Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem éltünk Carpenter 5. évi opciójával.

Szerintetek LG vagy RT lesz az 1. körös pick?undisputedly
DL
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nehéz ügy, mert Bowieban nagyon bízik a stáb, de nem lennék meglepve, ha az 1. körös pick mellett egy későit is egy O-lineman-re használnánk.

Egyébként az ESPN tudósítója szerint pár nap múlva, akár a draft előtt bejelenthetik Sherm hosszabbítását.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem éltünk Carpenter 5. évi opciójával.

Szerintetek LG vagy RT lesz az 1. körös pick?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Yeaaaah! Alakul a rotáció.

According to O’Brien Schofield’s Twitter account, he has re-signed with the Seahawks.

Hey 12th man, I'm coming back home one more year. #blessed #backtowork #seahawks #12thMan
— O'Brien Schofield
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Idén ugye a D-line változni fog, és a draft előtt úgy állnak a dolgok,hogy a fiataloktól kell várnunk a rések betöltését. Talán braxa egyik kedvence, Scruggs adott rádió interjút a Brock & Danny-ben.

Elmondta többek között,hogy "zombi-üzemmódban" van. Nem akar senkivel arról beszélgetni,hogy mi volt tegnap, hol járt egy hete, csak az edzésre fókuszál, jobb akar lenni.

Örül,hogy vége a SB felhajtásnak,mert a tavalyi sérülése miatt nem játszott a szezonban, ellentétben az azt megelőző idénnyel, ahol egész évben a pályán volt, így nagyon szar érzés volt neki,hogy a pálya széléről figyelhet csak.

Örül,hogy olyan játékosok vannak a csapatban mint Bennett, aki UDFA-ként kapott monster szerződést, vagy E.T. aki sosem áll le a felkészüléssel, vagy Avril pl.

Nőtt a tömege, így vélhetően már belehízott a 5tech runstuffer posztba, és saját elmondása szerint ott játszik, ahol a csapatnak szüksége van rá, DT-ben is mehet rotációként.

A 2012-es draft osztály tagjai között speciális kötelék van.

Összességében értelmesen nyilatkozott.

 mynorthwest.com/category/pod_player_sports/?a=9971048&p=1007&n=Brock
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 tdmagazin.hu/hirek/super-bowl-a-szinfalak-mogottnpetiii
Ennek van egy első része is, ami a csapat búcsúztatásáról szól. Ez a 2. rész szerintem semmitmondó lett. A harmadikban szerintem több tartalom lesz.

A Denver az idei OTA során a "35" számot/kifejezést használja motivációként, mivel ennyi ponttal kaptak ki a döntőben. Ez amúgy szerintem teljesen ok.
Viszont offseasonban ugye nem tudják annyira kontroll alatt tartani a játékosokat a csapatok, így fordulhatott elő,hogy Julius Thomas szerint sokkal inkább azért kaptak ki, mert ők voltak rosszak, nem pedig azért mert mi jobbak. Plusz még olyat is mondott,hogy a védelmünk nem is annyira fizikális 😀

 blog.seattlepi.com/football/2014/05/01/broncos-julius-thomas-seahawks-defense-wasnt-that-physical-in-super-bowl/

Kíváncsi leszek,hogy idén, amikor a teljes NFC-W -el játszanak, tehát találkoznak a Cards-9ers-Rams hármassal is rajtunk kívül, mond-e ilyet 😀
több mint 9 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
 tdmagazin.hu/hirek/super-bowl-a-szinfalak-mogott

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Off
Sajnos nem Saints, de nem lehetett otthagyni (turi-610HUF) :cool:

Építem a családon belüli rivalry-tclbass
Nagyon tuti. Shaun Alexander miatt ( is ) lettem Seahawks fan.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
Off
Sajnos nem Saints, de nem lehetett otthagyni (turi-610HUF) :cool:

Építem a családon belüli rivalry-tclbass
Király!
Nekem is van turi mezem Maroney 1000 HUF-ért 😀 többet nem ér jelenleg 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Off
Sajnos nem Saints, de nem lehetett otthagyni (turi-610HUF) :cool:

Építem a családon belüli rivalry-t
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én örülök az üzletnek. A Tatupu mezem ugyan már kiment a divatból, az E.T. most még legalább 4 évig jó lesz. Végülis mindketten jól jártunk. Na jó vicc nélkül, nálam ő nagyon is megérdemelte!garrett27
Direkt csinálod? 😀
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Én örülök az üzletnek. A Tatupu mezem ugyan már kiment a divatból, az E.T. most még legalább 4 évig jó lesz. Végülis mindketten jól jártunk. Na jó vicc nélkül, nálam ő nagyon is megérdemelte!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy kb mindenhol rosszul szerepel.
A most aláírt 4 év nem befolyásolja a még meglévő 1 hátralevő évet a szerződéséből, tehát még 5(!) évig biztosan Hawks mezben(persze elcserélhetjük😀 )
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ahogy az várható volt... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks have locked up FS Earl Thomas to a "blockbuster" long-term extension.
undisputedly
YESSSS!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm és E.T.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks have locked up FS Earl Thomas to a "blockbuster" long-term extension.
Per RapSheet, the deal makes Thomas "easily" the league's highest paid safety. Having started 64-of-64 games since entering the league as the 14th overall pick out of Texas in 2010, Thomas has logged 15 career interceptions, five forced fumbles, and 32 pass breakups while arguably emerging as football's premier safety. Still only 25 years old (in May), Seahawks players are alleged to privately consider Thomas the team's best defensive back, ahead of Richard Sherman.undisputedly
na jöhet akkor Sherman, majd a lejáró sztárok elengedése, és Baltimore mintájú rebuild...irony 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks have locked up FS Earl Thomas to a "blockbuster" long-term extension.
Per RapSheet, the deal makes Thomas "easily" the league's highest paid safety. Having started 64-of-64 games since entering the league as the 14th overall pick out of Texas in 2010, Thomas has logged 15 career interceptions, five forced fumbles, and 32 pass breakups while arguably emerging as football's premier safety. Still only 25 years old (in May), Seahawks players are alleged to privately consider Thomas the team's best defensive back, ahead of Richard Sherman.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/28/michael-robinson-likely-retiring/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Russell Wilsonnak is már csak 99 problémája maradt, elválik a feleségétől baggio

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
ez igen. értett a pénzügyhöz, meg a hátsó körökben viszonylag jókat húzott, de azért boldogak vagyunk, hogy eltávolították a csapatból 😊

Ex-Dolphins GM Jeff Ireland joining Seattle Seahawks
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000344651/article/exdolphins-gm-jeff-ireland-joining-seattle-seahawksVentura
így kell felfelé bukni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
ez igen. értett a pénzügyhöz, meg a hátsó körökben viszonylag jókat húzott, de azért boldogak vagyunk, hogy eltávolították a csapatból 😊

Ex-Dolphins GM Jeff Ireland joining Seattle Seahawks
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ljzojywimbydw11vjdyd
Ex-Dolphins GM Jeff Ireland joining Seattle Seahawks
The Seattle Seahawks hired former Dolphins general manager Jeff Ireland as a consultant, Ian Rapoport reported Saturday. Ireland joins a team that didn't seem like it needed help finding NFL draft gems.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Lehet ezt elfelejteni? 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Csak hogy nehogy valaki elfeledje:
Superbowl Champions! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan

Trufant Seahawkként vonul vissza