Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerencsére Sherm rájött, h hibázott. 😊 Bocsánatot kért. 😊szaba
Na, akkor legalabb lett egy hivatalos lezarasa a dolognak. Pont nem er tobbet az egesz. Remelem senki nem kezdi ujra a vitat, mondjuk arrol, hogy Sherm viszont miert nem koszonte meg a draga mamanak. Megnyertuk az NFC-t, megyunk a SB-ba es csak ez szamit. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerencsére Sherm rájött, h hibázott. 😊 Bocsánatot kért. 😊
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ember, hogy tudsz így megnyilvánulni?tenorx
Kellenek a "Nem értem az emberiséget, ezért megkérdezem az egyiküket!" típusú hozzászólások a topikunkba. És még; szeretnénk annyi hozzászólást, mint a stírölsz...

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
, ami elég elkeserítő.szaba
Húzzál vissza a rövid(egyre hosszabb)zárlat topikjába okoskodni meg keseregni.
Braxa88-al akarok foglalkozni a SB-al!12
Ember, hogy tudsz így megnyilvánulni? Komolyan eldobom az agyam.

Gratulálok a győzelemhez, nektek is szurkoltam, de ami most megy a topicban azt néhol túlzásnak érzem.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mindenesetre az NFL vizsgálódik a Lane-re mért ütés kapcsán. Kick-return, figyeljétek a partvonalon álló frisco játékost/staff tagot:

undisputedly
Nem feltételezek szándékosságot. Szerintem inkább megijedt, és tompítani akarta az ütközést vállal.Medvepapa
Simán szándékos volt. Ha valaki így rohan feléd félrelépsz és nem odaállsz hogy "tompítsd" az ütést. De meg kell hagyni gyönyörű helyzet felismerés és végrehajtás volt. Kiosztotta a tacklet és fapofával állt tovább. 😊 Az is igaz, hogy Lane sem ment sírni a bírókhoz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
, ami elég elkeserítő.szaba
Húzzál vissza a rövid(egyre hosszabb)zárlat topikjába okoskodni meg keseregni.
Braxa88-al akarok foglalkozni a SB-al!

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mindenesetre az NFL vizsgálódik a Lane-re mért ütés kapcsán. Kick-return, figyeljétek a partvonalon álló frisco játékost/staff tagot:

undisputedly
Nem feltételezek szándékosságot. Szerintem inkább megijedt, és tompítani akarta az ütközést vállal.Medvepapa
Ha valaki megijed, akkor oda is néz (ijedten), amitől megijed... az egy gyönyörű tackle volt, de nincs ezzel semi gond - szerintem - ha Lane játékos, akkor mit rohangál a partvonalon túl?!

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mindenesetre az NFL vizsgálódik a Lane-re mért ütés kapcsán. Kick-return, figyeljétek a partvonalon álló frisco játékost/staff tagot:

undisputedly
Nem feltételezek szándékosságot. Szerintem inkább megijedt, és tompítani akarta az ütközést vállal.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyjából egyetértek. Rice cut szinte biztos, Bennett-et biztosan marasztaljuk majd, így Clem is mehet a piacra. Bryant cut engem is meglepne, Mebane-nel remek párost alkotnak. Sajnos Miller lehet a vezéráldozat, de ahogy mondjátok, ilyen formában ő luxus ilyen fizetéssel. Draft ASJ? Földi... Lynch szerintem 2015-ben távozhat, akkor nyerünk a cut-tal a legtöbbet, szükség is lesz a space-re, és addig Michael-t felépíthetjük. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz az O-line-nal.

Undi: Bailey használata in-game decision lehetett, mivel nem ment a futás az első félidőben. Az persze nem kizárt, hogy később is elővesszük, pláne ha továbbra is ilyen jól játszik akár passz, akár futás van.

De addig még van egy ki-bebaszott SUPER BOOOOOOOOOOOOOOOWL!!!!!!!!!!! 😀Medvepapa
Amúgy nem tudom miért, de bennem olyan érzés van,hogy vége a teljes NFL szezonnak, nicns több meccs, senki sem játszik,mind a 32 csapat készülhet a következő szezonra 😀
Tudatalatt lehet,hogy ennyire megelégedtem az NFC champ címmel ? 😀
Érdekes.
Mindenesetre az NFL vizsgálódik a Lane-re mért ütés kapcsán. Kick-return, figyeljétek a partvonalon álló frisco játékost/staff tagot:

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.
1. TE Zach Miller $11,000,000
2. WR Sidney Rice $9,704,725

3. OL Russell Okung $9,540,000
4. RB Marshawn Lynch $8,500,000
5. DE Chris Clemons $8,166,666
6. DE Red Bryant $7,600,000

7. OL Max Unger $6,000,000
8. DT Brandon Mebane $5,200,000
9. WR Percy Harvin $4,904,375
10. DE Michael Bennett $4,800,000braxa88
Red cut vszeg kizárt... Rizsa nem játszott jól, de amíg fenn volt Wilson magabiztosabb volt.
Miller luxus arra, amire tartjuk, pedig milyen jó kis játékos!
Lynchel mi lesz azt nem tudom?! Persze alap, innen vonul vissza, de JS+PC bármikor képes furcsát dönteni. Bennett nagyon bejött, Mebane kiemelkedő, Unger nemkülönben!Helmut Zimmer
Nálam Unger gyengén muzsikált idén, igaz ha van poszt ami fekete lyuk nálam, akkor az a C, de szerintem csak a neve vitte probowlba.
Érdekes kérdésem is van amúgy hozzátok 😊 Miért nem használtunk több power-set felállást eddig Bailey-vel? Folyamatosan gond volt a fallal, de nem igen hoztunk extra O# falembert TE-nek, holott a Lynch futás pont az Ő blokkja miatt nem lett csak kb 10 yard gain.

Érdekes adatom is van, ha már kommentálok: PM és a Broncos nem találkozott még idén Top5 védelemmel 😊undisputedly
Nagyjából egyetértek. Rice cut szinte biztos, Bennett-et biztosan marasztaljuk majd, így Clem is mehet a piacra. Bryant cut engem is meglepne, Mebane-nel remek párost alkotnak. Sajnos Miller lehet a vezéráldozat, de ahogy mondjátok, ilyen formában ő luxus ilyen fizetéssel. Draft ASJ? Földi... Lynch szerintem 2015-ben távozhat, akkor nyerünk a cut-tal a legtöbbet, szükség is lesz a space-re, és addig Michael-t felépíthetjük. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz az O-line-nal.

Undi: Bailey használata in-game decision lehetett, mivel nem ment a futás az első félidőben. Az persze nem kizárt, hogy később is elővesszük, pláne ha továbbra is ilyen jól játszik akár passz, akár futás van.

De addig még van egy ki-bebaszott SUPER BOOOOOOOOOOOOOOOWL!!!!!!!!!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azt tudjuk, hogy Shermanra miért dobtak zászlót. Szerintem az még elfért, főleg NFC döntőben... 3&out helyett lett TD
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Na urak, akkor mondjatok, hogy Budapesten hol nezzuk a Superbowlt! 😊endorphyn
Lejöhetnétek Kállóba is! Garantálom, hogy cheerleaderek szolgálják majd fel az italt! 😀 😛Medvepapa
Nekem sokba lenne 😀
Undy Unger nem volt rossz, persze volt ő jobb is, de azért....
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na urak, akkor mondjatok, hogy Budapesten hol nezzuk a Superbowlt! 😊endorphyn
Lejöhetnétek Kállóba is! Garantálom, hogy cheerleaderek szolgálják majd fel az italt! 😀 😛Medvepapa
Gyertek fel inkabb. Marmint eleg ha csak a cheerleaderk jonnek, de ha van kedved, teged se fogunk kidobni 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.
1. TE Zach Miller $11,000,000
2. WR Sidney Rice $9,704,725

3. OL Russell Okung $9,540,000
4. RB Marshawn Lynch $8,500,000
5. DE Chris Clemons $8,166,666
6. DE Red Bryant $7,600,000

7. OL Max Unger $6,000,000
8. DT Brandon Mebane $5,200,000
9. WR Percy Harvin $4,904,375
10. DE Michael Bennett $4,800,000braxa88
Red cut vszeg kizárt... Rizsa nem játszott jól, de amíg fenn volt Wilson magabiztosabb volt.
Miller luxus arra, amire tartjuk, pedig milyen jó kis játékos!
Lynchel mi lesz azt nem tudom?! Persze alap, innen vonul vissza, de JS+PC bármikor képes furcsát dönteni. Bennett nagyon bejött, Mebane kiemelkedő, Unger nemkülönben!Helmut Zimmer
Nálam Unger gyengén muzsikált idén, igaz ha van poszt ami fekete lyuk nálam, akkor az a C, de szerintem csak a neve vitte probowlba.
Érdekes kérdésem is van amúgy hozzátok 😊 Miért nem használtunk több power-set felállást eddig Bailey-vel? Folyamatosan gond volt a fallal, de nem igen hoztunk extra O# falembert TE-nek, holott a Lynch futás pont az Ő blokkja miatt nem lett csak kb 10 yard gain.

Érdekes adatom is van, ha már kommentálok: PM és a Broncos nem találkozott még idén Top5 védelemmel 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na urak, akkor mondjatok, hogy Budapesten hol nezzuk a Superbowlt! 😊endorphyn
Lejöhetnétek Kállóba is! Garantálom, hogy cheerleaderek szolgálják majd fel az italt! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na urak, akkor mondjatok, hogy Budapesten hol nezzuk a Superbowlt! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Hát ez nagyon életszerű 😀 Főleg Sherman tesójának szájából. Véletlenül nem egy újszülött bébifókával akart rátámadni?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Nem tudom volt e olyan Hawksos aki azt hitte, hogy egy Colin Kapernick GW driveot fog vezetni a legjobb D ellen egy Conference Finalben. A srácnak annyi köze van egy GW drivehoz ilyen esetben, mint nekem a mikroökonómiához.
Duff
Hát pont afelé tartott, de úgy gondolta bevállalja azt a passzt, pedig volt még 3 TO és 30 mp a 30 yardról. amúgy már többször megoldotta fyi pont ellenetek is, szóval konyítasz a mikróhoz, csak hogy tudd😀

amúgy nem tudom amikor Kancellár leütközte VD-t az miért volt incomplete.
király lesz ez így a következő 5 évre, hihetetlen milyen utat járt be a West 3 év alatt.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.
1. TE Zach Miller $11,000,000
2. WR Sidney Rice $9,704,725

3. OL Russell Okung $9,540,000
4. RB Marshawn Lynch $8,500,000
5. DE Chris Clemons $8,166,666
6. DE Red Bryant $7,600,000

7. OL Max Unger $6,000,000
8. DT Brandon Mebane $5,200,000
9. WR Percy Harvin $4,904,375
10. DE Michael Bennett $4,800,000braxa88
Red cut vszeg kizárt... Rizsa nem játszott jól, de amíg fenn volt Wilson magabiztosabb volt.
Miller luxus arra, amire tartjuk, pedig milyen jó kis játékos!
Lynchel mi lesz azt nem tudom?! Persze alap, innen vonul vissza, de JS+PC bármikor képes furcsát dönteni. Bennett nagyon bejött, Mebane kiemelkedő, Unger nemkülönben!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg egy apro megfigyeles, Paul G Allen-en mar a 4 felidoben latni lehetett a Conference Champions sapkat. O mar akkor tudta 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.braxa88
Igen, középen hirtelen nagyon sokan lettünk. Thurmond attól függ mennyit kér. Lane is jó lesz jövőre és kíváncsi vagyok Simonra is, talán elsz belőle valami.

Amúgy egy kis elismerést adjunk Kancellárnak. Kemény és szabályos foci iskolapéldája volt e 2 régi ismerős újfent találkozásaundisputedly
írtam pér hsz-el ezelőtt h mármár a liga legjobb SS-e.
amugy miért a legjobb a secondary? mert Sherman a legjobb CB, Thomas a legjobb FS és Chancellor a legjobb SS. Maxwell pedig felnő melléjük.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.braxa88
Igen, középen hirtelen nagyon sokan lettünk. Thurmond attól függ mennyit kér. Lane is jó lesz jövőre és kíváncsi vagyok Simonra is, talán elsz belőle valami.

Amúgy egy kis elismerést adjunk Kancellárnak. Kemény és szabályos foci iskolapéldája volt e 2 régi ismerős újfent találkozása:



És ami jön?

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...

jah közbe észrevettem, hogy ez nem a lejárók... akkor lehet cut lesz ja.