Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.


[/img]undisputedly
Á biztos véletlen volt.... a pályamunkásoknak lefagyott a keze....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.
undisputedly
Ez halál komoly, hogy nem tudott a Seattle edzeni ma... emiatt?? A világ szégyene ezesetben...sevarafa
Nem sikerült kinti edzést vezényelni, PC csalódott is volt. Nem vélelmezek szándékosságot a liga részéről, de azért illene odafigyelni,hogy mindkét csapat megfelelő kondíciók között tölthesse az utolsó pár napot. Apróság, de azért...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Deion Sanders: "You look good"
Marshawn Lynch: "Shit, you do too!"
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
 www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/0ap2000000319056/Lynch-I-m-just-about-that-action?campaign=Facebook_videos_marshawn 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
izgalmas a media day

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most kezdődik a seahawks media day:
 gofirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
 stores.ebay.com/Auction-Cause/Skittles.html

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
kisebbik gyerek imádja a Skittles, de mindig elfelejti Lynch nevét ezért minden alkalommal elhangzik nálunk ha a boltban skittlest látunk hogy : "Apa hogy is hívják azt a nagydarabot akit nem lehet megállítani?" bár szerintem már direkt csinálja 😀


khmm... korrekt
remélem a bírók legalább egyenlő feltételeket fognak biztosítani..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

undisputedly
Ez halál komoly, hogy nem tudott a Seattle edzeni ma... emiatt?? A világ szégyene ezesetben...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudtunk kint edzeni mert az outdoor pályáról amit nekünk jelöltek ki, nem szórták el a havat,és a jegesedést sem oldották meg. Denver kinti pályájával ellentétben, amit használatra alkalmassá varázsoltak.

Szerk: Majd elfelejtettem a legfontosabbat 😀 A Skittles Lynch-el való közreműködésük során a SuperBowlra piacra dobott egy limitált kiadású Seattle Mix-et. A bevételek Lynch alapítványába folynak:

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Bennett mekkora forma 😀
azt mondja a seattle-i éttermekbe mindig Russell Wilson névre foglal helyetHöri
Egy sport tv-s közvetítésben hallottam a konkrét sztorit,de azért megnéztem volna az étterem alkalmazottja arcàt amikor eléàll Bennett és azt mondja: Hi I'm Russell Wilson 😊Ginola
sztem elég ha csak azt mondja,h később csatlakozik... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Bennett mekkora forma 😀
azt mondja a seattle-i éttermekbe mindig Russell Wilson névre foglal helyetHöri
Egy sport tv-s közvetítésben hallottam a konkrét sztorit,de azért megnéztem volna az étterem alkalmazottja arcàt amikor eléàll Bennett és azt mondja: Hi I'm Russell Wilson 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bennett mekkora forma 😀
azt mondja a seattle-i éttermekbe mindig Russell Wilson névre foglal helyet

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A csapat megerkezett Jerseybe.

Az indulaskor az utcak tele voltak, allitolag harmincezer ember volt az ut szelen, hogy koszontse a buszokban ulo csapattagokat.














Erkezeskor igy futott be a gep a repterre.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Carollról mesél egy edző aki akkor dolgozott vele együtt, amikor még 27 éves volt:
 insidehandoff.com/2014/01/25/pete-carroll-john-fox-iowa-state/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL csevegőbe már betettem, de ide is bemásolom, ha esetleg nem látogatná valaki azt a topicot:

Egy érdekes írás arról a jelenségről, ami előttem eddig teljesen ismeretlen volt.
A lényeg: Minden atléta a major ligákból, ezáltal az NFL csapatok játékosai kötelesek az adott éves jövedelmük egy bizonyos részét annak az államnak befizetni, ahová utazik a csapatuk játszani. Ez alól csak Texas, Washington és Florida állam kivétel.
Szóval ha mondjuk most a SuperBowlban minden Seahawks és Denver játékos adót kell fizessen N.J. államnak.
California állam ahol van 5 baseball, 3 NFL, 4 NBA és 3 NHL csapat, évente 100 millió dollárt kaszál így.

A szabály a '90-es években jött létre (Californiában ), miután Michael Jordan '91-ben legyőzte az NBA döntőben a Chicago-val a helyi Lakerst
Válaszul a feldühödött Illinois állam kreaált egy hasonló szabályt, hogy megsarcolják többek között Californiából érkező játékosokat is

 www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/not_even_the_broncos_and_seahawks_can_evade_the_tax_man_when_super_bowl_2014_comes_to_nj.html
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
itt mindenki járókerettel közlekedik már 😛petey
nana Paradise city super channelen már neked is ment anno petting közbeni háttérzajnak az tuti .😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
@MarioAna ez az avatar. Zseniális. o_o
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
WoW!
Sherm ügynöke szerint a meccs utáni nyilatkozat okozta felhajtásból eredő reklámszerződések értéke csak eddig kb 5 millió dollár, azaz több mint 1 milliárd forintot szerzett azzal a pár másodperccel #25! Csak ,hogy érezzük az arányokat, a fizetése 10xesét kaszálta ezzel 😀
Lám,lám, mégiscsak tudta mit csinál 😊undisputedly
Ez nem kis kamu...szaba
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000317703/article/richard-sherman-eyes-new-endorsements-agent-says

Amúgy amekkora figyelmet kapott az az interjú a teljes mainstream médiátol, szerintem még nagyobb is lesz ez a szám 😀undisputedly
ja ja.. a médiahype beindult, és a többiek ügynöke majd gratulál mert az ő kliense értéke meg esett.. nem tesz ez jót a "csapategységnek" szerintem.. persze jön utánna az okos kedves intelligens aki elismer mindent és mindenkit és fantasztikusan nyilatkozik... kérdés ezek után hova hívják majd illetve megéri e majd az árát..
a szám majd kiderül ha megvan a szerződés..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
MarioAna 1 997

igazi challenge 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
WoW!
Sherm ügynöke szerint a meccs utáni nyilatkozat okozta felhajtásból eredő reklámszerződések értéke csak eddig kb 5 millió dollár, azaz több mint 1 milliárd forintot szerzett azzal a pár másodperccel #25! Csak ,hogy érezzük az arányokat, a fizetése 10xesét kaszálta ezzel 😀
Lám,lám, mégiscsak tudta mit csinál 😊undisputedly
Ez nem kis kamu...szaba
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rbompw0odg4wzufc1d8y
Richard Sherman eyes new endorsements, agent says
Richard Sherman's agent believes the Seahawks cornerback stands to make millions in endorsements after his postgame rant last week -- even if Seattle loses Super Bowl XLVIII.


Amúgy amekkora figyelmet kapott az az interjú a teljes mainstream médiátol, szerintem még nagyobb is lesz ez a szám 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
WoW!
Sherm ügynöke szerint a meccs utáni nyilatkozat okozta felhajtásból eredő reklámszerződések értéke csak eddig kb 5 millió dollár, azaz több mint 1 milliárd forintot szerzett azzal a pár másodperccel #25! Csak ,hogy érezzük az arányokat, a fizetése 10xesét kaszálta ezzel 😀
Lám,lám, mégiscsak tudta mit csinál 😊undisputedly
Ez nem kis kamu...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
WoW!
Sherm ügynöke szerint a meccs utáni nyilatkozat okozta felhajtásból eredő reklámszerződések értéke csak eddig kb 5 millió dollár, azaz több mint 1 milliárd forintot szerzett azzal a pár másodperccel #25! Csak ,hogy érezzük az arányokat, a fizetése 10xesét kaszálta ezzel 😀
Lám,lám, mégiscsak tudta mit csinál 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 bleacherreport.com/articles/1935793-richard-sherman-fined-7875-for-taunting-michael-crabtree-in-nfc-title-game? remélem Crabtree is kap legalább egy 5-öst, még ha aprópénz is nekik. Mr. Lights Out-tal meg egyetértek.MarioAna
lol mi, Crabtreenek miért? dögljön meg a szomszéd tehene is? nem értelek.petey
a meccs utáni ütésért (jó az ütés az túlzás, a pofába nyúlásért, "stiff arm" inkább). De ha Shermant elsődlegesen a kézfogás-próbálkozásért (plusz a Kaep reklám paródiáért) büntették meg, akkor Crabtree reakciója még inkább büntetendő.
Itt most nem a szomszéd tehene effektus írta ezt belőlem, hanem az objektív értékelés, csak a látottakból. szerk: és nem azt mondom, hogy Sherm nem érdemelte meg!MarioAna
Ne viccelj, Sherman semmit nem kapott volna, ha csak kezet próbál nyújtani. Azért kapta, mert abban a kontextusban, ahogy odament, és viselkedett azt "taunting"-nak minősítették. Gondolom számított az is, ahogy utána nyilatkozott. Egy stiff armért senkit nem büntetnek meg (és egy kézfogás kísérletért se tették volna önmagában).

Nincs ezzel gond szerintem. Az a 7 rugó igazán barátságos, kimondottan enyhe összeg. Shermnek nem tetszett, hogy Crabtree nem vette a kis trashtalkot pár másodperccel a vesztes INT után, lemenet a pályáról (mert abban a kontextusban az az volt), és utána emiatt egy kis időre elgurult a gyógyszere. Ez utóbbi volt az igazi gond, és felteszem Caroll beszélt is vele - legalábbis szerintem ezt kell egy edzőnek ilyenkor tenni -, és megértetni vele, hogy ezekben a megnyilvánulásokban a csapatot képviseli elsősorban, és nem engedheti meg magának, hogy kijöjjön belőle a trashtalker. Trashtalkoljon utána a twitteren, vagy szóljon be másnap egy személyes interjúban, ha annyira imádja. De ne a meccs utáni pillanatban, egész amerika szeme előtt, és ilyen stílusban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)