Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 8 éve
"Wins and losses is the most important statistic when it comes to an equipment manager, a team president, a quarterback, a running back, a guard or a coach," Bruce Allen said.Allen's record as Washington's team president is 52-75-1 (.410).
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
twitter.com/Redskins/status/978353506942902272?s=19Kedveltem a játékát, a mentalitását, de sajnos tropák a térdei. Rotációban alacsony snap számmal hasznos lehet, de semmi több...
pbalazs
több mint 8 éve
twitter.com/NFL/status/975805930733436929Allen Allen.... Te szopni jársz ide...
pbalazs
több mint 8 éve
Mivel fociról nagyon nem beszélhetünk, marad a bulvár.. 😀Nálam viszont ezzel baromi jó irányt vett a topic!! 😀 Sűrűbben leszek itt ha így folytatjátok!!Mindegy mi lesz. Csak Kovácsné Erzsébetet mutassa jó sokat a TV.... 😀Hát elég sovánka a szentem...
nexion218
apeszos
kristóf17
több mint 8 éve
Nálam viszont ezzel baromi jó irányt vett a topic!! 😀 Sűrűbben leszek itt ha így folytatjátok!!Mindegy mi lesz. Csak Kovácsné Erzsébetet mutassa jó sokat a TV.... 😀Hát elég sovánka a szentem...
nexion218
apeszos
több mint 8 éve
Mindegy mi lesz. Csak Kovácsné Erzsébetet mutassa jó sokat a TV.... 😀Hát elég sovánka a szentem...
nexion218
több mint 8 éve
Mindegy mi lesz. Csak Kovácsné Erzsébetet mutassa jó sokat a TV.... 😀"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Nagyon úgy tűnik, Allen újra a régi formájában van. Szerintem a cheerleader csapatot építjük inkább.
több mint 8 éve
Azszép :o de benne van potenciál hogy meghálálja.És benne még van potenciál, ő még fejlődhet (vélhetően fog is),
Fasza WR ha egészséges. Gyors, jumpballban nagyon jó, keze is kiemelkedő, de nem elég fizikális, vékony. csak alig volt egészséges, meg Kearse érthetetlen módon 3 évig előtte volt a DCn.
braxa88
több mint 8 éve
Tegnap este elromlott a telefonomban az autokorrekt. 😊😊Kár. Kíváncsi lettem volna, hogy szerinted ki lesz jövő évben a rookie of the year. 😀
sapka


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Nagyon szomorú voltam ez miatt. Szerintem fordított helyzetben Te is így tettél volna 😛.Tegnap este elromlott a telefonomban az autokorrekt. 😊😊Es ezert bebasztal?
sapka
ulpianus
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Tegnap este elromlott a telefonomban az autokorrekt. 😊😊Melyik? A Kecskeméti, vagy a Szatmári?
sapka
több mint 8 éve
Tegnap este elromlott a telefonomban az autokorrekt. 😊😊Es ezert bebasztal?
sapka

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Tegnap este elromlott a telefonomban az autokorrekt. 😊😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Aztán megm különbség dmith és cousins között? Ehikne j eu a stolusmádulnak sz, zehye feé a kezét sli meü tudns süitjfrukkolni!Na így már mindent értek. Miért nem ezzel kezdted?
sapka
több mint 8 éve
Juba korato kamavajpa a jisz kacso kava wuki!Aztán megm különbség dmith és cousins között? Ehikne j eu a stolusmádulnak sz, zehye feé a kezét sli meü tudns süitjfrukkolni!Negola devdzsi vuldegger!
sapka
gyurczi
több mint 8 éve
Mámegen csak az FO iszik fukofsystemAztán megm különbség dmith és cousins között? Ehikne j eu a stolusmádulnak sz, zehye feé a kezét sli meü tudns süitjfrukkolni!Negola devdzsi vuldegger!
sapka
gyurczi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
