Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy jól induljon a Superbowl Sunday - Walter Jonest beválasztották a hallhatatlanok közé.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
a Charrok veletek vannak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem kisebb meglepetésre, de az NFL.com szakértőgárdája nagyrészt a Seattle-t tartja nyerőnek...12-ből 9-en.
Ám a lamantin a Denvert hozta ki SB győztesnek...és a lamantin 6/6-al áll győztes eltalálásban. 😀Chargers LT
Na ez mondjuk meglepő. Én legalább 50/50-re érzem.
Annyi előnyünk mondjuk van,hogy visszajött Harvin. Mennyivel másabb lenne mondjuk egy Harvin out, VonMiller in 😀
Úgy vagyok vele,hogy szerencsére nincs sérült, telített a roster, és meg kell verni azt akit kaptunk, még ha ez pont a történelmi magaslatokban szárnyaló Denver, akkor is. Amennyiben L lesz, szinte biztos vagyok benne,hogy úgy hagyjuk ott a meccset,hogy "ember, ez aztán férfias játék volt"!
Plusz lehet,hogy a lamantin nem minket választott, de a róka/rák/ló/tarajos meg igen 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nekem kisebb meglepetésre, de az NFL.com szakértőgárdája nagyrészt a Seattle-t tartja nyerőnek...12-ből 9-en.
Ám a lamantin a Denvert hozta ki SB győztesnek...és a lamantin 6/6-al áll győztes eltalálásban. 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
volt egy interjú amiből Undi szokás szerint kiragadott pár sort hogy szítsa a feszültséget..
de hát tőle ez nem is volt meglepő... ennyi.Josszi
Fogadd el, hogy az irányítótok akkora ökörségeket mondott, hogy Sherman azóta is röhög, azért nem reagál. Nem Undi szítja a feszültséget, hanem Kaepernick.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
volt egy interjú amiből Undi szokás szerint kiragadott pár sort hogy szítsa a feszültséget..
de hát tőle ez nem is volt meglepő... ennyi.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.JayB
A cinizmus, mar ha van, az inkabb Kapernick teljesen folosleges keritesen kivuli hisztijenek szol. Ha ez szerinted elszallas, akkor kb. meg se szolaljon senki - soha. De ha masoktol az az elvaras, hogy egy ilyenre bologasson itt mindenki, mint egy bubble head kutya a kocsi vegeben.. nos, az sajnos nem teljesitheto. Nem is tudom, kene meg egy topic, ami full zart, csak a csapat kozvetlen szurkoloi mehetnek be, mert ugy latszik minden alkalommal megkapjuk ezt a dolgot. Ez meg megmarad ilyen pc eloszobanak. JayB, ne vedd tamadasnak, de szerintem ez igy most tok folosleges volt.endorphyn
De én most nektek szurkolok 😀JayB
Ooo tenyleg. Hat igazan cukor vagy 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.JayB
A cinizmus, mar ha van, az inkabb Kapernick teljesen folosleges keritesen kivuli hisztijenek szol. Ha ez szerinted elszallas, akkor kb. meg se szolaljon senki - soha. De ha masoktol az az elvaras, hogy egy ilyenre bologasson itt mindenki, mint egy bubble head kutya a kocsi vegeben.. nos, az sajnos nem teljesitheto. Nem is tudom, kene meg egy topic, ami full zart, csak a csapat kozvetlen szurkoloi mehetnek be, mert ugy latszik minden alkalommal megkapjuk ezt a dolgot. Ez meg megmarad ilyen pc eloszobanak. JayB, ne vedd tamadasnak, de szerintem ez igy most tok folosleges volt.endorphyn
De én most nektek szurkolok 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.JayB
A cinizmus, mar ha van, az inkabb Kapernick teljesen folosleges keritesen kivuli hisztijenek szol. Ha ez szerinted elszallas, akkor kb. meg se szolaljon senki - soha. De ha masoktol az az elvaras, hogy egy ilyenre bologasson itt mindenki, mint egy bubble head kutya a kocsi vegeben.. nos, az sajnos nem teljesitheto. Nem is tudom, kene meg egy topic, ami full zart, csak a csapat kozvetlen szurkoloi mehetnek be, mert ugy latszik minden alkalommal megkapjuk ezt a dolgot. Ez meg megmarad ilyen pc eloszobanak. JayB, ne vedd tamadasnak, de szerintem ez igy most tok folosleges volt.endorphyn
milyen hisztire gondolsz?Josszi
Kaep-ere nyilvanvaloan. De oszintenszolva ezen a szombat reggelen ez az egesz kb pont annyit ert, mint amennyit leirtunk. Es en reszemrol mar egyszer le is zartam.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.JayB
A cinizmus, mar ha van, az inkabb Kapernick teljesen folosleges keritesen kivuli hisztijenek szol. Ha ez szerinted elszallas, akkor kb. meg se szolaljon senki - soha. De ha masoktol az az elvaras, hogy egy ilyenre bologasson itt mindenki, mint egy bubble head kutya a kocsi vegeben.. nos, az sajnos nem teljesitheto. Nem is tudom, kene meg egy topic, ami full zart, csak a csapat kozvetlen szurkoloi mehetnek be, mert ugy latszik minden alkalommal megkapjuk ezt a dolgot. Ez meg megmarad ilyen pc eloszobanak. JayB, ne vedd tamadasnak, de szerintem ez igy most tok folosleges volt.endorphyn
milyen hisztire gondolsz?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.JayB
A cinizmus, mar ha van, az inkabb Kapernick teljesen folosleges keritesen kivuli hisztijenek szol. Ha ez szerinted elszallas, akkor kb. meg se szolaljon senki - soha. De ha masoktol az az elvaras, hogy egy ilyenre bologasson itt mindenki, mint egy bubble head kutya a kocsi vegeben.. nos, az sajnos nem teljesitheto. Nem is tudom, kene meg egy topic, ami full zart, csak a csapat kozvetlen szurkoloi mehetnek be, mert ugy latszik minden alkalommal megkapjuk ezt a dolgot. Ez meg megmarad ilyen pc eloszobanak. JayB, ne vedd tamadasnak, de szerintem ez igy most tok folosleges volt.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
és mennyire igaza van

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Mondjuk nem 6-40-re nyertétek a meccset szóval nem értem ezt a hatalmas cinizmust. 20 centin múlt hogy nem Kap a hero és Sherman a szar. Nem így történt, nincs ha, de elszállni se kell. Egyébként remélem a srácaitok nem itt tartanak különben gondok lesznek.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
Szerintem ezzel az ominozus meccs utani post game press confon mutatott arccal le is lehet zarni ezt a temat 😀






-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
Őszintén, az első 2-re ezt kell mondania. A másodikra meg inkább a Niners PRosának nem kellett volna erőltetni, hogy ilyen idióta mondatot mondjon. Mellesleg ezzel szépen felvállalta a felelőséget, szóval lehet kifogás és gáz nyilatkozatnak tűnik, de leadershipből 5-ös.
Inkább foglalkozzatok a Denverrel ahogy remélem a srácok is ezt teszik, mert magyon félek, hogy bent ragadtok az SF meccsben is ez könnyen visszaütet.
Egyébként a legjobb Secondaryvel dicsekedtek ezt nem a Niners hanem a Denver fogja beárazni és Shermöt is sokkal jobban fogja emelni ha a sok Bronco elkapó közül megfog egyet végig.
Remélem Harvin jön, lát és olyan meccset hoz amilyet nálunk hozott tavaly és végre rámutat az egyetlen hibátokra ( szánalmas Wr corpsra).
Wilsont meg lehet ekézni, hogy kurva szarul ugrál a zsebben, lehet basztatni, hogy sokszor szarul dob, de clutch szituban eddig top volt és remélem most is az lesz.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
ha bemegy, gól!a.kacsa
Hát ez így elég szánalmas...Stopyt
Ha ez, ha az.... Ha anno a Colts Leaf-et draftolja...ha a saints onside kick-je nem sikerül... stb... Colinnak túl nagy a pofája... nem bírja elviselni, ha éppen nem őt istenítik... Sherman és a SEA elkente a szájukat, aminek nagyon örültem. Jövőre mi lesz? Ugyanez... Ezt a secondary-t egy Colin szintű QB nem szedi szét a playoffban... Már várom Sherman válaszát: "Dont you ever talk about me!! 😊 " ... nektek szurkolok a SB-ban! LOB!!!
több mint 10 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
A legújabb rész:
Rain City Redemption (Episode Three) Part Two
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
ha bemegy, gól!a.kacsa
Hát ez így elég szánalmas...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
Ha az apáink gumit húznak akkor mi nem születünk meg.... LOL

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀undisputedly
ha bemegy, gól!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.braxa88
Tegnap azt mondta,hogy:
1, Sherm fél a 9ers elkapóitól 😀
2, Ő nem fél Shermtől, sőt, jövőre ki fogja aknázni,hogy Richard fél 😀
3, Ha tovább dobja egy lábnyival a labdát, most Ő lenne a döntőben 😀

Ennyire futotta 1 hét gondolkodás után 😀
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Arról beszélgettem Richard Sherman első defensive back edzőjével, hogy hogyan mentette meg Sherman a karrierjét:  insidehandoff.com/2014/01/30/how-richard-sherman-saved-his-career/

(Idő híján nem valószínű, hogy a Super Bowl előtt lesz magyar fordítás)zolika26
Csak összejött a magyar fordítás:  insidehandoff.com/2014/01/31/how-richard-sherman-saved-his-career-hungarian/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
hajrá NFC WEST 😊
Marshawn Lynch tries to Ghost Ride an Injury Cart

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Colin Kaepernick: Seahawks' nickel D is vulnerable
persze kopernikusz 😀 lehet sebezhető, de nem neki.
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Foci VB-nél polip és más egyéb állatok "jósoltak", most pedig kutyák... 😀
Ettől függetlenül a döntőben inkább nektek szurkolok! 😊