NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!undisputedly
Ha most SB-t nyertek (ja, egyébként nyerjétek meg, mert PM elvette a rekordunkat 😉 meg ugye NFC proud), akkor sem lesz sokkal jobb a helyzet. Ha már itt tartunk, annak idején PAyton is a GB melót szerette volna, Brees is inkább ment volna Miamiba játszani, nem véletlenül, hasonlóan kis szutyok piac vagyunk, ráadásul sokkal szegényebbek is, mint Seattle. Nekünk jött egy Katrina rebuild, nektek egy Sherman. Összemérhetetlen természetesen a kettő reál hatása, de a médiahatása már sokkal mérhetőbb. | (Ha igaz a bounty gate konteom, akkor kiváló bűnbakok is azért lehettünk, mert nem ráztuk meg alapjaiban a közvéleményt. Nem kívánom senkinek.) |

Grat a meccshez, bár dolgoznom kellett közben, de félszemmel néztem. Semmi kedvem nincs elemezni semmit, így nem is teszem 😛

Én ezzel szemben csak idénről több olyan példát tudok,hogy nagyon jó CB, aztán felé se néznek, mert kis csapatban játszik.undisputedly
Én írok is: Keenan Lewis. De azért az ellentéte is meg van, Revis az idei teljesítményével (lol) simán PB-t ért.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én szeretem Shermant, de arra, hogy ilyen kitörése van, még egyszer leírom, a stanfordi diploma se kifogás. Meg az se, hogy milyen adrenalin van valakiben. És azért Shermannek nem lett volna szüksége most erre szerintem. Persze nem látom át a franchise-t. De mindegy, tudom, én buta vagyok, Sherman okos. De főleg ő okosabb. Ezzel meg van oldva.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meddig lesz ez még téma ? 😀
Sherm megosztó személyiség. Nem véletlenül erősítette fel ezeket a hangokat maga körül.
2 éve tudtad ,hogy jó a védelem, és sok jó fiatal játékost tud a soraiban Seattle-ben?
Nem!
Egy kis piacú frencsájzról beszélünk, egy olyan háttérrel,hogy amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!
Ez mind 2 évvel ezelőtt történt! Senki nem írt a Hawksról, pedig akkor is itt volt már Sherm, ET, Kancellár, Brandon.
Ahhoz,hogy elismerjék őket, Sherm felmérte, az kell,hogy a média figyelmébe kerüljön. Megtette az "Are U mad Bro?" sorral, onnantól tudatosan az előnyére fordítja a médiát.
Lehet nem szeretni, szerintem pont magasról tesz rá,hogy kinek tetszik és kinke nem.
Amíg PC engedi, addig csinálja.undisputedly
1. Ez addig lesz téma, amíg ad rá okot Sherman, hogy téma legyen. Akár tetszik, akár nem.
2. Tudtam, hogy jó védelem van itt, de ezek a játékosok most értek be igazán.
3. A PM dolog rohadtul off ide.
4. Ez, hogy az elismeréshez kell az ilyen baromság. Te tényleg elhiszed, amit leírsz ember? Érdekes, Calvin Johnson - maradjunk nála - se egy óriási piacon levő franchise játékosa. Elismerik? Igen. Miért? Mert letett az asztalra. Sherman ugyanúgy letett az asztalra, csak mellé egy plankton szintjén van agyilag, mert ez a viselkedés teljesen normálatlan.
5. Persze, Shermant nyilván nem érdekli, hogy mit szólnak róla az emberek. De attól még magáról állít ki bizonyítványt. Csinálja nyugodtan.szaba
sztem Sherman okosabb náladbraxa88
Fogalmad nincs a Hawks frencsájzról, még annyira sincs mint nekünk, ennek ellenére nagyon éles dolgokat írsz 😉

A LOB már akkor is meg volt, akkor is őrülten jól játszottak, csak nem volt front7, nem volt semmi nyomás az irányítón, így nem jött ki annyira,hogy mennyivel jobb az átlagnál a LOB!
A PM téma teljesen off? 😀 Ember, a játékosaink is nyilatkozták,hogy identitást kellett szerzniük,mert ilyenek történnek,mint a PM interjú, hogy nem tisztelik a csapatot és a csapat élén a védelmet! Hogyan lenne ez off?

Mond az neked valamit,hogy a WR teljesen más poszt mint a CB?
Mondj nekem olyen elit WR-t aki számokban is csúcs közel volt, és ennek ellenére alig beszélt róla a média! Én ezzel szemben csak idénről több olyan példát tudok,hogy nagyon jó CB, aztán felé se néznek, mert kis csapatban játszik. Stanfordi diplomával nem hiszem,hogy egy plankton szintjén lenne, de megértem,hogy unszimpatikus, sokaknak az, nekem is sok lenne,ha nem a Hawksban játszana.

szerk: Néha Én is szívesen látnám,ha nem beszélne ennyit, pl szerencsétlen riporter azt sem tudta merre fusson... 😊 Vagy twitterre kivinni a dolgokat szerintem nem stílusos, de attól még bírom az ürgét, megosztó, de amíg jó odlalon áll, nekünk belefér.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sztem Sherman okosabb náladbraxa88
Az, hogy valaki okos, nem áll azzal összefüggésben, hogy mennyire értelmes. Szerintem. De ez megint hogy jön ide amúgy? Lehet okos ember is kőbunkó.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Meddig lesz ez még téma ? 😀
Sherm megosztó személyiség. Nem véletlenül erősítette fel ezeket a hangokat maga körül.
2 éve tudtad ,hogy jó a védelem, és sok jó fiatal játékost tud a soraiban Seattle-ben?
Nem!
Egy kis piacú frencsájzról beszélünk, egy olyan háttérrel,hogy amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!
Ez mind 2 évvel ezelőtt történt! Senki nem írt a Hawksról, pedig akkor is itt volt már Sherm, ET, Kancellár, Brandon.
Ahhoz,hogy elismerjék őket, Sherm felmérte, az kell,hogy a média figyelmébe kerüljön. Megtette az "Are U mad Bro?" sorral, onnantól tudatosan az előnyére fordítja a médiát.
Lehet nem szeretni, szerintem pont magasról tesz rá,hogy kinek tetszik és kinke nem.
Amíg PC engedi, addig csinálja.undisputedly
1. Ez addig lesz téma, amíg ad rá okot Sherman, hogy téma legyen. Akár tetszik, akár nem.
2. Tudtam, hogy jó védelem van itt, de ezek a játékosok most értek be igazán.
3. A PM dolog rohadtul off ide.
4. Ez, hogy az elismeréshez kell az ilyen baromság. Te tényleg elhiszed, amit leírsz ember? Érdekes, Calvin Johnson - maradjunk nála - se egy óriási piacon levő franchise játékosa. Elismerik? Igen. Miért? Mert letett az asztalra. Sherman ugyanúgy letett az asztalra, csak mellé egy plankton szintjén van agyilag, mert ez a viselkedés teljesen normálatlan.
5. Persze, Shermant nyilván nem érdekli, hogy mit szólnak róla az emberek. De attól még magáról állít ki bizonyítványt. Csinálja nyugodtan.szaba
sztem Sherman okosabb nálad
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Meddig lesz ez még téma ? 😀
Sherm megosztó személyiség. Nem véletlenül erősítette fel ezeket a hangokat maga körül.
2 éve tudtad ,hogy jó a védelem, és sok jó fiatal játékost tud a soraiban Seattle-ben?
Nem!
Egy kis piacú frencsájzról beszélünk, egy olyan háttérrel,hogy amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!
Ez mind 2 évvel ezelőtt történt! Senki nem írt a Hawksról, pedig akkor is itt volt már Sherm, ET, Kancellár, Brandon.
Ahhoz,hogy elismerjék őket, Sherm felmérte, az kell,hogy a média figyelmébe kerüljön. Megtette az "Are U mad Bro?" sorral, onnantól tudatosan az előnyére fordítja a médiát.
Lehet nem szeretni, szerintem pont magasról tesz rá,hogy kinek tetszik és kinke nem.
Amíg PC engedi, addig csinálja.undisputedly
1. Ez addig lesz téma, amíg ad rá okot Sherman, hogy téma legyen. Akár tetszik, akár nem.
2. Tudtam, hogy jó védelem van itt, de ezek a játékosok most értek be igazán.
3. A PM dolog rohadtul off ide.
4. Ez, hogy az elismeréshez kell az ilyen baromság. Te tényleg elhiszed, amit leírsz ember? Érdekes, Calvin Johnson - maradjunk nála - se egy óriási piacon levő franchise játékosa. Elismerik? Igen. Miért? Mert letett az asztalra. Sherman ugyanúgy letett az asztalra, csak mellé egy plankton szintjén van agyilag, mert ez a viselkedés teljesen normálatlan.
5. Persze, Shermant nyilván nem érdekli, hogy mit szólnak róla az emberek. De attól még magáról állít ki bizonyítványt. Csinálja nyugodtan.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
micsoda kép 😊
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amúgy Sherman nyilatkozatával a legnagyobb baj az, hogy tényleg nem ő a legjobb. Én nagyon bírom a pályán, de ő is zászlóvivője az utóbbi időben megfigyelhető jelenségnek, amiről Kurt Warner is beszélt nem rég az NFL Network-ön.szaba
Szerintem meg az a legnagyobb baj vele, hogy miert kell ezt egyaltalan mondogatni. Az, hogy O volt-e vagy sem, az mar mas kerdes.endorphyn
Nyilván ez a legnagyobb baj, csak próbáltam kicsit sarkítani. Hányszor hallottuk azt, hogy Calvin Johnson azt mondogatta volna, hogy ő a legjobb? Csak hogy egy példát hozzak, de számos másikat lehetne. Ilyen Dez Bryant-szinten van Sherman, ami elég elkeserítő.szaba
Meddig lesz ez még téma ? 😀
Sherm megosztó személyiség. Nem véletlenül erősítette fel ezeket a hangokat maga körül.
2 éve tudtad ,hogy jó a védelem, és sok jó fiatal játékost tud a soraiban Seattle-ben?
Nem!
Egy kis piacú frencsájzról beszélünk, egy olyan háttérrel,hogy amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!
Ez mind 2 évvel ezelőtt történt! Senki nem írt a Hawksról, pedig akkor is itt volt már Sherm, ET, Kancellár, Brandon.
Ahhoz,hogy elismerjék őket, Sherm felmérte, az kell,hogy a média figyelmébe kerüljön. Megtette az "Are U mad Bro?" sorral, onnantól tudatosan az előnyére fordítja a médiát.
Lehet nem szeretni, szerintem pont magasról tesz rá,hogy kinek tetszik és kinke nem.
Amíg PC engedi, addig csinálja.undisputedly
Kb az NFL Miley Cyrusa, csak O legalabb jol jatszik 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy Sherman nyilatkozatával a legnagyobb baj az, hogy tényleg nem ő a legjobb. Én nagyon bírom a pályán, de ő is zászlóvivője az utóbbi időben megfigyelhető jelenségnek, amiről Kurt Warner is beszélt nem rég az NFL Network-ön.szaba
Szerintem meg az a legnagyobb baj vele, hogy miert kell ezt egyaltalan mondogatni. Az, hogy O volt-e vagy sem, az mar mas kerdes.endorphyn
Nyilván ez a legnagyobb baj, csak próbáltam kicsit sarkítani. Hányszor hallottuk azt, hogy Calvin Johnson azt mondogatta volna, hogy ő a legjobb? Csak hogy egy példát hozzak, de számos másikat lehetne. Ilyen Dez Bryant-szinten van Sherman, ami elég elkeserítő.szaba
Meddig lesz ez még téma ? 😀
Sherm megosztó személyiség. Nem véletlenül erősítette fel ezeket a hangokat maga körül.
2 éve tudtad ,hogy jó a védelem, és sok jó fiatal játékost tud a soraiban Seattle-ben?
Nem!
Egy kis piacú frencsájzról beszélünk, egy olyan háttérrel,hogy amikor Manninghez bejelentkezett PC és JS, és elutaztak talán Denverbe, PM egyszerűen nem volt hajlandó találkozni velük. Beszélni. Szót váltani!
Ez mind 2 évvel ezelőtt történt! Senki nem írt a Hawksról, pedig akkor is itt volt már Sherm, ET, Kancellár, Brandon.
Ahhoz,hogy elismerjék őket, Sherm felmérte, az kell,hogy a média figyelmébe kerüljön. Megtette az "Are U mad Bro?" sorral, onnantól tudatosan az előnyére fordítja a médiát.
Lehet nem szeretni, szerintem pont magasról tesz rá,hogy kinek tetszik és kinke nem.
Amíg PC engedi, addig csinálja.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy Sherman nyilatkozatával a legnagyobb baj az, hogy tényleg nem ő a legjobb. Én nagyon bírom a pályán, de ő is zászlóvivője az utóbbi időben megfigyelhető jelenségnek, amiről Kurt Warner is beszélt nem rég az NFL Network-ön.szaba
Szerintem meg az a legnagyobb baj vele, hogy miert kell ezt egyaltalan mondogatni. Az, hogy O volt-e vagy sem, az mar mas kerdes.endorphyn
Nyilván ez a legnagyobb baj, csak próbáltam kicsit sarkítani. Hányszor hallottuk azt, hogy Calvin Johnson azt mondogatta volna, hogy ő a legjobb? Csak hogy egy példát hozzak, de számos másikat lehetne. Ilyen Dez Bryant-szinten van Sherman, ami elég elkeserítő.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Srácok, majd elfelejtettem, Harvin elvileg játszhat a döntőben!
Kérdés: Vajon mennyire érzi magát kirekesztettnek?
Nem volt részese a meccseknek, a vér és verejték nem tőle jött,hanem azoktól akik huszad annyit sem kerestek ebben az évben mint Ő, pedig mérhetetlenül többet tettek a csapatért, akik kiállták a kritikát,hogy nem jó a WR sor.
Band of Brothers című, ii. vh-ról szóló , már-már klasszikus HBO mini szériában volt egy jelenet amikor a Normandiát is megjárt bajtársukat nézték ki az amerikai katonák amiért a francia arcvonalakon nem volt velük, mert sérülés miatt visszavonták a kórházba, majd miután újra felépült és csatlakozott a századhoz, "kevesebb" volt a többieknél.

Kérdezték Baldwint a meccs után erről, majdnem kibukott belőle egy hasonló gondolatmenetre épülő válasz. Szóval Harvin, aki viszi a pénzt, és a hype.ot, de semmit nem tett a csapatért (persze nem rajta múlt), hogyan kezeli ezt egy stáb?undisputedly
Profin. Másképp nem is lehet. Harvin egy hatékony fegyvere lehet ennek az offense-nek, ezt azért láthattuk azon az 1,45 meccsén. Ha pályára lehet küldeni, és ezzel akár csak lekötni a Broncos cover-t, úgy kell tenni. Akár nyerő ember is lehet a döntőben. Persze lehet hogy nem. De profi hozzáállást várok. És Baldwinnal hosszabbítani kell minden áron. Akár Tate kárára is.Medvepapa
Kb az összes locker room videót láttam ami elérhető, presskonfokkal együtt, és én azt mondom,hogy a játékosok, főleg az elkapók nem fogják ilyen egyszerűen felfeogni.
Nekik a SB kb a sportéletük legnagyobb , talán vissza nem térő pillanata. Ha jön valaki aki semmit nem tett(idézőjelben) eddig a csapatért és elveszi előled a snap számot... hát...

Amúgy láttátok Kearse locker room nyilatkozatát? Ritka ellenszenves az ürge 😀undisputedly
Én láttam, igen cserébe Baldwin és Trubin nagy arc. Mebane viszont küzd a szavakkal rendesen. 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amúgy Sherman nyilatkozatával a legnagyobb baj az, hogy tényleg nem ő a legjobb. Én nagyon bírom a pályán, de ő is zászlóvivője az utóbbi időben megfigyelhető jelenségnek, amiről Kurt Warner is beszélt nem rég az NFL Network-ön.szaba
Szerintem meg az a legnagyobb baj vele, hogy miert kell ezt egyaltalan mondogatni. Az, hogy O volt-e vagy sem, az mar mas kerdes.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy Sherman nyilatkozatával a legnagyobb baj az, hogy tényleg nem ő a legjobb. Én nagyon bírom a pályán, de ő is zászlóvivője az utóbbi időben megfigyelhető jelenségnek, amiről Kurt Warner is beszélt nem rég az NFL Network-ön.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sportgeza megmondja: Úgy üvöltözött élőben, levették műsorról
 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/01/20/elborult_sherman_agya/

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, majd elfelejtettem, Harvin elvileg játszhat a döntőben!
Kérdés: Vajon mennyire érzi magát kirekesztettnek?
Nem volt részese a meccseknek, a vér és verejték nem tőle jött,hanem azoktól akik huszad annyit sem kerestek ebben az évben mint Ő, pedig mérhetetlenül többet tettek a csapatért, akik kiállták a kritikát,hogy nem jó a WR sor.
Band of Brothers című, ii. vh-ról szóló , már-már klasszikus HBO mini szériában volt egy jelenet amikor a Normandiát is megjárt bajtársukat nézték ki az amerikai katonák amiért a francia arcvonalakon nem volt velük, mert sérülés miatt visszavonták a kórházba, majd miután újra felépült és csatlakozott a századhoz, "kevesebb" volt a többieknél.

Kérdezték Baldwint a meccs után erről, majdnem kibukott belőle egy hasonló gondolatmenetre épülő válasz. Szóval Harvin, aki viszi a pénzt, és a hype.ot, de semmit nem tett a csapatért (persze nem rajta múlt), hogyan kezeli ezt egy stáb?undisputedly
Profin. Másképp nem is lehet. Harvin egy hatékony fegyvere lehet ennek az offense-nek, ezt azért láthattuk azon az 1,45 meccsén. Ha pályára lehet küldeni, és ezzel akár csak lekötni a Broncos cover-t, úgy kell tenni. Akár nyerő ember is lehet a döntőben. Persze lehet hogy nem. De profi hozzáállást várok. És Baldwinnal hosszabbítani kell minden áron. Akár Tate kárára is.Medvepapa
Kb az összes locker room videót láttam ami elérhető, presskonfokkal együtt, és én azt mondom,hogy a játékosok, főleg az elkapók nem fogják ilyen egyszerűen felfeogni.
Nekik a SB kb a sportéletük legnagyobb , talán vissza nem térő pillanata. Ha jön valaki aki semmit nem tett(idézőjelben) eddig a csapatért és elveszi előled a snap számot... hát...

Amúgy láttátok Kearse locker room nyilatkozatát? Ritka ellenszenves az ürge 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben isteni szikraként eszembe jutott hogy relikvia helyett hol lesz helye annak a tippszmiksz nyereménynek. Nyitottam egy perselyt Seattle - London felirattal :cool:
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Srácok, majd elfelejtettem, Harvin elvileg játszhat a döntőben!
Kérdés: Vajon mennyire érzi magát kirekesztettnek?
Nem volt részese a meccseknek, a vér és verejték nem tőle jött,hanem azoktól akik huszad annyit sem kerestek ebben az évben mint Ő, pedig mérhetetlenül többet tettek a csapatért, akik kiállták a kritikát,hogy nem jó a WR sor.
Band of Brothers című, ii. vh-ról szóló , már-már klasszikus HBO mini szériában volt egy jelenet amikor a Normandiát is megjárt bajtársukat nézték ki az amerikai katonák amiért a francia arcvonalakon nem volt velük, mert sérülés miatt visszavonták a kórházba, majd miután újra felépült és csatlakozott a századhoz, "kevesebb" volt a többieknél.

Kérdezték Baldwint a meccs után erről, majdnem kibukott belőle egy hasonló gondolatmenetre épülő válasz. Szóval Harvin, aki viszi a pénzt, és a hype.ot, de semmit nem tett a csapatért (persze nem rajta múlt), hogyan kezeli ezt egy stáb?undisputedly
Profin. Másképp nem is lehet. Harvin egy hatékony fegyvere lehet ennek az offense-nek, ezt azért láthattuk azon az 1,45 meccsén. Ha pályára lehet küldeni, és ezzel akár csak lekötni a Broncos cover-t, úgy kell tenni. Akár nyerő ember is lehet a döntőben. Persze lehet hogy nem. De profi hozzáállást várok. És Baldwinnal hosszabbítani kell minden áron. Akár Tate kárára is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, majd elfelejtettem, Harvin elvileg játszhat a döntőben!
Kérdés: Vajon mennyire érzi magát kirekesztettnek?
Nem volt részese a meccseknek, a vér és verejték nem tőle jött,hanem azoktól akik huszad annyit sem kerestek ebben az évben mint Ő, pedig mérhetetlenül többet tettek a csapatért, akik kiállták a kritikát,hogy nem jó a WR sor.
Band of Brothers című, ii. vh-ról szóló , már-már klasszikus HBO mini szériában volt egy jelenet amikor a Normandiát is megjárt bajtársukat nézték ki az amerikai katonák amiért a francia arcvonalakon nem volt velük, mert sérülés miatt visszavonták a kórházba, majd miután újra felépült és csatlakozott a századhoz, "kevesebb" volt a többieknél.

Kérdezték Baldwint a meccs után erről, majdnem kibukott belőle egy hasonló gondolatmenetre épülő válasz. Szóval Harvin, aki viszi a pénzt, és a hype.ot, de semmit nem tett a csapatért (persze nem rajta múlt), hogyan kezeli ezt egy stáb?
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀Montana
es nem rakta hozza, hogy "jajj, csak nehogy serules legyen"? 😀endorphyn
És egyszer se mondta hogy Jamaal Charles 😀Montana
az lehetetelen!! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀Montana
es nem rakta hozza, hogy "jajj, csak nehogy serules legyen"? 😀endorphyn
És egyszer se mondta hogy Jamaal Charles 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀Montana
es nem rakta hozza, hogy "jajj, csak nehogy serules legyen"? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.Helmut Zimmer
4 és 6-ra hívott passz döntött a végén,ez volt a kulcs..így írtam..de mindegy is😊
A magyar közvetítés legnagyobbja az volt mikor egy csinos hóksz fant raktak a képernyőre..
Ricsi reakciója:"Jó CUCC" 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Endo kolegát mélyen tisztelve, és főelg azért mert igaza is van ezen felül, megpróbálom átfordítani szakmai szóváltássá ezt, ha már nem vagy hajlandó Pm-ben folytatni.

1. GB ellen hajszálon múlt a cserék cseréi ellen. Igazából erre azt mondhatná egy 9ers fan, hogy ítéletidő volt, és azt kell megverni aki szembe jön, ráadásul idegenben is volt a csapat.
Ez egy értelmes érv, viszont én mint Hawks fan azt láttam,hogy szerencsétlen Raji(?) sántítva megy Capy fiú után, úgy,hogy már a védelemben alig volt ember. Azon Capy fiú után, aki akkor is dobott egy csóker INT-et, annyi szerencséje volt,hogy az egyébként easy elkapást dropolta a védő.

2. El is érkeztünk Capy fiúhoz. Elhiszem,hogy szar lenyelni,mert a csapatod irányítója, de ha szakmai szemmel próbálod nézni, rájössz,hogy a zsebből történő passz, sőt az egész zsebbeli jelenléte átlagon aluli. Azt szerintem kevesen vitatják,hogy a ligában jelenleg az ő futásai a legveszélyesebbek, mert olyan rakétái vannak, amikkel más Qb nem bír, DE van előtte egy elit fal, és még így sem tud a zsebből irányítani, homály INT-eket dob meg fumblikat szór.
Meccs utáni nyilatkozata: "rajtam ment el, nem lehet ennyi labdát eladni"
Még Joe Montana is megszólalt a héten, és elmondta,hogy nem a legjobb a zsebben, és fejlődnie kell!

3. Hárbó paraszt, legalább akkora mint Sherm, viszont ahogyan Sherm is elit a posztján, úgy Hárbó is. Itt nem tudom mi kivetnivalót találsz, pont azt írtam,hogy nagyon szimpatikusat nyilatkozott az alagútban.

Az ,hogy elgépelt betűkre vadászol, az meg jó játék lehet, inkább nem válaszolok rá 😊undisputedly
Kedves Undi!
Komolyan mondom nem értelek..a tegnapi meccs után azzal foglalkozol hogy Kaep mennyire rossz QB?

1.Láttad a GB elleni meccset?Kaep igenis nagyot játszott,futott 98 yardot,passzolt 227 yardot TD passza volt..ebből te csak az intet látod,bár a szavaid alapján ti simán nyertetek volna a tundrán..megnéztem volna!

2.Ligaelit védelem ellen játszottunk,23 pontot tettünk a táblára,végig kontrolláltuk a meccset.Kaep 196 Yard 1 TD 0 Int.Igaz hogy csak 15 yardot futott de egy rövid TD is volt benne.

3.Harbró akkora paraszt mint Sherman??Ezt te se gondolod komolyan..

Tegnapi meccset már mindenki körülírta elemezte..a 4 és 6-ra hívott TD passz döntött a végén,az volt a kulcs,bár ehhez kellett Rodgers nagy napja is...igaz hogy Kaep nem egy top 5 QB a zsebből,ettől függetlenül van stílusa,rendszere és sok csapat földhözverné a seggét ha csak ilyen QB-jük lenne.

Jók voltatok tegnap,megérdemlitek az SB szereplét,de mi is emelt fővel jöhettünk le a pályáról,semmi szégyenkeznivalónk nincs!
Go Niners!Montana
Jó!
Nem egy 4, és 6 ra hívott passz döntött. Ne most, és főleg ne itt beszéljük meg, hogy Kaep miért nem jó QB. Ott a 9-ers topic!

Srácok!
Papám elküldte a magyar közvetítést, és kezdi kiverni a biztit. szerencsére megyek melózni. majd este megnézem.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mi is emelt fővel jöhettünk le a pályáról,semmi szégyenkeznivalónk nincs!
Go Niners!Montana
Ezzel mindenki egyetert!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
egy kis fan vizual ebedidore 😊



12th man Red Bluff, Ca




Seattle Waterfront 1/17/14



-- TIME I'AM! --