Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Mér csak 1 évet ?szabolcs13
29 lesz jövőre, 9 milliót spórolunk vele ha cutoljuk, ami miután jövőre már nem leszünk olyan jól a sapkával mert russelnak adni kell majd egy 17-20 körüli szerződést, nem hiszem hogy sokáig gondolkozni fognak.
ja és ezért lett krisztina hozva tavaly luxuspickneka.kacsa
Hát ebbe nem vagyok biztos 😊 jövőre is ő lesz a legjobb RB sőt még vagy 4 évig
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Mér csak 1 évet ?szabolcs13
29 lesz jövőre, 9 milliót spórolunk vele ha cutoljuk, ami miután jövőre már nem leszünk olyan jól a sapkával mert russelnak adni kell majd egy 17-20 körüli szerződést, nem hiszem hogy sokáig gondolkozni fognak.
ja és ezért lett krisztina hozva tavaly luxuspicknek
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Ha az O fal úgy marad, ahogy most van, akkor szvsz jobban megérné eltradelni most, mert sokat nem fog érni még ő sem.Hulkeinstein
Ő a liga legjobb RB-je nélküle az Off. szinte 0 ha nem készülne mindenki Lynch futásaira akkor R.W. nem tudna passzolni olyan könnyedén 😊
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Mér csak 1 évet ?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.a.kacsa
Ha az O fal úgy marad, ahogy most van, akkor szvsz jobban megérné eltradelni most, mert sokat nem fog érni még ő sem.
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.szabolcs13
ugye tudjátok h lynch még egy évet lesz velünk? 😊
de ettől függetlenül én is Oline-t húznék, russelt védeni kell. nézzünk körbe milyen frontok vannak és nekünk milyen falunk azzal szemben.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.Hulkeinstein
Teljes mértékig veled vagyok.Su'a Filo egy nagyon jó pick lenne és Lynchnek nagy mértékbe segítené a középső futást.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én OG-ért szorítok, ugyanolyna alapon, ahogy egy sokmillió dolláros QB-t is meg kell védeni, úgy Lynch-et sem kéne korlátozni, ha már van egy ilyen RB: Jöjjön csak vmi OG/OT, nálam Su'a Filo lenne itt az álompick.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. pickre jöjjön Moses/Bitonio a másikra meg Crichton.Sebii
Én személy szerint Crichton draftolását feleslegesnek tartom inkább jöjjön 2OL ,DE elég a 3. körben itt már sok az egyszintű DE Crichton nem nagyon tűnik ki a többiek közül.szabolcs13
Azért DE poszton kicsit szűkösen vagyunk, nekem meg Chricton nagy kedvencem. Valamint akár 4. körben is lehet kezdőkaliberű guardot húzni.Sebii
Nekünk arra figyelni kell ,hogy Lynchnek jó emberek blokkoljanak középen mivel sok a középső futás, a védekezés így is zseniális inkább a támadó szekciót kéne meg erősíteni én úgy vagyok vele 😊szabolcs13
Szintén így látom. D-line sincs teljesen kész, de ott legalább sorakoznak a "prospectek".
Hill, Williams, Mayowa, Scruggs. (plusz még ugye az öregek: Mebane, McDaniel, Bennett, O'Brian, Avril)

O-line kb Bailey és Bowie aki beépülhet. Van az 5 kezdőre rajtuk kívül: Okung, Jean-Pierre, Unger, Sweezey. Talán még Carpot ide lehet venni.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
basszameg a niners megelőzött minket:
Filed to ESPN: 49ers trading a conditoonal 2015 4th-round pick to Buffalo for WR Stevie Johnson, per sources. Pick can become a 3rd.a.kacsa
Nem vesztetünk sokat, feltéve meddig tud játékba maradni Johnson .Szerintem már a 10hét körül sérült listán lesz feltéve ha használják is 😊szabolcs13
én amióta először láttam játszani azóta szeretem. tehetsége megkérdőjelezhetetlena.kacsa
A tehetsége nem is kérdőjelezem meg csak a fizikai állapotát.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
1. pickre jöjjön Moses/Bitonio a másikra meg Crichton.Sebii
Én személy szerint Crichton draftolását feleslegesnek tartom inkább jöjjön 2OL ,DE elég a 3. körben itt már sok az egyszintű DE Crichton nem nagyon tűnik ki a többiek közül.szabolcs13
Azért DE poszton kicsit szűkösen vagyunk, nekem meg Chricton nagy kedvencem. Valamint akár 4. körben is lehet kezdőkaliberű guardot húzni.Sebii
Nekünk arra figyelni kell ,hogy Lynchnek jó emberek blokkoljanak középen mivel sok a középső futás, a védekezés így is zseniális inkább a támadó szekciót kéne meg erősíteni én úgy vagyok vele 😊
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
1. pickre jöjjön Moses/Bitonio a másikra meg Crichton.Sebii
Én személy szerint Crichton draftolását feleslegesnek tartom inkább jöjjön 2OL ,DE elég a 3. körben itt már sok az egyszintű DE Crichton nem nagyon tűnik ki a többiek közül.szabolcs13
Azért DE poszton kicsit szűkösen vagyunk, nekem meg Chricton nagy kedvencem. Valamint akár 4. körben is lehet kezdőkaliberű guardot húzni.
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
basszameg a niners megelőzött minket:
Filed to ESPN: 49ers trading a conditoonal 2015 4th-round pick to Buffalo for WR Stevie Johnson, per sources. Pick can become a 3rd.a.kacsa
Nem vesztetünk sokat, feltéve meddig tud játékba maradni Johnson .Szerintem már a 10hét körül sérült listán lesz feltéve ha használják is 😊szabolcs13
én amióta először láttam játszani azóta szeretem. tehetsége megkérdőjelezhetetlen
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
basszameg a niners megelőzött minket:
Filed to ESPN: 49ers trading a conditoonal 2015 4th-round pick to Buffalo for WR Stevie Johnson, per sources. Pick can become a 3rd.a.kacsa
Nem vesztetünk sokat, feltéve meddig tud játékba maradni Johnson .Szerintem már a 10hét körül sérült listán lesz feltéve ha használják is 😊
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
basszameg a niners megelőzött minket:
Filed to ESPN: 49ers trading a conditoonal 2015 4th-round pick to Buffalo for WR Stevie Johnson, per sources. Pick can become a 3rd.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
1. pickre jöjjön Moses/Bitonio a másikra meg Crichton.Sebii
Én személy szerint Crichton draftolását feleslegesnek tartom inkább jöjjön 2OL ,DE elég a 3. körben itt már sok az egyszintű DE Crichton nem nagyon tűnik ki a többiek közül.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
1. pickre jöjjön Moses/Bitonio a másikra meg Crichton.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Marqise Lee-t nagy hülyeségnek tartanátok a 2. körben ?
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Suafilo vagy moses, nekem a 2 közül mind 1 csak jöjjön valamelyik 😀
Johnson érte 4 ik kört adni... :/ az utóbbi 2 szezonja 0 volt.. + van elég el kaponk szerintemSherman
Nem rossz meglátás, csak Kouandjio ne jöjjön 😊Johnsonért meg azért is sok a 4. kör mert sérülékeny és nem hiszem ,hogy nagy jövője lenne a csapatba inkább 4.körbe hozni egy fiatal WR-t aki majd beérik ,most ezen a Drafton úgy is nagyon sok jó WR van 😊
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
Suafilo vagy moses, nekem a 2 közül mind 1 csak jöjjön valamelyik 😀
Johnson érte 4 ik kört adni... :/ az utóbbi 2 szezonja 0 volt.. + van elég el kaponk szerintem
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Bitoniot imádni kell, mert őt fogjuk húzni! 😀Medvepapa
Az se lenne egy rossz befektetés de én úgy érzem inkább Su'a-Filo kéne koncentrálunk és megerősíteni a fal közepét ,hogy a BESTIA (így is elég hatékony) középső futásai még hatékonyabbak legyenek 😊
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bitoniot imádni kell, mert őt fogjuk húzni! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Szerintetek melyik off. fal lenne a legjobb húzás a mostani helyzetünkbe ?szabolcs13
G és RT is
benn van még Suafilo, dő már 2/10re jó lenne. de lehet persze addig kimegy
RT: Kouandjio és Moses is jóbraxa88
Remélem le tudjuk hozni Suafilot mert Kouandijonak nem örülnék a térd problémák miatt , a szalagok is szét szakattak már egyszer a térdébe akkor már inkább Moses és Bitonioról mi a vélemény ?
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek melyik off. fal lenne a legjobb húzás a mostani helyzetünkbe ?szabolcs13
G és RT is
benn van még Suafilo, dő már 2/10re jó lenne. de lehet persze addig kimegy
RT: Kouandjio és Moses is jó
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
stevei johnsonért az egyik 4.körösünk igen baráti lenne 😊

piti meg szokásos verébbraxa88
Bevallom, a nevén kívül nem igen ugrik be róla érdemi infó. Kérdés lehet ugye az érvényben lévő szerződésének fizetése, plusz lehet,hogy egy Panthers többet adna.undisputedly
tavaly előttről: