Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
Béczkó
1. borzalmasan rossz választás volt, nagyon kicsi a focitudása, abszolút nem valid opció RT-ben; viszont cserébe jó nagy
2. passz
3. úgy emlékszem eddig mindig az volt, vagy csak nagyon kevéssel maradt le

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins have signed former Alabama Football LB Nico Johnson to their practice squad.
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Sajnálom hogy kikapott a Redskins! Azt gondoltam, hogy a lendület megmarad és nyer a csapat. agent T azt írta, hogy a csapat válassza ki jövőre a legjobb QB a drafton és előre. Szerintem ez az egész nem csak Cousins hibája, tegnap mondjuk a fal eléggé gyenge volt, szerintem ha jobban védték volna, jobb lett volna. Jó azért én nem isteníteni akarom, azért valamennyire ő is ludas. Mondjuk én a felelősséget a vezetőségben is látom, azt gondoltam, hogy Gruden jobb edző. Szerintem ha felépül Desean Jackson akkor jobb lesz a támadó egység. Érdekes volt nekem, hogy mindig Thompsont keresik a labdával. Szerencsétlen Matt Jones sajnáltam, kár hogy nem sikerült végigvinni 😕! Rashad Ross viszont kemény volt, senki nem gondolta volna, hogy neki lesz egy 101 yardos visszahordása.

Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Oké, rendben. És nekünk van időnk várni, amíg megszerzi a rutint. Még öt év? Mi az nekünk? De rendben, legyen. Viszont akkor megkérdem, ilyen offense-el ki a hunyó? Van egy (majdnem) klasszis és egy jó, bár rutintalan futónk, a WR sor egészen kiválónak tűnik (mondjuk azt máig nem értem, Roberts kinek a faszát szopja, hogy még itt van) az OL is összeállt úgy ahogy. Igaz, mikor kivált Lauvao és Moses, rögtön látszott a színvonal esés. Egyszóval olyan HC is kellene, aki tudja kezelni ezt a dolgot.
apeszos
Szerintem ezek közül minden az idei szezon végére eldől.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Illetve annyi még, hogy pl. Chip sztem tapsikolva szaldna RG-ért és nagy égés lenne beleszaladni abba, hogy évi kétszer lealázzon minket Robert sasos jelmezben... Mert el tudom képzelni, hogy feküdne neki Kelly rendszere, az ár pedig helyzetét tekintve nem lenne sok (nyilván azt leszámítva, hogy le kell nyeljék a fizuját). Nyilván látják, hogy nem tehetségtelen, itt nem működik, de amíg nálunk nincs megoldva a helyzet, nem akarják magukat lábonlőni egy fentebb vázolt szituval. Egyébként nekem SOKKAL szimpatikusabb az egész csapat a Szöszivel. Nem pofázik nigga életigazságokat, hajlandó kiállni és azt mondani, hogy ha bukó volt, akkor én rontottam el, amikor meg nyertek, egyből azt mondta, hogy a flban lévő 5 csokeszt kell dícsérni, nem őt. Illetve ami fontos: látja, hogy akkor hibázik, amikor túl sokat akar (pl tavaly azonnal nyrni akart a Giants ellen és ebből lettek a hibák és erőltetett döntések). Felismeri a hibáját, vállalja és hajlandó javítani rajta. Lehet nem sikerül és akkor repüljön isten hírével, de nagyon nem mindegy, milyen a hozzáállás (vö.: "Én vagyok a legjobb irányító...Mármint...izé...nem úgy értettem...hanem..na...tudjátok...én csak jót akartam...na..csak nem megy...")

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A szöszinek már most annyi Intje van mint Griffinnek, na de mennyi meccsből??
apeszos
Az első kérdésedre nem tudok válaszolni, szerintem McCloughannak is van főnöke stb.; jövőre nem lesz nálunk, mert 16M-ot kellene neki fizetni full garantálva (pláne ha megsérül), ezért inaktív mindig és ezért nem csináltatnak vele semmit.

De erre a kérdésedre az a válasz(om), hogy Cousinsnak a legnagyobb hibája a döntéshozatalával van, (Grossmannek nem ezzel volt, hanem a nyomással, és a mentális állapotával 😊, szegény a Chicagoi éra után sportpszich szempontból kb. felmosórongy szinten volt, viszont amikor sikerült beletalálnia a meccsbe látszott, hogy baromi tehetséges)
visszatérve ezen csak a rutin tud segíteni. Vagy semmi 😀. De inkább a rutin, meg kell tanulnia mikor és hogyan lehet és szabad passzolnia, hamar kiderül, hogy ez egy tendencia vagy csak rutintalanság. Nyilván előbb-utóbb váltani kell, ha nem javul. De McCoy csak az 1/1 levezénylésre jó.

Viszont legalább örülök, hogy úgy tűnik a futójáték és Oline rendbe lett téve, és a Dline is kezd stabilitást mutatni. Na ez is valami.
sapka
Oké, rendben. És nekünk van időnk várni, amíg megszerzi a rutint. Még öt év? Mi az nekünk? De rendben, legyen. Viszont akkor megkérdem, ilyen offense-el ki a hunyó? Van egy (majdnem) klasszis és egy jó, bár rutintalan futónk, a WR sor egészen kiválónak tűnik (mondjuk azt máig nem értem, Roberts kinek a faszát szopja, hogy még itt van) az OL is összeállt úgy ahogy. Igaz, mikor kivált Lauvao és Moses, rögtön látszott a színvonal esés. Egyszóval olyan HC is kellene, aki tudja kezelni ezt a dolgot.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
DC bar gives free shots Thursday for every Cousins interception


apeszos
Ha ezt Cutlerrel is működne tuti Chicagoba költöznék... Full free matt részegség minden 7 végén 😊

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
A szöszinek már most annyi Intje van mint Griffinnek, na de mennyi meccsből??
apeszos
Az első kérdésedre nem tudok válaszolni, szerintem McCloughannak is van főnöke stb.; jövőre nem lesz nálunk, mert 16M-ot kellene neki fizetni full garantálva (pláne ha megsérül), ezért inaktív mindig és ezért nem csináltatnak vele semmit.

De erre a kérdésedre az a válasz(om), hogy Cousinsnak a legnagyobb hibája a döntéshozatalával van, (Grossmannek nem ezzel volt, hanem a nyomással, és a mentális állapotával 😊, szegény a Chicagoi éra után sportpszich szempontból kb. felmosórongy szinten volt, viszont amikor sikerült beletalálnia a meccsbe látszott, hogy baromi tehetséges)
visszatérve ezen csak a rutin tud segíteni. Vagy semmi 😀. De inkább a rutin, meg kell tanulnia mikor és hogyan lehet és szabad passzolnia, hamar kiderül, hogy ez egy tendencia vagy csak rutintalanság. Nyilván előbb-utóbb váltani kell, ha nem javul. De McCoy csak az 1/1 levezénylésre jó.

Viszont legalább örülök, hogy úgy tűnik a futójáték és Oline rendbe lett téve, és a Dline is kezd stabilitást mutatni. Na ez is valami.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)
Másrészt a mostani elbocsátása vagy tradelése nem járna dead moneyval.
sapka
Akkor könyörgöm, mire várnak?? McCloughan nyilván nem hülye, ahogy elnéztem az offseasont, már most kenterbe verte Allent. Neki tudnia kellene, ha Griffin ilyen megosztó, egoista stb... akkor jobb helye lenne kívül. Egyébiránt (ne legyen igazam könyörgöm...) de erős a gyanúm, hogy Cousinsal is be fogunk fürödni. Semmivel sem jobb a pályán, mint Griffin. Nagyon erős Grossman feelingem van, és nem a jobbik oldaláról. A szöszinek már most annyi Intje van mint Griffinnek, na de mennyi meccsből??
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Akartam pontosítani, ez alól kivétel a Shanahan éra ahol az úgy volt felépítve és megkomponálva, hogy beleült a jóba, átadták a kulcsokat (nagyon sajnálom, hogy az a szezon úgy ért véget ahogy, ez biztosan egy komoly fordulópont a csapat történetében). De utána Griffin sorsa a saját kezében volt, és nem ő állt a sor elején az egyszer biztos. Amikor már nem voltak meg a kulcsok, akkor igenis dolgozni kellett volna azért, hogy újra körülötte forogjanak a dolgok. És igenis kellett volna paradigmát váltania, mert ő a FR QB, és mutassa meg hogy ezt így kell. Vagy azt ne mondja senki, hogy ő azt hitte, hogy egy ilyen sérülés után (ami neki a második ilyen) képes lesz újra 4,50 alatt 40 yardozni. Ha meg ezt hitte akkor egysejtű, és azért nem alkalmas.
Talán ez jelzi a hozzáállását amikor a csapatnak, és a szurkolóknak szüksége lett volna rá akkor nem subway reklámokat kellett volna gyártani akkor azon kellett volna dolgoznia 0-24, hogy lehet belőle jobb pocket QB, ehelyett videós balhé-kötekedés Grudennel, balhé a csapaton belül, és rengeteg affér, ami azt jelzi, bár ezt nem tudom (csak gombot varrok a kabátra), neki mint ember és sportoló igazán elő kellett volna lépnie.

Griffin szempontjából én őszintén nem hiszem, hogy egy fresh start neki bármiféle előrelépést jelentene. Kivéve ha olyan szinten bele tudna ülni egy csapatba mint itt Shanahan alatt.
De meg van neki ehhez a skillsettje? Ilyen injury reporttal?

Másrészt a mostani elbocsátása vagy tradelése nem járna dead moneyval.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Ernst Franco Washington Commanders 1
Tönkretette a Redskins...
D11
inkább tönkretette a Redskinst, azt a munkamennyiséget és pickmennyiséget és bizalmat amit ő belé feccöltek, igazán meghálálhatná alázattal-jó játékkal-csapatjátékos mentalitással; hajlammal afelé hogy tanuljon minél többet; ha már nem is egyértelmű FR QB szinten, hanem átalakított skillsettel stb.
Ez egy olyan QB verseny volt, amit ő vesztett el, amit nem akart eléggé. Ezért tart itt a Redskins ahol.
sapka
Nem teljesen értek egyet. Valami biztos, hogy nem stimmel Griffin és a csapat között ez nyilvánvaló. Viszont nézd vissza az első idényét meghalt a pályán a csapatért. Igazából nem tudom mi van a háttérben, kinek mi a célja, de az az érzésem mindenki jobban járna már ha szétválna a Redskins és Griffin. Azzal szerintem meg, hogy ennyit adtunk Griffinért senki nem járt jól. Ez viszont nem Griffin hibája. Grudent sem értem padoztatja Griffint, de ez csak széthúzást okoz a csapaton belül. Értem én, hogy csak rengeteg dead moneyval tudnánk megválni tőle, de könyörgöm ha nem tervezünk vele akkor így is úgy is bukott pénz. Az meg hogy safetyt játszatunk vele az edzésen .... Kérem mi ebben a logika?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Tönkretette a Redskins...
D11
inkább tönkretette a Redskinst, azt a munkamennyiséget és pickmennyiséget és bizalmat amit ő belé feccöltek, igazán meghálálhatná alázattal-jó játékkal-csapatjátékos mentalitással; hajlammal afelé hogy tanuljon minél többet; ha már nem is egyértelmű FR QB szinten, hanem átalakított skillsettel stb.
Ez egy olyan QB verseny volt, amit ő vesztett el, amit nem akart eléggé. Ezért tart itt a Redskins ahol.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DC bar gives free shots Thursday for every Cousins interception

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha a fal így védte volna Griffint is, mint ahogy Cousinst... Az, hogy a higgadt döntéshozatalon kívül nincs más hibája, meg elég dimplomatikus. Sztem Cousins azaz irányító akivel 1/1-en kívül mást nem lehet idén sem megcélozni és ez mindent elmond róla. Már csak azt nem értem, hogy mért nem engeditek el RG3-t? Tönkretette a redskins, így vagy úgy, és ez már másról nem szól innentől, csak, hogy ne végezzenek fél munkát.
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
mi a fasz ez hogy Cousins 50x passzol egy meccset, futni meg 15x futunk...
ezek hülyék
sapka
És ebben az a durva, hogy 15-6-tal fordultunk félidőben. Mondjuk minden jóindulatom és szimpátiám ellenére se tudom azt mondani, hogy a 2 INT nem az ő hibája... El se kellett volna dobnia azokat a labdákat, főleg a másodikat. De a higgadtabb döntéshozatal tanulható, a többivel nincs nála nagy baj szerintem. Ebben tudna a stáb meg a csapat többi része segíteni, hogy a futással terhet vesz le róla. Más, sokkal jobb irányítók is adnak el egy meccsen két labdát, nem is ez a nagy baj, hanem addig erőltetik a 40-50 passzos meccseket (és vele együtt a következményes INT-eket, mert lássuk be, 50 kísérletből még Brady is jó eséllyel talál ellenfelet és Cousins a közelében sincs Tom-nak), hogy a média teljesen lenullázza majd az önbizalmát és azzal együtt a játékát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
mi a fasz ez hogy Cousins 50x passzol egy meccset, futni meg 15x futunk...
ezek hülyék

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintem hagyjuk a fenébe a kínlódást, innentől ne győzzünk (menni fog), húzzuk be az 1/1-et, hozzuk el a QB class legjobbját, oszt jövőre hátha.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
akkor jól tettem, hogy nem áldoztam be az éjszakát egy 12 órás műszak előtt??
Egyáltalán, megnézzem este??? 😊
agent
Inkább templomba járjál
sutianap
Szoktam.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Randle TD-jénél a Breeland nagyon elnézte... szerintem kicsit jobban odafigyel és kivédekezi...... de hogy a futás nem megy nálatok az meg nagyon meglepő... első két meccsen Morris, Jones is 100 yard felett zárt most ketten nem futottak összesen 60 yardot...
ThundersNFL
Ha Cousinsnak meccsenként 50x kell passzolni, akkor ott nem lesz sok futás...
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Randle TD-jénél a Breeland nagyon elnézte... szerintem kicsit jobban odafigyel és kivédekezi...... de hogy a futás nem megy nálatok az meg nagyon meglepő... első két meccsen Morris, Jones is 100 yard felett zárt most ketten nem futottak összesen 60 yardot...
ThundersNFL
Talán mert Gruden balfasz volt. Az előző meccsen alig volt futás középen. Most meg mániákusan át akarta tolni a falon őket.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Randle TD-jénél a Breeland nagyon elnézte... szerintem kicsit jobban odafigyel és kivédekezi...... de hogy a futás nem megy nálatok az meg nagyon meglepő... első két meccsen Morris, Jones is 100 yard felett zárt most ketten nem futottak összesen 60 yardot...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor jól tettem, hogy nem áldoztam be az éjszakát egy 12 órás műszak előtt??
Egyáltalán, megnézzem este??? 😊
agent
Inkább templomba járjál


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
akkor jól tettem, hogy nem áldoztam be az éjszakát egy 12 órás műszak előtt??
Egyáltalán, megnézzem este??? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
erre csak egy szó: szánalmas...
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
Matt Jones Voted FedEx Ground Player Of The Week 2 !! Jó hír, Gratula !

Szerintem egy nagyon jó írás !  www.sbnation.com/2015/9/24/9389909/alfred-morris-matt-jones-washington-offense-nfl-week-3

Szerkesztette: Béczkó