Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
gyeek
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigáló
sutianap
A madarakon több van mint az indiánokon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
DJax 3-4 hét off Schefter szerint.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kai szó szerint kirúgta magát:

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
PFF elemzés a tegnapi meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/09/14/mia-was-grades-bad-day-for-qb-ryan-tannehill/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na leszedtem a meccset, így hirtelen még egy észrevétel: az utsó támadó play... A 78-as delfin blokkolatlanul érkezett, nem tudom, hogy ezért ki a ludas... Snap előtt látszik, hogy nem emberre (Reed) áll fel, a két DT nagyon messze van egymástól és köztük a két LB is elég közel mocorog a LoS-hez. Az eredmény: 6 man rush 5 man protection-re, Cousins hátrálva, hátsó lábról, emberrel a képében elhajít egy sebzett kacsát... Pedig ha van ideje beleállni, kb. tuti TD, mert Reed egyedül volt a védővel és mögötte járt a dobás pillanatában, teljesen üres területen. Bár őszintén szólva nemtom a 5WR set-ből kit lehetett volna áthívni blokkolni vagy ilyen helyzetben mi a megoldás, de a protection ennél a playnél nagyon szarul volt megálmodva és Szöszi se nagyon tett ellene semmit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
gyeek
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigáló


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az összefoglalót néztem még csak újra... Nekem összességében semmi bajom a Szöszivel. Az első INT egy fos döntés volt, talán ha nem kifelé Reed-nek dobja, hanem #14-nek (Grant?), akkor nem tudja lefülelni a védő (vagy 1-2 ütemmel előbb passzol Reed-nek), a második sztem zseniális védőmunka: lényegében Garçon kezéből ütötte ki a tojást. De ezen felül jól mozog a zsebben, gyorsan és általában jól dönt, a védők között lévő WR-ek ölébe pottyantott lágy passzait imádom. Volt pár nyilvánvaló miscommunication, de ezt EGYELŐRE elnézem, arra való tekintettel, hogy csak 2 hete gyakorol a kezdőkkel. Ha két hónap múlva is ilyen, az már gáz. Na de a coaching... Az első félidőre volt egy kurva jó gameplan, ami működött is, az O-fal szokatlanul jó volt és csak akkor tűnt fel, hogy Suh a pályán van, amikor kikaparta Moses szemét. Viszont azt nem értem, hogy egy TD hátrányban és majd' egy negyedni hátralévő idővel miért kell elhagyni a futást és hajigálni össze-vissza...😕 A védelem lényegében 10 pontot kapott, ami remek az eddigiekhez képest, a special team-et meg hagyjuk... Kihagyott FG, moslék kickoff-ok és már megint kapott TD... Na majd jövő héten! Vagy majd McCoy! Vagy majd Griffin! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Sapka ugye nézed Mariotát?
sutianap
nem, de majd letöltöm és megnézem (így terveztem)
valszeg elalszom alatta, de megnézem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki mindenre felkészült... Igazi 'skins drukker...

 instagram.com/p/7k27XrniGk/

Szerkesztette: apeszos
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Sapka ugye nézed Mariotát?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Néha azért nem ártana némi kreativitás. Amúgy ja. Most már csak "game" kellene amit menedzselhetne...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
szerintem nem kell több egy game managernél, de az legyen egy jó manager

kb. 25 csapatnak nincs franchise Qbja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Összességében Cousins jó volt? Tényleg? Lófaszt. Game manager volt. Mintha Rexy-t láttam volna fiatalabb kiadásban. Mondjuk ez nem feltétlenül az ő sara, ez igaz. De ha a következő meccse is ilyen lesz, Gruden felkötheti a gatyát....
apeszos
Egyrészt azt játssza, amit hívnak neki, másrészt részemről teljesen OK egy game manager, ha nyerünk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Összességében Cousins jó volt? Tényleg? Lófaszt. Game manager volt. Mintha Rexy-t láttam volna fiatalabb kiadásban. Mondjuk ez nem feltétlenül az ő sara, ez igaz. De ha a következő meccse is ilyen lesz, Gruden felkötheti a gatyát....
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Majd kíváncsi leszek a statokra, de megint kb. ott ment el, hogy nem tudunk hátrányban játszani. Erőltetett hosszú passzok (talán egész meccsen nem volt, csakegy DeSean-nak), futás nulla és persze szinte a megjósolható INT. Nem feltétlen Cousins miatt, hanem az erőltetett passzjáték miatt, ami viszont Gruden Jr. sara. Ettől függetlenül sajnos 3-4 INT is lehetett volna belőle, amiaz összességében szerintem jó Cousins-ra nem vet jó fényt...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
arra volt jó a meccs hogy felbaszott, nüanszokon múlott
2 elejtett int, szerintem a fumble returnt elnézte a bíró
a második kuzin int is kissé véleményes (de ez már csak hab a tortán)

második félidőt sokkal jobban kellett volna levideózni, az elsőben meg ha ennyire domináns a játék akkor nem 3 pont előnyt csinálni csak
sapka
Tedd a szívedre a kezed. Mást vártál?
apeszos
előzetesen egyáltalán nem!

de az első félidő után igen!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
arra volt jó a meccs hogy felbaszott, nüanszokon múlott
2 elejtett int, szerintem a fumble returnt elnézte a bíró
a második kuzin int is kissé véleményes (de ez már csak hab a tortán)

második félidőt sokkal jobban kellett volna levideózni, az elsőben meg ha ennyire domináns a játék akkor nem 3 pont előnyt csinálni csak
sapka
Tedd a szívedre a kezed. Mást vártál?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
arra volt jó a meccs hogy felbaszott, nüanszokon múlott
2 elejtett int, szerintem a fumble returnt elnézte a bíró
a második kuzin int is kissé véleményes (de ez már csak hab a tortán)

második félidőt sokkal jobban kellett volna levideózni, az elsőben meg ha ennyire domináns a játék akkor nem 3 pont előnyt csinálni csak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Redskins twitter oldalán milyen jó képek vannak, illetve milyen jó kis videók vannak. Tetszik !!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megy az alázás ezerrel... ez már nagyon nem érthető.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Redskins declared QB Robert Griffin III, WR Rashad Ross, LB Jackson Jeffcoat, OG Spencer Long, OT Tom Compton, TE Anthony McCoy and OT Arie Kouandjio inactive for Week 1 against the Dolphins.
The Redskins reportedly had RGIII running with the scout team as a safety this week.

az komoly 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RG hivatalosan is "the third" lett...😀

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/redskins-designate-backup-order-quarterback

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000528397/article/colt-mccoy-to-be-redskins-no-2-qb-vs-dolphins
nexion218
Azért Griffinről sok mindent el lehet mondani, de hogy McCoy jobb lenne nála... Még Cousins se, ha nagyon megnézzük. Ebből még botrány lesz, és nem is kell hozzá sok, csak egy max két rossz meccs. És az nálunk koránt sem valószínűtlen.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
RG hivatalosan is "the third" lett...😀

 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/redskins-designate-backup-order-quarterback

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rm3hm6euy68nrhf2gfe3
Colt McCoy to be Redskins' No. 2 QB vs. Dolphins
The Redskins will list Colt McCoy as the No. 2 quarterback behind starter Kirk Cousins against the Dolphins. Robert Griffin III, cleared from concussion, will be No. 3.


Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Week 1 Depth Chart


apeszos
Robert Griffin the Third? Jó ez elég szar szóvicc volt, de nem tudtam kihagyni😀
TheBerzerker
Hülyéskedsz? Kurvajóóóóó!😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson