Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RG3 NOT cleared to play. 😀 Remélem Kirk szétszedi a Baltimore D-t és pont kerül ennek a kínlódásnak a végére. Köszönöm a Hínárhajúnak az első évet, büszke voltam rá, de azóta bőven több kárt csinált, mint hasznot. Két teljes szezon és egy komplett edzői stáb szárad a lelkén. Mert lehet az öreg Shanny nagyon rossz döntést hozott, amikor visszaengedte, de összességében nekem jobb szakembernek tűnik, mint amilyen jelenleg a Jay+Mcvay kombó. Ő meg csak cirkuszt, sérüléseket és minősíthetetlen játékot produkált azóta.
nexion218
Ezt azért gondold át kicsit... A tesó pont olyan szar volt tavaly mit a többiek. Szóval a kínlódásnak messze nincs vége. Azzal a komplett (és tapasztalt!) edzői stábbal is az NFL legalja voltunk. Szinte. Szóval az a nagyon rossz döntés, nem csak rossz volt, sokkal inkább önző is. A saját érdekeit vette előre, mert igencsak kifelé állt a szekér rúdja, fel kellett mutatni valamit. Amolyan dupla vagy semmi alapon. Aztán isszuk a levét azóta is. De ez nem meglepő, kicsit el vagyunk átkozva ezen a téren. Nem nagyon tudok felsorolni, mondjuk 2008 óta olyan QB-t aki nemhogy rossz volt, de nevetség tárgya ne lett volna. Azóta mindig van valami cirkusz az irányítók körül.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
RG3 NOT cleared to play. 😀 Remélem Kirk szétszedi a Baltimore D-t és pont kerül ennek a kínlódásnak a végére. Köszönöm a Hínárhajúnak az első évet, büszke voltam rá, de azóta bőven több kárt csinált, mint hasznot. Két teljes szezon és egy komplett edzői stáb szárad a lelkén. Mert lehet az öreg Shanny nagyon rossz döntést hozott, amikor visszaengedte, de összességében nekem jobb szakembernek tűnik, mint amilyen jelenleg a Jay+Mcvay kombó. Ő meg csak cirkuszt, sérüléseket és minősíthetetlen játékot produkált azóta.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt nem akarom elhinni. Mondjátok, hogy csak valami Blikk féle hír ez...
Former Redskins QB signs with Atlanta Falcons
apeszos
úgy látszik Atlantában kicsit megborultak 😀, jó hát MattRyan se egy szupersztár, kell az erősítés
sapka
Azt mondjuk nem értem mégis miért lepődtem meg. Elég ha körülnézünk a Falcons offensive coaches társulatában. Csak első olvasatra volt sokkoló kicsit.
apeszos
ajánlok egy dalt, a miértekről, aszongyahogy
SzépországSzudán
ottlakik Szolimán
szeretikőt anégerek
mera töke formás-kerek....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt nem akarom elhinni. Mondjátok, hogy csak valami Blikk féle hír ez...
Former Redskins QB signs with Atlanta Falcons
apeszos
úgy látszik Atlantában kicsit megborultak 😀, jó hát MattRyan se egy szupersztár, kell az erősítés
sapka
Azt mondjuk nem értem mégis miért lepődtem meg. Elég ha körülnézünk a Falcons offensive coaches társulatában. Csak első olvasatra volt sokkoló kicsit.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Galette lehet achilles szakadás?
ThundersNFL
nem lehet, biztos:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000516283/article/redskins-junior-galette-tears-achilles-in-practice

Istenkirály ez a csapat.😊
nexion218
szerintem eltiltották volna ígyis úgyis, viszont izgalmas lesz neki, mert 1 év minimumot kért és kapott

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Galette lehet achilles szakadás?
ThundersNFL
nem lehet, biztos:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/shmanuwdsgb0121xh1p3
Redskins' Junior Galette tears Achilles in practice
An MRI scan revealed Redskins linebacker Junior Galette tore his Achilles tendon in practice Wednesday, according to NFL Media's Albert Breer. Jay Gruden confirmed the injury on Thursday.


Istenkirály ez a csapat.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Ezt nem akarom elhinni. Mondjátok, hogy csak valami Blikk féle hír ez...
Former Redskins QB signs with Atlanta Falcons
apeszos
úgy látszik Atlantában kicsit megborultak 😀, jó hát MattRyan se egy szupersztár, kell az erősítés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Galette lehet achilles szakadás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt nem akarom elhinni. Mondjátok, hogy csak valami Blikk féle hír ez...
Former Redskins QB signs with Atlanta Falcons

Szerkesztette: apeszos
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
RG3 dugjátok el, mert Suggs a fejébe vette, hogy ő az térdsérüét QB-k offisöl bétatesztere.
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
the first depth chart of the 2017 season


Szerkesztette: apeszos
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
mustaine
Wtf?
nexion218
újdonsült játékosotok, gondolom rookie szívatás ez a hajzat 😀

több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Kurt Warner diagnoses why RGIII is struggeling:
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000514192/Kurt-Warner-diagnoses-why-RGIII-is-struggling?campaign=Facebook_
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan

mustaine
Wtf?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
 twitter.com/Bowlhu/status/634852260695162885

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A játékos magatartása az edző felelőssége, nem az OC-é. És ha már itt tartunk Mike Shanahannek szokása volt character issues emberek összegyűjtése, és annyira nem is zabolázta őket. Volt ami nem jött be, az leírta veszteségnek, ami viszont bejött, az bejött. Egy denveri Marshallhoz képest pl Griffin igazi csapatjátékos. MinnyShanny meg egyrészt ezt tanulta, másrészt mint OC nem is neki kell ego-t nyirbálni az öltözőben, vagy elvonóra küldeni játékosokat, stb...

A másik meg olyan, h Cutlernél ugye az a baj, h nem ment vissza PO meccsen játszani, Griffinnél meg az h igen. Az idősebb Shanny egyébként Terrell Davist is tönkre tette azzal, h túl hamar pályára zavarta a térdsérülése után, szóval olyan nagyon nem kell keresgélni, h kinek a döntése lehetett

Mindenesetre azt a 2012-es Redskins offense-t még jódarabig nem felejtem. Csak az a baj Most, h itt nem csak Griffin lábával vannak gondok, de legalább ezután hátha a mi falunk nem fog olyan szarnak tűnni Watték ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
igen, ebben van igazság

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem meg ott is meggyakott egy elsőkörös qb-t, annak is annyi. S éppen ez - Peting e tudta küldeni elvonóra, Sanyi meg nem, itten kérem rövidszár kell a lovacskákra.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
szerintem a clevelandi nyaralása elég jól sikerült, illetve az itteni anyagból is playoff kaliberű támadósort tudott csinálni

a rendszere nélkül látszik igazán Robinak mennyire sok hiányossága van, ezt nevezhetném sikernek is; megvolt a Qbja és az a köre épülő system és ez nagyon rendben volt

pech gehabt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Najóvammá, ha neked is magyarázkodni kő, az öregnéne őzikéjének má nyista lába, amin jó lenne, csak a feje maradt.

Zwei számtalanszor mögtekintett Raybenz meccsen, ketten baszták el, Gidovicski, hogy visszajött az orvosiból balhézni, hogy rakják vissza, aztán meg a RedFace, hogy engedett, pedig ott kellett volna rohasztani a padon vagy visszaküldeni az öltözőbe. Plussz még a kis Kyle, akit teljes szívbűl szeretek, hogy rohaggyon el állva....
sutianap
Értettem én elsőre is... A feje meg azér gyenge szegénynek mer' lefoglalja a kapacitást, hogy hogyan kell használni a járókeretet.
A zwei-el annyi gondom van csak, hogy az öreg pipacsfejű ennyi tapasztalattal a franchise jövőjét, és egy ÚJONC játékos karrierjét dobta fel egyetlen PO meccsre. Ha már ilyen drágán szerezte meg, illett volna vigyázni rá. Ha én lettem volna a HC, még nyakon is baszom, ha hisztizik.
apeszos
Én azt gondolom, ho Gyafijúnak volt ekkora hatása a Céklafejűre, igaz magányos nindzsa vagyok a KyleShanahan elleni feltáró bizoccságban, de Jezafaszi a pusztítást hozza magával, mint az apokalipszis lovasa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A meccs nézése kapcsán az jutott eszembe, hogy mennyire szét van esve a csapat, a másik meg, hogy a Lionsnak ez a kék-fehér-szürke szerelése nagyon szép
sapka
OFF de én ezt imádtam:
 cdn0.sbnation.com/imported_assets/105874/09000d5d804ed38f_gallery_600.jpg
ON
Bazzani
nekem pont a fehér kontrasztja és mélysége és harmóniája a ?tengerészkék?-kel tetszik
sapka
Honolulu blue a hivatalos megnevezése a kéknek.

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Upsz... beletellik kis időbe mire megszokom ezt az új style-t.

...............
ja meg állítólag, ha Dan Quinn a Jetsbe ment volna cseréltek volna Kuzinért. na az mi lett volna, egy Qb se lett volna a rosteren itt szeptemberre.
sapka
Azt akartam kérdezni, hogy miért, most van?
apeszos
nem, de darabra értettem 😊, McCoy még darabra is csak felet ér
sapka
Ha így nézzük akkor csak kettő van. Griffin is csak egy felet ér. Évek óta sírok egy O falért. Minden adva van egy jó offense-hez, Morris, Young rossz esetben is átlagon felüliek, a WR class meg...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
A meccs nézése kapcsán az jutott eszembe, hogy mennyire szét van esve a csapat, a másik meg, hogy a Lionsnak ez a kék-fehér-szürke szerelése nagyon szép
sapka
OFF de én ezt imádtam:
 cdn0.sbnation.com/imported_assets/105874/09000d5d804ed38f_gallery_600.jpg
ON
Bazzani
nekem pont a fehér kontrasztja és mélysége és harmóniája a ?tengerészkék?-kel tetszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A meccs nézése kapcsán az jutott eszembe, hogy mennyire szét van esve a csapat, a másik meg, hogy a Lionsnak ez a kék-fehér-szürke szerelése nagyon szép
sapka
OFF de én ezt imádtam:

ON
Azért a hiányzók sokat fognak javítani az összképen, eleve csak DeSean Jackson hatalmas változást hoz majd. Amúgy az a gyerek tényleg ilyen tufa? Mert a meccs közbeni nyilatkozata elég vicces volt.