Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Clemons ugye elment, és leginkább 3rd down defensenél hiányozhat
az első meccsen így élltunk fel 3rd downoknál(kezdő D): Avril - Bennett - Kevin Williams - Mayowa
Itt Mayowa a lényeg. sokan írják h breakout szezont várnak tőle. broncos ellen nem volt momentuma, de azért az egy nagyon jó OL.
Ha valahol gyengülhetünk tavalyról az 3rd down defense. és ott clemons hiányát megérezheti a csapat. Ezért fog kelleni Mayowa jó játéka(esetleg még Irvin ha DE lesz 3rd downnál)
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Még mély a víz a srácoknak, úgyhogy kell a türelem a részünkről is. A futást nézve...szóval kell még Lynch. Richardson nekem tetszett, Marsh szintén, ha lesz rutinja nem fog úgy lecsúszni a tackle-ről mint Osweiler futásánál (majdnem megvolt). O fal továbbra sincs, de ami a legjobban fájt, hogy meg sem tudtuk szagolni PM kölnijét. Szóval van még meló bőven, de érdemben csak a 4. PS meccs után kell majd elemezni a dolgokat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
végre én is megnéztem
hát falba nagyon kellenek vissza a kezdők. Britt meg. hát... sokat fogjuk idén szidni nagyon sokat.
Richardson 4ből 4et elkapott a felé menők közül. de nehéz dolga nem volt.
védelem: a cserecseréi LBk játszottak főleg, meg a legelején kicsit Wright és Morgan. nagyon szarok voltak. a 47es LB nem is tudom ki vicces volt 😀 de teljesen tökmind1 ugysem kerülnek csapatba
Simon meg 😀 preseason meccsen kiállítják. nem láttuk így még mindig mit tud passz ellen.
Maxwellt szétszedte Peyton és Thomas. ez a legnagyobb negatívum!
Marsh jó volt még, belülről rendre nyomást tudott generálni.
nagyon sokan hiányoztak a kezdők közül, szal még 1. negyedet sem lehet igazán értékelni. edzésnek és tapasztalatnak jó volt.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Láttam a meccset, az első csapat nagyjából rendben volt, a cserék gyengébbek mint a Broncos cseréi, kb. ennyi, ja meg az, hogy Pryor továbbra se az igazi, Osweiler meg nem rossz, elkapásban Richardson jó volt, a (csere)linebackerek sokszor kerültek rossz pozícióba, így a futás elleni védekezés viszonylag gyenge volt, a futás pedig szintén gyenge, gyakorlatilag nem volt egy egészséges 10 yardtól hosszabb futás a RB-ek részéről (tehát a (csere)fal is gyenge volt). Ja és igen, baromi sok zászló volt.
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Megnéztem, bár az a kis viharszünet nem kellett volna bele
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
senkise nézte? 😀braxa88
Már lehúztam az ukrán tesóktól, de még gyűjtök erőt a megtekintéséhez.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
senkise nézte? 😀braxa88
Én néztem belőle 10 percet mielőtt mentem melózni de rohadt sok sárga zászló volt. És akkor volt a majdnem 90 yardos egyenlítő drive 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
senkise nézte? 😀
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mivel PS meccs, nincs igazán jelentősége, de hogy a Vadlovak agyon akarnak taposni bennünket a SB KO miatt az tuti.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
valszeg kihagyja a holnapi meccset: Norwood, Okung, Carpenter, Ricahrdson, J.Staten, Wagner, Irvin, M.Smith, Chancellor, Toomer, Pinkins.
elég sok a sérült. remélem a meccsen nem csatlakozik hozzá senkisem

akikre leginkább kiváncsi leszek:
-Christine MIchael. RB. Még nem láttuk őt igazán. Állítólag jó, meg minden. Meg kéne mutatni miért csak 2 évre terverznek Lynch-csel
-Phil Bates, WR. Nagyon áradozik róla mindenki. Norwood sérülése miatt rosterre kerülhet
-Eric Winston, RT. A kezdő RT poszt legnagyobb esélyese, de sztem holnap nem ő kezd
-Benson Mayowa, DE. Idén is sok jóhír jön róla, sok távozó miatt bekerülhet az aktív rotációba
-Tharold Simon. Remélem ő nagyon jó, mert Maxwell szerződése lejár jövőre.

Nincs egy rookie se, mivel mind sérült 😀 pár napja egy edzésen csak Small edzett a draftol rookiek közül...braxa88
azt lehet tudni, hogy mennyire komoly a rookiek sérülése? játszhatnak még az előszezonban?funkyparduc
Norwoodl a komoly ő valszeg sokáig maródi
Ricahrdson már edzett limit nélkül. többiről nem nagyon van infom de igazábol csak a két WR fontos szerintem.braxa88
Nálam még Cassius Marsh is nézendő, ha játszik. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valszeg kihagyja a holnapi meccset: Norwood, Okung, Carpenter, Ricahrdson, J.Staten, Wagner, Irvin, M.Smith, Chancellor, Toomer, Pinkins.
elég sok a sérült. remélem a meccsen nem csatlakozik hozzá senkisem

akikre leginkább kiváncsi leszek:
-Christine MIchael. RB. Még nem láttuk őt igazán. Állítólag jó, meg minden. Meg kéne mutatni miért csak 2 évre terverznek Lynch-csel
-Phil Bates, WR. Nagyon áradozik róla mindenki. Norwood sérülése miatt rosterre kerülhet
-Eric Winston, RT. A kezdő RT poszt legnagyobb esélyese, de sztem holnap nem ő kezd
-Benson Mayowa, DE. Idén is sok jóhír jön róla, sok távozó miatt bekerülhet az aktív rotációba
-Tharold Simon. Remélem ő nagyon jó, mert Maxwell szerződése lejár jövőre.

Nincs egy rookie se, mivel mind sérült 😀 pár napja egy edzésen csak Small edzett a draftol rookiek közül...braxa88
azt lehet tudni, hogy mennyire komoly a rookiek sérülése? játszhatnak még az előszezonban?funkyparduc
Norwoodl a komoly ő valszeg sokáig maródi
Ricahrdson már edzett limit nélkül. többiről nem nagyon van infom de igazábol csak a két WR fontos szerintem.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs egy rookie se, mivel mind sérült 😀 pár napja egy edzésen csak Small edzett a draftol rookiek közül...braxa88
Ajaj, érik a címvédés 😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valszeg kihagyja a holnapi meccset: Norwood, Okung, Carpenter, Ricahrdson, J.Staten, Wagner, Irvin, M.Smith, Chancellor, Toomer, Pinkins.
elég sok a sérült. remélem a meccsen nem csatlakozik hozzá senkisem

akikre leginkább kiváncsi leszek:
-Christine MIchael. RB. Még nem láttuk őt igazán. Állítólag jó, meg minden. Meg kéne mutatni miért csak 2 évre terverznek Lynch-csel
-Phil Bates, WR. Nagyon áradozik róla mindenki. Norwood sérülése miatt rosterre kerülhet
-Eric Winston, RT. A kezdő RT poszt legnagyobb esélyese, de sztem holnap nem ő kezd
-Benson Mayowa, DE. Idén is sok jóhír jön róla, sok távozó miatt bekerülhet az aktív rotációba
-Tharold Simon. Remélem ő nagyon jó, mert Maxwell szerződése lejár jövőre.

Nincs egy rookie se, mivel mind sérült 😀 pár napja egy edzésen csak Small edzett a draftol rookiek közül...
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Brock Coyle Montanából udfa rookie-ként a SB győztes MLB depth chartjának élére. Wagner hiányával együtt sem piskóta 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Bowie már a brownsé
nem értem miért nem rakta a csapat IR-re, miért kellett előbb a waive, és állítólag aztán akarták IRre tenni.braxa88
Valószínűleg ennek ez a menete. Ballard is úgy mehetett volna IR-re, hogy előbb átjut a waiveren, meg Gaffney is, hogy csak azokat mondjam, akiket mi lenyúltunk ígyWyatt
ha elküldöd a játékost, így felszabadul egy hely amire tudsz igazolni. ha a 24 óra alatt senki sem akarja a játékost akkor mehet IR-re. rizikós, de ebben ti nagyok vagytok 😛 mert nem "illik" az IR-re menő játékost elvinni.

több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Seahawks tackling
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-Tackling/af5b80dd-7e39-4519-8b80-ad558292b1a6
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
közben Norwoodnak is sanszos az IR. szépen fogy a csapat
Jesse Williams, Anthony McCoy, Michael Bowie, Sidney Rice és lehet Kevin Norwood

DC a pénteki meccsre:  seattletimes.wpengine.netdna-cdn.com/seahawks/files/2014/08/preseason2014denver.pdf
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bowie már a brownsé
nem értem miért nem rakta a csapat IR-re, miért kellett előbb a waive, és állítólag aztán akarták IRre tenni.braxa88
Valószínűleg ennek ez a menete. Ballard is úgy mehetett volna IR-re, hogy előbb átjut a waiveren, meg Gaffney is, hogy csak azokat mondjam, akiket mi lenyúltunk így

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Walter Jones HCS beszéde:
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap1000000373417/Walter-Jones-is-enshrined-into-the-Hall-of-Fame
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Winston után újabb veterán OL: Wade Smith
tavaly nagyon béna volt, de dephtnek jó. ismeri a rendszert, tapasztalt, Sweezyéknek jó ha van ilyen ember mellettük
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bowie már a brownsé
nem értem miért nem rakta a csapat IR-re, miért kellett előbb a waive, és állítólag aztán akarták IRre tenni.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
bowie :-/ remélem h winston lesz a kezdő, nem nagyon bízok még brittbenbraxa88
Egy Sweezey-Britt RG-RT páros 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bowie :-/ remélem h winston lesz a kezdő, nem nagyon bízok még brittben
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meg is van miért jött Winston. Bowie-t elküldte a csapat vállsérülése miatt, ha túljuk a waiver procedúrán akkor sanszosan megy IR-re. Didn't see that commin'Fucu
Ez sajnálatod, de már megszoktuk,hogy a liga legszarabb fala játszik nálunk. Tavaly így is első seed-es gyűrű jött össze, szóval nem lehetetlen.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Remek kép.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter