Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már tőlünk kerül ki az MVP, akkor a személye már nem is feltétlenül fontos a számomra, mert az már azt jelenti, hogy megvan a gyűrű.rantotthus
Egyszer már volt vesztes csapatból is Superbowl MVP. 😀😀 Chuck Howley, a Cowboys LBje, a az V. Superbowlon.iktriad
A számok azért még mellettem vannak 😊rantotthus
Ez kétségtelen.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Ha már tőlünk kerül ki az MVP, akkor a személye már nem is feltétlenül fontos a számomra, mert az már azt jelenti, hogy megvan a gyűrű.rantotthus
Egyszer már volt vesztes csapatból is Superbowl MVP. 😀😀 Chuck Howley, a Cowboys LBje, a az V. Superbowlon.iktriad
A számok azért még mellettem vannak 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már tőlünk kerül ki az MVP, akkor a személye már nem is feltétlenül fontos a számomra, mert az már azt jelenti, hogy megvan a gyűrű.rantotthus
Egyszer már volt vesztes csapatból is Superbowl MVP. 😀😀 Chuck Howley, a Cowboys LBje, a az V. Superbowlon.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Ha már tőlünk kerül ki az MVP, akkor a személye már nem is feltétlenül fontos a számomra, mert az már azt jelenti, hogy megvan a gyűrű.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Heheh 😀. Okulhatnánk a Saints taktikájából és rámehetnénk mi is a sérülésekre. Nyakra ejtjük egy párszor Manninget aztán nyertünk is. Persze könnyebb lenne ha megpróbálna futni 😀Stopyt
Az komoly...Gyurma Pappa
Pont, hogy nem komoly...Medvepapa
Tiszta szívből bízok benne, hogy így van...

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Heheh 😀. Okulhatnánk a Saints taktikájából és rámehetnénk mi is a sérülésekre. Nyakra ejtjük egy párszor Manninget aztán nyertünk is. Persze könnyebb lenne ha megpróbálna futni 😀Stopyt
Az komoly...Gyurma Pappa
Pont, hogy nem komoly...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Heheh 😀. Okulhatnánk a Saints taktikájából és rámehetnénk mi is a sérülésekre. Nyakra ejtjük egy párszor Manninget aztán nyertünk is. Persze könnyebb lenne ha megpróbálna futni 😀Stopyt
Az komoly...

több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Sokkal fontosabb kérdés: hagyjuk-e futni Peyton Manning-et?12
Csak hátrafelé 😀😀BigBaltazar
Heheh 😀. Okulhatnánk a Saints taktikájából és rámehetnénk mi is a sérülésekre. Nyakra ejtjük egy párszor Manninget aztán nyertünk is. Persze könnyebb lenne ha megpróbálna futni 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sokkal fontosabb kérdés: hagyjuk-e futni Peyton Manning-et?12
Csak hátrafelé 😀😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Sokkal fontosabb kérdés: hagyjuk-e futni Peyton Manning-et?

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ki lehet az MVP ha a Seahawks nyer?

 insidehandoff.com/2014/01/23/we-may-see-something-next-sunday-that-we-have-only-seen-twice-in-the-last-fifteen-years/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A Seahawks már olyan király csapatnak számít, hogy a legnagyobb khm felnőtt filmes sztárok is Seattle mezben készítenek selfieket magukról. 😀😀



Mondjuk Tori Black helyi(Washington állambeli) lány, már szezon közben is rakosgatott ki képeket magáról Seahawkos cuccban a twitterre..iktriad
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks már olyan király csapatnak számít, hogy a legnagyobb khm felnőtt filmes sztárok is Seattle mezben készítenek selfieket magukról. 😀😀



Mondjuk Tori Black helyi(Washington állambeli) lány, már szezon közben is rakosgatott ki képeket magáról Seahawkos cuccban a twitterre..
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
minden csapatnak van már HC-a, így nem viszik el Bevellt és/vagy Quinnt.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Papi... már megint elszívtad a béke pipát? 😀😀SeaSzilaHawk
Jah, cseresznyés! xDMedvepapa
de am focin, amiután elmentél beindult a daráló... lassan indult a dolog, de nagyon bepörgött, kár h el kellett menned... így nem tudtad érzékelni az igazi jó részét, csak a balfaszkodást...SeaSzilaHawk
Értem én, tehát utána ment a játék, hogy elmentem.... 😀 De hát nem tudtam, hogy empty elit védőfalember, mint rookie, nekem ez sok volt elsőre. De amíg ott voltam, az egyetlen sikeres catch az enyém volt! 😛 Következőre is mindenképp menni akarok! És akkor már full time! Sőt pálinkám is lesz! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Papi... már megint elszívtad a béke pipát? 😀😀SeaSzilaHawk
Jah, cseresznyés! xDMedvepapa
de am focin, amiután elmentél beindult a daráló... lassan indult a dolog, de nagyon bepörgött, kár h el kellett menned... így nem tudtad érzékelni az igazi jó részét, csak a balfaszkodást...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A Denver sztem jó matchup nekünk, jobb mint a 9ers.
Erősségük az elkapósor, nekünk a CB-jeink. A slot-ba azért Welkert rá merem bízni Thurmondra vagy Lane-re. És itt visszatérve a szezon előtti gondolatomra, amikor is olyat mertem állítani, hogy a csere CB-jeink sok más csapatban kezdők lennének kijelentésmre le lettem hurrogva... de ez most mellékes.
Julius-t sem tartom megoldhatatlan problémának... jimmy-t és vernon-t is levettük a pályáról... itt PM zsenialitása lehet a kulcs.
Másik oldalról, ha a falunk belső fele meg tudja fogni Knighton-t, akkor sokat fog futkározni Lynch... de ezzel nem hiszem, hogy nagyot mondanék, hisz ez kb minden meccsre igaz.
De amúgy egyértelműen a futásra kell építenünk, hacsak nem lesz Percynk, mert akkor aztán jöhetnek a jobbnál jobb passz-playek is.
Na ennyi így elsőre, de most kiírtam magam egy hétre kb 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Papi... már megint elszívtad a béke pipát? 😀😀SeaSzilaHawk
Jah, cseresznyés! xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Papi... már megint elszívtad a béke pipát? 😀😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Azt a leborultját neki... hát mi van itt? mindenki kikezd mindenkit mert más a véleménye? na szép...
Ja és mindenkinek igaza van... ja nem.
Undinak igaza van Capy fiúval kapcsolatban... nem egy pocket passer és kész... ettől eltekintve nem rossz, de ahogy meccs előtt is írtam, simán meg lehet ingatni... most már otthonról puszilgathatja a bicepszét... illetve ha már Sherm akkora szarfej, akkor miért nem szól senki semmit a suttyó Crabtree-ről, meg miért nem hozzák fel a Capy fiú TD ünneplését a Panthers ellen, ahol Cam-et figurázza ki? vagy mivel jobb, ha a szúrkálódást nem bírva valakit fejbevágnak, mint tavaly Sherm-et? Hagyjuk már az álszentséget, ezek a fiúk egész nap kikezdik egymást, belemásznak egymás fejébe... itt még előzménye is volt bőven a dolognak... de persze mindenki legyen nagyon tisztelettudó, meg példakép meg anyámkínja, de mindenki alig várja, h egy kis trashtalkot hallgathasson... vagy épp egy TO féle sírás vagy popcornozás, vagy Moss féle picsogás stb stb stb... ez is a része, meg amúgy felnőtt emberek, úgy viselkednek, ahogy akarnak.
Ahogy Sherm is mondta meccs végén:
LOB I'M OUT
de csak a köv hszig.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A "szurkolói megnyilvánulásokhoz" nem írnék semmit, nekem már túl régen volt a "Katica csoport"...

Számomra pedig ugyanolyan fontossággal(de lehet nagyobbal) rendelkezik a Super Bowl, csak teljesen más aspektusból. A 49ers elleni NFC döntő remek lezárása volt erre az évre egy kibaszott jó és élvezetes csoportrivalizálásnak! Kőkemény presztízs meccs volt, ahogy lenni szokott sajnos vezéráldozatokkal(ezúton is mielőbbi teljes felépülést kívánok Bowmannak és Iupatinak!). És ami még jobban tetszik, hogy ezzel a mentalitással a két csapat egymást erősíti! Nagyon nehéz dolga lesz a Cardsnak és Ramsnek a következő években!

Az "ősi" Hawks fanok(köztük én is) pontosan tudják milyen érzés elveszíteni egy SB-t. Mindegy, hogy underdog vagy, vagy épp esélyes. Mindegy hogy hó esik, szél fúj, nap süt vagy galamb szarik. Mindegy, hogy a bírók rosszul fújtak, vagy a saját csapatod volt balfasz, vagy épp balszerencsés. Ez a SUPER BOWL, és amikor centikre vagy a céltól, nyerni akarsz! Mindegy ki az ellenfél, nyerni kell! Szerintem bennetek is elő fog jönni, csak a 49ers elleni W, illetve a 2 hetes szünet még megnyugtató hatású lehet! 😉 Még a Saints meccs előtt írtam, hogy minden tiszteletem az ellenfélé, de ennek a Seahawks-nak Super Bowl-t kell idén játszania! Mert megérdemlik. Beszólva-nem beszólva, füvezve-nem füvezve, taunting-nem taunting, szerencse-nem szerencse, a fiúk megdolgoztak érte a pályán! Most pedig azt mondom megérdemlik, hogy Ők nyerjék a franchise első Lombardi-ját! És kérem szépen, beérett PC/JS/PA munkájának gyümölcse! A semmiből húzták fel ezt a csapatot! Nagyon köszönöm nekik!!! Fantasztikus érzés, hogy úgy készülhetek a közös SB meccsnézésre, hogy ott lesz a csapatom! És ami megint csak nagyon fontos! Ez egy csapat! Van Sherman, Lynch, Wilson, ET, Kam, Harvin, stb., de mindig hangoztatják a srácok, hogy minden eredmény a csapat érdeme, és ezt innen is érezni lehet! Respekt!

Ugyanakkor hozzátenném, hogy a Broncos ugyanúgy megérdemli a gyűrűt! Nagyon nehéz, de annál érdekesebb meccs lesz! Nagy kérdés, hogy a best O vs. best D kioltják-e egymást, vagy az egyik csapatrész előnyt tud-e kovácsolni, amit a "gyengébbik" csapatrésznek már csak meg kell tartania. Ugyanakkor mindkét gyengébbik csapatrészt képesnek tartom, hogy ellensúlyozza a társak esetleges hibáit. Szóval azt akarom mondani, hogy kurvára kiszámíthatatlan a meccs kimenetele. És ezen szvsz az időjárás sem sokat változtat. Ha olyan szar idő lesz, nyilván nem fog PM passzolni, minek. Megmutatták, hogy futni is tudnak, lásd vs. Pats az alapszakaszban. És ami számomra alapszabály egy meccs előtt: a szar időjárás mindenkinek szar időjárás. Közhely de igaz.

Ellenben Super Bowl-tól függetlenül írok majd egy szezon értékelőt, amint időm engedi. Élvezzük ki még ezt a két hetet, mert kurva hosszú lesz utána az offseason! GO HAWKS!!!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Hát mi van itt emberek? 😊 Hosszú évek után ma ért először negatív megjegyzés amiatt, hogy seahawksos dolgot viselek. Két srác sétált el mellettem a Corvin sétányon és miután már méterekkel elhagytak volt olyan bátor és egyenes az egyik, hogy jó hangosan megjegyezze, hogy: Úgyis kiszoptok, úgyis kiszoptok!
Ilyen érzés egy sikeres csapatnak szurkolni? 😉 Esetleg valaki magára ismert? 😀GeriHawk
Na ezt hívják irigységnek, mert ha Broncos szurkolók lettek volna akkor csak hozzáteszik, hogy Hajrá Denver, vagy valami hasonló. Így viszont valószínűleg már szabadságon van a csapatuk. Kiszopunk? Korántsem biztos, de ha mégis, akkor az agyon ajnározott, totális favorit Payton Manning-től, az pedig megeshet idén bárkivel, mint ahogy meg is esett. Nincs szégyenkeznivaló akkor sem, de még egyszer mondom, hol van az megírva, hogy nem nyerhetünk?garrett27
Rajtam nem fog múlni, a Bud Light-os reklámokhoz híven ha kell akkor szórni fogom a Skittlest a TV-re.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hát mi van itt emberek? 😊 Hosszú évek után ma ért először negatív megjegyzés amiatt, hogy seahawksos dolgot viselek. Két srác sétált el mellettem a Corvin sétányon és miután már méterekkel elhagytak volt olyan bátor és egyenes az egyik, hogy jó hangosan megjegyezze, hogy: Úgyis kiszoptok, úgyis kiszoptok!
Ilyen érzés egy sikeres csapatnak szurkolni? 😉 Esetleg valaki magára ismert? 😀GeriHawk
Na ezt hívják irigységnek, mert ha Broncos szurkolók lettek volna akkor csak hozzáteszik, hogy Hajrá Denver, vagy valami hasonló. Így viszont valószínűleg már szabadságon van a csapatuk. Kiszopunk? Korántsem biztos, de ha mégis, akkor az agyon ajnározott, totális favorit Payton Manning-től, az pedig megeshet idén bárkivel, mint ahogy meg is esett. Nincs szégyenkeznivaló akkor sem, de még egyszer mondom, hol van az megírva, hogy nem nyerhetünk?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Engem jobban érdekel, hogy lesz e havas SB 😊rantotthus
Remélem hogy lesz, hiszen az egyértelműen nekünk feküdne.Undival és BB-vel egyetértek,bennem sincs az a drukk ami a Niners ellen volt..nagy teljesítmény ez a szezon,az SB már csak hab lenne(lesz)a tortán.Idén 2 Denver meccset láttam ,egyiken talán a Chiefs ellen elég hideg volt és már nem úgy funkcionált PM ahogy normál viszonylatban.Rengeteg célpontja van ami nagyon nehéz lesz,ezért a D-nek nem szabad egy pillanatra sem meginogni,és remélem a szerencse sem lesz ellenünk mint ahogy a Saints ellen kiejtegettük az INT-eket.Nagyon erős a passprotection a lovaknál,de mindenféleképpen tolni kell a zsebet amennyire lehet,amellett hogy a screenekre figyelni sztem most is eröltetik majd.
RW-nek most mehetnek a rolloutok és a Beast mode.Ha ez megvan akkor az SB is😊
Go Hawks!!!!
Jelenleg a Metlife:


több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Engem jobban érdekel, hogy lesz e havas SB 😊rantotthus
Abból a szempontból nem lenne jó,hogy kb 50 évente találkozik egy ilyen, történeti mércével mérve is kiemelkedően jó O#, egy hasonlóan jó D#-vel.
Nem tudom tudjátok-e,de a '85-ös Bears volt azt hiszem az utolsó D# amelyik pontokban,yardban és szerzettlabdákban is nyerte az alapszakaszt. Legalábbis ezt olvastam valahol 😊

Szóval egy bizonyos szempontból jó lenne látni egy ilyen összecsapást,de őszintén megmondom, nekem ez a 9ers-Hawks felért egy mini-döntővel.
A szememben annyival erősebb nem csak a West, de maga az NFC is,hogy ez az epic, forgatókönyvekbe illő győzelem már kvázi lezárta a szezont. Bőven nem is "pörgök" olyan szinten az SB miatt, mint ami előző héten volt.undisputedly
Ugyan ez van nálam is. A SF ellen elért sikert úgy kezelem mintha a bajnokságot nyertük volna meg. Szvsz a Denvert könnyebb lesz legyőzni a SB-n. mint a SF-et Linken. Nem tudom miért, de így érzem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!