Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
S Króder?
sutianap
Króder nem rossz, de még nem látom benne azt, hogy neki lehet a szezonban szerepe, mondjuk 5. receivernek lenni egy inkább futócsapatban nem egy olyan hatalmas érdem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
S Króder?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
elnézve az offenset még egyszer, Moses egy hatalmas nagy katasztrófa, az az ember teljesen fogalmatlan mit kell csinálnia csak baszott nagy db
Ryan Grant viszont marha jó volt, kár hogy az elkapó az egyetlen posztunk ami fullosan megvan kb. bármilyen sémára...
Illetve a mocsárfutó Jones is egyre jobb, szerintem Morrist jövőre meg fogja szorítani a kezdő posztért

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk a szöszi se hozza el a megváltást...
apeszos
McCoyt meg továbbra sem látjuk kezdők ellen hajigálni, nemhogy kimagasló kjúbínk nincs, még normális rangsor se.

Picsába az egésszel, hozzuk vissza Grossmant 😂
bálnalekvár
Hát arról épp most késtünk le.
több mint 9 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Mondjuk a szöszi se hozza el a megváltást...
apeszos
McCoyt meg továbbra sem látjuk kezdők ellen hajigálni, nemhogy kimagasló kjúbínk nincs, még normális rangsor se.

Picsába az egésszel, hozzuk vissza Grossmant 😂

akkorisredskins
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk a szöszi se hozza el a megváltást...
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jó hát Keenan Robinson retardált, ez egyértelmű
a kedvenc részem amikor Harbó leordította Gruden fejét 😀, az meg szipogott utána
sapka
Ezért Smith is tett egy keveset, hogy így legyen...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
jó hát Keenan Robinson retardált, ez egyértelmű
a kedvenc részem amikor Harbó leordította Gruden fejét 😀, az meg szipogott utána

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bunyóóóó



Szerkesztette: apeszos
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha ez így van akkor kifejezetten ügyesen csinálják, megmondom őszintén én nem bánom
sapka
Tekintve Gruden eddigi nyilatkozatait, én inkább aljasnak tartom.
apeszos
igen, de DCben a niggervidékeken még mindig borzalmas nagy szent tehén RG3, meg vallásos meg félig katona, meg afro, meg godbless stb.
ha ki akarják rakni presztízsveszteség nélkül, akkor tényleg kell valami aljas trükk; és a tavalyi Gruden RG maffiaháború üzengetés tényleg igencsak durva volt
és ugye ott van még Snyder is

azt kívánom RGnek hogy találjon magának egy új csapatot ahol képes újra önmagára találni, mert ez az evődés borzalmas és nem sportszerű és a kultúra csak szarabb lesz
sapka
Ezzel egyet tudok érteni. Úgy látszik a népszerűtlen döntéseket ott sem nagyon szeretik.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ha ez így van akkor kifejezetten ügyesen csinálják, megmondom őszintén én nem bánom
sapka
Tekintve Gruden eddigi nyilatkozatait, én inkább aljasnak tartom.
apeszos
igen, de DCben a niggervidékeken még mindig borzalmas nagy szent tehén RG3, meg vallásos meg félig katona, meg afro, meg godbless stb.
ha ki akarják rakni presztízsveszteség nélkül, akkor tényleg kell valami aljas trükk; és a tavalyi Gruden RG maffiaháború üzengetés tényleg igencsak durva volt
és ugye ott van még Snyder is

azt kívánom RGnek hogy találjon magának egy új csapatot ahol képes újra önmagára találni, mert ez az evődés borzalmas és nem sportszerű és a kultúra csak szarabb lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Redskins signed LT Trent Williams to a five-year, $66 million extension.
The deal includes $43.25 million guaranteed. Williams will average $13.2 million annually, placing him ahead of Tyron Smith as the highest-paid left tackle in the league. It's the second big-money extension given out by GM Scot McCloughan after locking up OLB Ryan Kerrigan.

kicsit soknak tartom az évi 13,2-őt; de tényleg!
a szerződés struktúrája viszont érdekes lehet... ez a McCloughan nem egy buta ember

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha ez így van akkor kifejezetten ügyesen csinálják, megmondom őszintén én nem bánom
sapka
Tekintve Gruden eddigi nyilatkozatait, én inkább aljasnak tartom.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Redskins giving OT Trent Williams a 5-year, $66 million extension, including $43.25 million gtd, per agent Vincent Taylor of Elite Loyalty.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ha ez így van akkor kifejezetten ügyesen csinálják, megmondom őszintén én nem bánom

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kezdem elhinni a "Jay meg akar szabadulni a Koszlidérctől" című összeesküvéselméleteket...😊 Vki egy külföldi hozzászólásban írta, hogy vkinek azt a neurológust is fizetnie kellett, aki visszavonta a "zöldkártyát" erre a hétre...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Az ESPN szerint, Kirk kezd az első héten.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
az előző meccsen a fal elég tartalékosan állt fel, pl. Willie Smith meg Long is a kezdővel kezdett sérülések miatt
elvileg most teljes lesz a fal, nekem az a bajom ezzel, hogy Scherff annyira azért még nem jó, mint én azt vártam 😮
sapka
Majjólesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
az előző meccsen a fal elég tartalékosan állt fel, pl. Willie Smith meg Long is a kezdővel kezdett sérülések miatt
elvileg most teljes lesz a fal, nekem az a bajom ezzel, hogy Scherff annyira azért még nem jó, mint én azt vártam 😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a bajom ezzel, hogy nem simán szarul játszik, hanem folyamatos médiacirkuszt csinál, a sérülései miatt pedig nincs meg az állandóaság a poszton, ami a többi játékosnak se könnyíti meg a dolgát. És eredményességben lehet nem volt sokkal jobb Kirk, de érti a rendszert és tud benne dolgozni, legalábbis jobban, mint Róbert. A döntéshozatalon sztem könnyebb javítani, mint újratanítani a pozíciót. Ha nem lenne állandóan sérült és kisebb lenne a pofája, egy szavam nem lenne. Az első meccsen határozottan tetszett, amit mutatott. De ha már szarok vagyunk, lehetnénk csendben is szarok. Amilyen szimpatikus volt kezdetben az önbizalma és nyíltsága, most olyan taszítóvá kezd válni az egész.
nexion218
Nos igen, bár ezt valószínűleg nem ő találta ki. Annak idején Snyder is előszeretettel mutatkozott, fényképezkedett vele, nyilatkozott orrba szájba, hogy a franchise arca, most aztán hú... Azóta Danny fiú is ellépett kissé oldalra, Griffin meg persze védi a pozícióját, és úgy ahogy mondták neki. Ő sztárnak jött ide. Alapvetően abban látom a problémát, hogy azt senki sem mondja meg neki egyenesen, hogy öreg, lefőtt a kávé. Csak a ködösítés megy. És amíg nincs nála egyértelműen jobb, addig ez így lesz. Most is a sérülésre hivatkoznak, ahelyett hogy megmondanák, tesó szar voltál. Megint. Mert azért érdekes, hogy azt mondták játszhat, a meccs előtt egy nappal meg hirtelen nem. A legrosszabbkor jött ez Griffinnek, ezen a meccsen lett volna a legtöbbet pályán. Elvileg. Ha le nem dózerólják. Kíváncsi leszek én is a szöszire, mit tud nyújtani a kezdő fal mögött, kezdők ellen. No meg a falra is, mert ha most jól működnek, az isten se mossa le róluk, hogy nem direkt baszatták szét a niggert.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a bajom ezzel, hogy nem simán szarul játszik, hanem folyamatos médiacirkuszt csinál, a sérülései miatt pedig nincs meg az állandóaság a poszton, ami a többi játékosnak se könnyíti meg a dolgát. És eredményességben lehet nem volt sokkal jobb Kirk, de érti a rendszert és tud benne dolgozni, legalábbis jobban, mint Róbert. A döntéshozatalon sztem könnyebb javítani, mint újratanítani a pozíciót. Ha nem lenne állandóan sérült és kisebb lenne a pofája, egy szavam nem lenne. Az első meccsen határozottan tetszett, amit mutatott. De ha már szarok vagyunk, lehetnénk csendben is szarok. Amilyen szimpatikus volt kezdetben az önbizalma és nyíltsága, most olyan taszítóvá kezd válni az egész.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson