Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Le a kalappal srácok.... bár nekem kicsit gyanús ez a túlzott dominancia minden meccsen. Nehogy rossz vége legyen... 😀silent7939
hát igen, jobb lenne nagyon kikapni mindig, h neked ne legyen gyanús.... végül is minden jött ment csapat meg tud verni minket...
miről beszélsz ember? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Le a kalappal srácok.... bár nekem kicsit gyanús ez a túlzott dominancia minden meccsen. Nehogy rossz vége legyen... 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
félidőben nagyon simán vezet a seahawks. 31-0 😛
offense hiba nélkül(OLben azért van szokás szerint) de Wilson, Harvon és RBkk félelmetesek.
defense annyira már nem oké. Cutler nyugodtan passzolhatott és sokszor meg is találta a WReit 10-15yardos passzokkal. főleg Sherman volt elég ergya.
Hauschka 59yard 😀 beszarok
összességében persze nagyon pozitív a kép ma is
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Valaki streamet tud a meccshez ? 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ma ujra meccs. 3.
-Wilson valszeg megint első félidő nagy részébwn játszik.
-Lynch nemtudom mennyit lehet fenn, de most is Turbin és Michael lesz tulsulyban a kezdőkkel.
- elkapók között Norwoodon kívűl mindenki játszhat.
- OLba mostmár tuti játszik Okung és Unger. teljes kezdő játszhat így
- offenseben Richardsonra, Brittre, Michaelre, Holfetre vagyok kíváncsi

-
Wagner és Irvin még mindig nem nagyon edz. Smith már igen, de nem biztos h most játszik is majd. meg Toomer is ilyen cipőben jár
- Chancellor is játszhat.
- Marsh, Scruggs, Mayowa, Simon lesz leginkább érdekes
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Őszintén mondom, teljesen hidegen hagy ki a 2. vagy a 3. QB. Wilson maradjon egészséges addig nincs baj. Láttuk már T-Jaxet levezényelni egy szezont és nem voltunk elájulva tőle. Igaz, inkább Ő mint Gabbert 😀😀

Szóval addig jó nekünk amíg minden csendes a csapat háza táján, és a srácok teszik a dolgukat.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ennyire fontos Percy:  www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2014/8/18/6029913/seahawks-percy-harvin-russell-wilson-nfl
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vicces volt ez a Chargers meccs. 3 qb futott td-t.
Viszont kivancsi vagyok, hogy mit akarnak TJ-vel. Alig jatszott es Pryornak adtak a nagy idoket. Nyilvan O mar nyomta tobbszor is foidoben. De ettol fuggetlenul, ha O a masodik (?) szamu iranyito, akkor lehet, hogy futtathatnak meg, hogy belerazoodjon a jatekba.endorphyn
Azért Pryor játszott, mert ő versenyzik T-Jax-el a 2. Qb posztért.
Csere Qb nyilván csak akkor fontos, ha az első megsérül.
Amennyiben RW megsérülne, a harmadik kísérletek sikeres kivitelezése lenne a legfontosabb szempont a helyettesénél. Első 2 kísérletben hagyatkozhatunk a futójátékra is, de 3. kísérletnél passzolni kell, nincs mese.
Pryor nagyon mobilis, lábbal veri T-Jax-et, de nekünk fontosabb, hogy harmadik kísérletnél tudjon passzolni a csere Qb, mint hogy rettegjenek a lábaitól. Nálam T-Jax a csere Qb.undisputedly
Ezt mind tiszta nekem is. Azt viszont tenyleg nem ertem, hogy bar Pryornak bizonyitania kell, de TJ nek kene tobbet lennie a palyan, ha vele jobban szamolunk. Legalabbis Pryor jol fut es dobogat is azert de TJ -nel latvanyos volt a fejlodes, amikor visszatert hozzank es jatszott is. En benn ebizok, igy inkabb Ot nyomnam. Ettol persze tuti megvan a terv, hogy ki mikor es miert jatszik. Csak furcsa volt na.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én nagyon remélem Jackson marad a 2. QB. kevés nála megbízhatóbb csereQB van
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vicces volt ez a Chargers meccs. 3 qb futott td-t.
Viszont kivancsi vagyok, hogy mit akarnak TJ-vel. Alig jatszott es Pryornak adtak a nagy idoket. Nyilvan O mar nyomta tobbszor is foidoben. De ettol fuggetlenul, ha O a masodik (?) szamu iranyito, akkor lehet, hogy futtathatnak meg, hogy belerazoodjon a jatekba.endorphyn
Azért Pryor játszott, mert ő versenyzik T-Jax-el a 2. Qb posztért.
Csere Qb nyilván csak akkor fontos, ha az első megsérül.
Amennyiben RW megsérülne, a harmadik kísérletek sikeres kivitelezése lenne a legfontosabb szempont a helyettesénél. Első 2 kísérletben hagyatkozhatunk a futójátékra is, de 3. kísérletnél passzolni kell, nincs mese.
Pryor nagyon mobilis, lábbal veri T-Jax-et, de nekünk fontosabb, hogy harmadik kísérletnél tudjon passzolni a csere Qb, mint hogy rettegjenek a lábaitól. Nálam T-Jax a csere Qb.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vicces volt ez a Chargers meccs. 3 qb futott td-t.
Viszont kivancsi vagyok, hogy mit akarnak TJ-vel. Alig jatszott es Pryornak adtak a nagy idoket. Nyilvan O mar nyomta tobbszor is foidoben. De ettol fuggetlenul, ha O a masodik (?) szamu iranyito, akkor lehet, hogy futtathatnak meg, hogy belerazoodjon a jatekba.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
OFF:
Ha érdekel valakit, van nálam egy új varrott Nike Sherman és Wilson mez, az privátba keressen meg.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
kiváltképp érzékenyen érinti ez a változtatás a kor legdominánsabb védelmét, a Steel Curtaint, miután a Steelers első számú CB-jének, Mel Blountnak az volt a fő ismérve, hogy gyakorlatilag fizikai terrort alkalmazott az elkapók ellen a pálya egész területén )vassadi
ÉN meg csak annyit mondok,hogy mi direkt így hoztuk a CB-ket,hogy a press coverben jó legyen, ami annyit jelent,hogy elég mozgékony,de közben agyon is tudja csapni a pályán az ellenfél elkapótját-átvitt értelemben.
Ezzel együtt értem,hogy mire gondolsz. Nem kell kétségbe esni. Gondolom ez volt amondandód lényege.
Viszont mivel az írásból úgy értelmezhető,hogy a Steel Courtain első számú CB-jének volt ez a jellemzője, szerintem nem kell leharapni az ember feját, ha kiemeli,hogy nekünk az egész cover rendszer épít erre, nem csak egy individum (persze lehet,hogy az említett Steelers védelemre is mint egységre jellemző volt, de ez nem derül ki a kommentedből).
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
http://kepfeltoltes.hu/140816/K_pkiv_g_s1_www.kepfeltoltes.hu_.png

már a Simon féle pick6 után és előtt is lehetett tudni h nekünk az uj szabály nem kedvez. Sherman, Maxwell és ugy nézki h Simon is az agresszívebb CBk közé tartozik. Azzal h nem lehet egyáltalán bántani az elkapót nagyon szar szabályt hoztak, főleg nekünk. Peyton Manning persze örül, mehet 6000yard fölé...braxa88
A '78-as szezon előtt vezették be azt a szabályt, hogy csak a LoS-tól számított 5 yardon belül lehet kontakt a védők és az elkapók között, máskülönben repül a zászló. Azon túl, hogy nyilvánvalóan egyetlen defense-nek sem kedvezett a szabálymódosítás, akkoriban úgy gondolták, hogy kiváltképp érzékenyen érinti ez a változtatás a kor legdominánsabb védelmét, a Steel Curtaint, miután a Steelers első számú CB-jének, Mel Blountnak az volt a fő ismérve, hogy gyakorlatilag fizikai terrort alkalmazott az elkapók ellen a pálya egész területén (nem véletlenül hivatkoznak sokszor Mel Blount Rule-ként erre a szabályra). Eredmény: a következő két szezonban a Steelers lett a bajnok, Blount pályafutása hátralévő hat éve alatt még három All-Pro jelölést gyűjtött be, és később beiktatták a Hall of Fame-be.
A párhuzam szerintem elég egyértelmű; nyilván nem kedvez a Seahawksnak az új szabály, de szerintem nem kell attól tartani, hogy különösebben visszavetné ez a secondary és a komplett védelem teljesítményét. 😉vassadi
Nekünk mondjuk nem csak az egyik CB aki erről a stílusról ismerős.undisputedly
Megragadtad a lényeget.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
már fent van röviden:
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-san-diego-chargers-at-seattle-seahawks/
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Earl Thomas szerint ez a Legion of Boom Rule 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://kepfeltoltes.hu/140816/K_pkiv_g_s1_www.kepfeltoltes.hu_.png

már a Simon féle pick6 után és előtt is lehetett tudni h nekünk az uj szabály nem kedvez. Sherman, Maxwell és ugy nézki h Simon is az agresszívebb CBk közé tartozik. Azzal h nem lehet egyáltalán bántani az elkapót nagyon szar szabályt hoztak, főleg nekünk. Peyton Manning persze örül, mehet 6000yard fölé...braxa88
A '78-as szezon előtt vezették be azt a szabályt, hogy csak a LoS-tól számított 5 yardon belül lehet kontakt a védők és az elkapók között, máskülönben repül a zászló. Azon túl, hogy nyilvánvalóan egyetlen defense-nek sem kedvezett a szabálymódosítás, akkoriban úgy gondolták, hogy kiváltképp érzékenyen érinti ez a változtatás a kor legdominánsabb védelmét, a Steel Curtaint, miután a Steelers első számú CB-jének, Mel Blountnak az volt a fő ismérve, hogy gyakorlatilag fizikai terrort alkalmazott az elkapók ellen a pálya egész területén (nem véletlenül hivatkoznak sokszor Mel Blount Rule-ként erre a szabályra). Eredmény: a következő két szezonban a Steelers lett a bajnok, Blount pályafutása hátralévő hat éve alatt még három All-Pro jelölést gyűjtött be, és később beiktatták a Hall of Fame-be.
A párhuzam szerintem elég egyértelmű; nyilván nem kedvez a Seahawksnak az új szabály, de szerintem nem kell attól tartani, hogy különösebben visszavetné ez a secondary és a komplett védelem teljesítményét. 😉vassadi
Nekünk mondjuk nem csak az egyik CB aki erről a stílusról ismerős. Nálunk a CB játék a fizikai kontakton alapszik. Ezzel együtt ha ez a szabály, akkor ez a szabály. Bevezettek már sok olyan új rendelkezést, ami más egységeket érintett rosszul. Mondjuk személyes véleményem, hogy ezzel is a zászlófoci irányába viszik el a játékot. Kis túlzással arról fog szólni a WR játék, hogy képes-e lefutni a CB-t...
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
http://kepfeltoltes.hu/140816/K_pkiv_g_s1_www.kepfeltoltes.hu_.png

már a Simon féle pick6 után és előtt is lehetett tudni h nekünk az uj szabály nem kedvez. Sherman, Maxwell és ugy nézki h Simon is az agresszívebb CBk közé tartozik. Azzal h nem lehet egyáltalán bántani az elkapót nagyon szar szabályt hoztak, főleg nekünk. Peyton Manning persze örül, mehet 6000yard fölé...braxa88
A '78-as szezon előtt vezették be azt a szabályt, hogy csak a LoS-tól számított 5 yardon belül lehet kontakt a védők és az elkapók között, máskülönben repül a zászló. Azon túl, hogy nyilvánvalóan egyetlen defense-nek sem kedvezett a szabálymódosítás, akkoriban úgy gondolták, hogy kiváltképp érzékenyen érinti ez a változtatás a kor legdominánsabb védelmét, a Steel Curtaint, miután a Steelers első számú CB-jének, Mel Blountnak az volt a fő ismérve, hogy gyakorlatilag fizikai terrort alkalmazott az elkapók ellen a pálya egész területén (nem véletlenül hivatkoznak sokszor Mel Blount Rule-ként erre a szabályra). Eredmény: a következő két szezonban a Steelers lett a bajnok, Blount pályafutása hátralévő hat éve alatt még három All-Pro jelölést gyűjtött be, és később beiktatták a Hall of Fame-be.
A párhuzam szerintem elég egyértelmű; nyilván nem kedvez a Seahawksnak az új szabály, de szerintem nem kell attól tartani, hogy különösebben visszavetné ez a secondary és a komplett védelem teljesítményét. 😉
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


már a Simon féle pick6 után és előtt is lehetett tudni h nekünk az uj szabály nem kedvez. Sherman, Maxwell és ugy nézki h Simon is az agresszívebb CBk közé tartozik. Azzal h nem lehet egyáltalán bántani az elkapót nagyon szar szabályt hoztak, főleg nekünk. Peyton Manning persze örül, mehet 6000yard fölé...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-Lynch kb az legelső playben volt benn csak, akkor is passz volt 😀
-Wilson kurvajól tolta, nagyon jókor választott futást, passzai is ültek. volt egy TD passza is, de Baldwint kilökték az end zonebol, ha kicsit nagyobb és erősebb a WR akkor sima TD.
-OL is bíztató volt. Nem játszott még Okung és Unger, de Carpenter visszatért. Jeanpőierre sztem a liga legjobb cserecentere, Brittet most nem nagyon verték meg, jó lesz ő. futzásblokk is tetszett. De azért hozzá kell tenni, h a Chargers front7 az nem Rams.
-Richardson felé msot csak 1 hosszú passz ment. Azt nem értem h ő miért nem kap esélyt Wilsonnal a pályán. előtte volt fenn Bates, Lockette és Walters is.
-Miller-Willson TE duó is tetszik. blokkolásban egyik és elkapásban másik jó

-DLben főleg Schofield és Scruggs volt jó. Marsh meglepett h játszott, azt hittem pár hetet ki kell hagyni, de nem ami jó. Nem volt rossz, annyira nem villogott mint mult héten, de rossz sem volt. Mayowanak volt egy 3rd down sackje. ez kell tőle! Bennett nem játszott, nem tudom miért. Avril is jó volt, végig verte Flukert.
-LB sorban megint sok volt hiámnyzó, volt is baj rendesen. Wright szokás szerint jó volt, meg Morgan is most. De Pierre-Louis nekem gyenge volt, a többi csere is. Coyle viszont sztem rosteren végzi
-Maxwellre 2 passz ment, egy 15yardos elkapás, és egy DPI gyanus incomplete. szezonra reméljük összekapja magát.
-Sheard, Terrel és a többi csereS (kivéve Johnson aki kezdett Chancellor helyén) botrány.
-Simon jó volt. volt egy pick6e, amit elvettek a semmiért.

-Ryan is jó volt. puntolnia egyszer sem kellett, de holdernek jó volt 😀

szal egy bizakodásra okot adó meccs volt. Kisit sajnáltam h Rivers csak egy driveban volt fenn.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
+ Wilson is megkapta, amit akart:


Mondjuk megérdemelte, mert jól játszott.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hagytuk magunkat.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
CenturyLink Field erődemonstráciò pipa, amúgy meg preseason 2.0. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
futkosnak a RW klónok