Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ááááááá... nem tudom, hogy fogok fent maradni... 4kor kell kelnem melóba menni, de hát lefeküdni sem fogok tudni... ha holnap megszakadok, akkor is megnézem ma a meccset... ez lesz az én 12th man áldozatom, amit hozok 😀

GO HAWKS!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Gameday baby!rantotthus
The Day of War!😊
Ha a védelem hozza a szokásost akkor nem lehet baj.Szerintem a nyerő ember Baldwin lesz, és Russ élete egyik legjobbját nyújtja majd.
Go Hawks!

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Timberlake elment Seattlebe es mi lett belole. Neznek egy hasonlo Steel Panther videot is 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Gameday baby!
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
CNN - Unguarded: Russel Wilson
 edition.cnn.com/video/data/2.0/video/sports/2014/01/10/beating-the-odds.cnn.htmlgaben
Remélem megnyeri az apjának!
- és nekünk

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Te Helmut, jobbra neztem a legfrissebb hirekbe es azt hittem, hogy Aprilis 1. -e van a bowl.hu -n 😀

"Zimmer a Vikings HC"endorphyn
Köszönet-nyilvánításaim a cikk alatt! 😊 Like ment!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
Ahogy a soccernél se szabadna a színészkedéseket, reklamálásokat annyival elintézni, hogy "ez benne van a játékban", úgy azt se gondolom, hogy a szándékos sérülésokozáshoz tapsikolni kellene az amfociban. Bush Harvinra mért fejtájéki ütése, majd az oldalvonali örömködés ritka paraszt jelenet volt, én pont azért szeretem nagyon ezt a sportot, mert az említett esetekre igen-igen ritkán látok itt példát. Szerencsére az nfl, ncaa és nfhs szabályalkotóinak van annyi esze, hogy belássa ezeket a problémákat és tegyenek is ellene.baggio
Tök igazad van!Helmut Zimmer
Na és persze ki hisz Paytonnak az 1 éves kényszerpihije után. Nagyon jó HC, de mint ember nálam rég leírta magát. A gyenge pontok kereséséről pedig csak annyit, hogy ezek az emberek ebből élnek. Nincs más. A nagy ütközések beleférnek, mert ez a játék egyik lényegi eleme, de a szándékos sérülés okozása az bűncselekmény. Nehezen tudok túllépni a dolgon, mert Harvin nagyon kellett volna vasárnap.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
A mérkőzést szerencsére a pályán vívják, dehát azért vannak a topicok, hogy mindenki megtatálja a szerepét a háborúban. Szeretettel küldöm az alábbi képet:
Helmut Zimmer
Azért a meccs közben nyitott topicba szerintem nem merek majd bemenni 😀. Elég lesz a meccset nézni.Stopyt
Szerintem a közös béke kedvéért erősen moderált lesz!Helmut Zimmer

Úgy legyen 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
Ahogy a soccernél se szabadna a színészkedéseket, reklamálásokat annyival elintézni, hogy "ez benne van a játékban", úgy azt se gondolom, hogy a szándékos sérülésokozáshoz tapsikolni kellene az amfociban. Bush Harvinra mért fejtájéki ütése, majd az oldalvonali örömködés ritka paraszt jelenet volt, én pont azért szeretem nagyon ezt a sportot, mert az említett esetekre igen-igen ritkán látok itt példát. Szerencsére az nfl, ncaa és nfhs szabályalkotóinak van annyi esze, hogy belássa ezeket a problémákat és tegyenek is ellene.baggio
Tök igazad van!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
A mérkőzést szerencsére a pályán vívják, dehát azért vannak a topicok, hogy mindenki megtatálja a szerepét a háborúban. Szeretettel küldöm az alábbi képet:
Helmut Zimmer
Azért a meccs közben nyitott topicba szerintem nem merek majd bemenni 😀. Elég lesz a meccset nézni.Stopyt
Szerintem a közös béke kedvéért erősen moderált lesz!
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
A mérkőzést szerencsére a pályán vívják, dehát azért vannak a topicok, hogy mindenki megtatálja a szerepét a háborúban. Szeretettel küldöm az alábbi képet:
Helmut Zimmer
Azért a meccs közben nyitott topicba szerintem nem merek majd bemenni 😀. Elég lesz a meccset nézni.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
A mérkőzést szerencsére a pályán vívják, dehát azért vannak a topicok, hogy mindenki megtatálja a szerepét a háborúban. Szeretettel küldöm az alábbi képet:
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csapatok nagy része utazik az ellenfelek egészségére sztem. így jártunk, mi is ütöttünk már ki, tőlünk is fognak.

viszont teória elmélet: megverjük a ninerst, SB utolós pillanatban átmegy a vizsgálatokon Percivál, és 200 totál yardos meccsel zár, megnyerjük a super bowlt. nem ez lenne a legszebb történet a világon? pont leszarnám akkor h egy meccsért fizettünk ki 12 millát neki.

u.i. persze van az ellentetje, hogy kikapunk a hétvégén is, de ezzel nem akarok foglalkozni 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
CNN - Unguarded: Russel Wilson
 edition.cnn.com/video/data/2.0/video/sports/2014/01/10/beating-the-odds.cnn.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
arra gondolsz amikor RG3 futásánál hagytuk hadd menjen ki oldalvonalon kívűlre és nem ütöttük meg. és így 2-3 plusz yardot hozott, de ütést nem kapott. keményen vadásztukbraxa88
Nem..arra gondoltam mikor Irwin "véletlenül" felöklelte a már lehajtott fejjel visszasétáló Robert-et!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
Ahogy a soccernél se szabadna a színészkedéseket, reklamálásokat annyival elintézni, hogy "ez benne van a játékban", úgy azt se gondolom, hogy a szándékos sérülésokozáshoz tapsikolni kellene az amfociban. Bush Harvinra mért fejtájéki ütése, majd az oldalvonali örömködés ritka paraszt jelenet volt, én pont azért szeretem nagyon ezt a sportot, mert az említett esetekre igen-igen ritkán látok itt példát. Szerencsére az nfl, ncaa és nfhs szabályalkotóinak van annyi esze, hogy belássa ezeket a problémákat és tegyenek is ellene.baggio
Természetesen nem azt írtam hogy nem volt szándékos vagy szabálytalan,csak azt hogy ez egy ilyen sportág.sok hasonló eset volt már és még lesz is az NFL-ben.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
Ahogy a soccernél se szabadna a színészkedéseket, reklamálásokat annyival elintézni, hogy "ez benne van a játékban", úgy azt se gondolom, hogy a szándékos sérülésokozáshoz tapsikolni kellene az amfociban. Bush Harvinra mért fejtájéki ütése, majd az oldalvonali örömködés ritka paraszt jelenet volt, én pont azért szeretem nagyon ezt a sportot, mert az említett esetekre igen-igen ritkán látok itt példát. Szerencsére az nfl, ncaa és nfhs szabályalkotóinak van annyi esze, hogy belássa ezeket a problémákat és tegyenek is ellene.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azert a LOB múltját (49ers ellen volt pld egy eset amikor talan Davist fejelte ki Kancellar a meccsből) es a Tate vs Lee esetet tekintve nálam ez a szegény Harvint levadasztak eset minimum megmosolyogtató.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
???? !!!!
We want Haromt back 😛 😀 😕 😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)Montana
arra gondolsz amikor RG3 futásánál hagytuk hadd menjen ki oldalvonalon kívűlre és nem ütöttük meg. és így 2-3 plusz yardot hozott, de ütést nem kapott. keményen vadásztuk
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
Lehet hogy lehurrogtok,de én erre azt mondom hogy ez egy ilyen sportág.Keresik a gyenge pontokat és ha tudják hogy egy játékos sérüléssel játszik akkor rá is fognak menni!Ez általános dolog szerintem mindenhol,és ha már pont ti említitek ezt akkor emlékeztek RG III-ra a tavalyi PO-ban?Ott is vadászták valakik 😀(ebbe ne menjünk bele csak példa volt)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
bar lehet magyarázni, de nekem tök egyértelmű volt, hogy vadasztak rá. fejpenz - nem fejpenz, én egy olyan edzőt vagy játékost, aki ilyet csinál, azt örökre eltiltanam. nincs bocsánat, mások életével játszik. csapattol függetlenül. persze mondhatjuk, hogy lob mit csinál, de azért ott egy - két dologtól eltekintve meg bőven vallalhatonak tartom a viselkedésüket. Most már mindegy, nyilván nehezen bizonyítható, meg gagyi rinyalasnak tunik, meg nem illik felhozni, de nekem itt ment el a saints felé lévő szimpatiam. pontosabban pár játékos meg az asszisztencia felé. lehet, hogy felnyomorekot csináltak Harvinbol, lehet, hogy nem. szimplán gáz volt. és mit érték el vele? Semmit, mert meg csak a meccset sem nyertek meg. Nem is érdemes ezen rágódni, mások majd úgyis jól cafoljak, meg magyarázzák. Lelkük rajta.endorphyn
atapapa is incoming in 3, 2, 1.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.garrett27
bar lehet magyarázni, de nekem tök egyértelmű volt, hogy vadasztak rá. fejpenz - nem fejpenz, én egy olyan edzőt vagy játékost, aki ilyet csinál, azt örökre eltiltanam. nincs bocsánat, mások életével játszik. csapattol függetlenül. persze mondhatjuk, hogy lob mit csinál, de azért ott egy - két dologtól eltekintve meg bőven vallalhatonak tartom a viselkedésüket. Most már mindegy, nyilván nehezen bizonyítható, meg gagyi rinyalasnak tunik, meg nem illik felhozni, de nekem itt ment el a saints felé lévő szimpatiam. pontosabban pár játékos meg az asszisztencia felé. lehet, hogy felnyomorekot csináltak Harvinbol, lehet, hogy nem. szimplán gáz volt. és mit érték el vele? Semmit, mert meg csak a meccset sem nyertek meg. Nem is érdemes ezen rágódni, mások majd úgyis jól cafoljak, meg magyarázzák. Lelkük rajta.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Harvin így már tényleg nagy fogás volt. A Szenteknek pedig nem bocsátom meg, hogy szándékosan levadászták. Mondhatnánk, hogy ez egy ilyen sport, blablabla, de a múltból kiindulva nálam nagyon kilóg a lóláb.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Harvin out, Kearse 100+ yard, 1 TD, köszi puszi. 😊Medvepapa
ámen 😊