NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

apeszos
Szóval játszhat, de lehet vele gond 😊
Értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"nexion218
Az volt már nekem is, két hétig lépni is nehéz volt 😊

sapka, nem vagyok abban biztos, hogy "ha a hétvégén nem leszünk playoff helyen, utána már biztos nem" (valahogy így mondtad), mert ugye a köv. héten Giantséknak jut a Ravens, a Seattlenek meg a 'niners, és az azért egyik se lesz sima W a riválisainknak.
ezért mondom, húzzuk be a Brownst, valahogyan, és csak meglesz.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins hopeful Robert Griffin III will be able to play Sunday in Cleveland

Robert Griffin III injury: Medical experts say there may be risk involved if he plays Sunday

szeretem mikor ilyen egyértelműek.. 😀

több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
mit jelent ez a mild strain to knee?agent T
"Enyhe térdrándulás"

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mit jelent ez a mild strain to knee?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert lasd be jobb szo mint a torn ligament.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to kneenexion218
megint ez a szó...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanahan: RG3 has 'mild' strain to knee

 www.csnwashington.com/football-washington-redskins/talk/shanahan-rg3-has-mild-strain-knee

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na Winnetouk, kéretik a Browns ellen kikapni! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Cousins
visszaolvastam draftelemzős bowl.hus liveblogot 😀
Az még nem is volt olyan rendkívüli, hogy összejött a TD passz, lett volna rá még 2 lehetősége. DE az a 2 pontos nagyon szép volt, remek meglátás, és az volt az igazi clutch momentum, amit nem tudnak olyan sokan az nfl-ben sem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.sapka
Hát nem tudom... Lehet oda elég lenne a Szőke Ciklon is.

Kaptam egy ingyen meccset az NFL-től.. 😀 😀 Csak az a baj, hogy a Bills-Rams meccset adták.. 😕
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Robert Griffin III vows to "fight through" his knee sprain and play in Week 15 at Cleveland.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...apeszos
No ez az... Meg talán a sebességkülönbség is megvan egy futó corner meg egy álló punter között....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.sutianap
Gondolkodnia sem kellett volna, csak simán elfutni mellette. Volt elég hely a vonal mellett...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊sapka
Tukker nagy tekkölös, annyi elég volt neki hogy átvillanjon a retörneren a gondolat, hogy balról-e vagy jobbról.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....nexion218
talán besavasodott, és érezte nem bírja lefutni a kickert, és befeküdt elég kb.😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Paul kb. egy fos. És Banks is mehet, eddig idén kb. a legjobb volt a returnjátékunk (Paul-t leszámítva). Ráadásul Crawford nem csak ST-ben bevethető. Mondjuk most sem értem, hogy miért nem vitte be TD-re....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Paulban óriásit csalódtam. Az elkapott/droppolt labdák aránya kb 50%, blokkolni nem tud. Szinte csak ST-ben ütközni használható. Nem néztem statisztikát, csak úgy látványra. WR-nek nem vált be, TE-nek sem jó.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hall is egész héten mankóval járt és mégis játszott...nexion218
azért nem volt valami fényes😛, de eléggé megszívtuk, hogy Griffint eltiltották, kellett volna a korábbi formája, mondjuk a sok cucctól volt ilyen jó😀
--
Crawford maradhatna punt returner, viszont Niles Paul többet ne hordjon vissza...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Elvileg "sprained knee", MRI és röntgen negatív. Szóval egyben van a térde, csak kérdés, hogy mennyire. Shanny meg sztem külön élvezni fogja, hogy szopathatja a Browns-t, hogy ki lesz a QB ellenük, szóval szombattól előbb nem várok biztos infót arról, hogy játszik-e vagy sem. Bár ha abból indulok ki, hogy Hall is egész héten mankóval járt és mégis játszott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?Blevi
Ez most elfogadható indok, de azért nálatok lassan ez már bevett szokás, hogy az utolsó heteket basszátok el és megy el a PO. 😊
És mondjuk azért megnézve az előző Skins-Cowboyst, utolsó héten, ki-ki meccsen nem hinném, hogy a Dallast nyer majd. De mondjuk ezt meglátjuk pár hét múlva, hiszen nagy esély van rá, hogy még rájátszásért megy majd a csata.Stez
Mi már a szezon elején buktuk a PO-t, amikor a könnyű meccseken vesztettünk. Ki-ki meccsen szerintem is a Skins nyerne, mert már reménykedünk, és ez rossz jel. Ilyenkor jön általában a Cowboy forma.
RGről azt olvastam semmi komoly, de azért remélem nem dobál szét minket az utolsó héten.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?Blevi
Ez most elfogadható indok, de azért nálatok lassan ez már bevett szokás, hogy az utolsó heteket basszátok el és megy el a PO. 😊
És mondjuk azért megnézve az előző Skins-Cowboyst, utolsó héten, ki-ki meccsen nem hinném, hogy a Dallast nyer majd. De mondjuk ezt meglátjuk pár hét múlva, hiszen nagy esély van rá, hogy még rájátszásért megy majd a csata.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀
Stez
Nézd meg a védelem sérültjeit. 😉 csoda hogy versenyben vagyunk.
RG3-ról lehet tudni játszik hétvégén?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem messzemenőleg a Skins sorsolása a legkönyebb.
A Browns oké, hogy beindult, de olyan csapatokat is vertek meg. A Steelerst is Big Ben nélkül.
A Philly romokban van, hiába nyertek tegnap, azért nem várnám tőlük, hogy mostantól odabasznak mindenkinek.
A Dallas meg balfasz csapat, minden év legvégén elbukja a PO-ért vívott ki-ki meccseit. 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg mi is, az te segíccséged testvírem, a mi segíccségünk. Vica versa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak