Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most néztem meg a Seahawks adatlapját és a Superbowl győzelmek száma mellett az áll, hogy nulla. ÁÁÁÁÁ.... Kérem kijavítani, büszkén vállaljuk azt az egyet is. 😕)

Köszönöm

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?_r=2

Faragó Ricsiékre és a magyar nyelvre rácsodálkozott a NYTimes tévékritikusa 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha már számmisztika: Manning 12. PO veresége volt. 😊

De volt a nézőtéren 12 fogú szurkoló, ember aki 12 sört ivott, és lehet, hogy 12 játékoson volt csak alsógatya.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀silent7939
Igen, de csak annyiszor, mint idén: 7-szer.12
Hogy is játszhatnánk 7 szer sb-t egy évben? 😀
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀silent7939
Igen, de csak annyiszor, mint idén: 7-szer.

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
A tegnapi eredménykövetőben 12 like-ot szedtem össze. 😀Hanni
SŐT!

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hát igen az a safety. Hozzátartozik azért, hogy az a safety elsősorban nem a Seahawks defense érdeme volt, ...Attilahawks
Nem is, 12-é vagyis az enyém, ugyanis - ahogy szoktam - azt üvöltöttem be, hogy: Capy! De a center azt hallotta, hogy OMAHA... (előfordul az, hogy valaki valamit félrehall, gyakrabban mint gondolnád...)

több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Kik lesznek most szabadügynökök egyébként? Ha jól tudom, az MVP Malcol Smith az lesz, de a többiek? Persze a legtöbb húzó fiatal még rookie szerződésben lesz legalább 1 évet, kérdés, hogy a következő szezonban éhesek lesznek-e ennyire, mert a PO tuti meglesz.Chargers LT
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/seattle-seahawks/
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
A tegnapi eredménykövetőben 12 like-ot szedtem össze. 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
Harvin a Vikings-ban 12-es számú mezben játszott 😊 Gratulálok a csapatnak, szép teljesítmény volt! Nem gondoltam volna hogy T-Jack-ből SB-győztes irányítót csináltok, de a meccs végén bizony ő volt a pályán 😀😀😀

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
Menjetek a fenébe!
Ennél sokkal izgalmasabb meccset szerettem volna látni!!! 😊

Gratulálok, ez brutális volt. A Denvert vártam befutónak, de ezt a meccset elég rendesen rövidre zártátok.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Kik lesznek most szabadügynökök egyébként? Ha jól tudom, az MVP Malcol Smith az lesz, de a többiek? Persze a legtöbb húzó fiatal még rookie szerződésben lesz legalább 1 évet, kérdés, hogy a következő szezonban éhesek lesznek-e ennyire, mert a PO tuti meglesz.

Tegnap hajnalban még néztem az NFL networköt és többek között Shermannel is beszélgettek elsőként, aki pont kiemelte, hogy ő és sokan mások a védelemből hátsó körösek voltak, Smith 7. körös pl, az elkapók Baldwin és Kearse undrafted, stb...elképesztő. Szerintem ők az első csapat, aki ennyi alul értékelt fiatal játékossal SB-t nyertek. Wilson a legalacsonyabb győztes QB lett a 180 cm-el. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Gratulálok a csapatnak. Talán nektek egy kicsit jobban szurkoltam , így még én is boldog voltam 😊 Most minden jó és minden szép, de ha majd a sok rookie contract lejár akkor mi lesz ? 😀 Bocs, nem akartam bele rondítani az örömbe 😛Drip
Ezt én is hallottam már..., állítólag soha többet nem draftolhat a Seahawks!

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!12
Jövőre mi játszunk hazai pályán 😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Szebbet? Mi lehet annál szebb, mint a liga legjobb támadósorát és minden idők talán legjobb irányítóját egséz egyszerűen bucira verni? Jó, jó nem volt izgalmas, de számomra rohadtul édes a győzelem íze. 😊
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
fura egy hsz...ennél szebb hol kell, amikor minden csapatrészed jobb, mint az ellenfél, és levegőt sem hagysz az ellenfélnek? a saját csapat szempontjából szebb már ne is lehetne.....ez a Denvernek volt legfeljebb csúnya

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Sebaj, majd jövőre szebben nyerünk...

Ez még csak a próba volt:
...a' puding. Próbálja az evést!

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕catattack
Ez irónia? Vagy nem értem miért mondod ezt.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
catattack 3 520
Örülök, hogy nem vagyok Seahawks szurkoló, mert ennél szebb SB győzelmet képzelnék el magamnak... 😕
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sejtettem, hogy a Seahawks nyer, de hogy ennyire magabiztosan...
Manning erejét mindig is abban láttam, hogy brutálisan jól olvassa a védelmet és nagy hatékonysággal használja ki a védelem taktikai\minőségbeli réseit. A Seatlle védelme viszont minőségileg a legjobb, a játékrendszer viszonylagos egyszerűségén meg nem lehet mit olvasni. Végrehajtják a srácok hihetetlenül pontosan, az ellenfél meg próbálja meg megoldani az előrehaladást rövid játékokkal, amikben egyszer úgy is hibát vétenek. Elkapóra egyből jönnek a kemény ütések. Teljesen fel lett őrölve a Broncos, akik mintha otthon maradtak volna.

Nehéz lesz egyben tartani a csapatot amikor lejárnak a rookie szerződések, de bizakodásra adhat okot, hogy ebbe a keretbe idén is lehet viszonylag BPA alapon draftolni.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Gratula, brutál D-tek van

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 818 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gratulálok a csapatnak. Talán nektek egy kicsit jobban szurkoltam , így még én is boldog voltam 😊 Most minden jó és minden szép, de ha majd a sok rookie contract lejár akkor mi lesz ? 😀 Bocs, nem akartam bele rondítani az örömbe 😛

több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szívből gratulálok,nagyon megérdemeltétek!

Nem tudja esetleg valaki hogy mikor lesz Seattle-ben az ilyenkor szokásos parádé? Az sem fog szerintem rossz élményeket nyújtani 😊

több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Magam is csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz, hatalmas grat. a győzelemhez! Maximálisan megérdemeltétek. Ennyire domináns játékot - a játék minden elemében - nem hiszem, hogy láttam valaha, nem vitás, jó helyre került a trófea. Ez a Ti szezonotok volt, le a kalappal előtte.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenki mindent leírt már, de szívből gratulálok én is. Méltó koronája egy teljesen tökéletes szezonnak.

És te jó isten, ez a csapat még ki tudja, meddig gyalulhat, amilyen fiatalok. Szavak alig vannak a tegnap estére, hihetetlen.

Mindig jövőre