Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Hát ez nagyon életszerű 😀 Főleg Sherman tesójának szájából. Véletlenül nem egy újszülött bébifókával akart rátámadni?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Nem tudom volt e olyan Hawksos aki azt hitte, hogy egy Colin Kapernick GW driveot fog vezetni a legjobb D ellen egy Conference Finalben. A srácnak annyi köze van egy GW drivehoz ilyen esetben, mint nekem a mikroökonómiához.
Duff
Hát pont afelé tartott, de úgy gondolta bevállalja azt a passzt, pedig volt még 3 TO és 30 mp a 30 yardról. amúgy már többször megoldotta fyi pont ellenetek is, szóval konyítasz a mikróhoz, csak hogy tudd😀

amúgy nem tudom amikor Kancellár leütközte VD-t az miért volt incomplete.
király lesz ez így a következő 5 évre, hihetetlen milyen utat járt be a West 3 év alatt.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.
1. TE Zach Miller $11,000,000
2. WR Sidney Rice $9,704,725

3. OL Russell Okung $9,540,000
4. RB Marshawn Lynch $8,500,000
5. DE Chris Clemons $8,166,666
6. DE Red Bryant $7,600,000

7. OL Max Unger $6,000,000
8. DT Brandon Mebane $5,200,000
9. WR Percy Harvin $4,904,375
10. DE Michael Bennett $4,800,000braxa88
Red cut vszeg kizárt... Rizsa nem játszott jól, de amíg fenn volt Wilson magabiztosabb volt.
Miller luxus arra, amire tartjuk, pedig milyen jó kis játékos!
Lynchel mi lesz azt nem tudom?! Persze alap, innen vonul vissza, de JS+PC bármikor képes furcsát dönteni. Bennett nagyon bejött, Mebane kiemelkedő, Unger nemkülönben!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg egy apro megfigyeles, Paul G Allen-en mar a 4 felidoben latni lehetett a Conference Champions sapkat. O mar akkor tudta 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.braxa88
Igen, középen hirtelen nagyon sokan lettünk. Thurmond attól függ mennyit kér. Lane is jó lesz jövőre és kíváncsi vagyok Simonra is, talán elsz belőle valami.

Amúgy egy kis elismerést adjunk Kancellárnak. Kemény és szabályos foci iskolapéldája volt e 2 régi ismerős újfent találkozásaundisputedly
írtam pér hsz-el ezelőtt h mármár a liga legjobb SS-e.
amugy miért a legjobb a secondary? mert Sherman a legjobb CB, Thomas a legjobb FS és Chancellor a legjobb SS. Maxwell pedig felnő melléjük.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.braxa88
Igen, középen hirtelen nagyon sokan lettünk. Thurmond attól függ mennyit kér. Lane is jó lesz jövőre és kíváncsi vagyok Simonra is, talán elsz belőle valami.

Amúgy egy kis elismerést adjunk Kancellárnak. Kemény és szabályos foci iskolapéldája volt e 2 régi ismerős újfent találkozása:



És ami jön?

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.undisputedly
Baldwin RFA, szal ő is ráér
fontos FA még Thurmond is. McDonald és McDanied is fontos játékos, de jövőre visszatér Scruggs és Jesse Williams, és Jordan Hill is berobbanhat, hisz mikor játszott akkor elég jó volt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...Duff
A mi rendszerünkben nem kell Miller. Akármennyire is fáj kimondani, feláldozható. Még a pénze feléért sem érné meg, mert nem használja a rendszerünk úgy ahogyan kellene, amúgy meg az alapszakaszbeli legutolsó hazai TD-je, talán a Saints ellen... szóval látszott mennyire lassú.

Jó helyzetben vagyunk, mert a Tate-Baldwin-Bennett hármas van csak a fontos FA-k között.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.braxa88
Millert meg kéne tartani, csak jóval kevesebb zsetonért. Nem tudom, hogy esetleg akad-e olyan csapat aki hasonló cash-t kínál neki, mint amennyit most kap...

jah közbe észrevettem, hogy ez nem a lejárók... akkor lehet cut lesz ja.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kicsit előregondolkova:
ugye sok emberrel kell majd hosszabítani a következő 1-2 évben. megnyugtató h a top6bó 4 könnyedén cutolható.
1. TE Zach Miller $11,000,000
2. WR Sidney Rice $9,704,725

3. OL Russell Okung $9,540,000
4. RB Marshawn Lynch $8,500,000
5. DE Chris Clemons $8,166,666
6. DE Red Bryant $7,600,000

7. OL Max Unger $6,000,000
8. DT Brandon Mebane $5,200,000
9. WR Percy Harvin $4,904,375
10. DE Michael Bennett $4,800,000
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherman pro és kontra. Kövezzetek meg, szerintem Sherman nagyon is agyas fickó. Az, hogy bunkónak látszik, az jó részben külső máz, a médiának, a közönségnek és legfőképpen az ellenfélnek szól. Pontosan tudja mit csinál és a lényeg az ő esetében, hogy beszéljenek róla. Mindegy mit, csak beszéljenek. Persze dolgozik az adrenalin is, ez tény, aki sportolt valaha az tudja, hogy néha igenis ki tud jönni az állat még a legszelídebb emberekből is. Most mindenki vele van elfoglalva, így a célját többszörösen is elérte. Talán nem ő a legjobb CB a ligában (nálam egyébként igen), meg nagy a pofája/egója és büdös bunkó módon tud viselkedni, de ha most hirtelen szabad lenne vajon hány csapat akarna magának egy ilyen parasztot. Megsúgom, elég sok. Tegnap pedig jókor volt jó helyen és megyünk a SB-ba. Ez a lényeg.garrett27
Adrenalin? A PED 😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Hát először is én azzal kezdeném, hogy én szégyellem magam és kérek elnézést, a suttyók miatt akik Bowmant megdobálták. Ki kéne őket tiltani, Bowmannek pedig jobbulást!

Shermannal kapcsolatban, aki azt hiszi, azért csinálja ezt, mert egy buta paraszt, az szerintem teljesen el van tévedve. Meg lehet nézni, hogy viselkedik, amikor esetleg őt beszopatják. Amit tesz, azt teljesen tudatosan teszi, ezzel mentálisan gyengítve az ellenfelet, méghozzá jó okkal, hiszen elmondta, hogy Crabtree pofázott neki... Nem is gondolja komolyan ezt az "I'm the best CB in the world" dolgot, ez is csak a játszma része. Aki meg ennek és az egyéb dolgainak felül, az legyőzött, azaz Sherm elérte a célját.

A meccsről: Az első play után én valamiért éreztem, hogy megnyerjük. Első percben elkövetett fumble, szar játék, ezután szinte mindig az van, hogy csapat összeszedi magát. Szerencsétlenek is voltunk, a fumbleök végig nem hozzánk pattantak. Szerintem Wilson nem volt annyira jó, de rossz sem. Az O-line borzalmas, Lynch meg állat. A védelemről pedig csak áradozni lehet. Kicsit akkor inogtam meg amikor a második TD-jüket szerezték, de amikor átvettük a vezetést, onnantól kezdve tudtam, hogy megnyerjük. Nem tudom volt e olyan Hawksos aki azt hitte, hogy egy Colin Kapernick GW driveot fog vezetni a legjobb D ellen egy Conference Finalben. A srácnak annyi köze van egy GW drivehoz ilyen esetben, mint nekem a mikroökonómiához.

A super bowlban, hát szerintem nem mi vagyunk az esélyesek, az O-nak nagyon össze kell kapnia magát. Félidőben vesztésre álltunk úgy, hogy kopernikusz kőkemény 17yardot passzolt össze, Gore meg 1 yard alatti átlaggal repesztett. Harvin nagyon kell, sem Tate, sem Baldwin nem elsőszámú elkapó. Hú most Rice is nagyon jól jönne amúgy. Millert nem értem mi a pöcsért nem használjuk!

Avril és Bennett kibaszott jó játékosok, nagyon jó igazolások voltak! Nekik újra nagyot kell alakítani majd, a Denvernek a legjobb az O-fala talán. Ami még para, hogy egy Peyton Manning fog Byron Maxvell-re dobálni. Ez nagyon nem jó matchup...

SUPER BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWL O_O

Nincs valakinek olyan kézfogós gif-je, akár Lynch TD-je után, akár Sherman védekezése után? 😀
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sherman pro és kontra. Kövezzetek meg, szerintem Sherman nagyon is agyas fickó. Az, hogy bunkónak látszik, az jó részben külső máz, a médiának, a közönségnek és legfőképpen az ellenfélnek szól. Pontosan tudja mit csinál és a lényeg az ő esetében, hogy beszéljenek róla. Mindegy mit, csak beszéljenek. Persze dolgozik az adrenalin is, ez tény, aki sportolt valaha az tudja, hogy néha igenis ki tud jönni az állat még a legszelídebb emberekből is. Most mindenki vele van elfoglalva, így a célját többszörösen is elérte. Talán nem ő a legjobb CB a ligában (nálam egyébként igen), meg nagy a pofája/egója és büdös bunkó módon tud viselkedni, de ha most hirtelen szabad lenne vajon hány csapat akarna magának egy ilyen parasztot. Megsúgom, elég sok. Tegnap pedig jókor volt jó helyen és megyünk a SB-ba. Ez a lényeg.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sherman nem véletlenül csinálja a műsort, és amíg az ellenfelének a fejében ott van ezzel addig nem is hiába. Meg ilyen teljesítménnyel ezt lehet is. Pont abból látszik, hogy nem buta hogy a viselkedése sosem megy a játéka kárára, és nem fizikai agresszióban nyilvánul meg. Lehet nem szeretni, meg lehet parasztozni csak ez ebben a kérdésben teljesen irreleváns. Sherman nem függ senki véleményétől sem amíg így játszik. Megtervezte magát, és most ért a megvalósítás csúcsára. Mostantól figyelnek rá. Mindenki.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy Lynch futott TD -jenel azt neztem, hogy tok hasonlo a route mint anno a BEASTQUAKE RUN -nal. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
nekem csak egy dolog érdekes ebben a dologban, volt az offszezonban egy ilyen dolog, utána volt 2 regular meccs, Crabtree is játszott pl az utolsón. Ha tényleg erről szólt volna a dolog, akkor már ott lerendezte volna Sherman szvsz... Egyszerűbb erre fogni, mint elismerni, hogy paraszt, bunkó, köcsög voltam, és elnézést. Ja és gondolom az eszébe sem jut, hogy az ilyen magatartásnak hatására lehet popcorn show is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!Én nem ismerem se Shermant,se Crabet,de az alapján,amit tudok róluk számomra nehezen hihető a történet,persze az sem kizárható,hogy így történt.csrnyei
Egyébként Sherman is megerősíti "részben" a belinkelt írásban, hogy Arizonában volt egy eset, amiért nem kedveli Crabtreet. Nyilván erről van szó.Chargers LT
Ez igaz,az előbb olvastam a cikket,de mielőtt végleg pálcát törnénk bármelyikük felett én szívesen elolvasnám Crab véleményét is az ügyben(az objektivitás végett),a tényeket valószínűleg úgy sem tudjuk meg soha.Csak ennyit akartam,béke!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Sherman csak a mestertől tanult 😊 (egyébként valahogy így kellett volna lereagálni Erin-nek a dolgot)

Amúgy grat a továbbjutáshoz így lesz kinek szurkolni a SB-on.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!Én nem ismerem se Shermant,se Crabet,de az alapján,amit tudok róluk számomra nehezen hihető a történet,persze az sem kizárható,hogy így történt.csrnyei
Egyébként Sherman is megerősíti "részben" a belinkelt írásban, hogy Arizonában volt egy eset, amiért nem kedveli Crabtreet. Nyilván erről van szó.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
szép és jó, de pl. fórumfocin el se kezded a trash-t már pofáznak hogy nyugodjál le, itt meg Sherman a király. Neki szabad. Értem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!csrnyei
fűzővel kifelé facebook?Amadeus91
yep ...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!csrnyei
tehát insider info, nem holmi sajtós találta ki 😛braxa88
insider és valószínűleg teljesen elfogulatlan😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!csrnyei
fűzővel kifelé facebook?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!csrnyei
tehát insider info, nem holmi sajtós találta ki 😛
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Az offseasonben, Larry Fitzgerald jótékonysági eseményén Richard Sherman odament Michael Crabtreehez kezet fogni, Crabtree pedig bunyózni akart. Erre volt válasz az a bizonyos play a meccs végén és a pályán tett nyilatkozat Shermantől." ...ennyire (nem) volt paraszt Sherman, mondom ezt azoknak, akik tegnap szidták...bár ezt Richard tesója mondta 😊Chargers LT
Az információ Sherman tesójától származik szóval kezeljük a helyén!Én nem ismerem se Shermant,se Crabet,de az alapján,amit tudok róluk számomra nehezen hihető a történet,persze az sem kizárható,hogy így történt.