Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Hihetetlen mérkőzés volt,ahol egy brutális Ninerst győztünk le.Rogers volt a gyenge pontjuk és RW rendre inkább az ő oldalát kereste,ha éppen nem Smithéktől menekült.Off fal nem meglepetésre megint nem tudott tudása felett teljesíteni, sajnos ezért rengeteg problémánk volt.Azt sem értem hogy annyi videózás és stb. után miért kell eltelnie az első halfnak hogy rájöjjünk arra hogy Kap jól fut?!
A második félidőre aztán már az lett amit vártam és fejben jobban bírtuk ezt a mérkőzést.Nagyon nagy fegyvertény volt legyőzni a riválisunkat,ami elég erőt kell hogy adjon az első SB győzelemhez.Ja és Bowmant én is nagyon sajnálom,remélem mielőbb visszatér majd a pályára.
Shut 'em Like Sherman!!😊
Go Hawks!!

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014


Sajnos nem sikerült jegyet szereznem srácok, amiért megérte volna lemenni, az 2-3 ezer dollár körül mozgott, szóval jövőre, de akkor szinte biztosan 😊

Meccsről, és a 9ers trollokról: 😀 😀

Tök nincs értelme összehasonlítani az ötszörös SB győztes kalifornia csapatát egy isten háta mögötti város soha semmit nem nyert csapatával népszerűségben....he7edik
zokogjatok... petey
1.Volt valakiben kétség? Ez a 9ers éppenhogy megverte a 3. csapattal becsülettel kűzdő GB-t, majd áttolták őket a Panthers ellen,szóval abszolút papírforma eredmény született, főleg akkor ha figyelembe vesszük,hogy nálunk van a lehjobb corner, nekik meg meg középszer a Rákfa 😀

2 Vick>Capy fiú. Vedd el a futást a sráctól, és jönnek az INT-ek, meg a fumblik mert semmi zsebbeli jelenléte nincs! Komolyan, mit mondjon az ember, ha már a legendás 9er Joe Montana is lenyilatkozza,hogy "van hová fejlődnie psszban".

3. Saját ostobaságunk majdnem a véget jelentette. Miért nem tettünk rá egy LB-t szpájnak?

4.. Bevell és PC majdnem "megölte" nekünk RW-t. Ez a konzervatív hívás, ez a passzoljunk 10-et filozófia nehezen feldolgozható egy Qb-nak. Nem kerülsz ritmusba, aztán általában ott állsz a 4. negyedben, és egy létfontosságú 3. down-t kell megpasszolnod.
ezen kívül a rengeteg rollout a legelcseszettebb ötlet, amikor ennyire jó LB sor van a túloldalon, és ők nem restek kémkedni RW-n!

5. Sherm egy manipulátor Zseni 😀 Végignéztem a sajtótájékoztatóját, hihetetlen a pali 😀

6. Szerencsétlen falemberük és Bowman elég csúnyán szállt ki a játszmából, de ezek benne vannak, jobbulást nekik!

7. Habjószájú Jimmy nőtt a szememben a meccs utáni nyilatkozatával. Szerencsétlent Pam Oliver még jól meg is sz@patta egy olyan kérdéssel, hogy:
"milyen érzés megint a cél előtt elbukni" 😀 Komolyan, hogy kérdezhetsz ilyet? 😀
több mint 10 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Gratulálok én is, nagy meccset nyertetek meg. A végén küzdöttetek amikor kellett, nekünk pedig akkor csúsztak be a hibák. Sherman miatt talán drukkolnék is nektek a SB-ban, bár elsősorban remek meccset szeretnék látni és végül ki tudja melyik csapat pártjára állok meccs közben.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hajrá!
PC miatt örülök!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
:')
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Grat a Superbowlba jutáshoz, remélem ebben is lemásolunk titeket pár év múlva.

Kíváncsi leszek Goodell mekkora összeggel vágja meg Shermant a meccs utáni alakításáért. Izmos 5 számjegyre tippelek. Minimum.iktriad
... mekkora siránkozás lenne, ha mondjuk emiatt (mondjuk akkor már inkább a choke sign miatt) eltiltanák az SB-ről. Mondjuk nem fogják, hálisten😊

Ahhoz képest egészen komoly alakítás volt az O részéről, hogy az első félidő leginkább abból állt, hogy Wilson bújócskázott a 49ers védelemmel a backfielden, inkább kevesebb sikerrel 😊
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Hopp-hopp egy Super Bowl!

Azt hiszem Sherm elég hatékony volt a meccsen, kivárta türelemmel mire rá kerül a sor Keapnél.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Uristen, el se hiszem!!! 😀 A masodik Seahawks Superbowlt fogom nezni! Nyernunk kell!!

Gratula a Frisconak, uber kemeny ellenfel!!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ez mekkora meccs volt emberek!!! Az ideget belém verték az elején hogy hagyták Kaep-et futkározni, de a végére csak sikerült elbizonytalanítani, a DEF pedig befejezte a dolgot. RW lábon kihordott vagy 3 agyonverést, úgyhogy lesz mit kipihennie.
Már nem tudom ki emlegette, hogy ha nincs Harvin, akkor jön majd Kearse. És jött. 4. és 7-re ha jól emlékszem. Ilyen támadófallal és WR sorral döntőt játszani, ez a nem semmi.
Innen is gratulálok a Frisconak, mert sportszerű de kemény derbit játszottunk és jobbulást kívánok Bowman-nek. Az a térdelhajlás erősen emlékeztetett RG III tavalyi sérülésére. Rossz volt nézni.
Innentől már tényleg sikeres a szezon, a döntőn pedig bármi lehet. Játsszunk nyugodtan aztán szálljunk partra az Omahán! Az "öreg" PM sem sebezhetetlen. Ezek után miért ne mernénk nagyot álmodni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bölcs gyerek ez a Sherman.
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 vine.co/u/1036918635509473280
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow. Nagyon költséghatékonyak vagytok. Még.
"Seahawks QB Russell Wilson made $526,217 during 2013 season. Broncos QB Peyton Manning made $882,353 per week (even the bye) in 2013."
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Gratula, félelmetes brigád van itt is. Barátnőm aki élete 2. meccsét nézte végig kijelentette hogy rémisztő arcok vannak itt és biztos nagyon rossz ellenetek játszani 😀 TRUE! Denverrel meg felmossátok a Metlife-ot!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Superbowlba jutáshoz, remélem ebben is lemásolunk titeket pár év múlva.

Kíváncsi leszek Goodell mekkora összeggel vágja meg Shermant a meccs utáni alakításáért. Izmos 5 számjegyre tippelek. Minimum.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Gratulálok srácok,félelmetes csapatotok van,sok sikert az SB-hez!Nekünk sajnos vannak gondok a sec-be,így jogosan mentetek tovább és van bőven esélyetek a Denver ellen.Bowman remélem mihamarabb felépül és jövőre újrajátszuk ezt meccset😉
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Sherman te büdösgyökér, hogy én mennyire szeretlek. 😀Mad
Ne beszéljetek már róla megmondta!!!
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Sherman te büdösgyökér, hogy én mennyire szeretlek. 😀

@KJuraszik
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Szép volt srácok, az utolsó negyedet nagyon megnyomtátok. Ha nem lett volna a végén ennyire unszimpatikus Sherman, még nektek is drukkolnék a SB-n 😛
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Gratula a csapatotoknak, nagy csata volt! Sok sikert az SB-n!!! (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Gratula Uraim, most már nyerjétek meg az SB-t!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Gratulálok a győzelemhez! Ma a Hawks volt a jobb! Sok sikert a SB-ban, én Nektek szurkolok! 😉
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
mindenidők


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat a csapatnak. Miután mi kiestünk egyől nektek kezdtem drukkolni, és így hogy mr. Muskle kiejtésével, ez most mégszebb! Mostmár be kell fejezni még egy győzelemmel. Go Lynch & the legion of boom!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Gratulálok, erre számítottam, mocskos nagy battlepetey
Hát az volt baszki 😊. Nagyon szép volt..ááááh még most se birok magammal. Az biztos,hogy akárki nyert volna innen az megérdemli,hogy eltegye a Broncost láb alól! Ez a rivalizálás ami még nagyobbá teszi a játékot (és itt most nem arra az egy két balfaszra gondolok aki kukoricát dobált).