Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/10/1/9366629/breaking-madden-rgiii-burns-down-washington !!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van egy olyan érzésem, ha a mi szöszink nem alkot maradandót a hétvégén, újra kezdődik a QB körforgás mint tavaly. Van baj...
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.wunderground.com/hurricane/atlantic/2015/Tropical-Depression-Eleven?map=5day. Nem maradnak el meccsek hurrikán miatt?
Gyuri34
Hát talán Aigner Szilárd és Pártai Lucia kompetensebb ebben. Nem tudom milyen szurkolók, de ezt biztos jobban tudják.
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
 www.wunderground.com/hurricane/atlantic/2015/Tropical-Depression-Eleven?map=5day. Nem maradnak el meccsek hurrikán miatt?
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/Chris_Worthy_/status/649335667177201664
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
 www.bleedinggreennation.com/2015/9/30/9427471/desean-jackson-injury-redskins-eagles-wide-receiver-fantasy-football-jay-gruden !! ÁÁ nagy kár lenne ha nem játszhatna !
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nahát.... de meglepő

 twitter.com/ProFootballTalk/status/649180552688463872
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Eagles érdekes lehet,
sapka
És pont ezért nem fogják semmi szín alatt az Eagles-hez engedni szerintem. Max ha olyat ajánlanak érte, emilyet úgyse fog senki... Az égés legalja lenne, hogy a Skins megbukik Robival, lepasszolja a csoportriválisnak és évi kétszer leszopatnak vele...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
ez a Lauvao megint összehozta, hogy játszott 4 meccset aztán ment IR-re, ez elképesztő!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/Redskins/status/648949034779037698
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
Pari
Jets: Gaileynek van egy spread rendszere, amelybe keresi az embereket, Robinak ez a gyors sokrészes olvasás nem az erőssége (és pont ezért van ott Robi IRL utódja Petty)
Texans szintúgy hasonló, csak erhardt perkinsnek hívják a rendszert, és semennyire sem fogják Robihoz idomítani
Eagles érdekes lehet, de akkor a Foles Bradford csere vicces lenne, ha meg elmegy Chip, akkor megint másról beszélünk
Brownsban már van egy Manziel, u.a. a kettő
A többi szerintem nonszensz.

szerintem ennek tükrében nincs olyan csapat aki érdekelődne, csak papíron.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
Pari
Browns? Nekik már van egy Manziel-ük, köszönik szépen... 49ers-nek is van már egy option QB-juk, ráadásul sokkal tartósabb kivitelben...Egyedül Chip-et tudom elképzelni, hogy tudna vele mit kezdeni. A Rams meg kurva nagy poén lenne: a 6 ember mellé megkapják az az egyet még, akiért eredetileg azt a hatot kapták...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
pl. Jets, Texans, Eagles, Browns
de, akár: Bears, Saints, Rams, 9ers,
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
ozibozi
csak a nézését meg a járását....

Amúgy nálunk is pont ilyen QB van. Mindjárt három is....
apeszos
És nézd meg az utánpótlási lehetőségeket az agyon dicsért sulisok között...látjuk évről- évre a felhozatalt + az igényeket..,
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
ozibozi
csak a nézését meg a járását....

Amúgy nálunk is pont ilyen QB van. Mindjárt három is....
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/john_keim/status/648487958358687744
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊
sapka
Texans jets már holnap, az év végén pedig simán jöhet még hozzájuk másik 6 csapat ahol le fog szerepelni a mostani adjukmegabizalmatneki irányító (persze azért orvosnak is látni kéne előtte😎
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
ozibozi
és ez melyik csapat lenne? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 672
Elnézve a Qbi szenvedős csapatokat simán el tudnám képzelni,hogy csak azért megy a nem akarom eltradelni' duma, hogy felverjék az árát, hátha vissza tudnának szerezni vlm komolyabbat az 'árából'.
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.
Pari
és ez melyik csapat? Csapatok?
sapka
Boston Red Sox?
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.
Pari
és ez melyik csapat? Csapatok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Az én érzéseim a Redskins-el kapcsolatban ott kezdődnek, hogy kedvelem RG3-t és szeretném, ha játszana az NFL-be. De szerintem a Redskins hibája nem RG, hanem Gruden, aki a playbookot nem a játékosállományra szabta, hanem azt akarja, hogy a játékosok változzanak meg és illeszkedjenek a sémájába. Ennek ékes példája Griffin (aki kicsit a Kap körüli helyzetre emlékeztet)
Nem tudok Sapkával sem egyetérteni, hogy ha RG fr qb akkor meg kell tudni oldania a váltást...(Brady sem tudná megoldani, ha a playbook 80%-a read option lenne, oszt futkoshatna)

Az viselkedésére nem akarok kitérni RG-nak - az nem szimpi, de szerintem neki még lehetne jövője, csak egy olyan csapatba kell kerülnie, ahol az OC/HC a palybookot rá szabja és a fal meg tudja valamelyest védeni.

Cousins alapvetően egy átlagos game manager qb lenne, a szomorú, hogy Gruden nem is tud másban gondolkodni. De még szomorúbb, hogy szerintem RG-t most direkt büntetik és eszük ágában sincs eltradelni, nehogy véletlenül bebizonyosodhasson, hogy a GM/HC kombó az alkalmatlan...majd ha Gruden végleg leszerepelt (jövőre) akkor eltradelik...
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 twitter.com/NFL/status/647258120327041029

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Béczkó 1 264
A Football Life Dexter Manley !!
több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végére lenne három kérdésem:
1. Morgan Moses szerintetek milyen választás volt? Olvastam, hogy amikor ő kivált akkor az egész játék megváltozott (negatív irányba)
2. Desean Jackson mikor térhet vissza?
3. Szerintetek idén Trent Williams Pro Bowl keret tag lesz? Jó tudom ilyenkor ezt megmondani nehéz.
Béczkó
1. borzalmasan rossz választás volt, nagyon kicsi a focitudása, abszolút nem valid opció RT-ben; viszont cserébe jó nagy
2. passz
3. úgy emlékszem eddig mindig az volt, vagy csak nagyon kevéssel maradt le
sapka
1. Egyetértek.Viszont még mindig jobb ott, mint Compton.
2. 3-4 hetet mondtak, jó esetben a 4. héten már játszhat. Ahogy őt ismerem, fog is. Chip Kelly személyes ellensége...
3. Trent Williams 3x ProBowler 2013, 2014, 2015. 2013-ban 99. volt a top 100 játékos között, 2014-ben 60. 2015-ben 47. 71 meccsen játszott, ebből 70, mint kezdő.