Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Utólag már be merem vallani, hogy féltem a meccstől, főleg attól, hogy PM beindul, mi meg csak nyeljük a yardokat és beégünk ország-világ előtt. A nagy védelmet szétszedik Thomasék meg Welker, Wilsont meg eléri a 2. éves kór és gyorsan lefő a kávé. Erre fel mi történt..... Leírhatatlan! Atomjaira szedtük a Broncost, és ezt nem bántó szándékkal mondom, de pont PM-től nem vártam ilyen szintű leblokkolást. Abban az első hetek után is biztos voltam, hogy a sebészien működő Denver és PM egyszer csak fog hibázni, de arra nem számítottam, hogy éppen a SB-on történik meg.
Ami pedig a csapatot illeti, talán nem nagyképűség, de nem volt gyenge pont. Wilson tette amit kell, pontosan, ráadásul oda sem nagyon értek hozzá. Lynchre készültek, erre szétpasszolta őket RW. Baldwin-Kearse csúcsra járatta magát és megalapozott egy jó kis szerződést. Tate talán halványabb volt, de tőle nagyon féltek. Harvin pedig robbantott, amit korábban szintén megjósoltam (vissza lehet keresni). Agarakkal nem tudták volna megfogni. A visszahordása után konkrétan felállt a szőr a hátamon.
Na és a DEFENSE!!!! Nincsenek szavak. Kancellár, Thomas, Smith, Wagner, Wright, Sherman (szokás szerint minimális felé menő passz) és valamennyien. Hihetetlen amit nyújtottak. Mintha 24-en lettek volna a pályán. Egyszerűen mindenhol ott voltak és többen is egyszerre, elszívták a levegőt a támadóktól.
Avril-Bennett, csak odaértek Manninghez, lett is belőle baj. Nincs mese, meg kell őket tartani.

Szóval egy óriási élménnyel lettem gazdagabb, és jöjjön bármi, ez a csapat nálam bevonult a történelembe, a legkedvesebb sportélményeim közé. Az első SB győzelemnek különös íze van és megismételhetetlen élmény. Köszönöm a csapatnak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Még mindig nem tértem magamhoz. Köszönöm ennek a csapatnak ezt az óriási boldogságot, amit kaptam tőlük. Leírhatatlan 7 év után végre megízlelni ezt az érzést. Mi vagyunk a bajnokok, mi, a Seattle Seahawks. Keblemre pajtásaim. 😊

@KJuraszik
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó egye fene gratulálok én is nektek 😉 😛 Nagyot játszottatok. Kicsit hajazott a mi Chicago elleni győzelmünkre, ami a meccs lefolyását illeti. Élvezzétek a sikert megérdemlitek!!!!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gratulálok a csapatnak. Talán nektek egy kicsit jobban szurkoltam , így még én is boldog voltam 😊 Most minden jó és minden szép, de ha majd a sok rookie contract lejár akkor mi lesz ? 😀 Bocs, nem akartam bele rondítani az örömbe 😛Drip
Ezt én is hallottam már..., állítólag soha többet nem draftolhat a Seahawks!12
csak tudjatok megint faszán belenyúlni ...

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gratulálok Nektek !!!

Őrült szezon volt !!! 😊 esélye nem volt senkinek... :p
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hihetetlen.. ilyen teljesítmény nincs, nem volt. nem is lesz. mindenki 200%ot adott, mindenki.
nagyon köszönöm h ezt átélhettem, és azt kvánom h minden NFL szurkoló átélhesse h a kedvence csapata megnyeri a super bowl. hatalmas élmény

Ugy nyert megint a csapat kiütéssel, h nem kellet hozzá Lynch. Wilson parádés volt, Kearsere nincsenek szavak, és az OL is odatette végre magát.

A defense meg... nem tudok mit írni. Peyton Manning ugy játszott a Seahawks D ellen mint ha rookie lenne. futás ölve, elkapás után nincs yard, minden playben turnover veszély, félelmetes.

Élvezzük ki ezt a győzelmet, és tegyük el díszdobozba 😊
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Grat a győzelemhez, eléggé sima ügy volt😊 Kíváncsi vagyok, hogy a sok FA miatt mennyire marad meg az idei szinvonal. Mondjuk nem hiszem, hogy bármi félni valótok van, hiszen nagyon jól össze lett rakva ez a csapat és nagyon jó példa arra, hogy azért többségben hátsó körös pickekből is jó csapat építhető! Viszont a jövőr is mi vagyunk a legesélyesebb kijelentésekkel azért vigyáznék, hisze nem lehet tudni, hogy a többi csapat mit ügyködik az offseason alatt😊 Grat mégegyszer, megérdemelte a csapat!

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Szerintem akit mindenképpen meg kell tartani: Baldwin, Haus, McDaniel, Bennett.
Emellett várok a Rice és Miller cutot, Willson sokat fejlődött a szezon végére és McCoy is itt lesz jövőre, ők ketten elegek lesznek arra a minimális TE játékra ami nekünk van. Ha Tate és Rice és távozik akkor viszont kell egy magas WR akire támaszkodhatunk a redzoneban.
McDaniel megtartása nem élet-halál kérdés, hiszen ott van Hill és Williams, de én még egy 1 éves szerződést ajánlanék neki, mert nagyon biztos pont volt ő futás ellen.
Bennettet szerintem nem kell megmagyarázni, klasszis DE, mindenképpen hosszútávú szerződést adnék neki.
Haus biztos lábú rúgó, szerintem könnyen meg tudunk egyezni vele.
Baldwin meg egyszerűen nagy király, igazi clutch, nagyon fontos 3rd down elkapásokat mutatott be rendre idén.
Tate-t nem tudom hova tegyen. Elég hullámzóvá vált a szezon második felére a teljesítménye.
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Zseniális győzelem volt, egy élmény volt ezt látni élőben! 😊
Gratula a srácoknak, a tegnapi meccset látva jövőre is mi vagyunk a legnagyobb esélyesek!

Ami a rostert illeti:
A megemlítendő szabadügynökök:
-Hauschka
-Baldwin
-Tate
-McDonald
-McDaniel
-Thurmond
-Bennett
-Mcquistan

Akit meg kell tartani:

Hauschka a legfontosabb, évről évre láthatjuk mennyire sokat számít egy magabiztos rúgó, aki 50 felettről is be tudja rúgni ennyire magabiztosan. A liga egyik legjobb rúgója, szerintem nem kérdés, hogy marad egy ilyen szezon után.

Baldwin és Tate közül legalább az egyik, de egy Rice cut esetén sztem mindkettő megtartható. Ezen a poszton sem látok nagy problémákat, draftról lehet hozni egy 5. számú elkapót legrosszabb esetben, de sztem marad Baldwin és Tate is.

Browner és Thurmon közül szintén az egyik, ugyanígy McDonald és McDaniel esetében.

Esetleg Bennett távozhat, a többieknél nem is kell sok pénzt áldozni a megtartásra, és a cap space bővíthető egy Miller vagy Rice cuttal is. + ott a draft is, ahol lehet pótolni az összes hiányt. Legalább még egy év van ebben a keretben.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én most végeztem a döntővel.
Hatalmas grat.

A def és a ST iszonyat dominált és esélyt sem adott a vadlovaknak.
Wilson "semmi extrát" nem nyújtott (persze ez túlzás, és sokaknak nem is tetszik ez a beírás), de iszonyat érezte a játékot, tudta mikor mit kell csinálnia.

Én egy anno Pats dominancia kezdetét érzem.
Elviekben nem látom értelmét más csapatra tippelni mint a Seahawks a következő idény győztesét illetően, de a back-to-back benne van a fiúkban. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jól elbasztátok a semleges szurkolók szórakozását...

De azért gratula persze, keménység volt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
Nem tudja esetleg valaki hogy mikor lesz Seattle-ben az ilyenkor szokásos parádé? Az sem fog szerintem rossz élményeket nyújtani 😊Joco
Szerdán:
Come welcome the Lombardi Trophy to Seattle on Wednesday at 11am PT at our Championship Parade & Rally. Route and more details to be announced on Monday  shwks.com/cyfbSeattle Seahawks
Ismétlés most a Sport2-n! 😀
Sokat elmond a meccsről, hogy 4-ből 2 ember kellő mennyiségű alkohol után a 3. negyedben nyugodtan bealudt nálunk. Nem volt izgalmas a meccs de szerintem az ide vezetők évek elég izgalmasak és gyötrelmesek voltak. Óriási a csapat és a szurkolók!
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀silent7939
Igen, de csak annyiszor, mint idén: 7-szer.12
Hogy is játszhatnánk 7 szer sb-t egy évben? 😀silent7939
Hát úgy, hogy mindenki azt hazudja nektek, hogy az alapszakasz rövidítése a "SB" (de nagy betűvel).
Ezért gondoltátok, hogy "Sokkoltátok a világot", mert tovább tudtatok jutni 2008ban a SB-ből.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?_r=2

Faragó Ricsiékre és a magyar nyelvre rácsodálkozott a NYTimes tévékritikusa 😀berger90
neee, Faragu és Telivér a NY Timesban. kérem zárják be a zinternettet.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy ritka kór veszélybe sodorta pályafutását, félrekezelték refluxszal, visszaküzdötte magát, de csak a 7. körben kelt el az NFL-drafton. Most pedig ő lett a Super Bowl legértékesebb játékosa! Malcolm Smith-portré

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most néztem meg a Seahawks adatlapját és a Superbowl győzelmek száma mellett az áll, hogy nulla. ÁÁÁÁÁ.... Kérem kijavítani, büszkén vállaljuk azt az egyet is. 😕)

Köszönöm

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?_r=2

Faragó Ricsiékre és a magyar nyelvre rácsodálkozott a NYTimes tévékritikusa 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha már számmisztika: Manning 12. PO veresége volt. 😊

De volt a nézőtéren 12 fogú szurkoló, ember aki 12 sört ivott, és lehet, hogy 12 játékoson volt csak alsógatya.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀silent7939
Igen, de csak annyiszor, mint idén: 7-szer.12
Hogy is játszhatnánk 7 szer sb-t egy évben? 😀
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀silent7939
Igen, de csak annyiszor, mint idén: 7-szer.

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
A tegnapi eredménykövetőben 12 like-ot szedtem össze. 😀Hanni
SŐT!

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hát igen az a safety. Hozzátartozik azért, hogy az a safety elsősorban nem a Seahawks defense érdeme volt, ...Attilahawks
Nem is, 12-é vagyis az enyém, ugyanis - ahogy szoktam - azt üvöltöttem be, hogy: Capy! De a center azt hallotta, hogy OMAHA... (előfordul az, hogy valaki valamit félrehall, gyakrabban mint gondolnád...)

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Kik lesznek most szabadügynökök egyébként? Ha jól tudom, az MVP Malcol Smith az lesz, de a többiek? Persze a legtöbb húzó fiatal még rookie szerződésben lesz legalább 1 évet, kérdés, hogy a következő szezonban éhesek lesznek-e ennyire, mert a PO tuti meglesz.Chargers LT
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/seattle-seahawks/
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
A tegnapi eredménykövetőben 12 like-ot szedtem össze. 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
Harvin a Vikings-ban 12-es számú mezben játszott 😊 Gratulálok a csapatnak, szép teljesítmény volt! Nem gondoltam volna hogy T-Jack-ből SB-győztes irányítót csináltok, de a meccs végén bizony ő volt a pályán 😀😀😀