Seattle Seahawks

53 feliratkozó

több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
azért Polumbustól nem kell elszállni 😊 nekem is tetszett, jobb volt mint Staley a másik odalon akit Clemons agyonvert
de azért maradjunk a földön, lesznek itt még nagy pass rusherek, Denverben talán még nem.braxa88
Nem hinnem, hogy barki elszallt volna, csak arrol beszeltunk, hogy mennyire jobban teljesitett az elozetes varakozasoktol. Emberunk jo volt es varjuk vissza Okungot.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 558
azért Polumbustól nem kell elszállni 😊 nekem is tetszett, jobb volt mint Staley a másik odalon akit Clemons agyonvert
de azért maradjunk a földön, lesznek itt még nagy pass rusherek, Denverben talán még nem.

több mint 8 éve
Polombus kifejezetten jól játszott...talán még sosem mondtam de Jenningsel is elégedett vagyok 😀Mad
Bizony-bizony, jo volt a helyen. Amugy meg par hetet mondtak meg mult heten. Hassie mikor csinalt utoljara 23-bol 18 jo passzt? Ket TD dobast meg egy futast? Jojjon Okung, de ha Polumbus kesobb is igy jatszik, akkor maradjon.endorphyn
átrakjuk lockear helyére.a.kacsa
Nezzuk meg mit csinal a tovabbiakban es ugyis eldol.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
ez milyen rossz mar 😊

http://www.youtube.com/watch?v=xz8476X0Sew

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Okung várhatóan mikor épül fel? Polombus nem volt rossz, de azért nem ártana ha minél hamarabb bevethető lenne.Sebii
Polombus kifejezetten jól játszott...talán még sosem mondtam de Jenningsel is elégedett vagyok 😀Mad
Bizony-bizony, jo volt a helyen. Amugy meg par hetet mondtak meg mult heten. Hassie mikor csinalt utoljara 23-bol 18 jo passzt? Ket TD dobast meg egy futast? Jojjon Okung, de ha Polumbus kesobb is igy jatszik, akkor maradjon.endorphyn
átrakjuk lockear helyére.
több mint 8 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Okung várhatóan mikor épül fel? Polombus nem volt rossz, de azért nem ártana ha minél hamarabb bevethető lenne.Sebii
Mikor futott utoljára TD-t ? 2005-ben ?

@KJuraszik
több mint 8 éve
Bizony-bizony, jo volt a helyen. Amugy meg par hetet mondtak meg mult heten. Hassie mikor csinalt utoljara 23-bol 18 jo passzt? Ket TD dobast meg egy futast? Jojjon Okung, de ha Polumbus kesobb is igy jatszik, akkor maradjon.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 537 — #BeRedSeeRed
valószínűleg a következő meccset is kihagyja és még nem modtak semmi várható visszatérési időpontot

Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Polombus kifejezetten jól játszott...talán még sosem mondtam de Jenningsel is elégedett vagyok 😀

@KJuraszik
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 571
Okung várhatóan mikor épül fel? Polombus nem volt rossz, de azért nem ártana ha minél hamarabb bevethető lenne.
több mint 8 éve
Ez bizony egy csunya buciraveres volt. 😊 Amugy csak annyi tortent, hogy nalunk mukodott a futas es a passz elleni vedekezes, sot mi tobb nemi pass rush is volt. A tamado reszleg meg bar nem volt akkora szam, mint a vedelem, egesz jol helytallt. Elkapok jok lesznek es a TE -k is biztatoak. A futasunk Forsettet kiveve szinte nulla.Nem volt hova futni, mert nem voltak folyosok, ahova bemehettek volna es esetleg meg at is jussanak rajta. Forsett jo mozgassal tudott neminemuleg kompenzalni, de hat ez edeskeves. Viszont a fal meglepoen jol vedte Hassiet, aki meg egy TD-t is futott. Latszik, hogy sokat dolgoztak a labmunkajan. A Frisco meg csak benazott nagyreszt. Smith ossze-vissza dobalta a labdakat, az elkapokkal nem sok osszhang volt, az tuti. Viszont szerencsetlenen sorozatban rajta volt valaki, aki nem titkolt szandekkal az eletere tort. Ugy meg nehez ugye es bar volt par szep elmozdulasa, osszessegeben nem voltak ritmusban a tamadasok. Erted, meg Jenningsnek is voltak szep dolgai, pedig O aztan folyamatosan a helyeert meg a benmaradasert kuzd. Szoval ilyesmik.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 537 — #BeRedSeeRed
Ez mi volt mi?? nézegettem nagyjából a ti meccseteket is, de mivel a hajamat téptem a Cards miatt, így néha nem oda figyeltem.
Nem alaptalanul aggódott kicsit petey kolléga. 😊

Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Sonics: Olivia? 😀endorphyn
Off
Aha 😀

Remélem, hogy csíped Te is.
On

Majd véssél ide egy üzit Endo lécci, ha felkerül a TYT-re a meccs.
KösziSonics
Alap a sorozat... 😊

A TYT-t nyugodtan nezd Te is, szerintem egyszer csak kint lesz. Ha latom, azert persze beirom, szokas szerint. Ha csak valaki meg nem eloz ugye. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Na srácok ti aztán jól átvertétek az egész mezőnyt, meg magatok 😊 is de gondolom nem bánjátok. Lehet mégis izgalmas jó csoport alakul ki nálatok. Jó az öreg a háznál lehet D-Mc-t mi is tarthattuk volna még egy évig de ezen már kár rágódni.dande
Jo lenne, ha tovabbra is ez lenne, de legyunk oszintek, egyenlore probalgatasok zajlanak es csak remenykehetunk egy jobb szezonban mint tavaly. Mindenki optimistabb, de csak ovatosan. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 440 — Seahawks fan
Sonics: Olivia? 😀endorphyn
Off
Aha 😀

Remélem, hogy csíped Te is.
On

Majd véssél ide egy üzit Endo lécci, ha felkerül a TYT-re a meccs.
Köszi

több mint 8 éve
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 532 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Na srácok ti aztán jól átvertétek az egész mezőnyt, meg magatok 😊 is de gondolom nem bánjátok. Lehet mégis izgalmas jó csoport alakul ki nálatok. Jó az öreg a háznál lehet D-Mc-t mi is tarthattuk volna még egy évig de ezen már kár rágódni.
több mint 8 éve
Sonics: Olivia? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Endo ? Hogy mondtad az eredménykövetőben? SB ? 😀Mad
Szigoruan Petey keresere 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Endo ? Hogy mondtad az eredménykövetőben? SB ? 😀

@KJuraszik
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 093 — Seahawks fan
Nagyon meg akarta mutatni a csapat, pörögtek ezerrel. Carrollról nem is beszélve. Nagyon együtt élt a játékkal. Hassie szerintem teljesen felspannolta magát. Gyorsan dobott kidobta magából az INT-t, aztán bevállalta azokat is, amiket az elmúlt években már nemigen. Mostanában nem is láttam ilyen gyorsan futni, mint a TD-je előtt. Szerintem van esély Denverben is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 440 — Seahawks fan
Ehhez nagy gratula, erre azért senki nem számított, ennyire sima győzelemre!
Van itt remény bőven.Darth
Így van! Nagyon-nagy gratula a csapatnak! 😊

Nemcsak a győzelem meglepő, hanem főleg a mértéke.

Alig várom már, hogy lássam a meccset....

több mint 8 éve
Darth Pittsburgh Steelers 263 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ehhez nagy gratula, erre azért senki nem számított, ennyire sima győzelemre!
Van itt remény bőven.

több mint 8 éve
Jaja, emberunk nagyon lelkes volt. Irtam is eredmenykovetobe, hogy szerintem azt vizionalja, hogy Allen meg se rugja ki 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 6 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Volt egy jelenet nfl.com HL-ban amikor befutott a pályára, úgy kellett visszafogni 😀

Never underestimate the heart of a champion!

Coaching tree -->Pete Carroll - HC/Seahawks
Dan Quinn - HC/Falcons
Ken Norton Jr. - DC/Raiders

több mint 8 éve
Jól látom? 1X sackelték Hassiet? Anno kettőt tippeltem, de nagyon vadat akartam mondani. Gondoltam, hogy nem jön be a tippem, de hogy pozitív irányban tér el az eredmény, az nem semmi!garrett27
Jol megvedtek, teljesen meglepo. Igy mar neki is jobban ment, az elso negyedet kiveve.

-- TIME I'AM! --