Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a gond , hogy nem magát a a sorsdöntő mozzanatot minősíted , hanem a játékost. Illetve lehet a mozzanatot akarod , csak a játékost sikerül. Nekem ez a sok.

Lényeg a lényeg! 3 év , 3 főcsoportdöntő , 1 SB és ezt a Niners csinálta meg!Nem a HC , nem CK , nem Gore , hanem a csapat! Ti sem lennétek itt , ha nincs Lynch. Nem menne a passzjáték sem úgy nélküle , ezt beláthatod. Nem én írom először hogy ő a mostani csapatotok lelke.
Nekem eddig semmi bajom nem volt a csapatoddal , néhány szurkolói megnyilvánulás teszi ellenszenvessé számomra. Lehet a közös csoport teszi , de én el tudnék képzelni ennél "barátságosabb+ légkört is. Miért van az hogy egy NFL meccsen nincs kerítéssel elválasztva a két tábor? Itt meg a fórumon megöljük egymást? Ez vicc! vagy a "magyar mentalitás"?Harlequin
Azt senki nem vonta kétségbe,hogy az a 3 NFC döntő nem a csapatnak köszönhető.
Mondjuk az érdekes kérdés,hogy ha a játék ciklikusságát nézzük, ha van egy csapat olyan jó,hogy odaérjen 3x, és nem tud egy gyűrűt sem szerzni, akkor már később nagyon nehéz, mert jön a vetésforgó, és egy olyan csoportban mint az NFC-West, semmi sem garantálja,hogy jövőre is ott leszel.
Kaepernicket meg akkor "elemzem" amikor a topic megkívánja, szerintem bárki kifejtheti bárkiről a véleményét, főleg mivel általában érveket is teszek a véleményem mögé/mellé/alá.
De mostantól egy ideig biztosan nem fogok róla írni,eleget szerepelt már itt ahhoz képest,hogy ez nem a 9ers topic 😊
A "magyar mentalitás" vitából meg már meg lett töltve itt több tucatnyi virtuális oldal. Ilyen nincs! Mindenhol ugyanilyenek a valamivel több időt a csapatukra fordító fanok.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
1.
Két féle szurkoló van...

2.
Ha te annyira értesz a focihoz , hogyhogy nem az ESPN-en vagy Fox-on szakértesz? Biztos jól fizetnének érte.
Érdekes , az ami neked feltűnik , miért nem tűnik fel annak a sok száz embernek , aki ebben él , mozog és ebben nőtt fel? Ettől függetlenül még az is lehet hogy van némi igazad , de miért nem a saját csapatoddal foglalkozol , miért okoz az örömet neked , hogy leszólsz másokat.

3.
ui: Arra hogy RW jobb mint CK , azt is írhatnánk hogy az elkapói teszik naggyá , de nem teszem , mert a saját kedvenc csapatommal foglalkozok.
Harlequin
1.A "valakinek dolgozni is kell" megnyilvánulásra nem írok semmit, nem tudod mit beszélsz 😊

2.Az,hogy te két fajta szurkolót ismersz, az a te dolgod.

3.Azért mert 10 éve követem a sportágat és feljött rám a nálamnál jobban értők cikkeiből egy valagnyi információ, az még nem tesz szakértővé,de talán jobb képem van a játékról mint aki 1 vagy 2 éve elvétve követi a játékot.
Az,hogy a csapat akiknek szurkolok lejátszik egy meccset, majd az aktuális ellenfél sorsdöntő mozzanatát minősítem a saját csapatom topicjában, szerintem teljesen rendben van. Ha nem tetszik a tartalma akkor olvasgass 9ers topikot 😊

4. Ha szerinted RW-t az elkapók teszik naggyá, akkor nem tudok érdemben válaszolni.undisputedly
Látod-látod , itt a baj...
A valakinek dolgozni is kell nem megnyilvánulás volt , csak annyi , hogy most tudok válaszolni , mivel eddig dolgoztam , most értem haza , és most írok... Nem volt mögötte semmi , csak egy tény közlése.

Az a gond , hogy nem magát a a sorsdöntő mozzanatot minősíted , hanem a játékost. Illetve lehet a mozzanatot akarod , csak a játékost sikerül. Nekem ez a sok.

Szerintem RW-t nem az elkapók teszik naggyá , de innen IS lehetne nézni...
Csak egy jelzés volt , hogy az éremnek 2 oldala van.

Lényeg a lényeg! 3 év , 3 főcsoportdöntő , 1 SB és ezt a Niners csinálta meg!Nem a HC , nem CK , nem Gore , hanem a csapat! Ti sem lennétek itt , ha nincs Lynch. Nem menne a passzjáték sem úgy nélküle , ezt beláthatod. Nem én írom először hogy ő a mostani csapatotok lelke.
Nekem eddig semmi bajom nem volt a csapatoddal , néhány szurkolói megnyilvánulás teszi ellenszenvessé számomra. Lehet a közös csoport teszi , de én el tudnék képzelni ennél "barátságosabb+ légkört is. Miért van az hogy egy NFL meccsen nincs kerítéssel elválasztva a két tábor? Itt meg a fórumon megöljük egymást? Ez vicc! vagy a "magyar mentalitás"?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valakinek a visszahordást megakadályozó orbitális tackle GIF nincs meg? ^_^ ^_^Hanni
(Y)MarioAna
Lockette és Lane hihetetlen special team ászok. Szerencsére Lane elég jó kis CB is mellette, Lockette sajnos nem büszkélkedhet hasonló bizonyítvánnyal a WR poszton, de itt van tőle még egy videó a Rams ellen:

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.
Két féle szurkoló van...

2.
Ha te annyira értesz a focihoz , hogyhogy nem az ESPN-en vagy Fox-on szakértesz? Biztos jól fizetnének érte.
Érdekes , az ami neked feltűnik , miért nem tűnik fel annak a sok száz embernek , aki ebben él , mozog és ebben nőtt fel? Ettől függetlenül még az is lehet hogy van némi igazad , de miért nem a saját csapatoddal foglalkozol , miért okoz az örömet neked , hogy leszólsz másokat.

3.
ui: Arra hogy RW jobb mint CK , azt is írhatnánk hogy az elkapói teszik naggyá , de nem teszem , mert a saját kedvenc csapatommal foglalkozok.
Harlequin
1.A "valakinek dolgozni is kell" megnyilvánulásra nem írok semmit, nem tudod mit beszélsz 😊

2.Az,hogy te két fajta szurkolót ismersz, az a te dolgod.

3.Azért mert 10 éve követem a sportágat és feljött rám a nálamnál jobban értők cikkeiből egy valagnyi információ, az még nem tesz szakértővé,de talán jobb képem van a játékról mint aki 1 vagy 2 éve elvétve követi a játékot.
Az,hogy a csapat akiknek szurkolok lejátszik egy meccset, majd az aktuális ellenfél sorsdöntő mozzanatát minősítem a saját csapatom topicjában, szerintem teljesen rendben van. Ha nem tetszik a tartalma akkor olvasgass 9ers topikot 😊

4. Ha szerinted RW-t az elkapók teszik naggyá, akkor nem tudok érdemben válaszolni.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Brady, Manning, Rivers, Luck, Rodgers,Cutler, Stafford, Brees,Cam,RW 😉
Komolyan ez a szakmai érved? Ez,hogy "mindenki szöveségi kapitány Magyarországon" ? 😀
Várj, kitalálom... mivel én nem vagyok elég jó Qb személyesen,hogy a ligában játszam, ezért nem is alkothatok véleményt igaz? 😀
Tudtam,hogy nso-ról jössz, látszott a korábbi "tevékenységeden" 😉

Amúgy kb ez tőled olyan megnyilvánulás,mint ,hogy Tebow vitte egyedül PO-ba a Denvert anno.
Ha nem tetszik amit látsz, ne nézd a gifet, vagy a meccset. Magyarázd meg nekem,hogy pontosan hol néz más célpont felé Capy fiú? Melyik pillanatban? Ja, igen, értem...,only one read , de várj, bocs, tényleg mekkora paraszt vagyok,hogy one read Qb-nak titulálom... 😊
Egy elit fal mögött, elit védelemmel, és olyan support classal karöltve ami neki van hidd el, korántsam olyan nélkülözhetetlen Ő ebben a csapatban 😊

szerk: van egy olyan érzésem,hogy nincs sok Qb a ligában aki clutch helyzetben 3x adja el a labdát egymás után 😊[/quote]Csak most tudok reagálni , elvégre valakinek dolgozni is kell.
Az irásommal 2 dolgot szerettem volna jelezni.
1.
Két féle szurkoló van . Az egyikre jó példa egy fehérvári hokimeccs. Élőben még nem voltam , de tv-n is átjön. Ott 0-4-nél is zeng a szurkolótábor , megy az éneklés , a "hajrá fiuk" és még nem láttam a híradóban hogy hokiszurkolók verték egymást. Oda szórakozni , a SAJÁT csapatának SZURKOLNI megy ki az ember. A másik véglet egy fradi-meccs , ahol többször hangzik el a "mocskosujpest" meg a "hülyebíró" mint a saját csapat méltatása. Sose értettem miért jó az ellenfelet mocskolni , szerintem ez a szellemi és/vagy lelki szegények sajátja. Nem rád vonatkozik , de ide kívánkozik , hátha felfogod miről csacsogok. Ha megemlítesz valakit , az a minimum ,hogy helyesen írod a nevét és nem aggatsz rá hülye neveket.(RW-t is hívhatnánk Frodónak , mégsem tesszük , pedig szerintem vicces is ráadásul)
2.
Ha te annyira értesz a focihoz , hogyhogy nem az ESPN-en vagy Fox-on szakértesz? Biztos jól fizetnének érte.
Érdekes , az ami neked feltűnik , miért nem tűnik fel annak a sok száz embernek , aki ebben él , mozog és ebben nőtt fel? Ettől függetlenül még az is lehet hogy van némi igazad , de miért nem a saját csapatoddal foglalkozol , miért okoz az örömet neked , hogy leszólsz másokat. Még ezzel sem lenne gond , hisz emberek vagyunk , de olyan meginghatatlan stílusban adod elő , mintha ovodában is tojáslabda lett volna a jeled , és isten őrizz hogy másról meggyőzzön valaki(ez az istenkomplexus?)! Honnan tudod annál a playnél mi volt megbeszélve , mi van a playbookban , mekkora szél fújt és még sorolhatnám? Hibás döntés volt , és rossz dobás , de ettől még nem kell minősítened. Illetve minősíthetsz , ha utánna csinálod ugyanúgy , vagy jobban.

ui: Arra hogy RW jobb mint CK , azt is írhatnánk hogy az elkapói teszik naggyá , de nem teszem , mert a saját kedvenc csapatommal foglalkozok.

ui2:NSO-ról jövök? Ez nekem új , úgy látszik , megint jobban tudsz valamit , mint az érinetett , jelen esetben én. Igen , olvasom az nso-t IS , meg minden mást IS , ami érdekel az Egri csillagoktól a Popó magazinon át a képújságig. Ezzel nem értem mi gond van?
Én ezzel be is fejeztem , nem folytatom , mert félek Josszinak lesz igaza , felesleges vitatkozni veled.
"Kérem kapcsolja ki..."
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
És GyurmaPappa majd elmondja ez miért nem volt szabályos😉diverdoc
Én? Csak Breesre vonatkozó szabályokhoz értek 😛 Kérdezd atát 😊

Egyébként sisakot letépni nem szabályos, szvsz.

több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Valakinek a visszahordást megakadályozó orbitális tackle GIF nincs meg? ^_^ ^_^Hanni
Sajnos nincs,de a Rams ellen is átment "Kosba" 😊Azt is szívesen látnám gifben..

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valakinek a visszahordást megakadályozó orbitális tackle GIF nincs meg? ^_^ ^_^Hanni
Képet tudok adni

És GyurmaPappa majd elmondja ez miért nem volt szabályos😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valakinek a visszahordást megakadályozó orbitális tackle GIF nincs meg? ^_^ ^_^
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
szerk: van egy olyan érzésem,hogy nincs sok Qb a ligában aki clutch helyzetben 3x adja el a labdát egymás után 😊undisputedly
sajnos én tudok még egyet 😥

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
eszem ágában nincs védeni Kap-et, de nincs olyan irányító aki nem csinál one reades playt kulcspillanatokban. de hála égnek h így tett, nekünk jó biznisz volt.

Kap-et meg hagyjuk meg a ninerseseknek, fájjon nekik a fejük miatta, nekünk itt van harvin, az is elég 😊 engem sokkal jobban érdekel az h mi mit csináltunk faszán, mint hogy ők mit hibáztak. engedjük el ezt a vitát sztem
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mekkora kép! Baldwin és Sherm nézi ahogyan Kearse próbálja elkapni a labdát még egyetemen 😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
De amúgy teljesen felesleges itt folytatni ezt a témát, miért olyan nehéz elfogadni,hogy mi, Hawks fanok ezt látjuk Capy fiúból és kész. Ti meg a jövő irányítóját, ennyi.undisputedly
talán csak a stílus miatt frusztráló a véleményed számoma, a lényegét tekintve semmi bajom vele.
De ezek a lekezelő Capy fiú stb stb...
részemről vége a témának itt. peace (and love if u can) 😀Josszi
nem nehéz nekem sem elfogadni, de mivel a mi csapatunkról van szó, csak hozzászólok 😊
ennyi.petey
Hát az elején azért lett Capy fiú,mert mindig rosszul írtam a nevét, és a Capy-reklám helye- ital jutott róla eszembe 😀undisputedly
lol, akkor Kap. semmi bonyolult :cool:

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
De amúgy teljesen felesleges itt folytatni ezt a témát, miért olyan nehéz elfogadni,hogy mi, Hawks fanok ezt látjuk Capy fiúból és kész. Ti meg a jövő irányítóját, ennyi.undisputedly
talán csak a stílus miatt frusztráló a véleményed számoma, a lényegét tekintve semmi bajom vele.
De ezek a lekezelő Capy fiú stb stb...
részemről vége a témának itt. peace (and love if u can) 😀Josszi
nem nehéz nekem sem elfogadni, de mivel a mi csapatunkról van szó, csak hozzászólok 😊
ennyi.petey
Hát az elején azért lett Capy fiú,mert mindig rosszul írtam a nevét, és a Capy-reklám helye- ital jutott róla eszembe 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
De amúgy teljesen felesleges itt folytatni ezt a témát, miért olyan nehéz elfogadni,hogy mi, Hawks fanok ezt látjuk Capy fiúból és kész. Ti meg a jövő irányítóját, ennyi.undisputedly
talán csak a stílus miatt frusztráló a véleményed számoma, a lényegét tekintve semmi bajom vele.
De ezek a lekezelő Capy fiú stb stb...
részemről vége a témának itt. peace (and love if u can) 😀Josszi
nem nehéz nekem sem elfogadni, de mivel a mi csapatunkról van szó, csak hozzászólok 😊
ennyi.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
De amúgy teljesen felesleges itt folytatni ezt a témát, miért olyan nehéz elfogadni,hogy mi, Hawks fanok ezt látjuk Capy fiúból és kész. Ti meg a jövő irányítóját, ennyi.undisputedly
talán csak a stílus miatt frusztráló a véleményed számoma, a lényegét tekintve semmi bajom vele.
De ezek a lekezelő Capy fiú stb stb...
részemről vége a témának itt. peace (and love if u can) 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi, Luck a Chiefs meccsen és a Pats ellen szórta az inteket mintha muszáj lett volna, clutch szituban is ha már vele példálózol.
ezenkívül Brees, Manning, Rodgers 1000 éve a ligában vannak, mi meg egy full szezont lenyomó QB-ról beszélünk. minimum 3 év egy QB-nál hogy elérjen egy stabil szintet és kiderüljön mi van benne, PM első szezonja, 3-13 több int mint td. Brees mit csinált San Diegóban?
kezd már szitokszó lenni ez a one read dolog. igen ennél az utsó playnél csak oda nézett. előtte Boldin passzánál, vagy az utolsó drive-ban Gore, Crabtree-t hogy találta meg? ezért írtam trendi fika most Kapet szapulni, de egészségetekre, nem nő minen bokorban NFL ready QB. nem szégyen tanulni, Young is meddig tartotta a táblát Montana mögött? Rodgers Favre mögött?
Adjatok már neki egy kis időt, nem pedig megkérdőjelezhetetlen kijelentésekt tenni.
Wilson és Kap 2 külön személyiség, nem lehet ráhúzni egyiket a másikra. miért nem beszéltek Wilsonról hogy az utolsó 1,5 hónapban mi van vele? ő aztán pláne hamar kimenekül.
nálatok Lynch a csapat szíve/motorja, majd elválik itt is hogy egy brutál futójáték nélkül mi lesz, ha majd elmegy vagy visszavonul.
Kap meg csak fejlődjön, aztán rúgja szét a hátsótokat a következő pár évben 😉 egyelőre élvezzétek ki ezt, van még egy meccs.petey
Lucknak nincs olyan jó fala mint nektek, se védelme, ami megnyerné a meccset, neki mennie kellett előre. Ha megkérdőjelezed,hogy Luck jobb passzoló mint Capy, akkor szerintem nem látsz tisztán.
Ki beszél itt az első éveikről? Én azt mondtam,hogy most jelenleg ezzel a 10 Qb-val előrébb lett volna a frisco!Sőt, 20 Qb-t mondtam, de tíz lett nevesítve.
RW teljesen más tészta, tőle nem kérik,hogy dobjon. Saints elleni 3&8-ra Ő könyörögte ki,hogy doghasson.
De amúgy teljesen felesleges itt folytatni ezt a témát, miért olyan nehéz elfogadni,hogy mi, Hawks fanok ezt látjuk Capy fiúból és kész. Ti meg a jövő irányítóját, ennyi.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A feher felso - kek nadrag kombot fogjuk viselni a SB-n. Jobban orultem volna a full keknek, de hat ez van. Itt van egy stat a hivatalos oldalrol, hogy melyik mez mikent muzsikalt:

Since transitioning to their Nike digs in 2012, the Seahawks have sported six different uniform combinations.
Here's a look at how they've fared during the regular season in their different gameday get-ups.

Uni Combo Record
White Jersey/Blue Pants 2-1
Blue Jersey/Blue Pants* 15-1
Gray Jersey/Gray Pants 3-0
White Jersey/Gray Pants 0-3
Blue Jersey/Gray Pants 2-1
White Jersey/White Pants 2-2
Overall Record 24-8

*All games played at CenturyLink Field


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Petey, szerintem ne vedd szivedre. Wilsonrol mar lehuztuk a vizes lepedot. Ne tamadasnak nezd mar, hogy harom ember beszelget Kaeprol. Ennyire nem lehetsz uldozesi manias.. 😀endorphyn
úgy hangzott? :A: távol állt tőlem hogy annak vegyem, csak a véleményem tegnap óta, és hát van pár mondat amit nem úgy látok ahogy van 😊 . mellesleg nem látom akadályát hogy nálunk folytassák a vitát, ne itt. mi örülünk Kapnak, ti meg Wilsonnak, full stop.

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
undi, Luck a Chiefs meccsen és a Pats ellen szórta az inteket mintha muszáj lett volna, clutch szituban is ha már vele példálózol.
ezenkívül Brees, Manning, Rodgers 1000 éve a ligában vannak, mi meg egy full szezont lenyomó QB-ról beszélünk. minimum 3 év egy QB-nál hogy elérjen egy stabil szintet és kiderüljön mi van benne, PM első szezonja, 3-13 több int mint td. Brees mit csinált San Diegóban?
kezd már szitokszó lenni ez a one read dolog. igen ennél az utsó playnél csak oda nézett. előtte Boldin passzánál, vagy az utolsó drive-ban Gore, Crabtree-t hogy találta meg? ezért írtam trendi fika most Kapet szapulni, de egészségetekre, nem nő minen bokorban NFL ready QB. nem szégyen tanulni, Young is meddig tartotta a táblát Montana mögött? Rodgers Favre mögött?
Adjatok már neki egy kis időt, nem pedig megkérdőjelezhetetlen kijelentésekt tenni.
Wilson és Kap 2 külön személyiség, nem lehet ráhúzni egyiket a másikra. miért nem beszéltek Wilsonról hogy az utolsó 1,5 hónapban mi van vele? ő aztán pláne hamar kimenekül.
nálatok Lynch a csapat szíve/motorja, majd elválik itt is hogy egy brutál futójáték nélkül mi lesz, ha majd elmegy vagy visszavonul.
Kap meg csak fejlődjön, aztán rúgja szét a hátsótokat a következő pár évben 😉 egyelőre élvezzétek ki ezt, van még egy meccs.petey
Petey, szerintem ne vedd szivedre. Wilsonrol mar lehuztuk a vizes lepedot. Ne tamadasnak nezd mar, hogy harom ember beszelget Kaeprol. Ennyire nem lehetsz uldozesi manias.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
undi, Luck a Chiefs meccsen és a Pats ellen szórta az inteket mintha muszáj lett volna, clutch szituban is ha már vele példálózol.
ezenkívül Brees, Manning, Rodgers 1000 éve a ligában vannak, mi meg egy full szezont lenyomó QB-ról beszélünk. minimum 3 év egy QB-nál hogy elérjen egy stabil szintet és kiderüljön mi van benne, PM első szezonja, 3-13 több int mint td. Brees mit csinált San Diegóban?
kezd már szitokszó lenni ez a one read dolog. igen ennél az utsó playnél csak oda nézett. előtte Boldin passzánál, vagy az utolsó drive-ban Gore, Crabtree-t hogy találta meg? ezért írtam trendi fika most Kapet szapulni, de egészségetekre, nem nő minen bokorban NFL ready QB. nem szégyen tanulni, Young is meddig tartotta a táblát Montana mögött? Rodgers Favre mögött?
Adjatok már neki egy kis időt, nem pedig megkérdőjelezhetetlen kijelentésekt tenni.
Wilson és Kap 2 külön személyiség, nem lehet ráhúzni egyiket a másikra. miért nem beszéltek Wilsonról hogy az utolsó 1,5 hónapban mi van vele? ő aztán pláne hamar kimenekül.
nálatok Lynch a csapat szíve/motorja, majd elválik itt is hogy egy brutál futójáték nélkül mi lesz, ha majd elmegy vagy visszavonul.
Kap meg csak fejlődjön, aztán rúgja szét a hátsótokat a következő pár évben 😉 egyelőre élvezzétek ki ezt, van még egy meccs.

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Abba belegondoltatok már, hogy nem látunk Seahawks játékost a ProBowlon? :-/krankovics
Oszinten? Nem erdekel 😀 (mar nehogy megsertodj, de ez egy oromteli problema)endorphyn
Csak gondoltam valamit bedobok, ami nem a 49ers meccs utózöngéje. 😉krankovics
Ugyes 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Abba belegondoltatok már, hogy nem látunk Seahawks játékost a ProBowlon? :-/krankovics
Oszinten? Nem erdekel 😀 (mar nehogy megsertodj, de ez egy oromteli problema)endorphyn
Csak gondoltam valamit bedobok, ami nem a 49ers meccs utózöngéje. 😉

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Abba belegondoltatok már, hogy nem látunk Seahawks játékost a ProBowlon? :-/krankovics
Oszinten? Nem erdekel 😀 (mar nehogy megsertodj, de ez egy oromteli problema)

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Abba belegondoltatok már, hogy nem látunk Seahawks játékost a ProBowlon? :-/

http://seahawks.hu