Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Rice-nak milyen volt a szerződése? Ilyenkor szabadul fel pénz a sapka alatt? Hogy működik ez?
Sajnálom, de érthető a döntés. :/funkyparduc
nemtudom h szabadul e fel, ha igen akkor is minimális
ugye ki lett vágva offseason elején, majd 1 éves szerződést kapott.braxa88
Feltehetőleg az is vetmin körüli szerződés volt különböző bónuszokkal, amiket ugye így nem kap meg. Vagy mivel jó fej a FO, megkapja 100%-ban. De semmiképp sem fontos összegről van szó.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rice-nak milyen volt a szerződése? Ilyenkor szabadul fel pénz a sapka alatt? Hogy működik ez?
Sajnálom, de érthető a döntés. :/funkyparduc
nemtudom h szabadul e fel, ha igen akkor is minimális
ugye ki lett vágva offseason elején, majd 1 éves szerződést kapott.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem nem volt 100%-os és valószínűleg úgy érezte, hogy nem is lesz az. Így viszont elkerülheti azt a szégyent, hogy esetleg a rosterre sem kerül. Kár érte, mert sok terhet levett volna Harvinékról. Így azért eléggé lutri a WR sorunk. Baldvin slotban jó, Kearse még kicsit nyers, Harvin kissé üveg, az újoncok meg erősen kérdőjelesek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sidney Rice visszavonult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván nem RW-t, vagy Shermant célozzuk. Már PC is túl nagy "celeb", viszont a beachboy karakter illetve a különböző társadalmi kezdeményezései,szerepvállalásai miatt halvány remény talán még az ő beleegyezésével kapcsolatban is fennállhat, feltéve,hogy nem jövő hétre hívjuk.
Mindazonáltal a realitás az,hogy egy exec tag, JS csapatából valaki, talán Ő maga is szélsőséges esetben elcsábítható egy közönségtalálkozóra. Ahogyan követtem a regnálásuk alatt a médiával való viszonyukat, nem az az elzárkózó típusok, illetve a frencsájz is nyitott a médiumokra, főleg a fanbase növelésével, a 12th-el kapcsolatban. Meglátjuk.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elfogytak a jegyek a 2014-es alapszakasz hazai meccseire. Nem tartott sokáig.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én egyébként a megkeresésben olyan eseményt irányoznék elő, amire nem csak Hawks fanok jöhetnek. Nyilván zárt körű lenne, tehát 9ers mezben azért nem állíthatna oda senki-persze jöhetne 9ers fan is, de tiszteletben tarva,hogy milyen jellegű az esemény-, illetve az esetleges balhézókat is ki lehetne ezzel szűrni. A kélrdés az,hogy meg kellene határozni,hogy nevezhetjük-e magunkat az előzőekben írtaknak.
Mivel még szervezett keretekben nem tevékenykedett a magyar fanbase.undisputedly
Nem akarok kishitű lenni, de egy PC szintű, fontosságú NFL szakit szerintem esély nincs idehozni. Nem csak egy fanbulira, de még mondjuk egy TV szereplésre, vagy akár egy hivatalos, szövetség által rendezett eseményre is. Azért eljönni Budapestre nem ugyanaz, mint leülni egy szállodahallban amerre éppen jár és adni egy 30 perces excluzív interjút - ami önmagában is nagy dolog lenne itt "keleten". Európában szerintem csak London az egyedül olyan hely amiért repülőre ül egy NFL prominens. Úgy lehet csak rá esély, ha sikerülne valamilyen egyéb eseményhez bekapcsolódni. Például Forma1, valami egyéb világesemény, amiért egyébként is eljön, és akkor elkapni egy előadásra. Ha ilyent nem találsz, akkor kár még csak próbálkozni is vele, ezeknek az embereknek olyan sűrű a naptára, hogy sokkal nagyobb/fontosabb/komolyabb meghívásokat is tömegével kell lemondaniuk, mert nem fér az időbe. Esetleg próbáljatok meg keresni valakit a csapat környékén (bárkit, scout, edző, hivatali dolgozó), akinek van valamilyen magyar kötődése, hátha őt el lehetne ide csábítani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
a facebook oldalatok 480 liknál tart ha ennek a fele eljönne már szép eredmény lenne. Az offseason végén kizárt hogy belemenne bármelyikük egy ilyenbe, de egy jövő évi túrát már most el lehet kezdeni szervezni.
Nem Seahawks drukkerként is simán elmennék egy ilyen eseményre.Fucu
az irodámon keresztül látok rá esélyt,hogy olyan pozícióból lobbyzzunk, ami individumként nem lenne lehetséges.undisputedly
Szerintem az hasznos lenne, ha megtolná valami nagynevű iroda. Én már kb. 10x írtam a contact formra  fan-feedback.seahawks.com/form/feedback.aspx de még egyszer sem kaptam választ. 😕
Pedig általános dolgokat kérdeztem pár szurkolói témában.

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
a facebook oldalatok 480 liknál tart ha ennek a fele eljönne már szép eredmény lenne. Az offseason végén kizárt hogy belemenne bármelyikük egy ilyenbe, de egy jövő évi túrát már most el lehet kezdeni szervezni.
Nem Seahawks drukkerként is simán elmennék egy ilyen eseményre.Fucu
Igen, idén már a salarycap csapatból is eredmény lenne valaki. Szerintem annak is lenne értelme.
Nyilván amúgy ez egy félig nyitott esemény lenne, habár a megkeresésre adott válaszukból majd kiderül,hogy milyen anyagi vonzata van a lehetőségnek, szerintem egy mindenki számára nyílt előadásnak már lenne díja.
Én egyébként a megkeresésben olyan eseményt irányoznék elő, amire nem csak Hawks fanok jöhetnek. Nyilván zárt körű lenne, tehát 9ers mezben azért nem állíthatna oda senki-persze jöhetne 9ers fan is, de tiszteletben tarva,hogy milyen jellegű az esemény-, illetve az esetleges balhézókat is ki lehetne ezzel szűrni. A kélrdés az,hogy meg kellene határozni,hogy nevezhetjük-e magunkat az előzőekben írtaknak.
Mivel még szervezett keretekben nem tevékenykedett a magyar fanbase.

Amúgy jó lenne,ha ennek nem menne híre,és nem kezelné senki sem biztos vagy hivatalos kész tényként.
Az irodám nemzetközi megítélésén keresztül szerintem azt el tudom érni,hogy partnernek tekintsenek minket egy ilyen dologban, de nem akarom,hogy végül bárki kérdéseket szegezzen nekem, amiért nem olyan eredménnyel zárul a dolog, mint ahogyan ő/ők gondolták.
Tehát leírom,hogy nem tartom magam a magyar fanbase kinevezett képviselőjének, semmilyen egyéb hasonló tisztséget nem állítok, a megkeresésem pusztán az átlag hardcore szurkolói mivoltomból ered, felismerve,hogy most alkalmas lehet egy ilyen kezdeményezés, illetve az irodámon keresztül látok rá esélyt,hogy olyan pozícióból lobbyzzunk, ami individumként nem lenne lehetséges.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
a facebook oldalatok 480 liknál tart ha ennek a fele eljönne már szép eredmény lenne. Az offseason végén kizárt hogy belemenne bármelyikük egy ilyenbe, de egy jövő évi túrát már most el lehet kezdeni szervezni.
Nem Seahawks drukkerként is simán elmennék egy ilyen eseményre.Fucu
én is. de ahhoz hogy ez meglegyen olyan tervet kell lerakni hogy érdemes legyen. meg kinek tartana előadást? ezt simán nemzetközivé kell tenni, de pénz és rengeteg idő kell hozzá, mert bármely NFL capat edzői stábja nem repked sehova a szurkolók két szép szeméért.

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a facebook oldalatok 480 liknál tart ha ennek a fele eljönne már szép eredmény lenne. Az offseason végén kizárt hogy belemenne bármelyikük egy ilyenbe, de egy jövő évi túrát már most el lehet kezdeni szervezni.
Nem Seahawks drukkerként is simán elmennék egy ilyen eseményre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kérdés.

Szeretném Magyarországra (Pestre) csábítani PC-t, illetőleg a szervezettől valakit, aki footballal kapcsolatos szerepkörben tevékenykedik, esetleg a sapkáért felelős egységből valakit. Viszont számomra még kérdés,hogy igazából milyen "társadalmi" támogatás áll mögöttünk, illetve szurkolói identitásban mit képviselnek a magyar fanok.
Jellemezhetem magunkat -a magyar Hawks fanokat- úgy,mint a "magukat a nemzetközi 12th tagjainak tekintő magyar szuroklók"?

Ez a megkeresés több szinten kell,hogy átfusson a Hawks szervezetében, és talán szerencsésebb lett volna az uborkaszezon előtt rendezkedni, de látok rá némi esélyt,hogy az EU fanbase bővítése okán, illetve a bajnoki cím apropóján kedvező atmoszféra van most a szurkolók körül, és talán egy rendezvényre ide tudnánk utaztatni valakit-lehetőleg PC-t-,hogy tartson egy előadást.

Szóval a kérdést megismételve, lehetek bátor, és alapozhatok arra,hogy van pár 100 Hawks fan az országban? 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman is megosztotta twitteren szóval hivatalos.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amennyiben lehet hinni az EA Sports saját honlapjának, a Madden NFL '15-ben -ha a cover képen nem is-,de a welcome screenen a #LoB lesz látható, szakítva a hagyománnyal, mely szerint mindig a Cover kép az üdvözlő képernyő is 😊

"... Now the good news! We wanted to give the LOB their just due, and do it in a way that was special—a way where millions of fans would see it every single day, just like a cover. Historically, the start screen in Madden (and all our EA SPORTS games) has featured our cover art. This year, we’re going to feature the entire Legion of Boom on the welcome screen. One of the major areas of focus for Madden NFL 15 is defense, and what better way to introduce you to the game than with the guys who are changing the face of defense in the NFL..."

12th Man - We love your passion for your team, its players, and of course, Madden! We’re committed to continuing this open dialogue about everything we do. Our fans have made Madden what it’s become, and your input will continue to shape where we take the franchise in the future.



 www.easports.com/madden-nfl/news-updates-gameplay/article/seattle-seahawks-legion-of-boom
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
A Facebook oldalunkra érkezett, megosztom, hátha valaki itt tud segíteni:

*********************************************************************
Kedves Seattle Seahawks Hungary!

Én Nagy Davó Dávid vagyok. Kb 2006 óta szurkolok a mi csapatunknak és életem legnagyobb eseménye volt a Super Bowl győzelem. Mivel nem sok embernek adatik meg, hogy eljusson egy mérkőzésre, találkozzon a mi hőseinkkel, mégis idén augusztusban láthatjuk az egyik, ha nem a legnagyobb 12th man-t, a Sziget fesztiválon Macklemore személyében.
Ma rendeltem ebayről 2 12th men zászlót és az a nagy tervem, hogy augusztus 14ig összehozzak vele és a zászlóval, meg persze a SEA szurkolókkal pár közös képet, autogram osztást. Ez akár már egy szállodai lobby bárban is szuper lenne.
Sajnos nincsenek ismerőseim a médiában, sajtóban, de van rá másfél hónapom, hogy teljesítsem ezt a nagy álmot. A csapatunknak sikerült a nagy álom és ez motivál engem is oda-vissza. Megkeresem a Bowl.hu-t, a Sport TV-t a TD Magazint és az Irigy Hónalj mirigyes Papp Ferencet is aki szintén nagy Seahawks Rajongó. (osszátok nyugodtan a levelet, ha láttok benne fantáziát)

Üdv,
Nagy Davó Dávid
*********************************************************************

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egy kis félig OFF dolog:
Van ÚJ Nike eladó varrott Sherman mezem, illetve most fog érkezni Russell Wilson is, ha érdekel valakit akkor írjon privát levelet, vagy laby43[kukac]gmail.com-ra email-t.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első cikkben elírták az utolsó duplázó évét: A Pats 2003/2004-ben duplázott. (Ettől függetlenül Montana szavára érdemes adni. Nekem ő az all time #1. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hírcsokor:

1. Joe Montana szerint a Hawks lehet a következő nagy dinasztia. Többek között azért mert nagyon jó az edzőnk, fiatal a csapat, és nagyon agresszív a mentalitás a pályán, plusz a srácok imádnak edzeni járni, nagyon jó a hangulat az öltözőben:
 12thmanrising.com/2014/06/28/joe-montana-seahawks-capable-dynasty/

2. Carp futni jár,hogy lefogyjon. Állítólag már most leadott kb 7 kg-t.
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/james_carpenter_lost_weight_running_this_offseason/16748239

3. 45 perc alatt elfogyott az összes TC jegy (30 000) jegy. 12th!
 www.seahawks101.com/2014/06/28/seattle-seahawks-sell-out-training-camp-tickets-in-45-minutes/

4. Pete Prisco (CBS) szerint az egész NFL legalulértékeltebb játékosa Mebane.
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/06/27/is-brandon-mebane-the-most-underrated-player-in-the-nfl/?syndication=rss

5. TC-ben nem fogjuk túlzottan terhelni Percy-t, annak érdekében,hogy sérülés mentesen kezdje az évet.
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/seahawks_plan_to_rest_percy_harvin_during_training_camp/16738609

6. RW arról,hogy szerinte készen áll arra,hogy vezesse az O#-t:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/russell_wilson_ive_proven_i_can_carry_our_offense/16748098

7. Úgy tűnik Marsh lehet az idei draft nagy stealje a részünkről:
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/seahawks_have_a_plan_for_versatile_cassius_marsh/16746721
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 blog.seattlepi.com/football/2014/06/23/check-out-these-seahawks-paintings-by-a-seattle-artist/







több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szép, de jövőre szebbet csináltatnak majd maguknak 😀braxa88
... New Englandben
Szerintem is!
Amúgy tényleg klasszul néz ki😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szép, de jövőre szebbet csináltatnak majd maguknak 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 850 — !SuPeR6BoWL!
Klassz lett a Bizsu! 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Nagyon jó lett gyűrűtök!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A 12 gyémánt a két szélén ^_^
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"