Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/10/bennett-turned-down-more-money-from-two-other-teams/

Jah, hogy 28,5 millió???? Ultra brutál deal.
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀braxa88
En akkor is irrealisnak tartom ezeket az arakat. Tenyleg a garantaltra nagyon kiancsi lennek en is.endorphyn
állítólag 16m a garantált tartalom.soma80
teljesen jó.

Minnesotában verik a fejüket az asztalba.Amadeus91
meg nálunk Chicagoban is.... az látszik, h nála nem elsődleges a pénz volt a választási szempont, és ez manapság ritka.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀braxa88
En akkor is irrealisnak tartom ezeket az arakat. Tenyleg a garantaltra nagyon kiancsi lennek en is.endorphyn
állítólag 16m a garantált tartalom.soma80
teljesen jó.

Minnesotában verik a fejüket az asztalba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀braxa88
En akkor is irrealisnak tartom ezeket az arakat. Tenyleg a garantaltra nagyon kiancsi lennek en is.endorphyn
állítólag 16m a garantált tartalom.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀braxa88
En akkor is irrealisnak tartom ezeket az arakat. Tenyleg a garantaltra nagyon kiancsi lennek en is.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bennett deal done. 34m$/4 évHulkeinstein
garantáltra kiváncsi leszek.
örülök azért h marad, így jó ez.

pár napja Griffen szerződése: 5év/ 42m.
Bennett ehhez képes akciós ár 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó hír! McDonaldot még vissza kellene hozni. Remélem Clem belemegy egy átstrukturálásba.
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bennett deal done. 34m$/4 év
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennett pénzéből Allen/McD kettős kijöhetne.
Úgy hírlik ,hogy a Chicago nagyon akarja ,hogy egyesüljön a testvérpár.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Browner 4 meccs....vissza kell hozni!!!!😊Ginola
nem kell. biztos sok pénzt akar(főleg shields baszottnagy szerződése után), amit majd más megad.
amugy is maxwell és lane meg majd akár simon elég lehet.
thurmond is tuti megy.
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Browner 4 meccs....vissza kell hozni!!!!😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki Bryant Jaguár lett. Én még mindig sajnálom, de sok sikert kívánok neki!garrett27
4 évre írt alá, 17 millióért. Remélem nálunk is beválik majd. Majd még küldjétek mellé Bennettet, vagy ha miatta kivágjátok Clemenst, akkor őt. Előre is köszi. 😀😀iktriad
Ha ugyanaz lesz a védő séma, mint nálunk, akkor nagyot nyertetek Big Reddel... De kell még két magas CB és egy qrva gyors FS és egy Run stopper SS. Na meg a sideline-to-sideline LB-ek sem nélkülözhetők egy nagyon jó LEO-val egyetemben... csupán ennyi és már meg is van a championship kaliber D. 😀SeaSzilaHawk
Run stopper SSnek ott van Cyprien
CBre ott van Gratz és talán Alan Ball.
Az FSt még keressük.
LEO és OLB posztra idén fogunk szerintem embereket hozni.
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Úgy néz ki Bryant Jaguár lett. Én még mindig sajnálom, de sok sikert kívánok neki!garrett27
4 évre írt alá, 17 millióért. Remélem nálunk is beválik majd. Majd még küldjétek mellé Bennettet, vagy ha miatta kivágjátok Clemenst, akkor őt. Előre is köszi. 😀😀iktriad
Ha ugyanaz lesz a védő séma, mint nálunk, akkor nagyot nyertetek Big Reddel... De kell még két magas CB és egy qrva gyors FS és egy Run stopper SS. Na meg a sideline-to-sideline LB-ek sem nélkülözhetők egy nagyon jó LEO-val egyetemben... csupán ennyi és már meg is van a championship kaliber D. 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki Bryant Jaguár lett. Én még mindig sajnálom, de sok sikert kívánok neki!garrett27
4 évre írt alá, 17 millióért. Remélem nálunk is beválik majd. Majd még küldjétek mellé Bennettet, vagy ha miatta kivágjátok Clemenst, akkor őt. Előre is köszi. 😀😀
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy néz ki Bryant Jaguár lett. Én még mindig sajnálom, de sok sikert kívánok neki!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem almát hasonlítunk körtéhez. De megnéztem a tavalyi satokat

Miller: 33 rec, 387 yrds, 11,7 avg, 5 tds
Graham: 86 rec, 1215 yrds, 14,1 avg, 16 tds

Ha... a statisztika alapján Millerre 86 szor dobtak volna lenne 86*11,7=1006 yrds, és 5/33=0,1515; 86*0,151=13 tds.
Ez ugyan csak játék a számokkal, de azért egy próbát megért.BigBaltazar
Ez nem jó így. Az a baj, hogy Grahamre nem 86-szor dobtak, és Millerre sem 33-szor, hanem ennyiszer kapták el. Ha a yard/target (amiben ugye benne vannak a 0-ás nem elkapások is) szoroznád fel, akkor tényleg mutatna valamit.Gyurma Pappa
Arról nem is beszélve,hogy Miller yardjai biztonsági hálós passzokból jöttek rendre, és olyan játékokból, ahol úgy volt megrajzolva,hogy vágtathatott az elkapás után, mert sehol senki nem volt, olyan váratlanul érte az ellenfelet,hogy kimozgott elkapni - 😀 -, míg Graham sokkal inkább WR szerű spotokban kapott el a pályán, úgy,hogy Wr-ként is kezelte az ellenfél.

Nem kell szerintem belenyúlni a rendszerünkbe, jó ez így is kiemelkedő TE nélkül. Azt a fránya falat tegyük rendbe Lynch előtt, és egy redzone célponttal együtt kész is a tatarozás.
Vissza is igazoltuk amúgy Jeanpiert, amit nagyon jól tettünk, mert Unger helyén jól játszott.

Bennett ha nagyon akar mehet, kapjon egy olyan szerződést amilyet szeretne, "megérdemli".
A tavalyi FA piac egyik , ha nem a legnagyobb üzlete volt idekötni egy évre. A bajnok csapat legjobb falembere volt 5 millióért 😀
Viszont az ő pénzéből a két McD-t vissza kell hozni, főleg Donaldot, mert a hatékony passzsiettető DT kb fehér holló kategória. plusz akkor Clem is maradhatna egy kis fizetéscsökkentéssel. Az sem baj,ha növekszik a játékosok snapszáma amiért kiesik egy ember a rotációból. Avrilban is pl több van mint amennyit idén játszott.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Szerintem almát hasonlítunk körtéhez. De megnéztem a tavalyi satokat

Miller: 33 rec, 387 yrds, 11,7 avg, 5 tds
Graham: 86 rec, 1215 yrds, 14,1 avg, 16 tds

Ha... a statisztika alapján Millerre 86 szor dobtak volna lenne 86*11,7=1006 yrds, és 5/33=0,1515; 86*0,151=13 tds.
Ez ugyan csak játék a számokkal, de azért egy próbát megért.BigBaltazar
Ez nem jó így. Az a baj, hogy Grahamre nem 86-szor dobtak, és Millerre sem 33-szor, hanem ennyiszer kapták el. Ha a yard/target (amiben ugye benne vannak a 0-ás nem elkapások is) szoroznád fel, akkor tényleg mutatna valamit.

Anélkül hogy kötözködnék: nem egy kaliber a két játékos. Miller egy komplett TE, egészen jó mindenben, Graham meg még mindig nem tud igazán blokkolni, de legalább egy matchup nightmare (nem mindenhol van egy Chancellor+ET, hogy védekezzenek rajta). Miller semmilyen rendszerben nem lenne 1000 yardos TE, de egy pass heavy csapatnál hozná a TE-ktől elvárható 6-700 yardot.

Egyébként ahogy a Saints topikban is írtam: ha valaki tradelhetne érte, az a Seattle lenne. Az idei 1/32 és a jövő évi 1/(valami_PO_hely) közel sem drága Jimmyért. Egy dolog miatt nem fogtok eltradelni érte, az a 10+ millió, amit keresni akar. Sokan vannak még nálatok rookie szerződéssel, és egy-két év múlva pl. RW is elit fizetést fog kapni (ha Kap 18 milliót megkapja, akkor RW? bár szvsz Kap sem fogja megkapni a 18at).

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanszosan megint kiköthet nálunk pár ex-játékosotok. Egy forrás szerint Red Bryant Jacksonvilleben van viziten.iktriad
Szerinted viccből gyártom a hozzászólásokat a Jax topicban? Intel!undisputedly
Remélem alá is ír. Viszont a helyi lap (Florida Times Union) szerint nem valószínű, hogy DBt igazolunk, szóval valószínűleg Browner és/vagy Thurmond nem nálunk fog kikötni.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sanszosan megint kiköthet nálunk pár ex-játékosotok. Egy forrás szerint Red Bryant Jacksonvilleben van viziten.iktriad
Szerinted viccből gyártom a hozzászólásokat a Jax topicban? Intel!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanszosan megint kiköthet nálunk pár ex-játékosotok. Egy forrás szerint Red Bryant Jacksonvilleben van viziten.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
D# falat kell erősíteni és mellette az O# interiort. Jelenleg a D#-ből Bennett, McDaniel , McDonald szabadügynök, Red kitéve, Clem pedig valószínűleg cut.
A tavalyi ligaelit falunkból Avrilnak van csak szerződése.undisputedly
Ráadásul a hírek szerint Bennett tesztelni fogja a piacot, nem lesz deal 11-ig.Medvepapa
Bennett lelépése egy területen szerintem érzékenyen érintene minket. Kevés hybrid játékosunk maradna. Inside rush pedig így egyedül McDonaldtól jönne, aki szintén FA, de ha megy Michael, egyetértek braxával, a 2 McD-t vissza kell hozni.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bennett menjen ha pénz kell neki, tovabbra sem ér ő annyit amennyit kér és amekkora hypje van
avril-mebane-hill-clemons fal siman jo, es ugyis lesz ide erősítés. es a ket McD DT maradása is benne van a pakliban.
nem aggódok gyűrűvel a tarsolyban 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
D# falat kell erősíteni és mellette az O# interiort. Jelenleg a D#-ből Bennett, McDaniel , McDonald szabadügynök, Red kitéve, Clem pedig valószínűleg cut.
A tavalyi ligaelit falunkból Avrilnak van csak szerződése.undisputedly
Ráadásul a hírek szerint Bennett tesztelni fogja a piacot, nem lesz deal 11-ig.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem nem lenne hülyeség.

 tdmagazin.hu/hirek/tavolabb-kerul-az-extra-pont

Persze ez még csak kísérleti jelleggel.BigBaltazar
és ez csak seahawks meccseken lesz így, vagy miért ide tetted?braxa88
Gondoltam hátha érdekel valakit a hox fanok közül ez a hír. 😉BigBaltazar
Szerencsétlen Hau 😀