Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ha más nem akkor 3. QB-nak jó lesz 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hajajj... Allen-t egy seattlei étteremben látták ma.
Remélem nem jön.undisputedly
Nyugi, mi nem adunk neki annyit amennyit szeretne. Bár szerintem azért egy szezon alatt még mindig összeszed 10 zsák körül.BigBaltazar
Igen, talán összeszed, de ennyi pénzért amennyiért jönni akar, jobb lenne egy fiatalt odatenni a rotációba még, a pénzt meg mondjuk E.T. szerződésébe tenni.
Mert így belegondolva, nagy pénzt kereső játékosunk, akitől könnyen megválunk, mint pl idén Red és Rice, az nem igen lesz jövőre.


Hajajj... Allen-t egy seattlei étteremben látták ma.
Remélem nem jön.undisputedly
Érdekes lenne, ha aláírna egy Bennett-féle olcsó szerződést, egy évre, de szerintem ő nem fogja ezt megtenni, bár kit tudja, mennyire akar megint gyűrű közelébe kerülni.Gyurma Pappa
Miután azzal fenyegetőzött,hogy inkább visszavonul, nem mutat jól a szénája 😀
Szerintem a gyűrűt is magasról...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Hajajj... Allen-t egy seattlei étteremben látták ma.
Remélem nem jön.undisputedly
Érdekes lenne, ha aláírna egy Bennett-féle olcsó szerződést, egy évre, de szerintem ő nem fogja ezt megtenni, bár kit tudja, mennyire akar megint gyűrű közelébe kerülni.

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hajajj... Allen-t egy seattlei étteremben látták ma.
Remélem nem jön.undisputedly
Nyugi, mi nem adunk neki annyit amennyit szeretne. Bár szerintem azért egy szezon alatt még mindig összeszed 10 zsák körül.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jöjjön mind2 ésszerű szerződéssel 😀
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Miért? drága volna, de én örülnék neki,de meltonnak mmég jobban 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hajajj... Allen-t egy seattlei étteremben látták ma.
Remélem nem jön.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thurmond a Giantsé
azért 1évre 3,5m elég kevés, de ihazábol kb 3-4 meccsen volt kezdő, nem mutatta meg h kezdőként folyamatosan lehet számolni vele. nickelCB pénzt kapott így kb.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Broncos vajon ellenünk készül ennyire vadul? 😊rantotthus
Amúgy nem véletlen szerintem,hogy az AFC konf döntősei ennyire vadul belekezdtek a secondary építésbe. Denvernél feltűnő főleg,hogy keménységet és gyorsaságot akarnak adni a védelmüknek, pont ezt a 2 tulajdonságot emelték ki a döntőben,hogy nem veszik fel velünk a versenyt.
Patriotsnál már tavaly is épült egy jó védelem, meg ugye BB defenzív guru elvileg, igaz az elmúlt 10 évben nem igen bizonyította, de ennek ellenére azért egy Chandler Jones, Collins, Ryan stbstb kezdett már ott kinevelődni.

Szerk: Amúgy én örülök,hogy minden kezd megint a Denverről szólni. Tavaly is bejött nekik 😛
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A Broncos vajon ellenünk készül ennyire vadul? 😊rantotthus
Hát, ha az nfl-en múlik, úgy is ez lesz a nyitó meccs. 😊

több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
A Broncos vajon ellenünk készül ennyire vadul? 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meltonnal nagyon tárgyalunk.Medvepapa
A leigazolásával a fal kb készen is lenne.
Jövőre lesz amúgy egy rakat kompenzációs pickünk, ami jól fog jönni 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Meltonnal nagyon tárgyalunk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Szerintem az O-line nem lesz probléma. 2 ember távozott, McQ és Carpenter közt szerintem nincs akkora különbség, fogja tudni pótolni, Giacomini helyére a drafton lehet erősíteni egy első vagy második körös pickkel, plusz van Roten is érkezik a rotációba ha mindenigaz (Bowie és Bailey mellé). Ha nem is fog a sapka miatt nagy név érkezni a falba, szerintem az ideinél nem lesz rosszabb. (Hiába voltak gondok, azért egy Super Bowl csak összejött 😊 )
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Valaki légyszi el mondaná,miért nem hozunk FA ról 1 tacklet vagy guardot? akik még vannak ennyire szarok? Vagy csak várjuk hogy lejebb menjen az értékük?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szép dolog tőle,hogy belement a paycutba, de a piacon se igen kapna jobb pénzt, szóval akkora áldozatvállalásról nincs szó. Ha nem megy bele, akkor kivágjuk, és szinte biztos,hogy bottom csapat vitte volna.
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
komoly pénz csökketésbe ment bele hogy újra bajnok legyen 😊Sherman
Tetszik a hozzáállásod! 😊

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Ha jó olvastam, miller 2 évre kap 8 millát, komoly pénz csökketésbe ment bele hogy újra bajnok legyen 😊
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Danny 710ESPNSeattle ‏@BrocknDanny
TE Zach Miller agrees to new deal with the #Seahawks. New contract will allow him to stay with team 2014 AND 2015.undisputedly
na faszányos ez is kipipálva a to-do-list-en
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sidney Rice amugy visszajöhetne, ha egészségügyileg oké a srác
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Danny 710ESPNSeattle ‏@BrocknDanny
TE Zach Miller agrees to new deal with the #Seahawks. New contract will allow him to stay with team 2014 AND 2015.undisputedly
ígyvan!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Danny 710ESPNSeattle ‏@BrocknDanny
TE Zach Miller agrees to new deal with the #Seahawks. New contract will allow him to stay with team 2014 AND 2015.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
nfl.com szerint a csapat arra vár, hogy az orvosok jóváhagyják a visszatérését.
több mint 10 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Finley ről mit tudni?
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Browner tenyleg ment a Patsbe.:
"I would be remiss if I didn't thank the Seattle Seahawks for giving a CFL player the once-in-a-lifetime opportunity to return to the NFL, making a young boy's dream come true." -  shwks.com/dkuj

-- TIME I'AM! --