Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már ott tartunk, hogy a mi kirakott játékosainkat claimelitek waiveren? Akkor nagyon jó irányba tart a csapatépítés nálunk. 😀😀

A C Patrick Lewis jött waiveren (a Texas A&M-re járt), mondjuk a Jaguarstől manapság centert claimelni elég bátor húzás. 😀😀
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Több mint 300 000 $-ra büntette a csapatot és a vezetőedzőt Pete Carroll-t Roger Goodell, mert kontaktos edzést tartott június 16-án. Ezen felül minimum 2 minicamp edzés lehetőséget elvesznek majd tőlük 2015-ben.
WOWMarioAna
Ész megáll, mekkora facepalm. 😀

Röhej az NFL néhány szabálya amúgy. Oké, játékosszakszervezet, védik a játékosok érdekeit, de milyen dolog már, hogy például offseasonban a játékos és az edző nem kommunikálhat? Az is egy vicc szabály...peterk2005
Teljesen életszerűtlen 😊
Hogyan ellenőrzik,hogy a különböző megszámlálhatatlan kommunikációs platformon kapcsolatba léptek-e?
Ez a kontaktos dolog is vicc, de legyen, még a végén ránk húzzák,hogy emiatt a kontakt edzés miatt jogosulatlan előnyhöz jutottunk 😀
Tavaly amúgy nekem az vitte a díjat,hogy Lynch kapott egy csekket, mert nem szokott rendszeresen nyilatkozni, nem állt a média rendelkezésére...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Több mint 300 000 $-ra büntette a csapatot és a vezetőedzőt Pete Carroll-t Roger Goodell, mert kontaktos edzést tartott június 16-án. Ezen felül minimum 2 minicamp edzés lehetőséget elvesznek majd tőlük 2015-ben.
WOWMarioAna
Ész megáll, mekkora facepalm. 😀

Röhej az NFL néhány szabálya amúgy. Oké, játékosszakszervezet, védik a játékosok érdekeit, de milyen dolog már, hogy például offseasonban a játékos és az edző nem kommunikálhat? Az is egy vicc szabály...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Több mint 300 000 $-ra büntette a csapatot és a vezetőedzőt Pete Carroll-t Roger Goodell, mert kontaktos edzést tartott június 16-án. Ezen felül minimum 2 minicamp edzés lehetőséget elvesznek majd tőlük 2015-ben.

WOW

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem is annyira az alapból fog hiányozni Heath, hanem a special teamből. a kapitányunk válik ki 😕

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


Nagyszeru, Heath Farwellt valoszinuleg megmutik az agyek serulese miatt. Lofa utani kedvenc LB-m.

Mondjuk Wagner visszajott edzeni es ugy nez ki, hogy jatszik is a Raiders ellen.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 mmqb.si.com/2014/08/25/seattle-seahawks-repeat-super-bowl-prediction/
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lockette: braxa88
ennel azert Reynaud volt a kiraly, hogy tulelete es egybol fepattant. 😊endorphyn
persze. lockett egy agyatlan hülye...braxa88
?endorphyn
az 😀
ez már sokadik ilyen sisakra menő hitje kickreturnél.braxa88
ja, értem. Neki lehet, hogy inkább valami kos szimulátor versenyen kéne indulnia.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
kicsit luxusnak érzem jeffcoat kivagasat, még is csak draft cetli nélkül érkezett a big12 legjobb védő játékosa ,en sajnálom :/
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jeffcoat kivágása nem meglepő. azzal h nem is LEO posztra szánták nem vártam tőle semmi jót.

pár napopn belül 53+10főre kell szűkíteni a rostert.
pár kérdés:

-Pryor rosteren marad-e? Wilson és JAckson helye biztos. ha kell 3. QB is akkor ottavan Pryor, ha csak PSbe akarunk akkor Daniels lesz az. remélem utóbbi. mély a keret, kell a +1 hely
-Ware vs Small? Coleman a kezdő FB, akit amugy is keveset fogunk használni. Ha kell még egy FB/RB hibrid akkor az Ware v Small lesz. Mind2 nem
-Lockette vs Bates vs Walters? Lockette mivel nagy favágó ST-ben így neki jóval nagyobb az esélye mint a másik kettőnek
-csere MLB: Coyle vagy Farwell.


tipp 53:

QB: Wilson, Jackson
RB: Lynch, Michael, Turbin
RB: Coleman
TE: Miller, Willson, Helfet
WR: Harvin, Baldwin, Kearse, Richardson, Lockette, Norwood
OT: Okung, Britt, Bailey, Winston
OG: Sweezy, Carpenter, Hauptmann
C: Unger, Jeanpierre

LEO: Avril, Mayowa, Schofield
DE: Bennett, Scruggs, Marsh
DT: Mebane, McDaniel, Williams, Hill
WLB: Smith, Irvin
MLB: Wagner, Farwell
SLB: Wright, Morgan, Pierre-Louis
CB: Sherman, Maxwell, Lane, Simon, Jefferson
FS: Thomas, Shead
SS: Chancellor, Johnson

K: Hauscka
P: Ryan
LS: Gresham
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kosoknál kiderült közben,hogy Bradford kihagyja a szezont.
Sajnálom Bradfordot személy szerint, viszont azt az unszimpatikus attitűdöt, a verekedős/kötekedős szellemiséget amit Fischer meghonosított, azt nem szívlelem, szóval nem is tudok együttérezni velük.

Most már egy kicsit bátrabban lehet amúgy W1 powerrankingot mondani. Nálam a következő csapatok jönnek szóba, mint trónkövetelők az első hét előtti rangsorban:

Philly- Kelly miatt, plusz a toxic index
GB-CHI-DET hármast nehéz értékelni, mert támadó oldalon elég erősek, viszont nincs kész a védelmük a dual Qb-k levédekezésére, ezt láthattuk.
Saints- Na ők szerintem csak erősödtek tavalyhoz képest. Nagyon ütős kics csapatuk van.
Panthers- Nem tudom sikerült-e az O#-t felfegyverezniük, náluk az hiányzott nagyon.
Cards- Most a végére elég sok kezdő védőjüket bukták,de Arians bizonyította,hogy jó edző. Amennyiben Palmer a jobbik arcát mutatja a második rendszerben töltött évében, szép kis csaták lesznek.
9ers-Elveszítettek egy kis időre pár játékost, és a sec kérdés, de a támadófaluk elvileg még ül, és a gyengébb csapatokat tutira bucira verik a 3 jó névből álló elkapóval.

Szerk: Jeffcoat waived
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lockette: braxa88
ennel azert Reynaud volt a kiraly, hogy tulelete es egybol fepattant. 😊endorphyn
persze. lockett egy agyatlan hülye...braxa88
?endorphyn
az 😀
ez már sokadik ilyen sisakra menő hitje kickreturnél.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lockette: braxa88
ennel azert Reynaud volt a kiraly, hogy tulelete es egybol fepattant. 😊endorphyn
persze. lockett egy agyatlan hülye...braxa88
?

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lockette: braxa88
ennel azert Reynaud volt a kiraly, hogy tulelete es egybol fepattant. 😊endorphyn
persze. lockett egy agyatlan hülye...
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ami meg gazos viszont az Farwell es Helfet serulese. Heat amugy is az egyik kedvencem, szoval remelem nem lesz nagyobb gaz vele.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lockette: braxa88
ennel azert Reynaud volt a kiraly, hogy tulelete es egybol fepattant. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Elkepeszto egy meccs volt. Legalabbis az elso felido zseni volt. Medvek elmentek pihenni, vagy mi a fene volt veluk? Meg CMichael es Turbina is jo volt, pedig Turbin leginkabb a falnak futasairol emlekezetes szamomra.
Viszont Sherman tenyleg nem volt az igazi. Tobbszor lazan vertek.
Amugy ugy altalaban tobbszor elofordult, hogy a lb -k mogott lazan 5-10 yardokat futogattak az elkapok es Shermanek utana erkeztek rajuk csak. Ilyenkor meg elmegy, de ez a szezonban tobbszorosen visszauthet.
Plussz Luke Wilson labdaeldobasai nem tetszettek. Pedig bizok benne, hogy Millerrel azert egy jo parost fognak alkotni, de ha mar Miller elkapasban is jobb nala, akkor nem teljesen ertem Ot.
TJ dobasai kozott megint voltak kiralyak voltak. Komolyan, nem egy RW de latvanyos nala a fejlodes.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
kösz silent 😊SeaSzilaHawk
Nincs mit 😀
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
kösz silent 😊

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Le a kalappal srácok.... bár nekem kicsit gyanús ez a túlzott dominancia minden meccsen. Nehogy rossz vége legyen... 😀silent7939
hát igen, jobb lenne nagyon kikapni mindig, h neked ne legyen gyanús.... végül is minden jött ment csapat meg tud verni minket...
miről beszélsz ember? 😀SeaSzilaHawk
Szili baszki! Ez nem fika volt. Tudod te mire gondoltam 😀silent7939
tudom hát... csak muszáj voltam beszólni na... nem hagyhatom ki, főleg nálad 😀SeaSzilaHawk
na gyere mert draft van 😀silent7939
uhh gecc... repülök

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Le a kalappal srácok.... bár nekem kicsit gyanús ez a túlzott dominancia minden meccsen. Nehogy rossz vége legyen... 😀silent7939
hát igen, jobb lenne nagyon kikapni mindig, h neked ne legyen gyanús.... végül is minden jött ment csapat meg tud verni minket...
miről beszélsz ember? 😀SeaSzilaHawk
Szili baszki! Ez nem fika volt. Tudod te mire gondoltam 😀silent7939
tudom hát... csak muszáj voltam beszólni na... nem hagyhatom ki, főleg nálad 😀SeaSzilaHawk
na gyere mert draft van 😀
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Le a kalappal srácok.... bár nekem kicsit gyanús ez a túlzott dominancia minden meccsen. Nehogy rossz vége legyen... 😀silent7939
hát igen, jobb lenne nagyon kikapni mindig, h neked ne legyen gyanús.... végül is minden jött ment csapat meg tud verni minket...
miről beszélsz ember? 😀SeaSzilaHawk
Szili baszki! Ez nem fika volt. Tudod te mire gondoltam 😀silent7939
tudom hát... csak muszáj voltam beszólni na... nem hagyhatom ki, főleg nálad 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
preseason meg minden, meg a frisco még csak 2meccset játszott. de akkor is 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lockette:
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson ember?! Szerintem nem 😊

Percy amúgy bebizonyította az offseasonban is, amennyiben egészséges, ő egy külön intézmény. Kevés ilyen játékos van a ligában. Nagyon kevés 😊

CMichael egy fantasyleague steal lesz bárkinek, aki elviszi.

Kearse-re kíváncsi vagyok hová tud fejlődni.

Passrush hiánya aggasztó, de DQ megoldja.