy döntőben) , de ahogy domináltátok mind a 3 csapatrészt azt élvezet volt nézni, tényleg nem hétköznapi produkció.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Browner is bajnok!!! Rice is bajnok!!! Mindenki bajnok aki ezért a csapatért dolgozott! Hijjjjjjj de kib@szott jó ez most gyerekek!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!Stopyt
Valamiről lemaradtál,mert nem szerrel bukott le, hanem kihagyta a vizsgálatokat amíg Kanadában focizott...

@Braxa: Gyűrűt kap, és minden joga meg van hozzá,hogy bajnoknak nevezze magát.undisputedly
Bocs akkor tényleg lemaradtam,azt hittem visszaesés végett nem játszhatott.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jut eszembe, half time show. A körítés látványos volt, Bruno Mars nem az én világom, nem is tetszett, de hogy a Red Hot Chilli Peppers mennyit tudott még ezen is rontani! Elnézést a rajongóktól de ez a félmeztelen kocsmaszintű ugrálás! Még jó, hogy vezettünk rendesen már a szünetben, így annyira nem idegesített.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!Stopyt
Valamiről lemaradtál,mert nem szerrel bukott le, hanem kihagyta a vizsgálatokat amíg Kanadában focizott...

@Braxa: Gyűrűt kap, és minden joga meg van hozzá,hogy bajnoknak nevezze magát.undisputedly
persze, de azért ez nem ugyanaz ezt te is beláthatod.braxa88
nem ugyanaz, de nem lehet mit tenni ellene... BB-t ugyanúgy tisztelik és félik... ő is kivette a részét, sőt, most más nyomatta helyette, de bajnok és az is marad... nekem csak annyiban hiányzott, hogy még lett volna vagy 3-4 Boommmmm 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!Stopyt
Valamiről lemaradtál,mert nem szerrel bukott le, hanem kihagyta a vizsgálatokat amíg Kanadában focizott...

@Braxa: Gyűrűt kap, és minden joga meg van hozzá,hogy bajnoknak nevezze magát.undisputedly
persze, de azért ez nem ugyanaz ezt te is beláthatod.braxa88
Persze. Nekem az egyik kedvencem volt, holott képességben nem Ő volt a 4-es legjobbja, de az a jelenlét, amivel bírt... Emlékszem a RealRobReportokban amikor megjelent, mindenki elcsendesedett. Akkora volt volt mint Sherm és Maxi együtt 😀
Mekkora playek kötődnek a nevéhez, te jó ég 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!Stopyt
Valamiről lemaradtál,mert nem szerrel bukott le, hanem kihagyta a vizsgálatokat amíg Kanadában focizott...

@Braxa: Gyűrűt kap, és minden joga meg van hozzá,hogy bajnoknak nevezze magát.undisputedly
persze, de azért ez nem ugyanaz ezt te is beláthatod.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!Stopyt
Valamiről lemaradtál,mert nem szerrel bukott le, hanem kihagyta a vizsgálatokat amíg Kanadában focizott...

@Braxa: Gyűrűt kap, és minden joga meg van hozzá,hogy bajnoknak nevezze magát.
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/braxa88
Nem kellett volna annyit koxolni 😀. Amúgy Maxwell nagyon jól helytált 😊,megérdemelte ő is!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy Brownert sajnálom. megérdemelte volna h ő is h ott legyen a pályán a Chancellorral és a többi testvérével :/
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kar, hogy nem Seahawkok repultek at a Blackhawkok helyett. 1.49 -tol jon a lenyeg. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még túl korán van,hogy bármiről is részletesen írjunk, itt a tegnapi Kurt Russell-es csapatbemutató HD-ben 😊

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Kb ilyen most a helyzet a csapatnál:
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nagyon örülök, hogy a seahawks győzőtt 😊
ma kaptam egy tippjáték üzenetet: "Melyik csapat nyeri az idei Super Bowlt?" (lezárva: 5 hónapja)
el is felejtkeztem róla, de a seahwaks jelöltem be akkor. és be is jött 😊

még leírom a super bowl szurkolásaimat. elég jó az arány
2007-es szezon: new york giants
2008-as szezon: arizona cardinals
2009-es szezon: new orleans saints
2010-es szezon: green bay packers
2011-es szezon: new york giants
2012-es szezon: baltimore ravens
2013-as szezon: seattle seahawks

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vegas szerint természetesen a Seahawks a fő esélyese jövő évi Superbowlnak:
A Seattle végső sikerére most 9:2 az odds, (a diviziórivális Frisco a 2. a listán, és a szintén a jövő évi alapszakasz ellenfelek között található tegnapi ellenfél Broncos a 3.).
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Utólag már be merem vallani, hogy féltem a meccstől, főleg attól, hogy PM beindul, mi meg csak nyeljük a yardokat és beégünk ország-világ előtt. A nagy védelmet szétszedik Thomasék meg Welker, Wilsont meg eléri a 2. éves kór és gyorsan lefő a kávé. Erre fel mi történt..... Leírhatatlan! Atomjaira szedtük a Broncost, és ezt nem bántó szándékkal mondom, de pont PM-től nem vártam ilyen szintű leblokkolást. Abban az első hetek után is biztos voltam, hogy a sebészien működő Denver és PM egyszer csak fog hibázni, de arra nem számítottam, hogy éppen a SB-on történik meg.
Ami pedig a csapatot illeti, talán nem nagyképűség, de nem volt gyenge pont. Wilson tette amit kell, pontosan, ráadásul oda sem nagyon értek hozzá. Lynchre készültek, erre szétpasszolta őket RW. Baldwin-Kearse csúcsra járatta magát és megalapozott egy jó kis szerződést. Tate talán halványabb volt, de tőle nagyon féltek. Harvin pedig robbantott, amit korábban szintén megjósoltam (vissza lehet keresni). Agarakkal nem tudták volna megfogni. A visszahordása után konkrétan felállt a szőr a hátamon.
Na és a DEFENSE!!!! Nincsenek szavak. Kancellár, Thomas, Smith, Wagner, Wright, Sherman (szokás szerint minimális felé menő passz) és valamennyien. Hihetetlen amit nyújtottak. Mintha 24-en lettek volna a pályán. Egyszerűen mindenhol ott voltak és többen is egyszerre, elszívták a levegőt a támadóktól.
Avril-Bennett, csak odaértek Manninghez, lett is belőle baj. Nincs mese, meg kell őket tartani.

Szóval egy óriási élménnyel lettem gazdagabb, és jöjjön bármi, ez a csapat nálam bevonult a történelembe, a legkedvesebb sportélményeim közé. Az első SB győzelemnek különös íze van és megismételhetetlen élmény. Köszönöm a csapatnak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.