Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 597 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egy hatalmas kulcsfigurát elfelejtett mindenki leírni a meccsel kapcsolatban... Hát Tarvaris megnyerte a pénzfeldobást!!! 😛
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Ez volt már? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wilson szerintem megint nagyot játszott, az utolsó drive meg kész jutalomjáték volt, ha jól emlékszem 4 futással, ebből 2 first down. Nagyon bírom a fickót és ami a lényeg, látszatra sosem pánikol, ez pedig nagyon nem mindegy a csapatnak. Ja és az elkapása, na attól a játéktól én is csak lestem.garrett27
Wilsonnal kapcsolatban van bennem egy kis Brady utánérzés. Teljesen más stílusú a két játékos, de mindegyik viszonylag alacsonyan draftolt, és fiatalon egyből berobbant, mindkettő egy remek alakulatba, pont azt nyújtva ami az alakulatnak kell: Minimális hibaszázalékkal, hideg fejjel levezényli a meccset, és hozzáteszi azt a meccsenkénti 1-2 pluszt kulcs szitukban, ami még kellhet. Caroll jobban passzoló ifjoncot nem is találhatott volna ebbe a csapatba.

Megjegyzem, tavaly még volt bennem némi szkepticizmus, mert a statisztikák alapján kb. 10 brilliánsan induló jelöltből lesz 1 igazán elit, de ahogy idén folytatta, az alapján azt gondolom ez a srác odaérhet. (Már nem a gyűrűhöz, az már megvan, hanem az igazi QB elitbe.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Beleöregedtem ebbe a meccsbe, de a lényeg a W megvan. Sajnos 0:59-nél a Def elment haza, úgy telefonáltak utánuk, hogy Manning meg közben dobálja a first down-okat. A végén Maxwell bealudt a TD-nél, a kétpontosnál meg nem értettem, hogy Sherm miért indult el egy pillanatra a sarok felé, mert ott ember nem volt, így viszont az a századmásodperc hiányzott a szereléshez.
Britt játékával úgy látom nem mindenki volt elégedett, de 3 dolog a mentségére: 1. Újonc, 2. Az első 3 meccsen olyan fickók jöttek szembe vele, mint Matthews, Peppers, Ware, 3. A győztes TD-nél ő és Sweezy olyan folyosót nyitottak, hogy 2 Lynch is befért volna. Szóval nem lesz ő rossz.
Wilson szerintem megint nagyot játszott, az utolsó drive meg kész jutalomjáték volt, ha jól emlékszem 4 futással, ebből 2 first down. Nagyon bírom a fickót és ami a lényeg, látszatra sosem pánikol, ez pedig nagyon nem mindegy a csapatnak. Ja és az elkapása, na attól a játéktól én is csak lestem.
Elkapó fronton van még tennivaló, bár Harvin nagyon jó, Lockette alakul (2 TD-nél tart, a fene gondolta volna, amikor még a Friscot is megjárta, de oda sem kellett), Baldwintól több kell, bár az is igaz, hogy RW nem nagyon küld középre passzokat. Richardson meg ezek szerint még nem NFL kész.
Lynch. Na igen, nem egy grimaszkirály, ember legyen a talpán, aki bármit képes leolvasni az arcáról, viszont nélkülözhetetlen.
Szóval meg van a W és lehet pihenni, de fél szemünk a Cards-on, mert mondtam, hogy megy a surranópályán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az elején Sanders nagyon beindult. Az OC-tek a pálya minden részéről, minden spotból indította őt, és sikerrel ráadásul. DT-n amúgy igen, nagyon látszott a nem 100%-os állapot. ÉN azt vártam,hogy Julius Thomas matchupokat próbáltok majd teremteni, ahogyan tette azt a Chargers is. Manninget ezzel a fallal jó playcallinggal pedig kb lehetetlen sackelni.undisputedly
A RZ-ban ez is volt (az első drive-ban is ami 3 pontos lett, őt kereste, picit lett hosszú a labda), de JT nem egy open field threat (egyelőre?). A pálya közepén egymagában nem lehet vele haladni. Akkor hasznos, ha megkapja a támogatást. Vagy egy második TE személyében, de Green lesérült a meccs elején, Tamme meg nem egy blokkoló TE, vagy pedig középen cross route-okat futó elkapókkal. Mivel Welker még nem százas, Caldwell nagyon rossz formában van, DT meg sérült, muszáj volt Sanderst főként a szélen játszatni, különben elkapás se lett volna szélen, amire a pálya széthúzásához szükség van. Így slotban se nagyon volt aki elvitte volna neki az embereket.

(Ha válaszolnál, inkább hozd át légyszi a Broncos topicba, ne zavarjuk itt a légkört ezzel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gratula a csapatnak, remek meccs volt! Ideális időben időben, láttunk jó védelmeket és jó támadásokat is mindkét féltől, mi kell ennél több? Látszik, hogy mindkét csapat még kicsit work in progress, de nagyon erősek. Szükség is lesz rá, mert az Arizona, SF se lesz egy walkover és a San Diego sem lesz az, úgyhogy lesz még izgalom. 😊

Nem tudom találkozik-e a két csapat a SuperBowl-ban (a statiszikák alapján igen kicsi rá az esély, az eddig fordulókban látott teljesítmények alapján azért nagyobb), de ha összejönne jó kis meccs lehetne. 😊peterk2005
Sikerült végigszenvednem a meccset. Gondolom a szóhasználatból kitűnik,hogy nem igazán értékelem pozitívra a mutatott játékot. Mielőtt bármit is írnék, 2 dolgot szeretnék megjegyezni:

1. Az első héten a liga 3 legjobb irányítója ellen játszottunk. Rodgers, Rivers és Manning. Utóbbi talán mindenidők legjobb alapszakasz Qb-ja.

2.Az ember hajlamos azt gondolni,hogy az övéi játszottak rosszul, nyújtottak értékelhetetlen teljesítményt, ahhoz a másik csapatnak semmi köze, és ha formában lett volna az egység, akkor ott kő kövön nem marad. Ez téves megközelítés. A jó ellenfélnek meg van a képessége,hogy rossz színben tüntesse fel az ellenfél mutatott játékát.


Ezek fényében szeretnék pár dolgot kiemelni, kezdem a negatívumokkal.

- Ami számomra a legkiábrándítóbb,hogy egy Brian Walters a pályán lehet WR poszton. Soha egy Hawks játékost sem éreztem ennyire kirívóan jellemtelennek és gyengének mint őt, kivéve talán Csárli Wájthörsztöt, és Kellen Davist. GB ellen volt egy play amikor blokkolnia kellett volna elkapóként. Úgy tették arréb,hogy hozzá sem kellett érni. Elesett a saját lábaiban. Elkapóként is teljesen használhatatlan. Nem tudom kifejezni mennyire "csalódott" vagyok, hogy ő kap snapet, amikor az idei "reménységeink", P-Rich és Norwood(ő mondjuk sérült is) meg alig.
ezt én se értem, de walter egy rotuinis nemis rossz slot wr. blokkolni nem tud. de inkább ő mint lockette,aki nagyon de nagyon hektikus, és csak a gyorsaságából él. flyon kívűl mindenra alkalmatlan az offenseben(STben pro bowl szint viszont)
-Bevell nagyon kreatív playeket tud felrajzolni, de a Lockette passztól eltekintve teljes mértékben hiányzott a támadó sémánk alapja, a run-run-boom. Három speedsterrel a csapatban, nem hiszem,hogy ne lenne ember hozzá.
Bevell érthetetlen nekem

-RW 3 meccs alatt az első INT-jét dobta, és még nem kapott ki a Brady-Brees-Manning-Rodgers négyestől ha jól számoltam. WoW 😊
WIlson MVP formában

-Az O# fal játékát nem igen tudom hová tennii, mert nem tudom még hová tenni a denveri védelmet. Az biztos,hogy ezeket a lowround Britt és Sweezey pickeket el kellene felejteni örökre. Cable fétise,hogy volt birkózókból akar falembereket faragni, már véget érhetne, mert ez a project úgy szánalmas,ahogyan van. Ezzel szemben feltűnő volt,hogy Manning mennyivel gyorsabban ereszti el a labdát, mint ahogyan RW, és ez nagyrészt play design kérdése.
Sweezy évről évre jobb.és Brittől is sokall rosszabb játékot vártam

-A 3rd down D# ma sem volt a helyzet magaslatán, de ez az a szegmense a játénak, ahol egyelőre nem keseregnék,mert ahogyan az elején kiemeltem, a 3 legjobb Qb ellen játszottunk, remek O#.ek ellen. Még így is nehéz feladat volt levédekezni a denverieket,hogy DT sérült volt. Sanderst nagyon jól használta a denveri OC. Jellemzően amúgy az underneath routokat használják sikerrel mostanában, meg a crossingokat, és mivel még abszolút nem vagyunk élesek, így ezt sikerrel teszik.
Ezek a playhívások nem nagy újdonság, tavaly is játszották ellenünk,de akkor már formában volt a LB sor illetve Kam, és rendre oda tudtunk érni.

-Passrush nem mutatkozott meg számokban, ez a denveri fal Clady-vel sokkal jobb mint volt az a Sb-ban, de az az érzésem,hogy ha nincs a quick release és a szép playdesign, akkor lett volna 1-nél több sack is.

-Az utolsó negyedes leolvadás a 2, illetve 3 szezonnal ezelőtti D# reinkarnációja lehetett, mert tavaly nem volt ránk jellemző, erre most 14 pont előnyből 1 perccel a vége előtt 8 pontos hátrányt sikerült csinálni, majd az egy perc leteltére már 20-20 volt. Az a drájv a mi szemszögünkből tekintve szánalmas volt. Annyit nem tudnak a srácok,hogy a pályán kell tartani a játékost, még ha el is kapja? Hadd fusson az óra. Alapvető hibákat követtünk el, de legalább tanulunk belőlük, és szezon során már lesz róla anyag, ami alapján kalibrálhatunk.


Összességében egy nagyon gyenge kivitelezésű meccset láttam, két nagyon rozsdás csapattal. LEsz ez jobb is mindkét oldalon. Két dolog viszont nem igen tetszett. Amikor Kearse-t 4 denveri megállította, majd a játék lefújása után még hárman próbálták fejbe vágni, illetve a földhöz csapni, továbbá az amikor Talib fejbe könyökölte az egyik földön fekvő játékosunkat, de mindenhol vannak ilyen barmok, nem hiszem,hogy ez a denver kifejezett szégyene lenne.

Egy nagyon jó meccs volt, két nagyon jó védelemmel. igazi taktikai, fieldposition csata, semlegeseknek csemege volt

Lényeg a W. Rozsdás játékkal is legyőztük az AFC legjobb(?) csapatát. Pacsi a srácoknak, és vissza dolgozni, mert ebbe kell még munkát fektetni.undisputedly
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én csak annyit mondanék, hogy imádom nézni ezt a csapatot. Egy apró, de azért nem túl valószínű esetet leszámítva nagyon örülnék a címvédésnek. 😉 Öröm nézni ezt D-t, de az O-t is nagyon szeretem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Amúgy nekem Maxvell annyira nem tetszik. Oké, hogy Sherman miatt rengeteget dobálnak rá, de elég sokszor el is kapják mellette a labdát, sőt. Mondjuk volt egy olyan amikor szépen levédekezte Welkert, viszont úgy, hogy az szerintem DPI volt, csak nem dobták be.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bevell egy nagyon jó OC, de h fogalma sincs h lehetne Harvint használni az nagyon egyértelmű :/ és gáz
a defense végre tette amit kell. voltak gyengébb pillanatok, de a futás ellen fantasztikus volt a csapat, és a Manning is jóval kevesebbet ficánkodott.
sima meccs lehetett volna, de az utolós negyedet elkurta az OL talán leginkább és így nehéz helyzetbe jutott a csapat
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeShawn Shead igazán emlékezetessé tette a tegnap estéjét (Sherman meg videózott). 😀😀
 www.sbnation.com/lookit/2014/9/21/6804323/deshawn-shead-proposal-midfield-centurylink-seahawks-broncos
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A meccs eleje es vege gyakorlatilag egy remalom volt. Elkepeszto, hogy idonkent mennyire nehezen vedekeztuk le Manning hosszu es kozepes passzait. Raadasul ugy, hogy sokszor volt emberunk pontatlan. Az a magabiztossag, ami tavaly jellemezte a secondaryt azt valahogy most nem igazan ereztem. Mindenesetre egy komoly kis meccs volt, es vegul nem lehet panaszom a vegeredmenyre. Tavaly is hoztunk jopar ilyen infarktu kozelit es aztan lattuk mi lett a vege. Kulon orom, hogy a Frisco mit csinalt a Cardinalsszal.
Az indexen is megemlekezett Lovas Gergő a meccsrol. Mondjuk nyilvan nagyreszt Manning miatt. 😊

 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/09/22/nfl_harmadik_fordulo/


-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom, meccsek óta nem láttam ilyen gyenge - és megmagyarázhatatlan - passzt Manningtől. Nincs rajta a képen, de Manningen nagyon ott voltak, lényegében az ütéssel egyidőben dobta el. De hiába volt pontkényszer, az már 4 downos időszak volt, 3&11-nél hiba Hail Mary-zni (ez kb. az volt, minden mindegy alapon dobta el szerintem). Egy ennyire tapasztalt QB mint PM tudnia kell ezt. Szentségelt is utána magára, szvsz nagyon jól tudta, hogy mekkorát hibázott.

Ha már szóba hoztad a Denvert, remélem nem zavarok ezzel: Idén a denveri o kicsit még szét van esve. Nem csak tegnap volt 2.5 negyedes teljes fék, de eddig lényegében minden meccsen. Úgy működik egyelőre, mint egy jó teljesítményű, de ki-kihagyó motor. Idénként megugrik és akkor olyan, mintha semmi baj nem lenne, aztán elkezd köhögni és rángat, akadozik, nagyon nem húz. Sandersen kívül - aki nagyszerűen játszik az első perctől kezdve - és még talán Julius Thomason kívül, aki meg egyszerűen kihasználja a testi fölényét (de amúgy semmi extra egyelőre) - senki sem az igazi. Időzítési, stb. problémák is vannak még. DT sérülten kezdte az idényt, amire tegnap még rá is sérült, ő nagyon nem az igazi. Nem csak tegnap, egyik idei meccsen se játszott jól. Welker is visszatérő fázis, Caldwell aki tavaly remek 4. számú ember volt, idén drop-ol, mellé fut, nagyon nincs formában, Latimert meg nem tudom milyen okokból egyelőre egyáltalán nem használják.

Szóval nem csak nálatok vannak nehezen érthető húzások, illetve problémák. Szeptember van, tényleg nem ilyenkor kell csúcsformában lenni. 😊peterk2005
Az elején Sanders nagyon beindult. Az OC-tek a pálya minden részéről, minden spotból indította őt, és sikerrel ráadásul. DT-n amúgy igen, nagyon látszott a nem 100%-os állapot. ÉN azt vártam,hogy Julius Thomas matchupokat próbáltok majd teremteni, ahogyan tette azt a Chargers is.
Manninget ezzel a fallal jó playcallinggal pedig kb lehetetlen sackelni.

A meccs színvonala is hasonlított az általad említett motor példához. Ennyire szezon elején még nem is cél,hogy mindenki formában legyen, és minden klappoljon, ráadásul AFC csapat vagytok, belefért volna matematikailag egy L, de mentálisan kellenek az ilyen győzelmek. Arról nem is beszélve,hogy a tavalyi bajnok roster is szezon közben minden héten háború jelleggel utolsó másodpercig kiélezett meccseken edződve pörgött fel, szóval a szoros meccsek csak jót tesznek a csapatnak, több területet aknáz ki az ellenfél,amit aztán lehet orvosolni, illetve O#-ban is megmutatkoznak a hiányosságok.

Egy Denver-Hawks SB-t megnéznék ismét, de egyelőre az NFC annyira kiismerhetetlen,hogy először csak jussunk be a PO-ba.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, meccsek óta nem láttam ilyen gyenge - és megmagyarázhatatlan - passzt Manningtől. Nincs rajta a képen, de Manningen nagyon ott voltak, lényegében az ütéssel egyidőben dobta el. De hiába volt pontkényszer, az már 4 downos időszak volt, 3&11-nél hiba Hail Mary-zni (ez kb. az volt, minden mindegy alapon dobta el szerintem). Egy ennyire tapasztalt QB mint PM tudnia kell ezt. Szentségelt is utána magára, szvsz nagyon jól tudta, hogy mekkorát hibázott.

Ha már szóba hoztad a Denvert, remélem nem zavarok ezzel: Idén a denveri o kicsit még szét van esve. Nem csak tegnap volt 2.5 negyedes teljes fék, de eddig lényegében minden meccsen. Úgy működik egyelőre, mint egy jó teljesítményű, de ki-kihagyó motor. Idénként megugrik és akkor olyan, mintha semmi baj nem lenne, aztán elkezd köhögni és rángat, akadozik, nagyon nem húz. Sandersen kívül - aki nagyszerűen játszik az első perctől kezdve - és még talán Julius Thomason kívül, aki meg egyszerűen kihasználja a testi fölényét (de amúgy semmi extra egyelőre) - senki sem az igazi. Időzítési, stb. problémák is vannak még. DT sérülten kezdte az idényt, amire tegnap még rá is sérült, ő nagyon nem az igazi. Nem csak tegnap, egyik idei meccsen se játszott jól. Welker is visszatérő fázis, Caldwell aki tavaly remek 4. számú ember volt, idén drop-ol, mellé fut, nagyon nincs formában, Latimert meg nem tudom milyen okokból egyelőre egyáltalán nem használják.

Szóval nem csak nálatok vannak nehezen érthető húzások, illetve problémák. Szeptember van, tényleg nem ilyenkor kell csúcsformában lenni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt a 4. negyedbeli Kancellár INT. Manning nem tudom hogyan gondolta ezt a passzt, de ezzel elképesztően kiszolgáltatott helyzetbe hozta Welkert, akit E.T. simán bedarál,ha az a labda tovább megy, így legalább nem tette bele a vállát, Welker szerencséjére:

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
2014. szeptember 14.

- Caroll mester, ez így nem lesz jó, amit a csapat csinált ma. Ha a Chargers megver minket, mi lesz az egyre erősebb Cards ellen?!
- B@szok én rá, csak a Broncost oda-vissza!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratula a csapatnak, remek meccs volt! Ideális időben időben, láttunk jó védelmeket és jó támadásokat is mindkét féltől, mi kell ennél több? Látszik, hogy mindkét csapat még kicsit work in progress, de nagyon erősek. Szükség is lesz rá, mert az Arizona, SF se lesz egy walkover és a San Diego sem lesz az, úgyhogy lesz még izgalom. 😊

Nem tudom találkozik-e a két csapat a SuperBowl-ban (a statiszikák alapján igen kicsi rá az esély, az eddig fordulókban látott teljesítmények alapján azért nagyobb), de ha összejönne jó kis meccs lehetne. 😊peterk2005
Sikerült végigszenvednem a meccset. Gondolom a szóhasználatból kitűnik,hogy nem igazán értékelem pozitívra a mutatott játékot. Mielőtt bármit is írnék, 2 dolgot szeretnék megjegyezni:

1. Az első héten a liga 3 legjobb irányítója ellen játszottunk. Rodgers, Rivers és Manning. Utóbbi talán mindenidők legjobb alapszakasz Qb-ja.

2.Az ember hajlamos azt gondolni,hogy az övéi játszottak rosszul, nyújtottak értékelhetetlen teljesítményt, ahhoz a másik csapatnak semmi köze, és ha formában lett volna az egység, akkor ott kő kövön nem marad. Ez téves megközelítés. A jó ellenfélnek meg van a képessége,hogy rossz színben tüntesse fel az ellenfél mutatott játékát.


Ezek fényében szeretnék pár dolgot kiemelni, kezdem a negatívumokkal.

- Ami számomra a legkiábrándítóbb,hogy egy Brian Walters a pályán lehet WR poszton. Soha egy Hawks játékost sem éreztem ennyire kirívóan jellemtelennek és gyengének mint őt, kivéve talán Csárli Wájthörsztöt, és Kellen Davist. GB ellen volt egy play amikor blokkolnia kellett volna elkapóként. Úgy tették arréb,hogy hozzá sem kellett érni. Elesett a saját lábaiban. Elkapóként is teljesen használhatatlan. Nem tudom kifejezni mennyire "csalódott" vagyok, hogy ő kap snapet, amikor az idei "reménységeink", P-Rich és Norwood(ő mondjuk sérült is) meg alig.

-Bevell nagyon kreatív playeket tud felrajzolni, de a Lockette passztól eltekintve teljes mértékben hiányzott a támadó sémánk alapja, a run-run-boom. Három speedsterrel a csapatban, nem hiszem,hogy ne lenne ember hozzá.

-RW 3 meccs alatt az első INT-jét dobta, és még nem kapott ki a Brady-Brees-Manning-Rodgers négyestől ha jól számoltam. WoW 😊

-Az O# fal játékát nem igen tudom hová tennii, mert nem tudom még hová tenni a denveri védelmet. Az biztos,hogy ezeket a lowround Britt és Sweezey pickeket el kellene felejteni örökre. Cable fétise,hogy volt birkózókból akar falembereket faragni, már véget érhetne, mert ez a project úgy szánalmas,ahogyan van. Ezzel szemben feltűnő volt,hogy Manning mennyivel gyorsabban ereszti el a labdát, mint ahogyan RW, és ez nagyrészt play design kérdése.

-A 3rd down D# ma sem volt a helyzet magaslatán, de ez az a szegmense a játénak, ahol egyelőre nem keseregnék,mert ahogyan az elején kiemeltem, a 3 legjobb Qb ellen játszottunk, remek O#.ek ellen. Még így is nehéz feladat volt levédekezni a denverieket,hogy DT sérült volt. Sanderst nagyon jól használta a denveri OC. Jellemzően amúgy az underneath routokat használják sikerrel mostanában, meg a crossingokat, és mivel még abszolút nem vagyunk élesek, így ezt sikerrel teszik.
Ezek a playhívások nem nagy újdonság, tavaly is játszották ellenünk,de akkor már formában volt a LB sor illetve Kam, és rendre oda tudtunk érni.

-Passrush nem mutatkozott meg számokban, ez a denveri fal Clady-vel sokkal jobb mint volt az a Sb-ban, de az az érzésem,hogy ha nincs a quick release és a szép playdesign, akkor lett volna 1-nél több sack is.

-Az utolsó negyedes leolvadás a 2, illetve 3 szezonnal ezelőtti D# reinkarnációja lehetett, mert tavaly nem volt ránk jellemző, erre most 14 pont előnyből 1 perccel a vége előtt 8 pontos hátrányt sikerült csinálni, majd az egy perc leteltére már 20-20 volt. Az a drájv a mi szemszögünkből tekintve szánalmas volt. Annyit nem tudnak a srácok,hogy a pályán kell tartani a játékost, még ha el is kapja? Hadd fusson az óra. Alapvető hibákat követtünk el, de legalább tanulunk belőlük, és szezon során már lesz róla anyag, ami alapján kalibrálhatunk.


Összességében egy nagyon gyenge kivitelezésű meccset láttam, két nagyon rozsdás csapattal. LEsz ez jobb is mindkét oldalon. Két dolog viszont nem igen tetszett. Amikor Kearse-t 4 denveri megállította, majd a játék lefújása után még hárman próbálták fejbe vágni, illetve a földhöz csapni, továbbá az amikor Talib fejbe könyökölte az egyik földön fekvő játékosunkat, de mindenhol vannak ilyen barmok, nem hiszem,hogy ez a denver kifejezett szégyene lenne.

Lényeg a W. Rozsdás játékkal is legyőztük az AFC legjobb(?) csapatát. Pacsi a srácoknak, és vissza dolgozni, mert ebbe kell még munkát fektetni.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratula a csapatnak, remek meccs volt! Ideális időben időben, láttunk jó védelmeket és jó támadásokat is mindkét féltől, mi kell ennél több? Látszik, hogy mindkét csapat még kicsit work in progress, de nagyon erősek. Szükség is lesz rá, mert az Arizona, SF se lesz egy walkover és a San Diego sem lesz az, úgyhogy lesz még izgalom. 😊

Nem tudom találkozik-e a két csapat a SuperBowl-ban (a statiszikák alapján igen kicsi rá az esély, az eddig fordulókban látott teljesítmények alapján azért nagyobb), de ha összejönne jó kis meccs lehetne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Úgy érzem elfér itt is.
Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/09/21/denver-broncos-seattle-seahawks-first-half-notes/
Néhány meglátás a második félidőről és a hosszabbításról:  insidehandoff.com/2014/09/22/denver-broncos-seattle-seahawks-second-half-notes/
A találkozó 3 legjobb és 3 leggyengébb teljesítménye:  insidehandoff.com/2014/09/22/denver-broncos-seattle-seahawks-3-up-3-down/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
hú de jól jött Welker eltiltása 😀braxa88
Sanszos, hogy játszik. 😊krankovics
Amennyire tudom, a tiltott szerekkel való visszaéléses büntetések mérséklése miatt Welker már bevethető.

több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
hú de jól jött Welker eltiltása 😀braxa88
Sanszos, hogy játszik. 😊

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes statisztika: Két forduló után miénk a leggyengébb 3rd down D# 😀
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hűha... vannak mentegetőzések bőven. /<---------/
Egyet ne felejtsetek el: a tökéletes passzt, NEM lehet levédekezni. Legyen bárki a védő.
A liga amúgy is a támadóegységeknek kedvez. Mi vagy gyorsan végigmentünk, vagy hamar lejöttünk. Ez nem kedvezett a védőinknek. Nagyon elfáradtak. ET görcs, BamBam is öltözőbe ment, Sherm alig kapott levegőt stb.
Kifáradtak, ennyi. Van ilyen.
Gates routjai tökéletesek voltak, Rivers meg a tökéletes helyre rakta a lasztit. Nincs védő, aki azokat le tudta volna védekezni. /<--------/
Grat a Chargersnek...SeaSzilaHawk
A jelzett részek között érzek némi ellentmondást 😀undisputedly
bocsáss meg de a tény közlése hol mentegetőzés? inkább sorolnám ide a rövid karú stb hsz-eket... nemde? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nyugi skacok legalább megfogtuk nektek a 49 erst így nincsenek lépéselőnyben....Tomcsik
Na igen, az ő hetük is el lett rontva rendesen. Stadionavatón nagy előnyről kikapni, nem lehet egyszerű érzés. Most így egál, a Cards meg úszik a surranópályán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Megnéztem Carroll tegnapi sajtótájékoztatóját és ő is kiemelte, hogy a három TD-ből kettő gyakorlatilag levédekezhetetlen, tökéletesen végrehajtott play volt.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 728 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyugi skacok legalább megfogtuk nektek a 49 erst így nincsenek lépéselőnyben....Tomcsik
Szerintem senki sem izgul. 13-3-al így is miénk lesz az első seed 😛