Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Jaja... Nem értem mért kellett megveretni,
D11
Ha ez nem most történik, akkor az 1. meccsen a Phins ellen, vagy ha ott nem, a másodikon a Rams ellen, szóval - köcsögség ilyet leírni, de - igazából mindegy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Jaja... Nem értem mért kellett megveretni, kb fal nélkül is tolhatta volna akkor legalább jogosan számíthat rá, hogy agyonüti Hunt hátulról. Komolyan nem hiszem el, hogy nem tudnak összepakolni egy korrekt falat főleg egy olyan QB-nak aki tanulja, hogy kéne zsebből irányítania. Tönkreteszik itt, legalább 10 gyengébb képességű kezdő QB van a ligában, nem hinném hogy RG nem tenne meg mindent amit kérnek tőle. Így borítékolható neki az IR csak a mikor a kérdés. Én Griffin helyében olyan gyorsan húznék el Washingtonból amilyen gyorsan csak lehet, jobb lenne a Redskinsnek is meg Robertnak is. Win-win.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Én már jóval a sérülés előtt beírtam az eredménykövetőbe, hogy csoda ha életben marad ilyen OL mögött.
Futásnál még csak-csak jól blokkoltak de passznál siralmas volt az egész. Scherff-et egyszer úgy borította fel Tyrunn Walker (aki azért valljuk be nem egy szupersztár) mint egy szalmabábút.
És ő volt talán a legjobb ember a falban...

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na nekem itt fogyott el a türelmem. Húzzon a faszomba ez a nagypofájú, hínárhajú pöcs. Elegem van. Még csak az összefoglalót láttam, de akkor is. Azt is leszarom, hogy Colt meg Kirk cserék ellen játszott, mert cseréknek is dobáltak. Eddig 4 negyedet, azaz kB. Egy teljes meccset tolt a csodafekánk, 6 passz, egy fumble, egy agyrázkódás és nulla pont. Sajnálom, kedveltem, szimpatikus volt, de ami sok az sok. Csak áll és bámul, mintha azért járna a pont, hogy kapaszkodik a tojásba.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reserve lists
-- James Gayle OLB (IR)
84 Niles Paul TE (IR)
82 Logan Paulsen TE (IR)
32 Silas Redd RB (Waived/injured)
54 Trevardo Williams OLB (IR)
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins Sign Tight Ends D.J. Williams And Ernst Brun

 www.redskins.com/news-and-events/article-1/Redskins-Sign-Tight-Ends-DJ-Williams-And-Ernst-Brun/d0148122-0df8-4dac-9b6a-b91785be99e5
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
.............
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Mondjuk én később sem.apeszos
Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POrasutianap
Ember...Mi a Redskins vagyunk! Nemhogy puskánk nincs, de még a nyílvesszőink is csak öntapadós végűek...😀

Amúgy ANNYIRA szerintem nem volt gáz Hínárhajú...Igaz, kb. 2 évvel ezelőtt kellett volna itt tarani a játékának, de legalább úgy tűnik hajlandó tanulni...

 www.washingtonpost.com/news/football-insider/wp/2015/08/14/robert-griffin-iii-showed-what-he-needed-to-in-start-against-cleveland/

(Érdekesség: A Washington Post nem gyalázza fossá a Redskins-t....😀)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Paulsen is kihagyja a szezont és mivel Reed is üveg, sztem simán benne van, hogy két veterán is érkezik hamarosan
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
.............
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Mondjuk én később sem.apeszos
Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POrasutianap
😀😀😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
.............
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Mondjuk én később sem.apeszos
Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
S helyzet milyen?

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.............
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Mondjuk én később sem.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
közben megnéztem a meccset, ami feltűnt:

Garcon hatalmas elejtés, Roberts spec team fumble-mi sem változott Robertssel
Nekem Griffin nem tetszett, ugyanazt a tutyimutyi nem tudom mivanságot láttam rajta mint tavaly, aztán összevissza szaladgált, belement ostoba ütésekbe és értelmetlen konfliktusokba
Morris és Jones nagyon jól mozgott, nagyon szimpatikus ez a back formáció
A secondaryval komoly gondok vannak...
A falak nekem tetszettek, jól nyitottak futásnak, és a D-fal pedig uralta a barna futójátékot, még a cserék is; ez jó ez jó
A második egységeknél direkt figyeltem Robertset ott meg qrva jó volt, fejben komoly gondok vannak nála szerintem
Grantet is figyeltem nagyon pozitív amit csinált,
A védelemből Terrence Plummer tűnt fel, volt több jó megmozdulása, mondjuk ilyen névvel tömte a lyukat 😀, kíváncsi leszek a többi meccsen mit virít

Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
ahogy nézem Pault elmeszelték egy szezonra a barnák, még jó hogy állítólag sokat fejlődött és kezdőnek szánták...

másik, visszaigényeltem a tenyard accountom, és visszaadták. Bazz, mik vannak 😀sapka
Részemről same ole' Redskins....😊 Ótvar védelem, moslék fal, kabaré szintű ST...😀 Mondjuk a Hínárhajú mintha igyekezne szabadulni a lasztitól időben és olyan is láttam, hogy 2, 3 opciót is végigsasolt! 😮 Bazz, mik vannak! 😀

Amúgy Paul-t sajnálom. Becsülettel dolgozott és a nagyon szar nem ilyen. Komplet bokatörés. Silas Redd meg ACL/MCL gyanús... Cooley-time!!!!!!!!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ahogy nézem Pault elmeszelték egy szezonra a barnák, még jó hogy állítólag sokat fejlődött és kezdőnek szánták...

másik, visszaigényeltem a tenyard accountom, és visszaadták. Bazz, mik vannak 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hall sem változott sokat 😀

(lásd Hard Knocks)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
néztem a hard knocksot és betették, ahogy az egyik udfa rookie földhözbaszta egy bunyóban a hősies supermant (Wattot) 😀

najó ez lehet csak nekem tetszett

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218
Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jósapka
Ohh... I see! Ez elkerülte a figyelmemet. Vmiért az rémlett, hogy kálidzsban is T volt....nexion218
igen, ez igaz; de ott is úgy voltak a scouting riportok hogy valószínű G lesz, mert rövidek a kezei

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218
Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jósapka
Ohh... I see! Ez elkerülte a figyelmemet. Vmiért az rémlett, hogy kálidzsban is T volt....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218
Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Azért csak nem csalódok imádott csapatunkban...😀

A No.5 overall RT-nk az éve első hivatalos depth chart-ja szerint guard-dá "avanzsált". A srác bukott egy valag lóvét, mi pedig hozzuk a formánkat: a liga történetében talán két vagy három alkalommal költöttek ilyen magas pikket guard-ra...😀 Ettől még lehet jól sül el a kísérlet, de így papíron leírva "same old Redskins"-nek tűnik a dolog...😀😀😀😀nexion218
nem értek egyet!
de komolyan 😕,
Callahan a tavalyi 1/10-en valahányas Zack Martinból is G-t csinált, mégpedig olyat hogy na. Scherff szerintem nála erősebb fizikálisabb gyorsabb; na az milyen lesz. Bár abban a falban volt egy Frederick meg egy Smith is.
Egyébként szerintem azért lett G, mert a tackle helyzet még elkaristol, de az izomerő nincs meg guardban. És Calahan falában az Lt után az RG a legfontosabb. Majd visszakeresem azt a cikket ahol bővebben olvastam erről.
Ez a dallasi Free előtte utána egy okádéknyi szintet hozott mint RT, már majdnem kivágták kétszer, Martin mellett pedig nem volt rossz, szerintem ez az út lesz Mosesnek is.
És emellett pedig kezdhetünk hozzászokni a Jones-féle N-S futásokra, mint az állat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért csak nem csalódok imádott csapatunkban...😀

A No.5 overall RT-nk az éve első hivatalos depth chart-ja szerint guard-dá "avanzsált". A srác bukott egy valag lóvét, mi pedig hozzuk a formánkat: a liga történetében talán két vagy három alkalommal költöttek ilyen magas pikket guard-ra...😀 Ettől még lehet jól sül el a kísérlet, de így papíron leírva "same old Redskins"-nek tűnik a dolog...😀😀😀😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."