Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Abba belegondoltatok már, hogy nem látunk Seahawks játékost a ProBowlon? :-/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oda kellett volna dobni balra, ezt pre-snap meg kellett volna állapítani, post-snap sem kellett volna Crab felé dobni, esélye nem volt elkapni. De az end zone másik felén is volt egy jobb célpont. Igaz, érkezett az arcába egy védő, de egy-két lépéssel azért elmenekülhetett volna (ahogy szokott), és akkor észreveszi, hogy jé, két üres elkapóm van...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan

állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀
de lehet az nem Chancellora hanem WT3 vagy Lane (nem látni jól). de ők se nagyon csinélnak missed tacklet. az biztos h nér volna oda Davis blokkolni, főleg h ott van Wagner is.braxa88
egyértelműen RB passzt kellett volna alkalmazni.. lehet h egyből TD de minimum 5 yardon belülre került volna a 49ers mire leütközi vki és volt még két időkérés..
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
braxa88
undisputedly
Harlequin
Szerintem a lényeg az, ti örültök hogy Kaep nálatok játszik, mi meg annak örülünk hogy Kaep nálatok játszik.
Látod, nem is vagyunk olyan messze egymástól.

Peace...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ezt nem vártam tőled. blackout. 😀
Van még hely a kispadon, jössz Bukarestbe? 😊undisputedly
csak ha hozod a dossziémat, és magas szintü idegenvezetéssel szolgálsz 😉

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Tök igazad van, de ez hogy is jön ide ehhez a playhez? Ez egy shotgun play, nincs dropback, csak dobó pozícióba állás.peterk2005
classic uc dropback nem volt, ha neked igy jobban tetszik legyen akkor dobo pozicioba allas. ez alatt is kene olvasni. kaep presnap olvasott, jott a pressure es bevagta postsnap olvasas nelkul a panic move-ot egybol a dobo pozicioba allas utan. sztem semmi kulonbseg nincs, csak a problema gyokeret boncolgattam, de elegge elkanyarodtam a targytol az igaz.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök igazad van, de ez hogy is jön ide ehhez a playhez? Ez egy shotgun play, nincs dropback, csak dobó pozícióba állás.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ebbe a playbe had kotyogjak bele (a többiből kimaradnék 😀): Ez egy kb. 2-2.5mp-es play volt, amiből a döntésre kb. 1mp-e volt Kaepnek (a többi a hátralépés, és már a dobás döntés után).peterk2005
na en meg a belekotyogasba hadd szoljak bele 😊
a hiba a kepletedben szvsz ott van (es par eve meg ezt a shotgun college qbk nagy hatranyakent hoztak fel prospect elemzesi szempontbol, h nem tudnak dropbackbol olvasni, mert egyaltalan nem voltak rakenyszeritve h keszsegszinten menjenek a lepesek. ugy meg mar egybol megoszlik a figyelem es nem tud vki a fejen zotyogo sisak mellett a pocketra, a readekre es a lepesek megfelelo utemere is figyelni egyszerre, de persze meg ez is osszetettebb ennel) h a dropback, az nem vmifele kataton allapot kene legyen read szempontbol, mert nem csak az a celja a 3-5-7 lepeseknek, h teret adjon a falnak a pocket kialakitasahoz, hanem egy aktiv tevekenyseg az adott playtol fuggo readeken valo vegighaladast illetoen. persze, ha one read vki (vagy maradjunk annal h rettento konnyen leragad az presnap read elso celpontjanal, igy tan a 9ers fanok gyomra is konnyebben beveszi), akkor ez a fontos read stadium kimarad es konnyebben hoz ossze a qb egy ilyen elbaltazott dontest.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk annyit elfelejtesz,hogy átlagban valami 3.5-4 sec alatt szoktak dönteni a Qb-k ilyen zsbbeli jelenlétben,nem? Amúgy a szélen a LB hagyta ott a zónáját szerintem, és Ő duplázott be Sherm mellé, ET a harmadik potenciális érkező volt, de neki teljesen más szöge volt, szóval ő ki volt szorítva a playből, még rakétákkal sem ér oda.undisputedly
Hát Brady meg PM átlaga inkább 2.5 sec körül van. Brees-ét, Rodgersét nem tudom, de nem lehet ettől nagyon eltérő. De az átlagnak a konkrét playhez nem nagyon van köze, az elit QB-k se tudnak több célpontot checkelni 1-2mp alatt. (Na jó, esetleg kettőt.) Ők azért dobnak átlagban ilyen gyorsan, mert snap előtt már jól választanak, ezért az első target gyakrabban beválik. Amikor viszont nézelődni kell, akkor nekik is kell hozzá 3-4mp, nagyritkán ennél is több. Az LB-ben neked van igazad, elnéztem a játékost. (Amit mondani akartam, ezzel együtt is áll: szerintem nem azzal volt a gond, hogy nem checkelt körbe, mert arra nem volt idő, hanem azzal, hogy túl nagyot kockáztatott.)

Ha megnézed nem véletlenül terjedt el róla,hogy egy célpontot olvasó one read Qb. Megnézi a targetet,ha nem dobja oda, akkor azonnal megiramodik kb. 2. és 3. célpontot nem is igen keres ha nincs tengernyi ideje. Én ezt láttam tőle.undisputedly
Én is, 😀 (Ezért írtam, hogy nem az általános jellemzésre reagáltam, hanem csak arra, hogy az pont ebben a playben szerintem irreleváns volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Isten őrizz, hogy beleszóljak a vitába, most élvezem a helyzetet. Ma (illetve most már tegnap) pl. gratuláltak NEKEM a SB-ba jutáshoz, mivel Seahawks kabát volt rajtam. Nem mintha bármi részem lett volna benne, de jól esett. Mondtam is, hogy innen bármi lehet, nem mi vagyunk a favoritok, de ez nem is szokvány meccs, ez a Super Bowl!!! Szóval nekem már megérte! Bocs az off-ért srácok, de ezt el kellett mondanom.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó kis trashtalk, jövök olvasni, élvezem. 😀

Ebbe a playbe had kotyogjak bele (a többiből kimaradnék 😀): Ez egy kb. 2-2.5mp-es play volt, amiből a döntésre kb. 1mp-e volt Kaepnek (a többi a hátralépés, és már a dobás döntés után). Ennyi idő alatt kb. minden NFL QB marad az első targeten, ha esélyt lát a passzra. A hiba - vagy inkább jobb megfogalmazás az, hogy a túl nagy kockázat vállalás - az volt, hogy esélyt látott a passzra. A rutinos, jó NFL QB-k ebben jobbak, ők észrevették volna, hogy a safety be fog duplázni jobb szélen. A szűk elit pedig már snap előtt konstatálja ezt a felállásból, és eleve nem is Crabtreet checkeli elsőnek.

(Szóval csak annyit akartam mondani, hogy az is igaz, hogy Kaep nem döntött jól, meg általában az is igaz, hogy nincs még meg a pocket awareness és a tapasztalat benne, sőt valóban nem képes a jobb NFL pocket passerek szintjén váltani a célpontok között, de pont nem ez az a play, amiből ezt a következtetést le lehetne vonni. De trashtalknak jó, úgyhogy olvasok tovább. 😀)peterk2005
peterk annyit elfelejtesz,hogy átlagban valami 3.5-4 sec alatt szoktak dönteni a Qb-k ilyen zsbbeli jelenlétben,nem?
Amúgy a szélen a LB hagyta ott a zónáját szerintem, és Ő duplázott be Sherm mellé, ET a harmadik potenciális érkező volt, de neki teljesen más szöge volt, szóval ő ki volt szorítva a playből, még rakétákkal sem ér oda.

Ha megnézed nem véletlenül terjedt el róla,hogy egy célpontot olvasó one read Qb.
Megnézi a targetet,ha nem dobja oda, akkor azonnal megiramodik kb. 2. és 3. célpontot nem is igen keres ha nincs tengernyi ideje. Én ezt láttam tőle.
Továbbra is tartom,hogy az alább említett 10 qb-val az elmúlt 2 évben erősödött volna csak a 9ers, de hát ki milyen utat választ. Mondhatjuk,hogy Capy fiú még az elején van, lehet, talán egy jó pocketpasszer is válhat belőle(kétlem), ezt az idő mondja meg, ami biztos számomra az az,hogy ha passzolni kell, van másik 20 Qb aligában akire inkább rábízom a dolgot mint ,hogy Capynek adjam, aki 3x adta el döntő helyzetben ellenünk,ráadásul már a Gb és a Panthers ellen is dobott olyan labdát,hogy csak a Cb-n múlt INT vagy sem.

Szerk: kapásból 3 név ugrik be akik nyilatkozatot tettek hasonló témában. Bruce Arians azt mondta,hogy RW>Capy, Quinn a Kosoktól, aki játszott mindkét Qb ellen azt,hogy Capy nem elit Qb, mert megiramodik és csak fut, míg mondjuk RW azért menekül,hogy scannelhessen tovább, illetve amit már írtam több napja is, Montana a 9ers legendája is lenyilatkozta,hogy Capy még nem az igazi a zsebben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lassan az amerikai foci is olyan lesz mint a magyar gurulós foci! Ma Maqyarországon legalább 3 millió szövetségi kapitány van , aki sokkal jobb , mint aki éppen poszton van. Aztán kapunk Bukarestben egy sima 3ast , Hollandiában meg 8-at. De mindenki ért a focihoz.
3 év , 3 főcsoportdöntő , egy SB meccs , igaz ebből csak kettőben "van benne a keze Kaep-nek.. Az általad említett 20 QB-ból ez mennyivel sikerült volna? Kérlek sorolj fel csak 10-et!
Bár tudjuk hogy RW az istencsászár QB , hátrakötözött kézzel 80 yardos TD bob, Sherman egy ufó , Chancellor meg kettéhugyoz mindenkit a saját red zonjában.
Egy dolgot illene megtanulni: TISZTELNI az ellenfelet.
18 yardon , 30 másodpercen , és egy passzon múlt. Ennél kisebb nem hiszem hogy lehetne a különbség , de akkora hypot csináltok , mintha 72-3-ra nyertetek volna. Elhiszem hogy fel vagy dobva az SB miatt , de szerintem szállj le a földre. Nem akarok bírói hibákról beszélni , mert ugyanúgy nincs értelme , mint annak amit te csinálsz.
És maximum respect Lynchnek és Wilsonnak hogy odamentek a sérülthöz és volt 1-2 jó szavuk hozzá. Ha már ennyire szereted őket , példát is vehetsz róluk.Harlequin
felesleges vitatkoznod vele, ő mindent tud és az ő véleménye sokat számit 😀, meggyőzni nem tudod, azt élvezi hogy itt "figyelnek" rá..
már ha adsz a "szakmai" véleményére a mi csapatunkat vagy Kaep-et illetően..Josszi
Ezt nem vártam tőled. blackout. 😀
Van még hely a kispadon, jössz Bukarestbe? 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komolyan ez a szakmai érved? Ez,hogy "mindenki szöveségi kapitány Magyarországon" ? 😀
Várj, kitalálom... mivel én nem vagyok elég jó Qb személyesen,hogy a ligában játszam, ezért nem is alkothatok véleményt igaz? 😀 Tudtam,hogy nso-ról jössz, látszott a korábbi "tevékenységeden" 😉

Ha nem tetszik amit látsz, ne nézd a gifet, vagy a meccset. Magyarázd meg nekem,hogy pontosan hol néz más célpont felé Capy fiú? Melyik pillanatban? Ja, igen, értem...,only one read , de várj, bocs, tényleg mekkora paraszt vagyok,hogy one read Qb-nak titulálom... 😊 Egy elit fal mögött, elit védelemmel, és olyan support classal karöltve ami neki van hidd el, korántsam olyan nélkülözhetetlen Ő ebben a csapatban 😊undisputedly
Jó kis trashtalk, jövök olvasni, élvezem. 😀

Ebbe a playbe had kotyogjak bele (a többiből kimaradnék 😀): Ez egy kb. 2-2.5mp-es play volt, amiből a döntésre kb. 1mp-e volt Kaepnek (a többi a hátralépés, és már a dobás döntés után). Ennyi idő alatt kb. minden NFL QB marad az első targeten, ha esélyt lát a passzra. A hiba - vagy inkább jobb megfogalmazás az, hogy a túl nagy kockázat vállalás - az volt, hogy esélyt látott a passzra. A rutinos, jó NFL QB-k ebben jobbak, ők észrevették volna, hogy a safety be fog duplázni jobb szélen. A szűk elit pedig már snap előtt konstatálja ezt a felállásból, és eleve nem is Crabtreet checkeli elsőnek.

(Szóval csak annyit akartam mondani, hogy az is igaz, hogy Kaep nem döntött jól, meg általában az is igaz, hogy nincs még meg a pocket awareness és a tapasztalat benne, sőt valóban nem képes a jobb NFL pocket passerek szintjén váltani a célpontok között, de pont nem ez az a play, amiből ezt a következtetést le lehetne vonni. De trashtalknak jó, úgyhogy olvasok tovább. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Lassan az amerikai foci is olyan lesz mint a magyar gurulós foci! Ma Maqyarországon legalább 3 millió szövetségi kapitány van , aki sokkal jobb , mint aki éppen poszton van. Aztán kapunk Bukarestben egy sima 3ast , Hollandiában meg 8-at. De mindenki ért a focihoz.
3 év , 3 főcsoportdöntő , egy SB meccs , igaz ebből csak kettőben "van benne a keze Kaep-nek.. Az általad említett 20 QB-ból ez mennyivel sikerült volna? Kérlek sorolj fel csak 10-et!
Bár tudjuk hogy RW az istencsászár QB , hátrakötözött kézzel 80 yardos TD bob, Sherman egy ufó , Chancellor meg kettéhugyoz mindenkit a saját red zonjában.
Egy dolgot illene megtanulni: TISZTELNI az ellenfelet.
18 yardon , 30 másodpercen , és egy passzon múlt. Ennél kisebb nem hiszem hogy lehetne a különbség , de akkora hypot csináltok , mintha 72-3-ra nyertetek volna. Elhiszem hogy fel vagy dobva az SB miatt , de szerintem szállj le a földre. Nem akarok bírói hibákról beszélni , mert ugyanúgy nincs értelme , mint annak amit te csinálsz.
És maximum respect Lynchnek és Wilsonnak hogy odamentek a sérülthöz és volt 1-2 jó szavuk hozzá. Ha már ennyire szereted őket , példát is vehetsz róluk.Harlequin
felesleges vitatkoznod vele, ő mindent tud és az ő véleménye sokat számit 😀, meggyőzni nem tudod, azt élvezi hogy itt "figyelnek" rá..
már ha adsz a "szakmai" véleményére a mi csapatunkat vagy Kaep-et illetően..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014

állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀
de lehet az nem Chancellora hanem WT3 vagy Lane (nem látni jól). de ők se nagyon csinélnak missed tacklet. az biztos h nér volna oda Davis blokkolni, főleg h ott van Wagner is.braxa88
Nem akarom újrakezdeni, de nézd meg a felvételt. One read. Ennyi. Egy célpontot olvas, még a fejét sem fordítja el, jön a snap, beáll Rákfára, nem tágít mellőle, látja,hogy double cover lesz, de nem néz más célpont felé, ráadobja a liga legjobb CB-jére.
Keap elit futó Qb, de gyenge közép passzoló. Írtam már,hogy semennyire nem érzi a zsebet.
Lehet mondani,hogy majd fejlődik, de Cassel is ugyanolyan beszari stílusban tolja mint az előző években, van amit nem lehet kinevelni. Tebow-t sem tudták megtanítani dobni, pedig az csak egy mozdulatsor, nem egy nagyrészt lélektani jelenség. Amellett meg erős karja van, de nem tudja olvasni sem a védelmeket, szóval max project Qb, aki a lábával a liga alja védelmeket megveri. De ezt most nem bántásból mondom, nem akarok flamewar-t, szimplán ez a véleményem. Lehet,hogy ránk cáfol,de jelenleg nálam zsebből kb 20 másik Qb jobb nála.undisputedly
Lassan az amerikai foci is olyan lesz mint a magyar gurulós foci! Ma Maqyarországon legalább 3 millió szövetségi kapitány van , aki sokkal jobb , mint aki éppen poszton van. Aztán kapunk Bukarestben egy sima 3ast , Hollandiában meg 8-at. De mindenki ért a focihoz.
3 év , 3 főcsoportdöntő , egy SB meccs , igaz ebből csak kettőben "van benne a keze Kaep-nek.. Az általad említett 20 QB-ból ez mennyivel sikerült volna? Kérlek sorolj fel csak 10-et!
Bár tudjuk hogy RW az istencsászár QB , hátrakötözött kézzel 80 yardos TD bob, Sherman egy ufó , Chancellor meg kettéhugyoz mindenkit a saját red zonjában.
Egy dolgot illene megtanulni: TISZTELNI az ellenfelet.
18 yardon , 30 másodpercen , és egy passzon múlt. Ennél kisebb nem hiszem hogy lehetne a különbség , de akkora hypot csináltok , mintha 72-3-ra nyertetek volna. Elhiszem hogy fel vagy dobva az SB miatt , de szerintem szállj le a földre. Nem akarok bírói hibákról beszélni , mert ugyanúgy nincs értelme , mint annak amit te csinálsz.
És maximum respect Lynchnek és Wilsonnak hogy odamentek a sérülthöz és volt 1-2 jó szavuk hozzá. Ha már ennyire szereted őket , példát is vehetsz róluk.Harlequin
Brady, Manning, Rivers, Luck, Rodgers,Cutler, Stafford, Brees,Cam,RW 😉
Komolyan ez a szakmai érved? Ez,hogy "mindenki szöveségi kapitány Magyarországon" ? 😀
Várj, kitalálom... mivel én nem vagyok elég jó Qb személyesen,hogy a ligában játszam, ezért nem is alkothatok véleményt igaz? 😀
Tudtam,hogy nso-ról jössz, látszott a korábbi "tevékenységeden" 😉

Amúgy kb ez tőled olyan megnyilvánulás,mint ,hogy Tebow vitte egyedül PO-ba a Denvert anno.
Ha nem tetszik amit látsz, ne nézd a gifet, vagy a meccset. Magyarázd meg nekem,hogy pontosan hol néz más célpont felé Capy fiú? Melyik pillanatban? Ja, igen, értem...,only one read , de várj, bocs, tényleg mekkora paraszt vagyok,hogy one read Qb-nak titulálom... 😊
Egy elit fal mögött, elit védelemmel, és olyan support classal karöltve ami neki van hidd el, korántsam olyan nélkülözhetetlen Ő ebben a csapatban 😊

szerk: van egy olyan érzésem,hogy nincs sok Qb a ligában aki clutch helyzetben 3x adja el a labdát egymás után 😊
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325

állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀
de lehet az nem Chancellora hanem WT3 vagy Lane (nem látni jól). de ők se nagyon csinélnak missed tacklet. az biztos h nér volna oda Davis blokkolni, főleg h ott van Wagner is.braxa88
Nem akarom újrakezdeni, de nézd meg a felvételt. One read. Ennyi. Egy célpontot olvas, még a fejét sem fordítja el, jön a snap, beáll Rákfára, nem tágít mellőle, látja,hogy double cover lesz, de nem néz más célpont felé, ráadobja a liga legjobb CB-jére.
Keap elit futó Qb, de gyenge közép passzoló. Írtam már,hogy semennyire nem érzi a zsebet.
Lehet mondani,hogy majd fejlődik, de Cassel is ugyanolyan beszari stílusban tolja mint az előző években, van amit nem lehet kinevelni. Tebow-t sem tudták megtanítani dobni, pedig az csak egy mozdulatsor, nem egy nagyrészt lélektani jelenség. Amellett meg erős karja van, de nem tudja olvasni sem a védelmeket, szóval max project Qb, aki a lábával a liga alja védelmeket megveri. De ezt most nem bántásból mondom, nem akarok flamewar-t, szimplán ez a véleményem. Lehet,hogy ránk cáfol,de jelenleg nálam zsebből kb 20 másik Qb jobb nála.undisputedly
Lassan az amerikai foci is olyan lesz mint a magyar gurulós foci! Ma Maqyarországon legalább 3 millió szövetségi kapitány van , aki sokkal jobb , mint aki éppen poszton van. Aztán kapunk Bukarestben egy sima 3ast , Hollandiában meg 8-at. De mindenki ért a focihoz.
3 év , 3 főcsoportdöntő , egy SB meccs , igaz ebből csak kettőben "van benne a keze Kaep-nek.. Az általad említett 20 QB-ból ez mennyivel sikerült volna? Kérlek sorolj fel csak 10-et!
Bár tudjuk hogy RW az istencsászár QB , hátrakötözött kézzel 80 yardos TD bob, Sherman egy ufó , Chancellor meg kettéhugyoz mindenkit a saját red zonjában.
Egy dolgot illene megtanulni: TISZTELNI az ellenfelet.
18 yardon , 30 másodpercen , és egy passzon múlt. Ennél kisebb nem hiszem hogy lehetne a különbség , de akkora hypot csináltok , mintha 72-3-ra nyertetek volna. Elhiszem hogy fel vagy dobva az SB miatt , de szerintem szállj le a földre. Nem akarok bírói hibákról beszélni , mert ugyanúgy nincs értelme , mint annak amit te csinálsz.
És maximum respect Lynchnek és Wilsonnak hogy odamentek a sérülthöz és volt 1-2 jó szavuk hozzá. Ha már ennyire szereted őket , példát is vehetsz róluk.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014

állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀
de lehet az nem Chancellora hanem WT3 vagy Lane (nem látni jól). de ők se nagyon csinélnak missed tacklet. az biztos h nér volna oda Davis blokkolni, főleg h ott van Wagner is.braxa88
Nem akarom újrakezdeni, de nézd meg a felvételt. One read. Ennyi. Egy célpontot olvas, még a fejét sem fordítja el, jön a snap, beáll Rákfára, nem tágít mellőle, látja,hogy double cover lesz, de nem néz más célpont felé, ráadobja a liga legjobb CB-jére.
Keap elit futó Qb, de gyenge közép passzoló. Írtam már,hogy semennyire nem érzi a zsebet.
Lehet mondani,hogy majd fejlődik, de Cassel is ugyanolyan beszari stílusban tolja mint az előző években, van amit nem lehet kinevelni. Tebow-t sem tudták megtanítani dobni, pedig az csak egy mozdulatsor, nem egy nagyrészt lélektani jelenség. Amellett meg erős karja van, de nem tudja olvasni sem a védelmeket, szóval max project Qb, aki a lábával a liga alja védelmeket megveri. De ezt most nem bántásból mondom, nem akarok flamewar-t, szimplán ez a véleményem. Lehet,hogy ránk cáfol,de jelenleg nálam zsebből kb 20 másik Qb jobb nála.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

->
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11351046_842134202547052_19045526_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=JnBBsyY4FEoAb6JNpzZ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCCNqm5S88zDNn-3WbjJwzHnXE_P4ESMmn54BNX_Xjd7Q&oe=662BA19B
BEN on Instagram: "So happy for this guy. No one deserves it more. I've learned a lot from him this year on a human level. He's the definition of a stand up guy. The city is behind you @dangerusswilson....1 more game. #seahawks"
145K likes, 1,141 comments - macklemoreJune 15, 2015 on : "So happy for this guy. No one deserves it more. I've learned a lot from him this year on a human level. He's the definition of a stand...".

😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
Szvsz kevésbé lett volna veszélyes rátok. Lehet hogy kevesebb rossz döntése lett volna de cserébe 2x annyi sack meg 3and out. Ez ellen a védelem ellen kell valami plusz, ami egy Kopernyikben megvan, egy jó Smith-ben (de mondhatnék még másik 10 kezdőt) lehet hogy nincs.JayB
....jó Kopernyik.... mindegy én Alexet jobban csípem!Helmut Zimmer
Nem véletlenül lett félkövér a jó 😀 Tud ő jól játszani, mutatta már sokszor, sajnos nem vasárnap. Smith-t mint playa én is jobban csípem de mégis örülök hogy Kap irányít Friscoban.JayB
Hát ennek még én hogy örülök ...meg szerintem itt mindenki! 😊
no offHelmut Zimmer
gyorsan dobják meg egy zsíros 7-8éves szerződéssel 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
Szvsz kevésbé lett volna veszélyes rátok. Lehet hogy kevesebb rossz döntése lett volna de cserébe 2x annyi sack meg 3and out. Ez ellen a védelem ellen kell valami plusz, ami egy Kopernyikben megvan, egy jó Smith-ben (de mondhatnék még másik 10 kezdőt) lehet hogy nincs.JayB
....jó Kopernyik.... mindegy én Alexet jobban csípem!Helmut Zimmer
Nem véletlenül lett félkövér a jó 😀 Tud ő jól játszani, mutatta már sokszor, sajnos nem vasárnap. Smith-t mint playa én is jobban csípem de mégis örülök hogy Kap irányít Friscoban.JayB
Hát ennek még én hogy örülök ...meg szerintem itt mindenki! 😊
no off
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
Szvsz kevésbé lett volna veszélyes rátok. Lehet hogy kevesebb rossz döntése lett volna de cserébe 2x annyi sack meg 3and out. Ez ellen a védelem ellen kell valami plusz, ami egy Kopernyikben megvan, egy jó Smith-ben (de mondhatnék még másik 10 kezdőt) lehet hogy nincs.JayB
....jó Kopernyik.... mindegy én Alexet jobban csípem!Helmut Zimmer
Nem véletlenül lett félkövér a jó 😀 Tud ő jól játszani, mutatta már sokszor, sajnos nem vasárnap. Smith-t mint playa én is jobban csípem de mégis örülök hogy Kap irányít Friscoban.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
Szvsz kevésbé lett volna veszélyes rátok. Lehet hogy kevesebb rossz döntése lett volna de cserébe 2x annyi sack meg 3and out. Ez ellen a védelem ellen kell valami plusz, ami egy Kopernyikben megvan, egy jó Smith-ben (de mondhatnék még másik 10 kezdőt) lehet hogy nincs.JayB
....jó Kopernyik.... mindegy én Alexet jobban csípem!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630

állítólag ha bal oldara passzol kopernikusz akkor TD. hát sztem kecs se lett volna mert mire odaér a labda Chancellor kettébassza pattont 😀braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
Szvsz kevésbé lett volna veszélyes rátok. Lehet hogy kevesebb rossz döntése lett volna de cserébe 2x annyi sack meg 3and out. Ez ellen a védelem ellen kell valami plusz, ami egy Kopernyikben megvan, egy jó Smith-ben (de mondhatnék még másik 10 kezdőt) lehet hogy nincs.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
sose tudjuk meg 😛 😀
nehéz megmondani. jobb mint kopernikusz az biztos. de ilyen secondary ellen nem tudna passzolni, futásokkal meg nem nagyon tudna pluszt hozni.
1-2 drivet össze tudott volna hozni, de konstans nem hiszem h bírna a seahawks Dvel.
jövőre játszunk a KCvel, kiderül.braxa88
Én Alexet szerettem, szerintem rengeteget fejlődött, miután stabil lett a környezet körülötte! Ellenünk mindig jó volt!Helmut Zimmer
azért emlékszem olyan meccsre amikor pontot se tudott felírni Tatupuék ellen
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
braxa88
De nem így tett, szóval sohasem tudjuk meg!
Szerintetek mi lett volna, ha még Alex irányít náluk??!Helmut Zimmer
sose tudjuk meg 😛 😀
nehéz megmondani. jobb mint kopernikusz az biztos. de ilyen secondary ellen nem tudna passzolni, futásokkal meg nem nagyon tudna pluszt hozni.
1-2 drivet össze tudott volna hozni, de konstans nem hiszem h bírna a seahawks Dvel.
jövőre játszunk a KCvel, kiderül.braxa88
Én Alexet szerettem, szerintem rengeteget fejlődött, miután stabil lett a környezet körülötte! Ellenünk mindig jó volt!