Seattle Seahawks

53 feliratkozó

több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊Mad
Hat ha mar feldobtad 😊 Kozben kicsit modositottam a szovegen:

"Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat."

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊

@KJuraszik
több mint 8 éve
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.

@KJuraszik
több mint 8 éve
Fantasy cikkben ezt irta Rajna:
"az odáig rendben, hogy a hét legértékesebb fantasy védelme a 49ers-Seahawks párharcból került ki, na de ki számított arra, hogy a tavaly a liga 25. legjobb védelme büszke titulust kiérdemlő Seattle lesz az? Pete Carroll úgy tûnik, rendberakta az egységet, amely csak hat pontot engedélyezett Frank Gore-éknak, és TD-t is szerzett egy interceptionből. A Broncos ellen akár folytatódhat is a sikersorozat – egy erős linebackersorra épülő védelem egy remek edző vezérletével sokat tud ám javulni."

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 439 — Seahawks fan
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)braxa88
Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.Mad
Ubergaz 😕endorphyn
😕
Unger hiányozni fog... remélem, hogy nem kezdődik el a tavalyi sérüléshullám újra.

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 077 — Seahawks fan
Unger IR 😕

Ubergaz 😕endorphyn
Pedig szép csenben kihagyhatatlan lett a csapatból! Jobbulást neki!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Curry elég satnya voltpetey
voltak azért jó pillanatai...

@KJuraszik
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers UCLA Bruins 10 233 — Csodabogár
Curry elég satnya volt

több mint 8 éve
TYT-en fent van végre a meccs. Nézzétek, elemezzétek 😊

@KJuraszik
több mint 8 éve
Na, ezt nem is tudtam, Hassie volt a legpontosabb a forduloban:

Before Hasselbeck was done, he had completed 18 of 23 passes for the highest completion percentage (.783) of any quarterback in the league on the opening Sunday. He also was 7 of 7 on third-down passes.

http://www.seahawks.com/news/articles/article-1/Getting-even-and-then-some/c4ec304d-819b-43d4-862f-b654912a6eb3

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Unger IR 😕

Ubergaz 😕

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Unger IR 😕

Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.

@KJuraszik
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 245
Unger IR 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)

több mint 8 éve
ilyen névvel már nyert ügye van. mindenhol berakható centert leszámítva. bizonyos színvonalra képes, backupnak sztem teljesen jóa.kacsa
pontosan

több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ilyen névvel már nyert ügye van. mindenhol berakható centert leszámítva. bizonyos színvonalra képes, backupnak sztem teljesen jó
több mint 8 éve
wrotto királya.kacsa
meséljetek már róla! 😊

@KJuraszik
több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
wrotto király
több mint 8 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?habib
Unger sérülése miatt gondolom Hamilton és Gibson lesz a két G
Herring sokat volt pályán, most sztem már nem lesz Hill érkezésével.braxa88
Köszi a választ 😊

több mint 8 éve
Wrotto ujra a csapatnál.

több mint 8 éve
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?habib
Unger sérülése miatt gondolom Hamilton és Gibson lesz a két G
Herring sokat volt pályán, most sztem már nem lesz Hill érkezésével.

több mint 8 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?

több mint 8 éve
Az eselytelenek nyugalma sok erot tud adni, mert nincs akkora teher rajtad. A Frisco talan tul onhitten jott es elfelejtettek, hogy tavaly csak 8-8 -at csinaltak, plusz mi is elvertuk oket azert. Szoval tenyleg nem kell tulertekelni a gyozelmet, de az biztos, hogy a csapat ebben formaban egesz utokepes volt. Ha tovabb tudnank vinni ezt a hangulatot akkor meg talan meglepetest is okozhatnank. Es Mad, mit szoktunk friscoi kolleganknak ilyenkor mondani? 😀endorphyn
mit is? SB ? 😀Mad
Neee, tenyleg ilyet szoktunk volna mondani...? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
Az eselytelenek nyugalma sok erot tud adni, mert nincs akkora teher rajtad. A Frisco talan tul onhitten jott es elfelejtettek, hogy tavaly csak 8-8 -at csinaltak, plusz mi is elvertuk oket azert. Szoval tenyleg nem kell tulertekelni a gyozelmet, de az biztos, hogy a csapat ebben formaban egesz utokepes volt. Ha tovabb tudnank vinni ezt a hangulatot akkor meg talan meglepetest is okozhatnank. Es Mad, mit szoktunk friscoi kolleganknak ilyenkor mondani? 😀endorphyn
mit is? SB ? 😀

@KJuraszik
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 6 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az utolsó képen Matt gratulál az első győzelméhez. Reméljük még lesz több is ebben a szezonban 😀

Never underestimate the heart of a champion!

Coaching tree -->Pete Carroll - HC/Seahawks
Dan Quinn - HC/Falcons
Ken Norton Jr. - DC/Raiders