Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Saints pedig megy Grubbs után, szóval erről lehet lecsúsztunk...nexion218
zbs-be szerencsére lehet centerekkel is betömködni a guard lyukakat, ott van pl. Jason Brown, aki annó a Ravensben egészen jó volt; valamint a texasiak, Myers és mintha Brisielnek se lenne szerződése
szóval vannak még jók

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig egy jó guard és RT nagyon kéne. Bár Smith nem olyan rossz, de még mindíg csak 2. tackle, és szerintem Brown ha meg is gyógyul teljesen (amit kétlek) nem biztos hogy visszanyeri a formáját..
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A Saints pedig megy Grubbs után, szóval erről lehet lecsúsztunk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meriweather egész jó húzás lenne, egyrészt itt van Raheem Morris, másrészt kíváncsi lennék hogy oldaná meg az SS pozíciót, nem egy agytröszt, de nagy dolgokat várok Morristól.

miért csodálkoztál ennyire Nicks számaira? ennyit ér egy top G, kár a büntetésért, de ezt nem meccseltük volna szerintemsapka
Azért ennyit talán mégse...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Meriweather egész jó húzás lenne, egyrészt itt van Raheem Morris, másrészt kíváncsi lennék hogy oldaná meg az SS pozíciót, nem egy agytröszt, de nagy dolgokat várok Morristól.

miért csodálkoztál ennyire Nicks számaira? ennyit ér egy top G, kár a büntetésért, de ezt nem meccseltük volna szerintem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
:o :o Adam Schefter @AdamSchefter
Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látszik Royal kéreti magát, köll a lóvé. Húzzon a picsába, legyen inkább OL/CB/S(Brandon Meriweather 😛 )
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)sapka
Ami mint tudjuk egy OL embernél már szinte nyugdíj, hisz már csak úgy 7-8 évre tud megoldást jelenteni :/ 😊fetomy
szerintem a sérülés-kor között van egy komolyabb magyarázó erővel bíró kapcsolat, de tényleg sikerült eltúloznom ezt a 28at, még belefér 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)sapka
Ami mint tudjuk egy OL embernél már szinte nyugdíj, hisz már csak úgy 7-8 évre tud megoldást jelenteni :/ 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk. sapka
kevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyikjjncaa
Ők valószínű maradnak is... Gaffney/Moss, de inkább Gaffney, Armstrong, Austin, Banks rúdja áll kifelé, és Stallworth ugye lóg a légtérben...apeszos
JJ nem teljesen értem ezt a megjegyzést...
miért ne lenne tudatos; tavaly érkeztek a draftról WR-ek és mellette veteránok is voltak, sajnos ez nem igazán jött be, a nem elég jó veteránokat lecserélik... nem értem ez miért gond
--
Garcon+Morganban az a közös vonás még (azon kívül hogy 25-26 évesek), hogy a yard after catch mutatójuk egészen jó, ?playmakerek?; úgy látom egészen tudatosan készülnek Griffin érkezésére
--
még nem írta le senki, de Winston is meglátogat majd minket, a miami chiefs duó után, remélem nálunk is marad (bár februárban megműtötték a könyökét és már 28)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxi
a Washington Post 12 milliót írHöri
Mac blogján olvastam tegnap, de mára eltűnt a bejegyzés, tehát valszeg igazad lehet.empty taxi
Royal még FA, nem írt alá, csak a Redskins vezetéssel vacsorázott tegnap.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
League, Redskins talked about salary cap controversy on Tuesday

Brandon Meriweather will visit Redskins on Wednesday
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxi
a Washington Post 12 milliót írHöri
Mac blogján olvastam tegnap, de mára eltűnt a bejegyzés, tehát valszeg igazad lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.

most jöhetnek a falembereksapka
kevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyikjjncaa
Ők valószínű maradnak is... Gaffney/Moss, de inkább Gaffney, Armstrong, Austin, Banks rúdja áll kifelé, és Stallworth ugye lóg a légtérben...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Adam Schefter @AdamSchefter
Bears free-agent safety Brandon Meriweather now planning to visit Washington on Wednesday.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
majd Garcon tudatossá teszi, hiszen sztár

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.

most jöhetnek a falembereksapka
kevesebb mint egy éve szintén három (!) WR-t draftoltatok, szóval én azért megkérdezném, hogy tényleg tudatos csapatépítés-e az, ami Washingtonban folyik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.empty taxi
a Washington Post 12 milliót ír

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kis optimizmus uraim! Royalt legalább nem fizettétek túl: 2 év 2 millió.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Majd valamelyik WR játszik safetyt


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lehet secondary sem ártana 😊Stez
hát igen safetyknél gondok vannak, de főleg lesznek ha ez így marad

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Bucs could weill end up with Vincent Jackson and Carl Nicks. Would be quite the dual press conference, eh? #freeagency
több mint 12 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Nekem eddig tetszik, amit csinálunk. Személy szerint nem bánnám, ha egy CB-et is hoznánk 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.

most jöhetnek a falembereksapka
lehet secondary sem ártana 😊

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szépen leraboltuk órák alatt a 25-26 éves WRek piacát, szerencsére más nem volt FA ebben a kategóriában, mert akkor nem csak 3 új WRnek örvendenénk.

most jöhetnek a falemberek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!