Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 11 éve
hát nem tudom... Funchess annyira nem győzött meg engem... inkább DGB... talán a mostani lockerroom arcok meg tudnák nevelni, hogy ne csináljon sok hülyeséget. sherm, RW, Turbin, ET, Kam mind jó rolemodel lehet, szóval ha behúznánk, akkor lenne esély rá, hogy jó fele tereljék.nézzünk inkább előreDevin Funchess 😍Medvepapa
jön a combine, lehet a kedvenceket kinézni aztán drafton anyázni h nem őt választottuk. Pl Green-Beckhambe már nagyon beleszerettem, de szép lesz majd a letrade után nembehúzni 😀braxa88
van valakinek olyan érzése, h megint olyant húznak, amire senki se számít??? mert kb én most így érzek... nem WR, nem Ofal, nem CB, nem Dfal... hanem behúznak egy Safety-t pl vagy LB-t... húúú de anyáznék 😀
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
rola elég kevés anyag van ahhoz h nagyon akarjam őt.
több mint 11 éve
nézzünk inkább előreDevin Funchess 😍
jön a combine, lehet a kedvenceket kinézni aztán drafton anyázni h nem őt választottuk. Pl Green-Beckhambe már nagyon beleszerettem, de szép lesz majd a letrade után nembehúzni 😀braxa88
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
nézzünk inkább előrejön a combine, lehet a kedvenceket kinézni aztán drafton anyázni h nem őt választottuk. Pl Green-Beckhambe már nagyon beleszerettem, de szép lesz majd a letrade után nembehúzni 😀
több mint 11 éve
Vagy videó anyagot 😀Kellett neki a 10000 Ft a helyi Blikktől. Remélem képet is küldött 😀Matthew99Ahogy mondod! De látjátok hogy ennek van ,,hírértéke".. ezért még mindig erről van szó.Osziidézet.:eh ehhe hehe... és ezt Ő tudja honnan??? soha nem volt semmilyen infója... most hirtelen lett... elképesztő, h mennyi hülyeséget tudnak írni... el lett mondva ezerszer, h mi volt a hívás oka.
,,Ben Obamanu, a Seahawks korábbi elkapója egészen izgalmas információt osztott meg a sajtó munkatársaival. A seattle-i csapat több játékosával való beszélgetés után arról számolt be, hogy a gárda berkein belül egy vélekedés kapott szárnyra. Az együttes tagjai szerint a 49. Super Bowlon az edzők azért hívtak passzjátékot a Seahawks utolsó támadójátékában, mert Russell Wilsonból akartak MVP-t csinálni. Addig ugyanis Marshawn Lynch vitte a hátán az együttest, és az esetleges meccsvégi touhdownjával valószínűleg a futó zsebelte volna be a legértékesebb játékos díját. Ezt pedig nem akarták, mivel Lynch egyrészt kezelhetlen játékos, másrészt a Seahawksnál való jövője erősen kérdéses.
A történet végkifejlete közismert: Wilson passzát Malcolm Butler levadászta, és a Patriots lett a bajnok. Az MVP-cím pedig Tom Bradyhez vándorolt.."Oszi
megérdemelne ez a nagyszerű elkapó egy nagy pofont, mert rajtunk kívül kb senki sem adott neki esélyt a ligában, most meg keveri a kakit. Shame.
Röhejes.SeaSzilaHawk
több mint 11 éve
Kellett neki a 10000 Ft a helyi Blikktől. Remélem képet is küldött 😀Ahogy mondod! De látjátok hogy ennek van ,,hírértéke".. ezért még mindig erről van szó.Osziidézet.:eh ehhe hehe... és ezt Ő tudja honnan??? soha nem volt semmilyen infója... most hirtelen lett... elképesztő, h mennyi hülyeséget tudnak írni... el lett mondva ezerszer, h mi volt a hívás oka.
,,Ben Obamanu, a Seahawks korábbi elkapója egészen izgalmas információt osztott meg a sajtó munkatársaival. A seattle-i csapat több játékosával való beszélgetés után arról számolt be, hogy a gárda berkein belül egy vélekedés kapott szárnyra. Az együttes tagjai szerint a 49. Super Bowlon az edzők azért hívtak passzjátékot a Seahawks utolsó támadójátékában, mert Russell Wilsonból akartak MVP-t csinálni. Addig ugyanis Marshawn Lynch vitte a hátán az együttest, és az esetleges meccsvégi touhdownjával valószínűleg a futó zsebelte volna be a legértékesebb játékos díját. Ezt pedig nem akarták, mivel Lynch egyrészt kezelhetlen játékos, másrészt a Seahawksnál való jövője erősen kérdéses.
A történet végkifejlete közismert: Wilson passzát Malcolm Butler levadászta, és a Patriots lett a bajnok. Az MVP-cím pedig Tom Bradyhez vándorolt.."Oszi
megérdemelne ez a nagyszerű elkapó egy nagy pofont, mert rajtunk kívül kb senki sem adott neki esélyt a ligában, most meg keveri a kakit. Shame.
Röhejes.SeaSzilaHawk

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
igen... kell valami nagy hülyeség, mert ez kell a népnek... persze "hiteles" forrásból... de aki leírja, na arról is meg van a véleményem...
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Ahogy mondod! De látjátok hogy ennek van ,,hírértéke".. ezért még mindig erről van szó.idézet.:eh ehhe hehe... és ezt Ő tudja honnan??? soha nem volt semmilyen infója... most hirtelen lett... elképesztő, h mennyi hülyeséget tudnak írni... el lett mondva ezerszer, h mi volt a hívás oka.
,,Ben Obamanu, a Seahawks korábbi elkapója egészen izgalmas információt osztott meg a sajtó munkatársaival. A seattle-i csapat több játékosával való beszélgetés után arról számolt be, hogy a gárda berkein belül egy vélekedés kapott szárnyra. Az együttes tagjai szerint a 49. Super Bowlon az edzők azért hívtak passzjátékot a Seahawks utolsó támadójátékában, mert Russell Wilsonból akartak MVP-t csinálni. Addig ugyanis Marshawn Lynch vitte a hátán az együttest, és az esetleges meccsvégi touhdownjával valószínűleg a futó zsebelte volna be a legértékesebb játékos díját. Ezt pedig nem akarták, mivel Lynch egyrészt kezelhetlen játékos, másrészt a Seahawksnál való jövője erősen kérdéses.
A történet végkifejlete közismert: Wilson passzát Malcolm Butler levadászta, és a Patriots lett a bajnok. Az MVP-cím pedig Tom Bradyhez vándorolt.."Oszi
megérdemelne ez a nagyszerű elkapó egy nagy pofont, mert rajtunk kívül kb senki sem adott neki esélyt a ligában, most meg keveri a kakit. Shame.
Röhejes.SeaSzilaHawk
több mint 11 éve
idézet.:eh ehhe hehe... és ezt Ő tudja honnan??? soha nem volt semmilyen infója... most hirtelen lett... elképesztő, h mennyi hülyeséget tudnak írni... el lett mondva ezerszer, h mi volt a hívás oka.
,,Ben Obamanu, a Seahawks korábbi elkapója egészen izgalmas információt osztott meg a sajtó munkatársaival. A seattle-i csapat több játékosával való beszélgetés után arról számolt be, hogy a gárda berkein belül egy vélekedés kapott szárnyra. Az együttes tagjai szerint a 49. Super Bowlon az edzők azért hívtak passzjátékot a Seahawks utolsó támadójátékában, mert Russell Wilsonból akartak MVP-t csinálni. Addig ugyanis Marshawn Lynch vitte a hátán az együttest, és az esetleges meccsvégi touhdownjával valószínűleg a futó zsebelte volna be a legértékesebb játékos díját. Ezt pedig nem akarták, mivel Lynch egyrészt kezelhetlen játékos, másrészt a Seahawksnál való jövője erősen kérdéses.
A történet végkifejlete közismert: Wilson passzát Malcolm Butler levadászta, és a Patriots lett a bajnok. Az MVP-cím pedig Tom Bradyhez vándorolt.."Oszi
megérdemelne ez a nagyszerű elkapó egy nagy pofont, mert rajtunk kívül kb senki sem adott neki esélyt a ligában, most meg keveri a kakit. Shame.
Röhejes.
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Ne bulvározzunk szerintem...
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Ez körülbelül a tavalyi konteó szintű, hogy kihez miért hogyan kerül a SB trófea 😛
több mint 11 éve
idézet.:,,Ben Obamanu, a Seahawks korábbi elkapója egészen izgalmas információt osztott meg a sajtó munkatársaival. A seattle-i csapat több játékosával való beszélgetés után arról számolt be, hogy a gárda berkein belül egy vélekedés kapott szárnyra. Az együttes tagjai szerint a 49. Super Bowlon az edzők azért hívtak passzjátékot a Seahawks utolsó támadójátékában, mert Russell Wilsonból akartak MVP-t csinálni. Addig ugyanis Marshawn Lynch vitte a hátán az együttest, és az esetleges meccsvégi touhdownjával valószínűleg a futó zsebelte volna be a legértékesebb játékos díját. Ezt pedig nem akarták, mivel Lynch egyrészt kezelhetlen játékos, másrészt a Seahawksnál való jövője erősen kérdéses.
A történet végkifejlete közismert: Wilson passzát Malcolm Butler levadászta, és a Patriots lett a bajnok. Az MVP-cím pedig Tom Bradyhez vándorolt.."
több mint 11 éve
Tate helyett ott volt Harvin(…)Azért az élet nem ezt igazolta. Tudásban talán igen, de a csapat szempontjából a béka nívója alatt volt Harvin.
Clemons meg azért Bennett és Avril
Maxwell mögött messze nincs ilyen depht.braxa88
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
több mint 11 éve
RB Josh Robinson, "BeastMode 2, coming soon!" Says he's meeting with Seahawks today
Itt a teljes videó:
tejbegrrr!!!
több mint 11 éve
RB Josh Robinson, "BeastMode 2, coming soon!" Says he's meeting with Seahawks today espn.go.com/blog/sec/post/_/id/96313/mississippi-state-rb-josh-robinson-will-enter-nfl-draft
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Ha már emlegetve lett: bleacherreport.com/articles/2370146-golden-tate-wishes-russell-wilson-would-squash-bulls-t-infidelity-rumors
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Ilyen még úgyse volt: RW idén nem köt új szerződést, hanem rookie-bérért lehúz még egy évet, aztán majd jövőre kasszíroz. Ugyanitt: Lynch emelése esetében közel a megoldás.www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25073999/russell-wilson-might-play-out-his-contract-in-seattle-then-seek-megadeal
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Tate helyett ott volt Harvin(…)Clemons meg azért Bennett és Avril
Maxwell mögött messze nincs ilyen depht.
több mint 11 éve
Nem vagyok meggyőződve arról,h olyan nagyon kellene siratnunk. Azért, mert Simon szar, attól még kinőtt a "semmiből" 4-5 jó corner a PC/JS éra alatt. Ha valamihez tudunk hozni játékost, akkor az a CB poszt.Tate pl sokkal fontosabb volt,mint Maxwell. Szerintem amúgy Clem is btw.
több mint 11 éve
ha Maxwell megy akkor az eléggé átrajzolja a terveket meg úgy mindent. nemtudom mikor lépett le tőlünk le ilyen fontos FA.
több mint 11 éve
RW a 1 yard feldolgozásáról: www.theplayerstribune.com/russell-wilson-first-super-bowl-inteview/
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
JS Combine-sajtótájékoztatón: - még mindig nem tudni, hogyan alakul Lynch jövője, de minél hamarabb szeretne választ kapni,
- ha marad, nem várható, hogy kevesebbet terheljük, ő maga sem igényli,
- nincs ütemterv RW szerződésével kapcsolatban sem,
- nyitottnak tűnt a 31. pick eltradelésére, de megkérjük az árát,
- és úgy látszott, nem nagyon számol azzal, hogy Maxwellt meg tudjuk tartani,
+ Lane térdét műteni kell, nyár végére talán rendbe jön, Chancellornak nem biztos, hogy kés alá kell feküdnie, és ET is csak vár a szikére, az előszezonban még biztosan hiányozni fog,
+ Mebane nyárra rendben lehet, Richardson felépülése ennél tovább fog tartani.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
the greatest superfan car ever
bleacherreport.com/articles/2370018-seattle-superfan-drives-customized-seahawks-ferrari-458-italia
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
Egyre több helyen írják valószínű megoldásként RW szerződéshosszabbítására "a kisebb összeg, de teljes egészében garantált" változatot. A legutóbbi tipp: 5 év 75-80 millió biztos pénz. seattletimes.com/html/seahawks/2025714127_seahawkswilson17xml.htmlEz meg csak vicces:
Wilson is eligible for a contract extension now that he has completed the third season of his original four-year rookie contract. That contract was set via the NFL’s labor agreement and paid Wilson a base of just $662,434 in 2014 with a salary cap hit of $817,302.
That made Wilson the 58th-highest paid quarterback in the NFL this season on a per-year average basis.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.