Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem idénre örömmel fizetnétek is neki, mert van miből. De ugye a probléma az, hogy hosszabbítani is ÉS emeltetni is szeretne, annak meg a hatásai elsősorban nem idén, hanem a 1-2 év múlva csapódnának le, amikor ott lesz Wilson és még egy rakat fontos fiatal, akikre kelleni fog a pénz.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, mert az is benne van, hogy morcizik egy kicsit aztán beáll mintha mi se történt volna, de amennyire nem átlagos fickó azt is kinézem belőle, hogy nem érdekli az idei év, kitart, ha úgy érzi hosszabb távon abból jobban jön ki.peterk2005
Inkább az ügynökével van a gond szerintem. Lynch egy marék Skittles-ért is játszana 😀
Emlékszem, SB soundFX-ben volt talán,hogy odament PC-hez "Ugye rendben van, ha még szerzünk pontokat? Szerezhetünk még pontokat?"undisputedly
Az ügynökével nincs gond. Arra kellene visszagondolni, amit mi RZO helyett játszunk...: RZML!
Ahelyett, hogy valakinek a műveltségi, vagy intelligencia szintjén rágóznánk játszunk memória játékot:
Kivel játszottuk a fenti idézet elhangzását megelőző sima PO meccset? (the team of dome or home)
Mi korbácsolta fel a gyenge idegzetűek neuron kötéseinek forgalmát?
- Hogy miért nem térdelt le ML és futtattuk le az órát?!
(elképzelhető, hogy PC is mondott valamit, amit ha így kezd rögtön be is fejezte volna: Hi Beast Mode...)12
Basszus ezt így elsőre nem értem 😀undisputedly
pont ezt akartam írni 😊 én 8-10 sör után szoktam így kommentelni 😊funkyparduc
Én mindig egyből vágom amit 12 ír, de most az utolsó sorokkal bajom van. Azt megfejtettem(?),hogy az RZO read zone offense, az RZML az a readzone marshawn lynch. A frisco elleni meccs is meg van, de utána elvesztem.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem idénre örömmel fizetnétek is neki, mert van miből. De ugye a probléma az, hogy hosszabbítani is ÉS emeltetni is szeretne, annak meg a hatásai elsősorban nem idén, hanem a 1-2 év múlva csapódnának le, amikor ott lesz Wilson és még egy rakat fontos fiatal, akikre kelleni fog a pénz.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, mert az is benne van, hogy morcizik egy kicsit aztán beáll mintha mi se történt volna, de amennyire nem átlagos fickó azt is kinézem belőle, hogy nem érdekli az idei év, kitart, ha úgy érzi hosszabb távon abból jobban jön ki.peterk2005
Inkább az ügynökével van a gond szerintem. Lynch egy marék Skittles-ért is játszana 😀
Emlékszem, SB soundFX-ben volt talán,hogy odament PC-hez "Ugye rendben van, ha még szerzünk pontokat? Szerezhetünk még pontokat?"undisputedly
Az ügynökével nincs gond. Arra kellene visszagondolni, amit mi RZO helyett játszunk...: RZML!
Ahelyett, hogy valakinek a műveltségi, vagy intelligencia szintjén rágóznánk játszunk memória játékot:
Kivel játszottuk a fenti idézet elhangzását megelőző sima PO meccset? (the team of dome or home)
Mi korbácsolta fel a gyenge idegzetűek neuron kötéseinek forgalmát?
- Hogy miért nem térdelt le ML és futtattuk le az órát?!
(elképzelhető, hogy PC is mondott valamit, amit ha így kezd rögtön be is fejezte volna: Hi Beast Mode...)12
Basszus ezt így elsőre nem értem 😀
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

annyira van helye a rosteren, h kezdő lesz...braxa88
Ja,hát mit írtam volna... Nem egy sztár kaliber, Harvint nem veszélyezteti, átlagos elkapó aki a 3. helyért hajt.
Megeshet,hogy kezdő lesz, de azért nem kiabálnám el. Nem véletlenül lett hozva pl Norwood vagy PRich.
WR set-eket se ismerjük még annyira.
Ne köss bele minden szóba.undisputedly
Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a kezdőben

Harvin nyílván külön kategória. de ki lenne más kezdő? baldwin slotban jobb, a két rookie biztos nem lesz előtte kezdetben, majd idővel ha jól teljesítenek.
Matthews, Bates, stb felejtős

nem kell megsértődni, nem kötöttem beléd. csak reagáltam vmire amivel nem értettem egyet.braxa88
Szerintem nagy luxus, ha egy WR kezéből, a RZ-ban "kifejeli" egy LB, a lasztit...
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerintem idénre örömmel fizetnétek is neki, mert van miből. De ugye a probléma az, hogy hosszabbítani is ÉS emeltetni is szeretne, annak meg a hatásai elsősorban nem idén, hanem a 1-2 év múlva csapódnának le, amikor ott lesz Wilson és még egy rakat fontos fiatal, akikre kelleni fog a pénz.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, mert az is benne van, hogy morcizik egy kicsit aztán beáll mintha mi se történt volna, de amennyire nem átlagos fickó azt is kinézem belőle, hogy nem érdekli az idei év, kitart, ha úgy érzi hosszabb távon abból jobban jön ki.peterk2005
Inkább az ügynökével van a gond szerintem. Lynch egy marék Skittles-ért is játszana 😀
Emlékszem, SB soundFX-ben volt talán,hogy odament PC-hez "Ugye rendben van, ha még szerzünk pontokat? Szerezhetünk még pontokat?"undisputedly
Az ügynökével nincs gond. Arra kellene visszagondolni, amit mi RZO helyett játszunk...: RZML!
Ahelyett, hogy valakinek a műveltségi, vagy intelligencia szintjén rágóznánk játszunk memória játékot:
Kivel játszottuk a fenti idézet elhangzását megelőző sima PO meccset? (the team of dome or home)
Mi korbácsolta fel a gyenge idegzetűek neuron kötéseinek forgalmát?
- Hogy miért nem térdelt le ML és futtattuk le az órát?!
(elképzelhető, hogy PC is mondott valamit, amit ha így kezd rögtön be is fejezte volna: Hi Beast Mode...)

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

annyira van helye a rosteren, h kezdő lesz...braxa88
Ja,hát mit írtam volna... Nem egy sztár kaliber, Harvint nem veszélyezteti, átlagos elkapó aki a 3. helyért hajt.
Megeshet,hogy kezdő lesz, de azért nem kiabálnám el. Nem véletlenül lett hozva pl Norwood vagy PRich.
WR set-eket se ismerjük még annyira.
Ne köss bele minden szóba.undisputedly
Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a kezdőben

Harvin nyílván külön kategória. de ki lenne más kezdő? baldwin slotban jobb, a két rookie biztos nem lesz előtte kezdetben, majd idővel ha jól teljesítenek.
Matthews, Bates, stb felejtős
nem kell megsértődni, nem kötöttem beléd. csak reagáltam vmire amivel nem értettem egyet.braxa88
Dehogy, szó sincs róla 😊
Rice kiválásával tényleg nőtt az esélye rá. Roster is biztos. Pusztán nem érzem,hogy a biztos kezdő már TC előtt kijárna neki. Ennél fogva más kategóriába nem tudtam beleerőszakolni.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

annyira van helye a rosteren, h kezdő lesz...braxa88
Ja,hát mit írtam volna... Nem egy sztár kaliber, Harvint nem veszélyezteti, átlagos elkapó aki a 3. helyért hajt.
Megeshet,hogy kezdő lesz, de azért nem kiabálnám el. Nem véletlenül lett hozva pl Norwood vagy PRich.
WR set-eket se ismerjük még annyira.
Ne köss bele minden szóba.undisputedly
Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a kezdőben

Harvin nyílván külön kategória. de ki lenne más kezdő? baldwin slotban jobb, a két rookie biztos nem lesz előtte kezdetben, majd idővel ha jól teljesítenek.
Matthews, Bates, stb felejtős

nem kell megsértődni, nem kötöttem beléd. csak reagáltam vmire amivel nem értettem egyet.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

annyira van helye a rosteren, h kezdő lesz...braxa88
Ja,hát mit írtam volna... Nem egy sztár kaliber, Harvint nem veszélyezteti, átlagos elkapó aki a 3. helyért hajt.
Megeshet,hogy kezdő lesz, de azért nem kiabálnám el. Nem véletlenül lett hozva pl Norwood vagy PRich.
WR set-eket se ismerjük még annyira.
Ne köss bele minden szóba.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren."

annyira van helye a rosteren, h kezdő lesz...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Britt csak elveszítheti a kezdő posztot, hogy pontosak legyünk. 😊 Azért Bowienak van egy kis előnye NFL-es tapasztalat terén, de az is igaz, hogy ha játszani akar egészségesnek kellene lennie.Fucu
övé,hogy elveszítse szerintem egyenlő azzal,hogy vélhetően övé lesz 😊

Amúgy Cable-nek kb ugyanakkora kedvence Britt mint Sweezey. KB azonos birkózó pedigré, stbstb, szóval vélhetően ő lesz aki játszik. Sweezey is elég harmatos, ennek ellenére kvázi fel sem merült,hogy lecserélje a csapat.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Britt csak elveszítheti a kezdő posztot, hogy pontosak legyünk. 😊 Azért Bowienak van egy kis előnye NFL-es tapasztalat terén, de az is igaz, hogy ha játszani akar egészségesnek kellene lennie.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mivel még senki sem szedte össze tőlünk az eddigi TC történéseket, ezért megteszem én, egy kis hír csokor keretében:

Legfontosabb hír,hogy nem történt komoly sérülés, és reméljük ez így is marad!

-Volt egy szép trükkös játék amit Phil Bates passzából Russell kapott el.

-Bowie hiányában Britt vitte az összes játékot a jobboldali Tackle poszton, és pedig PC szerint nagyon jól játszva. Várhatóan ő lesz a kezdő.

-Kearse továbbra is szép elkapásokkal próbálja bizonyítani,hogy helye van a rosteren.

-Carpenter lefogyott a tavalyi önmagához képest, ami pozitív hatással vana játékára is. A beatwriterek szerint még soha nem volt ilyen jó fizikai állapotban amióta Seattleben van.

-Jeron Johnson is egészséges, és úgy tűnik,hogy képes lesz betölteni Kancellár mögött a backup SS posztot.

-Harvin jól játszott az első nap, szombaton viszont pihent.

- Paul Richardson az idei 2. körös elkapónk mindenkit lenyűgözött a sebességével, viszont Kevin Norwoodot nem sikerült elhomályosítania. Norwood eddig biztos kezekkel, kiváló elkapó-utakat futva a WR játék minden elemében tisztesen helytállva gyakorolt.

-Dion Bailey újonc FS felugrással levadászott INT-jét felállva tapsolta a közönség. A játékot egy RW bootlegből mutatta be. Bailey célja leginkább az lehet,hogy megszerezze a tartalék spotot E.T. mögött.

-Több játékos is próbálkozott punt visszahordással.

-Shermnek volt egy "The Tip"-hez hasonló elütése, a pálya ugyanazon részén, mint a frisco ellen. Chris Matthews-t fogta a játék során.

-CM úgy látszik az előnyére fordítja Lynch hiányzását. Impresszív játékot mutatott be. PC nyilatkozott az üggyel kapcsolatban és elég élesen bírálta Lynch csapatát. Azt mondta,hogy aláírták egy szerződést, mindkét fél szabad akaratából, és elvárja,hogy Lynch csapata ezt tisztelje. Nekem kicsit sem szimpatikus módon Baldwin visszaszólt twitteren PC-nek,hogy "a játékosk nem mondhatják ezt a sz@rt, miután kivágja őket a csapat".



















több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem idénre örömmel fizetnétek is neki, mert van miből. De ugye a probléma az, hogy hosszabbítani is ÉS emeltetni is szeretne, annak meg a hatásai elsősorban nem idén, hanem a 1-2 év múlva csapódnának le, amikor ott lesz Wilson és még egy rakat fontos fiatal, akikre kelleni fog a pénz.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, mert az is benne van, hogy morcizik egy kicsit aztán beáll mintha mi se történt volna, de amennyire nem átlagos fickó azt is kinézem belőle, hogy nem érdekli az idei év, kitart, ha úgy érzi hosszabb távon abból jobban jön ki.peterk2005
Inkább az ügynökével van a gond szerintem. Lynch egy marék Skittles-ért is játszana 😀
Emlékszem, SB soundFX-ben volt talán,hogy odament PC-hez "Ugye rendben van, ha még szerzünk pontokat? Szerezhetünk még pontokat?"
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem idénre örömmel fizetnétek is neki, mert van miből. De ugye a probléma az, hogy hosszabbítani is ÉS emeltetni is szeretne, annak meg a hatásai elsősorban nem idén, hanem a 1-2 év múlva csapódnának le, amikor ott lesz Wilson és még egy rakat fontos fiatal, akikre kelleni fog a pénz.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, mert az is benne van, hogy morcizik egy kicsit aztán beáll mintha mi se történt volna, de amennyire nem átlagos fickó azt is kinézem belőle, hogy nem érdekli az idei év, kitart, ha úgy érzi hosszabb távon abból jobban jön ki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Charles balhéjáig ez a holtszezon arról szólt, hogy a futók piaca a béka valagát verdesi. Most meg már Lynch is lázad. Nyilván ki akarja hozni a hátralévő éveiből a maximumot és egy ilyen szezon után kicsit fel akarja nyomni a pénztárcáját. Én úgy érzem, hogy egyenlőre ő az erősebb, mert egyszerűen nem tudjuk nélkülözni. Krisztináék még messze nem állnak készen a generációváltásra. Szóval szerintem fizetni kell neki, nincs mese.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A baj az, hogy 28 éves. Idén 5,5M, jövőre 7,5M a cap hit. CMike. Ergo jövőre potenciális cut jelölt is lehetne, és ha így van, akkor a stábnak már idén látnia kell CMike-ot ingame szituban gyakran, erre utalnak az offseason nyilatkozatok is. És ha bejön CM, akkor jövőre jó tárgyalási szituba kerülne a FO Lynch-csel szemben. Mert 29 évesen egy futó a piacon legyen az akár Lynch is, nem fog nagy milliókat zsebre tenni. Érdekes lesz a szitu, egyelőre kétlem, hogy nagy mértékben hozzá lenne nyúlva a szerződéséhez, holdout ide v. oda. Lynch meg nem hülye, csak megpróbálja a maximumot kihozni a hátralévő néhány évből amíg még van értéke. Kicsit azért szomorú vagyok, mert az így kimaradó játékosok nagyobb részt nem tudnak összehozni egy értékelhető szezont vagy formán kívüliség vagy sérülés miatt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem az a véleményem,hogy nem csak műveletlen, de nagyon alacsony szinten áll az intelligenciája.
Ezt nem bántásként mondom. Januárban illetve februárban a nagy média cirkusz közepette láthattuk,hogy valami nagyon le van maradva egy átlag emberhez képest.
Szerintem nem tetszett neki,hogy CM-et dícsérte a stáb, és ,hogy azt tervezik, elvesznek tőle snap számot, aztán ez a Jamal Charles-ügy is...

12 TD-t meg 1300 yardot nem lehet csak úgy elengedni viszont. Adjunk neki 1-2 milliót, aztán mehet vissza falat törni.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hülye Lynch mit akar? teljesen korrekt szerződése van.
mind1. legalább TCben nem sérül meg.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
A futók úgy tűnik morcosak lettek idén..............

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ocllswany27axtybdyzz
Marshawn Lynch to hold out of Seattle Seahawks camp
Michael Robinson broke the news Thursday that Marshawn Lynch will hold out from training camp. The All-Pro rusher is looking for a new contract. Will the Seattle Seahawks give Beast Mode the deal he is seeking?
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Rice-nak milyen volt a szerződése? Ilyenkor szabadul fel pénz a sapka alatt? Hogy működik ez?
Sajnálom, de érthető a döntés. :/funkyparduc
nemtudom h szabadul e fel, ha igen akkor is minimális
ugye ki lett vágva offseason elején, majd 1 éves szerződést kapott.braxa88
Feltehetőleg az is vetmin körüli szerződés volt különböző bónuszokkal, amiket ugye így nem kap meg. Vagy mivel jó fej a FO, megkapja 100%-ban. De semmiképp sem fontos összegről van szó.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rice-nak milyen volt a szerződése? Ilyenkor szabadul fel pénz a sapka alatt? Hogy működik ez?
Sajnálom, de érthető a döntés. :/funkyparduc
nemtudom h szabadul e fel, ha igen akkor is minimális
ugye ki lett vágva offseason elején, majd 1 éves szerződést kapott.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem nem volt 100%-os és valószínűleg úgy érezte, hogy nem is lesz az. Így viszont elkerülheti azt a szégyent, hogy esetleg a rosterre sem kerül. Kár érte, mert sok terhet levett volna Harvinékról. Így azért eléggé lutri a WR sorunk. Baldvin slotban jó, Kearse még kicsit nyers, Harvin kissé üveg, az újoncok meg erősen kérdőjelesek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 284 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sidney Rice visszavonult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván nem RW-t, vagy Shermant célozzuk. Már PC is túl nagy "celeb", viszont a beachboy karakter illetve a különböző társadalmi kezdeményezései,szerepvállalásai miatt halvány remény talán még az ő beleegyezésével kapcsolatban is fennállhat, feltéve,hogy nem jövő hétre hívjuk.
Mindazonáltal a realitás az,hogy egy exec tag, JS csapatából valaki, talán Ő maga is szélsőséges esetben elcsábítható egy közönségtalálkozóra. Ahogyan követtem a regnálásuk alatt a médiával való viszonyukat, nem az az elzárkózó típusok, illetve a frencsájz is nyitott a médiumokra, főleg a fanbase növelésével, a 12th-el kapcsolatban. Meglátjuk.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elfogytak a jegyek a 2014-es alapszakasz hazai meccseire. Nem tartott sokáig.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter