Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Pete Carroll getting the call from President Barack Obama today inviting the Seahawks to visit The White House.
Coach said yes.


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nekem mondjuk Robinson 300 ezer dollarja nonszensz. Ok, nem egy vilagmegvalto Fullback, de azert jonak tartom.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tate hajlandó "kevesebbért" aláírni, hogy Seattle-ben maradhasson. Nagy kérdés, hogy mennyit hajlandó engedni. Mert tekintve Baldwin és Kearse teljesítményét, illetve az idei WR class mélységét, nagy összegek nem fognak részünkről felé szállni szerintem, feláldozható kategória.Medvepapa
Schneider szerint a két legfőbb prioritás Tate és Bennett megtartása. Ha ez így van akkor Rice és Miller cut várható. Rice 7,3 millát, Miller 5 millát szabadítana fel a capból. Ezen felül Giacomini és McQuistan visz el sok pénzt, de ők szabad ügynökök lesznek. Szerintem velük nem fogunk hosszabbítani.

Ők lesznek szabad ügynökök
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/seattle-seahawks/BigBaltazar
WR poszt:

Rice: Annyi pénzt visz el,amennyit egy igazi, produktív első számú elkapó fogyaszt. Nyilván ez a cap szám nem maradhat, és mivel kétlem,hogy drasztikus paycutba belemegy, ezért valószínűleg cut lesz.

Baldwin:RFA nem UFA, szóval könnyebb lesz megtartani. mindenképpen itt kell,hogy maradjon szerintem slot elkapónak.

Tate:Yac mester kb, állat Punt visszahordó, meg van benne az a szemtelenség ami a csapatot jellemzi, kérdés mennyi az annyi.

Harvin: Ő a Joker, akit inkább inspace használunk, nem akarjuk szerintem a darálóba küldeni.

Miller: Rengeteget keres, holott lassú, ahbár 5-7 yardon belül jól kap el, de nálunk nem éri meg sokat fogyasztó TE-et tartani.

Willson:Elkapó TE, blokkban nem láttam tőleg még olyat amire csettintenék, és elkapások terén sem olyan nagyon kiemelkedő szerintem, de még bőven van benne potenciál.

Őszinte leszek, szerintem nagyon, nagyon, nagyon szarok vagyunk a redzone-ban! Döntőben az első 3 látogatásunkból 1 TD-t sikerült szerezni, azt is a 0,5 yardosról.
Egész évben probléma volt, nincs olyan TE akit nyugodtan lehetne ilyenkor használni, sőt nagytestű WR sem. ÉN ezt tartom a leginkább megoldandó feladatnak,hogy draftoljunk valakit, egy magas és erős felépítésű WR-t vagy TE-t. Emlékszem T-Jax-nek mennyire nagy könnyebbség volt,hogy itt volt Williams.

Bónusz: McCoy felépült elvileg, és szabadügynök, jó lenne visszahozni, a stáb szerette, néha droppolt, de szerintem olcsó és ismeri a rendszert, RW-t is.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀endorphyn
Na jó... ez már beteg 😀silent7939
Az bizony. És a slusz poén még nem is hallottátok.

Négy éve apósomék disznaja 12-t kölkedzett. 😛

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tate hajlandó "kevesebbért" aláírni, hogy Seattle-ben maradhasson. Nagy kérdés, hogy mennyit hajlandó engedni. Mert tekintve Baldwin és Kearse teljesítményét, illetve az idei WR class mélységét, nagy összegek nem fognak részünkről felé szállni szerintem, feláldozható kategória.Medvepapa
Schneider szerint a két legfőbb prioritás Tate és Bennett megtartása. Ha ez így van akkor Rice és Miller cut várható. Rice 7,3 millát, Miller 5 millát szabadítana fel a capból. Ezen felül Giacomini és McQuistan visz el sok pénzt, de ők szabad ügynökök lesznek. Szerintem velük nem fogunk hosszabbítani.

Ők lesznek szabad ügynökök
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/seattle-seahawks/

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀endorphyn
Na jó... ez már beteg 😀silent7939
Ebbol az is kiderul, hogy Te nem latens Jags, hanem Hawks fan vagy csak nem mersz felszallni a Bandwagonra 😀endorphyn
Nem vagyok divat bandwagoner 😊 Nem mellesleg elég furcsa volna csoporton belül second team-et választani 😀silent7939
Tudom, ezert irtam, hogy igy fejezed ki a rajongasod a Seahawks fele 😀 😀 Na, nem offolom tovabb a forumot ezzel 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀endorphyn
Na jó... ez már beteg 😀silent7939
Ebbol az is kiderul, hogy Te nem latens Jags, hanem Hawks fan vagy csak nem mersz felszallni a Bandwagonra 😀endorphyn
Nem vagyok divat bandwagoner 😊 Nem mellesleg elég furcsa volna csoporton belül second team-et választani 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀endorphyn
Na jó... ez már beteg 😀silent7939
Ebbol az is kiderul, hogy Te nem latens Jags, hanem Hawks fan vagy csak nem mersz felszallni a Bandwagonra 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀endorphyn
Na jó... ez már beteg 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

😊krankovics
c'mon man 😀silent7939
Miert? A Te nicked betuinek szama 10 amihez hozzaadjuk a lathatoan ket reszenek (silent + 7939 = 1+1 =2) es mar 12!!!! Hitted volna?? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tate hajlandó "kevesebbért" aláírni, hogy Seattle-ben maradhasson. Nagy kérdés, hogy mennyit hajlandó engedni. Mert tekintve Baldwin és Kearse teljesítményét, illetve az idei WR class mélységét, nagy összegek nem fognak részünkről felé szállni szerintem, feláldozható kategória.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

😊krankovics
c'mon man 😀
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
obraz 170
Így utólag könnyen okos az ember, de talán a rengeteg kiütéses győzelem a Denvertől , az,hogy nem voltak hátrányban sűrűn, nem volt szoros meccsük annyi, hozzájárult,hogy mentálisan szétessenek hamarabb mint kellett volna.undisputedly
Sok volt ez a csapatnak, a pont a legrosszabb pillanatokban bekapott ütések, nem csodálom bárkinek sok lett volna.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
"Nobody here thinks we're done," Wilson told TheMMQB.com's Peter King. "And we really think we have such a great chance here to keep it going. That's how you distinguish yourself in this game."

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Kicsit türelmetlenek... "Apa kezdődik!"12
12, miért trollkodsz a 9ers topicban ? 😀undisputedly
Megköszönöm nekik, hogy egész idényben szóval tartottak téged és nekem nem kellett a kérdéseidre válaszolni...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kicsit türelmetlenek... "Apa kezdődik!"12
12, miért trollkodsz a 9ers topicban ? 😀
Inkább örüljünk,hogy nekünk megadatott,hogy győztes döntőben láttuk a csapatot, és végigszurkolhattunk egy bajnoki címmel végződő idényt 😊 Van a 9ersnek épp elég baja, nem kell beléjük rúgni még neked is 😊
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mennyire lehet demoralizáló,hogy az ellenfél védelme táncol amíg te a huddle-ben beszéled meg a playt? Meccs közben mintha a Denver ellen is láttam volna.


undisputedly
Tancolunk a sirotokon effektuskent hathat. Full pszicho terror. Mondjuk meg Carroll is be szokta irni idonkent, hogy mik mennek az edzeseken, meg O maga dobja ki a nap dalat socialba, szoval boven benne van az, hogy csak a szokasos hideg elleni mozgas, a pillanat heve + gyozelmi tanc parosa. Igaz a spori is bemegy valamiert. Az tuti, hogy durvan erezhetek magukat Manningek. 😊endorphyn
Ja, meg ahogy nézem a tánckar kb. a fal masfél tonnás dementoraiból áll. 😀endorphyn
Kicsit türelmetlenek... "Apa kezdődik!"

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Russell Wilson tegnap Lettermannél járt (utána meg megnézte a Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers meccset Beyonce és Jay Z társaságában. 😀😀).


több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Jo kis csoport a mienk! 😀endorphyn
NFC "BEST" 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gratula mind a tizenkettőtöknek az SB győzelemhez! 😊
NFC WEST Forever! 😀
a Csoportunkból már csak nekünk nincs SB gyűrűnk, de ami késik, remélem nem múlik... 😉Cardinalis
Igy van, nemreg majdnem megvolt es az nem volt veletlen! Jo kis csoport a mienk! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mennyire lehet demoralizáló,hogy az ellenfél védelme táncol amíg te a huddle-ben beszéled meg a playt? Meccs közben mintha a Denver ellen is láttam volna.


undisputedly
Tancolunk a sirotokon effektuskent hathat. Full pszicho terror. Mondjuk meg Carroll is be szokta irni idonkent, hogy mik mennek az edzeseken, meg O maga dobja ki a nap dalat socialba, szoval boven benne van az, hogy csak a szokasos hideg elleni mozgas, a pillanat heve + gyozelmi tanc parosa. Igaz a spori is bemegy valamiert. Az tuti, hogy durvan erezhetek magukat Manningek. 😊endorphyn
Ja, meg ahogy nézem a tánckar kb. a fal masfél tonnás dementoraiból áll. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Gratula mind a tizenkettőtöknek az SB győzelemhez! 😊
NFC WEST Forever! 😀
a Csoportunkból már csak nekünk nincs SB gyűrűnk, de ami késik, remélem nem múlik... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy elolvasva pár szakértő elemzést, hihetetlen,hogy ez a Denver mennyire nem tanult a frisco elleni NFC Champ game-ből. Vagy talán túlontúl hatott rájuk amit ott láttak, de semmi olyat nem mutattak amit más csapatok sikeresen alkalmaztak ellenünk, futást teljesen felhagyták, és csak underneath routokat futottak.
undisputedly
Lemásolták a mi játékunkat a MNF-ről, amit nem igazán értettem már meccs nézés közben is, szinte egy-az-egyben ugyanazokat a hibákat követték el mindkét oldalon, amiket mi az MNF-en. Nem készültem gifekkel, de a meccs elejétől kezdve eltéveszthetetlen a párhuzam. Most oké, hogy ennyire jó a Seahawks D, de akkor sem értettem az egészet. Mindent csináltak, amit nem lett volna szabad.

Bár szerintem egy közel tökéletes meccsel sem nyertek volna.Gyurma Pappa
No igen. Itt jön számításba,hogy a megállíthatatlan erő vs az elmozdíthatatlan tárgy probléma hogyan hatott a stábokra. Mi köztudottan nem változtatunk a sémáinkon, azért,mert ebben a legjobb a csapat. Amúgy az is megérne egy mesét,hogy mennyire jó megoldás egy nem túlbonyolított gyorsaságra és keménységra építő , fizikai tehetség alapján felépített secondary-t összeszedni, nem csökkenteni a játékerejüket bonyolult koncepciókkal,hagyni emberezni őket. Kb minden CB pickünk beválik, Lane-től Maxi-ig, ami szerintem nem csak a scoutok vagy a pozíciós edzők érdeme, de legalább annyiban a rendszeré is.
No de, amit akartam az az,hogy jumbo csomagokkal vagy valamilyen futójátékkal igazán készülhettek volna, hiszen stratégiai szempontból nagy vezetésnél, vagy akkor is ha le kell kicsit nyugodni, a futójátékra, a hatékony futójátékra kell támaszkodni, az meg abszolút szerintem mint lehetséges út sem szerepelt a Denvernél. Kicsit az adaptáció hiánya ez.
No,de nem "okoskodok" tovább, ők biztosan jobban látták,hogy mit kell tenni.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mennyire lehet demoralizáló,hogy az ellenfél védelme táncol amíg te a huddle-ben beszéled meg a playt? Meccs közben mintha a Denver ellen is láttam volna.


undisputedly
Tancolunk a sirotokon effektuskent hathat. Full pszicho terror. Mondjuk meg Carroll is be szokta irni idonkent, hogy mik mennek az edzeseken, meg O maga dobja ki a nap dalat socialba, szoval boven benne van az, hogy csak a szokasos hideg elleni mozgas, a pillanat heve + gyozelmi tanc parosa. Igaz a spori is bemegy valamiert. Az tuti, hogy durvan erezhetek magukat Manningek. 😊

-- TIME I'AM! --