Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Tudom, hogy a sport Blikkje, de azért na...
 bleacherreport.com/articles/2553631-nfl-head-coach-on-jay-gruden-leaving-rg3-in-game-it-looks-personal-to-me
apeszos
Az a fontos, hogy ki írja a cikket. Esetünkben a "firkász, ki n*ggert kiáltott". Alább van egy 2012es draft előtti cikke a CBSnél (nem csoda hogy megváltak tőle), amiben keményen kiáll RG mellett, miközben más zsurnalisztát savaz (ez önmagában szenzációs) és faji alapon korrigál pár scoutot is... Többek közt azt is megtudhatjuk tőle, hogy Griffin játéka Aaron Rodgersére hasonlít a legjobban.

 www.cbssports.com/nfl/draft/story/18683831/late-criticism-of-rg3-merely-the-annual-trip-in-the-time-machine#commentsAnchor

Ez a retrospekció szépen mutatja be, mennyire érzi ez az arc a profi focit. Kevésbé... Viszont rohadt nagy RGIII homer (pont ő is feka) és ezért tudatosan és tudattalanul is az ő pártját fogja a cikkeiben, amik mint a legtöbb firkásznál tele vannak hintve apróbb-nagyobb manipulatív morzsákkal. Végső soron az embernek megvan a maga véleménye, az újságírás pedig kiszolgálja az igényeket. Freeman szerintem egy kutyaütő, csak épp azt írja amit látni szeretnétek.

Shanahan szerintem elég sunyi arc, ez egy megérzés. Grudenről nem sokat tudok, a tesója habitusából kiindulva nem hinném, hogy hasonló karakter lenne mint Shady Shanny. Épp ezért tartom érdekesnek, hogy RGIIInek sikerült mindkettőt elidegenítenie. Ami pedig igazán érdekes lenne, de sosem fogom valószínűleg megtudni, hogy mit követett el Bob, hogy az edzője ki akarja nyiratni...
gyeek
Egyet is értek...meg nem is. 😊 Nyilván nem tartom magam szakértőnek, de az én véleményem is változott Robiról. Élveztem a játékát, szimpatizáltam vele, bíztam benne, aztán egy pöcs lett. És sajnos van igazság abban, amit mondott a "firkász". A gyerek még mindig nem tud figyelni magára: "egy alkalmazottja véletlen" lájkolt vmi shitter bejegyzést, amiben lényegében Snyder-től Gruden-ig mindenkit akasztófára kívánnak kis túlzással... Aztán meg magyarázkodik, hogy ő nem is tudott róla és már "unlájkoltatta"... Bazdmeg... Az első szociális média bukója után az összes létező fiókomat töröltettem volna az egész kurva netről... Ja, hogy úgy kevesebb felhajtást lehet kelteni az új RGIII logós márkámnak? Pfff... És lehet undorító, ha Gruden egy kicsit direkt megverette a Lions meccsen, de hidd el, kontakt sportban ezzel sok más helyen is sikerrel vesznek vissza emberek arcából. A sérülést sajnálom, de egy kis fájdalmat megérdemelt azért a gyökér szövegért, hogy "ő a legjobb QB". Mutasd meg bazdmeg! És hajlandó vagyok elhinni, hogy szerencsétlen fogalmazás volt. hogy úgy értette, hogy ez a célja és azért mondja ezt magának, hogy akkor a játékával ezt a mércét kell megugrania. Őszintén elhiszem. De akkor meg azért érdemelte meg a verést, mert képtelen úgy fogalmazni, hogy ne legyen belőle ekkora cirkusz. A ligában a játékosok többségének magasabb a mezszáma, mint az "íkúja", mégis kétévente csak egy olyan kretén akad, aki veri a csecsét, hogy ő a legjobb... És azért is szomorú, hogy Hínárhajú csatlakozott ezekhez a válogatott ökrökhöz, mert nekem az átlagál sokkal értelmesebbnek tűnik. Nem jó Kyle, nem jó Mike, nem jó Jay, nem jó a readoption, nem jó a pocket, nem jók a csapattársak (ugye említette már, hogy a " jó irányítóknak a csapattársai is jól játszanak" vagy vmi hasonló)... Én errre azt szoktam mondani, hogy ha körülöttem mindenki hülye, akkor lehet hogy csak én vagyok a hülye...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
............................
gyeek
Hát nem pontosan ezt szeretném belelátni. Abból indulok ki, hogy első évében király volt. A többiben fél lábbal is volt olyan jó/rossz mint a másik kettő. Szeretném nagyon, hogy Cousins robbantson, és megmutatná, kurva jó QB. De az első pár megmozdulása kezdőként kissé szkeptikussá tesz. Nem látom mitől lenne sokkal jobb mint mondjuk tavaly.
apeszos
Na, pont ilyenekről beszélnek az utóbbi linkemben. Cousinshoz fűződő elvárások, kompatibilitás és mi vezethetett Griffin bukásához.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
............................
gyeek
Hát nem pontosan ezt szeretném belelátni. Abból indulok ki, hogy első évében király volt. A többiben fél lábbal is volt olyan jó/rossz mint a másik kettő. Szeretném nagyon, hogy Cousins robbantson, és megmutatná, kurva jó QB. De az első pár megmozdulása kezdőként kissé szkeptikussá tesz. Nem látom mitől lenne sokkal jobb mint mondjuk tavaly.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Ilyet is tud az NFL.com összehozni, kár hogy nem erre fókuszálnak! 2 ex-scout képes podcastja, ezeket a fazonokat szívesen olvasom/hallgatom mert tudják miről beszélnek és pártatlanok. 04:30tól a Skinst tárgyalják, Cousinsszal nyitva. Ajánlom figyelmetekbe!

 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000519756/Move-the-Sticks-September-1st-full-show

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Tudom, hogy a sport Blikkje, de azért na...
 bleacherreport.com/articles/2553631-nfl-head-coach-on-jay-gruden-leaving-rg3-in-game-it-looks-personal-to-me
apeszos
Az a fontos, hogy ki írja a cikket. Esetünkben a "firkász, ki n*ggert kiáltott". Alább van egy 2012es draft előtti cikke a CBSnél (nem csoda hogy megváltak tőle), amiben keményen kiáll RG mellett, miközben más zsurnalisztát savaz (ez önmagában szenzációs) és faji alapon korrigál pár scoutot is... Többek közt azt is megtudhatjuk tőle, hogy Griffin játéka Aaron Rodgersére hasonlít a legjobban.

 www.cbssports.com/nfl/draft/story/18683831/late-criticism-of-rg3-merely-the-annual-trip-in-the-time-machine#commentsAnchor

Ez a retrospekció szépen mutatja be, mennyire érzi ez az arc a profi focit. Kevésbé... Viszont rohadt nagy RGIII homer (pont ő is feka) és ezért tudatosan és tudattalanul is az ő pártját fogja a cikkeiben, amik mint a legtöbb firkásznál tele vannak hintve apróbb-nagyobb manipulatív morzsákkal. Végső soron az embernek megvan a maga véleménye, az újságírás pedig kiszolgálja az igényeket. Freeman szerintem egy kutyaütő, csak épp azt írja amit látni szeretnétek.

Shanahan szerintem elég sunyi arc, ez egy megérzés. Grudenről nem sokat tudok, a tesója habitusából kiindulva nem hinném, hogy hasonló karakter lenne mint Shady Shanny. Épp ezért tartom érdekesnek, hogy RGIIInek sikerült mindkettőt elidegenítenie. Ami pedig igazán érdekes lenne, de sosem fogom valószínűleg megtudni, hogy mit követett el Bob, hogy az edzője ki akarja nyiratni...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt valszeg sose tudjuk meg... De ha annyira hiszek egy játékosban, akkor azért gyanús, hogy húzok a posztjára még egyet, aki sztem ugyanúgy kezdő alapanyag, nem?
nexion218
Szerintem az öreg nagyon is tisztában volt a sérülékenységével. Azt hitte, hogy az "egynyári QB" majd megmenti a seggét. Majdnem így lett.... De az a köcsög nigger nem lesérült, amikor a legjobban kellett volna neki? Hallatlan. Tudta ő mire kell neki, csak korábban jött a ficam. Előbb utóbb ő is lecserélte volna. Minden más csak a szurkereknek van kitalálva
apeszos
Lényegében egyetértünk. Azt azért nem mondom, hogy direkt sérült le Griffin... 😀 De kb. így oldotta meg Shanny, hogy Snyder is örüljön meg kapjon ő is egy olyan QB-t, amilyet akar...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy a sport Blikkje, de azért na...
 bleacherreport.com/articles/2553631-nfl-head-coach-on-jay-gruden-leaving-rg3-in-game-it-looks-personal-to-me
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt valszeg sose tudjuk meg... De ha annyira hiszek egy játékosban, akkor azért gyanús, hogy húzok a posztjára még egyet, aki sztem ugyanúgy kezdő alapanyag, nem?
nexion218
Szerintem az öreg nagyon is tisztában volt a sérülékenységével. Azt hitte, hogy az "egynyári QB" majd megmenti a seggét. Majdnem így lett.... De az a köcsög nigger nem lesérült, amikor a legjobban kellett volna neki? Hallatlan. Tudta ő mire kell neki, csak korábban jött a ficam. Előbb utóbb ő is lecserélte volna. Minden más csak a szurkereknek van kitalálva
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
LOL bazdmeg:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.

Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.
gyeek
Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...
nexion218
de!
szerintem igen, Shanahanék nagyon is akarták őt, nyilván Snyder húzta meg a végsőt; de biztosan nagyon örültek neki
sapka
Ezt valszeg sose tudjuk meg... De ha annyira hiszek egy játékosban, akkor azért gyanús, hogy húzok a posztjára még egyet, aki sztem ugyanúgy kezdő alapanyag, nem?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
LOL bazdmeg:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.

Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.
gyeek
Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...
nexion218
de!
szerintem igen, Shanahanék nagyon is akarták őt, nyilván Snyder húzta meg a végsőt; de biztosan nagyon örültek neki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
LOL bazdmeg:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.

Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.
gyeek
Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
LOL bazdmeg:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.

Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az az érzésem, hogy az Öreg Mike az összes létező módon szurkolni fog a Szöszinek... Mekkora kibaszott zseninek fogja majd tartani magát, ha beválik Kirk??? 😀 És picit meg is köszönhetjük majd neki, ha tényleg jó lesz... Tudom, még átlagos mércével nézve is túl optimista vagyok, nemhogy Redskins szurkolónak, de legalább megmozdult vmi... Kezdtem ráunni, hogy 2 érzés legyen bennem meccsek közben: 1.: úgyis kikapunk 2.: nem az izgat, hogy hogy sikerül a játék, hanem hogy vajon felkel-e a nigga a földről... Utána meg egy hétig hallgatni a magyarázkodást, hogy miért volt szánalmasan szar illetve amit a shitteren/faecesbook-on írt, azt nem is úgy gondolta. Így legalább lesz vagy 3 meccs, ami alatt lehet reménykedni...😛 Aztán 0-3-mal kezdünk és újra minden a régi lesz.😀

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cousins már tradicionálisan nagyon jó a baltimore ellen 😀
sapka
Ezt a ""nagyon jó"-t kissé túlzásnak tartom azért...
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Redskins released/waived CB Bryan McCann, OT Willie Smith, TE Ernst Brun, LB Dyshawn Davis, TE Chase Dixon. CB Tajh Hasson, LB Alonzo Highsmith, CB DreQuan Hoskey, WR Tony Jones (designated as injured), K Ty Long, TE Devin Mahina, OG Bryce Quigley and CB Trey Wolfe.

Szegény Willie Smitht most kirakjuk 😕, pedig milyen szépen módszeresen kicsinálta Griffint a Lions ellen a vakoldalról
sapka
Ezekben az a jó, hogy kB. 2 kivétellel azt sem tudtam, hogy a csapatnál vannak ...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Redskins released/waived CB Bryan McCann, OT Willie Smith, TE Ernst Brun, LB Dyshawn Davis, TE Chase Dixon. CB Tajh Hasson, LB Alonzo Highsmith, CB DreQuan Hoskey, WR Tony Jones (designated as injured), K Ty Long, TE Devin Mahina, OG Bryce Quigley and CB Trey Wolfe.

Szegény Willie Smitht most kirakjuk 😕, pedig milyen szépen módszeresen kicsinálta Griffint a Lions ellen a vakoldalról

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Cousins már tradicionálisan nagyon jó a baltimore ellen 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
LOL bazdmeg:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.

Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.

akkorisredskins
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
LOL bazdmeg:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gbowsz3sxto9e28vlmat
Washington Redskins to start Kirk Cousins in Week 1
The Redskins have decided to go with Kirk Cousins at quarterback for Week 1. RGIII was ruled out of last week's preseason game against the Ravens and Cousins had a solid start in his absence.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
most megint fortyognak a hírek, az espn kidobott egy riportot hogy RG-t el akarják tradelni, meg már rég el akarták, de Snyder blokkolta; most a Washington poszt cáfolta az egészet mondván kitaláció

az a lényeg, hogy minden rendben 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...
nexion218
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.
apeszos
Valóban nem most kellett volna... De ha már így alakult, jobb későn, mint soha... Néha az az érzésem, hogy Washingtonban direkt nem lehet jó a csapat... Steve Smith TD? Értem én, hogy Smith kurva jó, de hogy 3 ember se találja el... Meg ezek az állandó sérülések... Persze, erőszakos sport, sokkal több a sérülés... Az elmúlt 4-5 évben állandóan volt vki, aki mellizomszakadással küzdött, lehet Reed is üvegből van, de harmadik éve nem tudják megelőzni a hamstring problémáit stb... Az meg, hogy a médiát ne tudja egy NFL franchise botrány nélkül kezelni... Az egész ligában nincs sztem annyi médiacirkusz, mint nálunk... Miért nekünk kell állandóan kísérletezni? Jim Zorn, a HC, aki nem hívhat játékokat? Nyugdíjas klubos playcaller? McNabb? Grossman? Beck? Griffin? Apa-fia edzőpáros? Elsőéves HC (Gruden)? Pozíciós edző DC-nek, aki eddig kordinátorként egy 0-16 szezont tud felmutatni? És a legszörnyebb, hogy nincs is annyira szar keretünk, de néha olyan, mintha gimisek lennének a pályán...
nexion218
Hát ezzel nehezen tudnék vitázni. Nem is akarok.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...
nexion218
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.
apeszos
Valóban nem most kellett volna... De ha már így alakult, jobb későn, mint soha... Néha az az érzésem, hogy Washingtonban direkt nem lehet jó a csapat... Steve Smith TD? Értem én, hogy Smith kurva jó, de hogy 3 ember se találja el... Meg ezek az állandó sérülések... Persze, erőszakos sport, sokkal több a sérülés... Az elmúlt 4-5 évben állandóan volt vki, aki mellizomszakadással küzdött, lehet Reed is üvegből van, de harmadik éve nem tudják megelőzni a hamstring problémáit stb... Az meg, hogy a médiát ne tudja egy NFL franchise botrány nélkül kezelni... Az egész ligában nincs sztem annyi médiacirkusz, mint nálunk... Miért nekünk kell állandóan kísérletezni? Jim Zorn, a HC, aki nem hívhat játékokat? Nyugdíjas klubos playcaller? McNabb? Grossman? Beck? Griffin? Apa-fia edzőpáros? Elsőéves HC (Gruden)? Pozíciós edző DC-nek, aki eddig kordinátorként egy 0-16 szezont tud felmutatni? És a legszörnyebb, hogy nincs is annyira szar keretünk, de néha olyan, mintha gimisek lennének a pályán...

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...
nexion218
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.
apeszos
adtam egy lájkot mert teljesen egyetértek, milyen szakmai munka folyik ott bassza meg?
másrészt én valahol örülök Cousinsnak is Griffinnek is a szituációnak is, mert jövőre ha így haladunk nem Gruden lesz, és McAlkesz idehozhat, legalábbis remélem hozhat ide egy edzőt
és restart, kell egy QB szerintem top5-ben vagy top3ban fogunk húzni; a támadófal jövőre összeállhat szerintem talán 1-1 ember hiányzik, az elkapó+TE+futósor rendben van
a védelemben a Dline lehet jó, esetleg a secondaryban beválhat Culliver, cb2 meg csak lesz, és LB + safetyket lehet rendezni arra elég lehet egy offseason

nem olyan rossz a helyzet kellene egy hiteles nagyágyú edző, és egy jó offseason, a csoportban Eli+coughlin lehet kiöregszik addigra, szerintem Kelly és a Bradford+Sanchez projekt bukni fog (valszeg balhé lesz köv offseasonra ott) a Cowboys mondjuk erős lehet, de mintha a cap nagyon is szorítani fogja őket; úgy igazából minden adott lehet
sapka
Ezzel megint csak az a bajom, hogy röppennek a két-három évek, és eredmény sehol. Minden offseasonnnek így indulunk neki, hopp, elröppen pár év, és megint rebuilding. A preseasont megint 4 winnel prezentáljuk, ami kurva jó parasztvakításnak. Áh mindegy is...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...
nexion218
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.
apeszos
adtam egy lájkot mert teljesen egyetértek, milyen szakmai munka folyik ott bassza meg?
másrészt én valahol örülök Cousinsnak is Griffinnek is a szituációnak is, mert jövőre ha így haladunk nem Gruden lesz, és McAlkesz idehozhat, legalábbis remélem hozhat ide egy edzőt
és restart, kell egy QB szerintem top5-ben vagy top3ban fogunk húzni; a támadófal jövőre összeállhat szerintem talán 1-1 ember hiányzik, az elkapó+TE+futósor rendben van
a védelemben a Dline lehet jó, esetleg a secondaryban beválhat Culliver, cb2 meg csak lesz, és LB + safetyket lehet rendezni arra elég lehet egy offseason

nem olyan rossz a helyzet kellene egy hiteles nagyágyú edző, és egy jó offseason, a csoportban Eli+coughlin lehet kiöregszik addigra, szerintem Kelly és a Bradford+Sanchez projekt bukni fog (valszeg balhé lesz köv offseasonra ott) a Cowboys mondjuk erős lehet, de mintha a cap nagyon is szorítani fogja őket; úgy igazából minden adott lehet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."

Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
nexion218
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se...
apeszos
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...
nexion218
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.