Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Számomra az első negyed végéig volt izgalmas a meccs. Egy pillanatig nem volt kétségem, hogy ezt megnyerjük. Nem tudom melyik jobb, egy ilyen döntőt végignézni, vagy egy olyat mint a SF elleni konferencia döntő ami végig nyílt és csak az utolsó percekben válik biztossá a győzelmed. A semleges szurkolóknak nyilván az utóbbi, bár ezt a D élmény nézni bármikor.

Gratulálok a csapatomnak az egész évi teljesítményéhez, mert a Lombardi csak a korona. Szerintem senkinek nem lehet kétsége, hogy idén a Liga legjobb csapatához került.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
a végéről már lemaradtam, pont Sherman sérülésénél aludtam be. Mennyire súlyos, vagy visszatért még?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Elismerésem Urak!
Nagyon megérdemeltétek. Élmény egy ilyen D-t látni.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
gratula a bundabowlhoz 😀 , nem volt egy súlycsoportban a két csapat, megérdemelten győztetek, PC 20. NFL szezonjában szintén nagyon megérdemelte!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most mondjam azt, hogy kb. ezt vártam? 😊 Pedig tényleg. Bejött a szezon előtti tippem a tippjátékban. 😛 Szép volt Seahawks, kőkemény volt. Ez az NFC West brutális... Szerencsére 2014-ben játszhatunk ellene.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat srácok, ez eszméletlen volt. 😀
Idén uraltátok az egész ligát, ennél jobban nem is lehet játszani szerintem. Kíméletlen magabiztosság. 😀

Az egész csapat fantasztikus. Élvezzétek a megérdemelt bajnoki címet! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ez aztán D volt. Az elején megroppantva az ellenfelet és utána végig padlón is tartva.
Wilson nem hozott nagy számokat de 3rd downokat precizen megcsinálta. Kearse élete meccse, Baldwin mikor kellett nem droppolt. Harvin meg az a fegyver amire nem tudsz felkészülni.
Emellett a D meg hihetetlen. Az MVP nem lett véletlen az. Kancellár nagyon durván demoralizálta a rövid yardokon az elmapókat. Amit viszont Avril művel egyszerűen hihetetlen volt.

Legfitalabb döntőt nyert csapat egy másodéves QBval a következő években aki nyerni akar titeket kell hogy verjen majd.
Grat.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Istenem mennyi ideje vártam erre. Elmondani nem lehet milyen érzés. A meccs alatt az első playtől kezdve (hála a safetynek) úgy őrjöngtem, egy kisgyerek. Eszembe se jutott, hogy ilyen parádés teljesítménnyel fogunk előjönni.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Carroll fantasztikus csapatot épített. Reméltem a Seattle győzelmet, de arra nem mertem gondolni, hogy ennyire sima lesz. Annyira jók voltatok, hogy - semleges nézőnek - unalmas lett volna a meccs, ha nem nézi a lenyűgöző egyéni teljesítményeket. Harapott a D, imponáló volt, ahogy néha 3-4 ember robbant a labdás támadóra, sziklakemény ütközésekkel. Az offense is sokkal jobb volt mint vártam, annak ellenére, hogy a futást ügyesen ölte meg a Denver D. Szemben Bradyvel, Wilson szépen oldotta meg ezt problémát passzból.

Grat, nagyon megérdemeltétek a sikert!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Same old story: Defense wins the Championship!

Nagyon megérdemeltétek!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Gála😊 Ennyit simán megér, hogy alvást skippelve menjek melóba
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
nagyon sima gyozelem volt, gratulalok! kokemenyek voltatok, igazi, bajnokhoz meltoan b*sztatok oda! talalkozunk a kovetkezo szezonban 😉

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

Majdnem 10 éve várok erre! Éppen ideje volt! 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nincsenek szavak, csak pálinkaaaaaa! CHAMPIONS!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Gratulálok,ez nagyon sima lett. Ez a védelem eszméletlen, Sherman ide,Thomas oda, ha egy embert választhatnék az Chancellor lenne,brutális!!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Na most ezek után az ember feküdjön le aludni! Óriási győzelem, 8 éve várok erre!!!! Super Bowl !!!!!!!
Üdvözlöm az összes Seahawks szurkolót, aki végigharcolta velem együtt ezt az évet! Köszi srácok!
Meg van az első győzelem és ez mindig történelmi esemény! Go Hawks!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
2006 óta.

Köszönöm.

:')Hanni
Pont ugyan ez!! 2006 óta várok erre a pillanatra. Én is köszönöm! El se hiszem! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Én jól szórakoztam ezen a meccsen, mondjuk a sörök is biztos segítettek 😀

Persze mint megtudtuk az eredménykövetőben a nagy szabadkőműves bunda és a dopping miatt nyertetek. Mivel más magyarázatot én sem találok, így ezt kell elfogadnom tényként.

Ja, és grat meg minden. 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyerekek, ez fantasztikus volt, minden elismerésem. Bár tényleg, mintha szarba nyúltatok volna, minden összejött, de ez véletlenül sem kisebbíti az érdemeteket. Simán meglehet a 2010-es évek nagy dinasztiája itt... Gratula még egyszer

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
MVP: Malcolm Smith

volt már 7. körös MVP?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
😊 😊 😊
Nincs mit elemezni, ez volt a tökéletes meccs! Minden évben van egy ilyen meccsünk, idén ez a döntő volt!
Épül a dinasztia!

Én most egy kicsit meghatódtam...
Óriási Gratu Emptynek, aki minket húzott a szezon előtt az 1. helyre!!!

1/32 😛
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Gratulálok a bajnoki címhez, ősszel megyünk.😉

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási gratula szezonhoz és a döntőbeli teljesítményetekhez. Remélem sikeresek leszünk a másolásotokban a jövőben.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
grat az SB győzelemhez, nagyon megérdemeltétek, egész szezonban élvezet volt nézni titeket főleg a D-t ofc 😊
egy baj volt csak, hogy nagyon unalmassá tettétek a döntőt, de gondolom nem bánjátok 😊
még 1x gratula!