Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arról nem is beszélve, hogy a kommunikációs képességbeli deficitek nem is feltétlenül szellemi képességbeli deficit miatt vannak. Elég az autistákra gondolni, akik között sok valóságos zseni van. Az is simán lehet, hogy Lynch tök értelmes csak egy egészen minimális mértékben autista. Annyira, amit még nem diagnosztizálnak autizmusnak, de arra elég, hogy nyilvánosság előtt nehezére essen kommunikálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha jól tudom Lynch oaklandi gyerek, azon a környéken nem gyakoriak az utcán a filozófiai értekezések. Meg aztán a millió ütközés, ami már landolt a fején, az sem tehetetett túl jót a kommunikációs központjának. De nem is ez a dolga. Fusson embereken keresztül ha kell és nyerjen nekünk SB-t! Mi pedig így szeretjük!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000319583/Lynch-I-m-just-here-so-I-won-t-get-fined

Óriási csávó Robinson. 😀 Lynch meg szerintem valamiféle szorongással küzdhet, kicsit sajnálom így nézve.szaba
Ennél többről lehet szó. Aki megnéz 100 interjút játékosokkal/edzőkkel, akkor kicsit árnyaltabban tudja értlemezni ezeket.

Én PC és a játékosok interjúinak kb túlnyomó részét láttam idén, és amíg mondjuk Richardnál mindenki kiemelte,hogy "nagyon intelligens", "nem jól ítélik meg" stbstb, addig Lynch-ről kb mindenki azt mondja,hogy "Ő a tetteivel beszél", "nem az a fajta aki sokat beszél" stbstb.
Ergo mindenki tisztában van vele,hogy nem tudja kifejezni magát, simán megvezetik az interjúztatók ha nem figyel, hiszen Őt nem az eszéért szeretik.
Ezért hülyeség a liga részéről,hogy ennyire erőszakoskodnak ,hogy beszéljen a médiával. Miért lenne érdeke bármelyik félnek,ha Lynch beégetné magát?
Fel kell fogni,hogy nincs midnenkinek stanfordi kommunikációs diplomája, sőt még csak nem is tud mindenki összeszedetten megnyilvánulni.
Ettől még Ő a legnagyobb RB! 😊
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000319583/Lynch-I-m-just-here-so-I-won-t-get-fined

Óriási csávó Robinson. 😀 Lynch meg szerintem valamiféle szorongással küzdhet, kicsit sajnálom így nézve.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy elképesztően jó cikk a Cover 3as DB felállásotokról:

 www.sbnation.com/nfl/2014/1/29/5355360/super-bowl-xlviii-seahawks-defense-richard-sherman-earl-thomas-covering-peyton-manningiktriad
Igen, Danny Kelly a legjobb szerző a fieldgullson. Mindig jó írásai vannak.
Viszont engem sokkal inkább érdekelne az amit eddig senki sem feszegetett.
Hogyan volt képes a vanilla D# ellen ennyire egyszerűen haladni mind a Saints, mind pedig a 9ers a meccs végén. Azt a pár játékot kellene kielemezni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Nem tudom mennyire kamu és vagy nem de ezt találtam az arckönyvön:

Cydnee Leigh 12th Mann.

Yes. That is her legal name.

Ez már azért kicsit túlzóan fanatikus nem?ThundersNFL
Csak akkor, ha a Texas A&M-re küldik majd egyetemre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy elképesztően jó cikk a Cover 3as DB felállásotokról:

 www.sbnation.com/nfl/2014/1/29/5355360/super-bowl-xlviii-seahawks-defense-richard-sherman-earl-thomas-covering-peyton-manning
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom mennyire kamu és vagy nem de ezt találtam az arckönyvön:

Cydnee Leigh 12th Mann.

Yes. That is her legal name.

Ez már azért kicsit túlzóan fanatikus nem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Carollról mesél egy edző aki akkor dolgozott vele együtt, amikor még 27 éves volt:
 insidehandoff.com/2014/01/25/pete-carroll-john-fox-iowa-state/zolika26
Többen kérték, úgyhogy itt a cikk magyar fordítása:  insidehandoff.com/2014/01/29/pete-carroll-john-fox-iowa-state-hungarian/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
WoW!
Sherm ügynöke szerint a meccs utáni nyilatkozat okozta felhajtásból eredő reklámszerződések értéke csak eddig kb 5 millió dollár, azaz több mint 1 milliárd forintot szerzett azzal a pár másodperccel #25! Csak ,hogy érezzük az arányokat, a fizetése 10xesét kaszálta ezzel 😀
Lám,lám, mégiscsak tudta mit csinál 😊undisputedly
Ez nem kis kamu...szaba
Szerintem abszolút nem az, én pl. már most több helyen is láttam itt kint (de még ESPN.com-on is volt) dr. Dre fejhallgatós "hear what you want" reklámokat Shermannal... 😊



 www.youtube.com/watch?v=HESJgpYYUyM
(Mivel a videó véletlenül épp január 19-én került fel, nem tudom nem úgy felfogni az egész törtenétet - amit már akkor is pedzegettünk páran - hogy egy zseniális médiahack az egész)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
10 Things I Learned After America Learned About Me-By Richard Sherman
több mint 10 éve
Törölt felhasználó

Sherman a media day-en
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.


[/img]undisputedly
Á biztos véletlen volt.... a pályamunkásoknak lefagyott a keze....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.
undisputedly
Ez halál komoly, hogy nem tudott a Seattle edzeni ma... emiatt?? A világ szégyene ezesetben...sevarafa
Nem sikerült kinti edzést vezényelni, PC csalódott is volt. Nem vélelmezek szándékosságot a liga részéről, de azért illene odafigyelni,hogy mindkét csapat megfelelő kondíciók között tölthesse az utolsó pár napot. Apróság, de azért...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Deion Sanders: "You look good"
Marshawn Lynch: "Shit, you do too!"
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
 www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/0ap2000000319056/Lynch-I-m-just-about-that-action?campaign=Facebook_videos_marshawn 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
izgalmas a media day

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most kezdődik a seahawks media day:
 gofirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
 stores.ebay.com/Auction-Cause/Skittles.html

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
kisebbik gyerek imádja a Skittles, de mindig elfelejti Lynch nevét ezért minden alkalommal elhangzik nálunk ha a boltban skittlest látunk hogy : "Apa hogy is hívják azt a nagydarabot akit nem lehet megállítani?" bár szerintem már direkt csinálja 😀


khmm... korrekt
remélem a bírók legalább egyenlő feltételeket fognak biztosítani..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
Ez halál komoly, hogy nem tudott a Seattle edzeni ma... emiatt?? A világ szégyene ezesetben...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Bennett mekkora forma 😀
azt mondja a seattle-i éttermekbe mindig Russell Wilson névre foglal helyetHöri
Egy sport tv-s közvetítésben hallottam a konkrét sztorit,de azért megnéztem volna az étterem alkalmazottja arcàt amikor eléàll Bennett és azt mondja: Hi I'm Russell Wilson 😊Ginola
sztem elég ha csak azt mondja,h később csatlakozik... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Bennett mekkora forma 😀
azt mondja a seattle-i éttermekbe mindig Russell Wilson névre foglal helyetHöri
Egy sport tv-s közvetítésben hallottam a konkrét sztorit,de azért megnéztem volna az étterem alkalmazottja arcàt amikor eléàll Bennett és azt mondja: Hi I'm Russell Wilson 😊